User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Chcialbys aby dopalacze w calej polsce zostaly zamkniete?

Głosujących
107. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jasne

    79 73.83%
  • Chyba cie po^%^#alo dziewczynko

    28 26.17%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 65

Wątek: Dopalacze has left the party XD!

  1. #1
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Dopalacze has left the party XD!

    Premier powiedział, że prawie wszystkie punktu sprzedaży dopalaczy zostały zamknięte. Dodał, że prowadzona przeciwko nim akcja objęła ponad tysiąc sklepów.

    Donald Tusk ma nadzieję, że do końca tygodnia zlikwidowane zostaną wszystkie tego typu placówki. Premier powiedział, że w nielicznych przypadkach doszło do prób stawiania oporu, w sześciu punktach znaleziono także twarde narkotyki.

    Donald Tusk zapowiedział w Gdańsku, że rząd postanowił wykorzystać wszystkie możliwości prawne, które umożliwiają zamknięcie sklepów i likwidację produktów.

    "Uznaliśmy, że wszystko co funkcjonuje w sklepach jako dopalacze, niezależnie od tego co właściciele nakleją na ten produkt będziemy traktowali jako produkt zakazany, jeżeli zagraża zdrowiu i życiu" - mówił premier. Dodał, że zarekwirowane substancje będę teraz badane. Premier powiedział, że rząd przygotowuje nowe prawo, które ma umożliwić skuteczną i permanentną walkę z handlem dopalaczami.

    Nowe przepisy mają pozwolić reagować równie szybko, jak działają organizatorzy handlu dopalaczami. "Ma nadzieję to prawo przeprowadzić wspólnie z marszałkami obu izb i prezydentem w ciągu kilkunastu dni" - mówił premier. Donald Tusk poprosił wszystkie osoby, które zatruły się dopalaczami - jak powiedział według toksykologów było kilkaset takich przypadków - o informacje na temat skutków zachorowań. "Chcemy nie tylko wyeliminować legalną sprzedaż, ale pociągnąć do odpowiedzialności karnej jak największą liczbę osób zaangażowanych w ten proceder" - mówił Donald Tusk.

    Premier dodał, że bez wsparcia obywateli państwo nie wygra tej wojny. Dodał, że spodziewa się teraz kontrataku ze strony grup organizujących handel. "Jeśli trzeba będziemy działać na granicy prawa - nie damy tym ludziom oddechu" - mówił premier

    A wiec wspolczuje Essamowi Al Ridi ktory juz oglosil iz niedlugo konczy gre poniewaz nie bedzie mial czego do nocha wciagac zeby grac po nocach[*]

    A co wy myslicie o tej akcji?
    Palicie dopalacze/wpierdalacie tabsy ?; d


    Osobiscie uwazam, ze te dopalacze to jedno wielkie gówno ktore chca nam wcisnac zamiast prawdziwego, zajebistego THC
    Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 03-10-2010 o 19:39

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    197
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    A co wy myslicie o tej akcji?
    Good job.

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Palicie dopalacze/wpierdalacie tabsy ?; d
    Nie, bo to gówno, a gówna nie ruszam

  3. #3
    Bywalec Azbestowy v.62.0's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    meta/Białystok/Lublin
    Posty
    346
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie sądziłem, że tak szybko pozamykają tego typu sklepy. Coś dziwnie szybko jak na Polskę.

  4. #4
    Wszechobecny! Sub Zero 2's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Wstęp wzbroniony...
    Posty
    891
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azbestowy v.62.0 Zobacz post
    Nie sądziłem, że tak szybko pozamykają tego typu sklepy. Coś dziwnie szybko jak na Polskę.
    Wiesz , sami sie dopalą
    @top
    Fajnie , że zamkneli.U mnie w mieście też była budka "Di Bongo" przy znanej drodze do podstawówki.Good Job.

    Wole syrop na kaszel i Cholinex XDE. prowokacja

  5. #5
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie próbowałem nigdy dopalaczy i nie mam/miałem takiego zamiaru, ale jeśli giną przez to ludzie to chyba dobrze, że zamknęli? Ostatnio głośno o tym w mediach.. :s
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  6. #6
    Bywalec Crote's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Grote
    Posty
    391
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ostatnio otworzyli u mnie dopalacze, wszystkie mochery ofc bunt i po tygodniu zamkniete.
    :-)

  7. #7
    Uzależniony #Lordzik#'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    764
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kiedy ma się w domu 16-letniego "byka" to przecież na kilometr widać i czuć czy pali i pije. Wystarczy się zainteresować, kiedy wraca do domu rzucić do niego od niechcenia "gdzie byłeś, co robiłeś?". Ale życie wielu rodzin wygląda tak, że tata od 9.00 rano chodzi pijany, mama w pracy cały dzień po powrocie do domu nie ma sił już na nic. Do tego dochodzą obowiązkowe godziny honorowe przed telewizorem przy ulubionych serialach, a dziecko wychowuje się na ulicy.
    Wszystko w tym temacie.

    Dobrze, że ten syf pozamykali.
    Ostatnio edytowane przez #Lordzik# : 03-10-2010 o 20:00

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Białystok
    Posty
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Chujowo. Teraz smutne wakacje będą ;<

  9. #9
    Bywalec ⊕ Cineczeq ⊕'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    376
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mimo, iż całym sercem jestem przeciwko narkomanii, to akurat ta akcja mnie zniesmaczyła.
    Po sławnym Krzyżu, rząd nie ma na czym maskować afer, więc nasz Słońce Peru - Donald Tusk postanowił zawalczyć z legalnymi 'dopalaczami'. Całe te działania, które prowadzi policja są bezprawne, gdyż nie ma ustawy zabraniającej zamykania takich punktów. Jakby powstała, owszem.
    PO ma potrójny zysk, urosną % przed wyborami, PR wzrośnie, a takie rzeczy, jak chociażby dług publiczny, maskuje się w mediach sterowanych przez ową partię.
    Cały sejm powinien zostać postawiony pod trybunał stanu i skazany na ciężkie roboty, ale wolimy poczekać, aż ta bańka zadłużenia pierdolnie. A co wtedy? Nadal wasz cudotwórca będzie miał dobry wynik w sondażach, bo Polska to w większości idioci. Żeby nadążyć w dymaniem przez PO musielibyście sobie doszyć drugą dupę.
    Swoją drogą, żal mi tych rodziców z protestów pod fun shopami, próbują zwalić swoje błędy w wychowaniu na kogoś innego, jebani hipokryci przesiąknięci obecnym ustrojem - kryptokomunizmem. Czyli rząd sądzi, ze społeczeństwo to idioci (ależ ma rację, a jak to wykorzystuje) i trzeba obywatelom mówić i wtrącać się w każdą dziedzinę życia. Nie bierze pod uwagę tych 5%, które myśli - szkoda.
    Inną sprawą jest też medialna nagonka na dopalacze, podaje się jedynie ofiary, bez zestawiania z 'biorącymi', ani np. użytkownikami papierosów.
    Ostatnio edytowane przez ⊕ Cineczeq ⊕ : 03-10-2010 o 19:59

  10. #10
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo dobrze, ze ten syf zamkneli.

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Toruń
    Posty
    893
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    hahah i bardzo dobrze ja nie nawidze zadnego ziolka ani nic z tych rzczy jedyne co pale papierosy i to tylko to

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Z nienacka
    Posty
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up 1 klasa gimnazjum i już palisz? ;o

    @top Dobrze, że pozamykali

  13. #13
    Wszechobecny! Bambucha Rook's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Czę100chowa
    Posty
    842
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zamknac Zamkneli ale i tak zaraz cos nowego wymysla

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    1 913
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Paliłem to kilka razy, niby fajnie bo nic mi się nie stało.
    Szkoda mi na to hajsu, już wole sobie papierosy kupić niż co chwile to palić.
    Co do zamknięcia to good job.

  15. #15
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    dobrze ktos powiedzial wyzej, ze moze i pare osob sie zatrulo tymi dopalaczami, ale gdyby postawic obok tego alkohol czy inne gowno to dam sobie reke uciąć, ze to drugie bylo przyczyną wiekszej ilosci zgonow/zatruc

    ale bez kitu wiekszosc z was to widac pod jakim rygorem jestescie ;d mama mowi, ze zle to na forum to samo napisze. a co ku*** nie?

  16. #16
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Berafito Ryathhh Zobacz post
    dobrze ktos powiedzial wyzej, ze moze i pare osob sie zatrulo tymi dopalaczami, ale gdyby postawic obok tego alkohol czy inne gowno to dam sobie reke uciąć, ze to drugie bylo przyczyną wiekszej ilosci zgonow/zatruc

    ale bez kitu wiekszosc z was to widac pod jakim rygorem jestescie ;d mama mowi, ze zle to na forum to samo napisze. a co ku*** nie?

    Niby tak, ale chodzi o sam fakt ze dopalacze to tylko gówno ktore ma byc zastepstwem za "narkotyki" a kazdy kto palil prawdziwe dobre zielsko wie ze jest o niebo lepsze od dopalaczy ;o

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Berafito Ryathhh Zobacz post
    dobrze ktos powiedzial wyzej, ze moze i pare osob sie zatrulo tymi dopalaczami, ale gdyby postawic obok tego alkohol czy inne gowno to dam sobie reke uciąć, ze to drugie bylo przyczyną wiekszej ilosci zgonow/zatruc

    ale bez kitu wiekszosc z was to widac pod jakim rygorem jestescie ;d mama mowi, ze zle to na forum to samo napisze. a co ku*** nie?

    Jak tak wyglądasz to nie ma co sie dziwic

    ^top
    Bardzo dobrze, 14 latki typu Berafito nie będą ćpać jakiegoś gówna z trutki dla szczurów czy z barwników.

  18. #18
    Nabijacz postów Zbigniew Wodecki's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    551
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zamkną dopalacze to teraz wszyscy beda jarać skuna.
    Dzięki czemu państwo nic nie bedzie zarabiać tylko tracić, na tych ktorzy pojda siedzieć.
    Cały interes przejmie mafia, i tyle.
    Gratulacje.

  19. #19
    VIP Benn's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    701
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ⊕ Cineczeq ⊕ Zobacz post
    Mimo, iż całym sercem jestem przeciwko narkomanii, to akurat ta akcja mnie zniesmaczyła.
    Po sławnym Krzyżu, rząd nie ma na czym maskować afer, więc nasz Słońce Peru - Donald Tusk postanowił zawalczyć z legalnymi 'dopalaczami'. Całe te działania, które prowadzi policja są bezprawne, gdyż nie ma ustawy zabraniającej zamykania takich punktów. Jakby powstała, owszem.
    PO ma potrójny zysk, urosną % przed wyborami, PR wzrośnie, a takie rzeczy, jak chociażby dług publiczny, maskuje się w mediach sterowanych przez ową partię.
    Cały sejm powinien zostać postawiony pod trybunał stanu i skazany na ciężkie roboty, ale wolimy poczekać, aż ta bańka zadłużenia pierdolnie. A co wtedy? Nadal wasz cudotwórca będzie miał dobry wynik w sondażach, bo Polska to w większości idioci. Żeby nadążyć w dymaniem przez PO musielibyście sobie doszyć drugą dupę.
    Swoją drogą, żal mi tych rodziców z protestów pod fun shopami, próbują zwalić swoje błędy w wychowaniu na kogoś innego, jebani hipokryci przesiąknięci obecnym ustrojem - kryptokomunizmem. Czyli rząd sądzi, ze społeczeństwo to idioci (ależ ma rację, a jak to wykorzystuje) i trzeba obywatelom mówić i wtrącać się w każdą dziedzinę życia. Nie bierze pod uwagę tych 5%, które myśli - szkoda.
    Inną sprawą jest też medialna nagonka na dopalacze, podaje się jedynie ofiary, bez zestawiania z 'biorącymi', ani np. użytkownikami papierosów.
    Czasem pierniczysz takie głupoty, że aż żal czytać. Lepiej było zostawić te dopalacze w spokoju. Ty myslisz tylko o tym co źle robią, i to co zrobi rząd to tylko po to aby coś "zamaskować", albo żeby zwiększyć poparcie. Ważne jest chyba życie innych według mnie dopalacze = narkotyki.

    @topic
    Bardzo dobrze

  20. #20
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Widziałem reportaż na ten temat bodajże na TVP1. Moim zdaniem dobrze, że zamykają takie sklepy. Nigdy nie brałem i nie mam zamiaru brać tego typu świństwa tylko po to żeby na chwilę 'odlecieć'. ;s
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

Podobne wątki

  1. < Dragon has left the party >
    By Strycnine in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 11-01-2011, 21:54
  2. [7.6] Keny has left the party.
    By Drenthe in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 01-06-2010, 14:02
  3. Siohacz has left the party.
    By Lagga in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 20-05-2010, 14:55
  4. [7.6] Zarex has left the party. <serious>
    By Zarexoholik? in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 03-05-2010, 00:13
  5. [7.6] Kociak has left the party.
    By Old Nix in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 06-04-2010, 21:23

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •