User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Tez tak macie??

Głosujących
66. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    23 34.85%
  • nie, ale i tak jestem zajebisty.

    43 65.15%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 68

Wątek: Dupy problem.

  1. #1
    Mastah! Midq's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1 221
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Dupy problem.

    Jak w temacie, jak sie trafi jakas fajna dupa albo ladna, albo rozgarnieta, albo o dziwo i to i to, to zawsze kurva mac musi wolec 18-20 latkow. Co do chuja 15 widza w 20 latkach i na odwrot. Przeciez 20 latek se nawet nie porucha to po co mu 15?? Temat nie jest prowokacja, jest tematem do refleksji.

    #down
    nie skarze sie tylko mowie jak jest, nie zarywalem bo mi sie nie chcialo ;]]]
    Ostatnio edytowane przez Midq : 07-11-2010 o 19:56

  2. #2
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ale masz problemy.. Jak byś był ogarnięty to i ta co leci na 20 latków bo na Ciebie poszła xd Ja jestem przykładem z życia wziętym : / Bierz kazdą i miej opinie lovelasa! Potem to sie sprawdzi. Rada: bądź mądrzejszy od każdej swojej laski, tylko uwazaj zebys nie trafił na jakąś idiotkę do potęgi N. No i tyle.

    to zarywaj xd podbicie do tekstu Mikiela. xd Gimbusiary co bluźnią co drugie słowo to na ch*j sie nadają. Takie tylko powiesić. xd
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    65
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bo to są zwykłe gimbusiary co się lansują że mają starszego chłopaka, przeważnie dresa/pedałka. Dają dupy starszym by były zauważone, wiesz starsze towarzystwo +50% lansu na blokach.

  4. #4
    Mastah! Midq's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1 221
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rozumiem, tylko JAKI DO CHUJA Z TEGO MA INTERES CHLOPAK???

  5. #5
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    53
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Midq Zobacz post
    Przeciez 20 latek se nawet nie porucha to po co mu 15??
    Co jest ku temu przeszkodą, teraz 15 lat to wg. dziewczyn odpowiedni i bardzo dojrzały wiek na seks.

    @Topic
    Dziewczynki w wieku 15 lat uważają się za dojrzałe kobiety, więc po co mają się porywać się do rówieśnika. Poczekaj pare lat, to słitaśne 15 - stki też na Cb będa lecieć.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Lubuskie
    Posty
    193
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czasem jest, że starsze lecą na młodszych ale to juz o 1-2 lata tylko

    Niestety, ale się tak zdaża

  7. #7
    Expert Arcik's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Łódź
    Posty
    449
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Midq starszy= ma kase (czyt. sponsor) nie koniecznie musi płacić za seks (ale najczęściej tak jest) tylko np. za dobre towarzystwo lub za to że może się pokazać swoim znajomym z taką fajną ciasną piętnastką ;s

    Ale zazwyczaj 15. te bardziej rozgarnięte zgrywają takie niedostępne i po prostu musicie albo do siebie pasować albo w jakiś wyrafinowany sposób musiałbyś ją zdobyć xD

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Białystok
    Posty
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Midq Zobacz post
    Rozumiem, tylko JAKI DO CHUJA Z TEGO MA INTERES CHLOPAK???
    Zabierze taką do galery, porucha i zadowolony. Mnie to jebie z kim się puszczają, blacharian.

  9. #9
    Bywalec Azbestowy v.62.0's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    meta/Białystok/Lublin
    Posty
    346
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie powiem ci, żebyś rozkoszował się błogim stanem nieświadomości/równowagi emocjonalnej, bo samo napisanie tego tematu świadczy o tym, że masz problem. Ale musisz wiedzieć, że jest on tylko i wyłącznie w twoim chuju. To znaczy głowie. Pomyśl sobie, że masz całe życie przed tobą i jeszcze tyle razy będziesz zarywać, że możesz mieć wyjebane na aktualną sytuację w myśl zasady 'co się odwlecze to nie uciecze'

    Cytat Napisał Arcik Zobacz post

    Ale zazwyczaj 15. te bardziej rozgarnięte zgrywają takie niedostępne i po prostu musicie albo do siebie pasować albo w jakiś wyrafinowany sposób musiałbyś ją zdobyć xD
    15 latkowie i 'wyrafinowane sposoby zdobywania siebie nawzajem'... ROZJEBAŁEŚ MNIE TOTALNIE! W takim wieku dziewczyny dzielą się tylko na popierdolone negatywnie (szare myszki) i popierdolone pozytywnie (ośmiu chłopaków w miesiąc)
    Ostatnio edytowane przez Azbestowy v.62.0 : 07-11-2010 o 20:21

  10. #10
    Bywalec Keszuwa's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    389
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja mam taka fajne kumpele co jest ogarnieta i ladna ale idiotka sie w moim ziomku zakochala a on na nia leje...

  11. #11
    Bywalec *Esende Mylffon*'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Konin.
    Posty
    331
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Chlopak ma w tym taki interes, ze go w koncu zamkna za to xd Mam w klasie dupy 18letnie, niektore maja chlopakow po 25 lat, koniecznie z przedwojennym BMW e30 albo co gorsza e36, w czapce nike i dresie adabidasa. Beka niezla, ale to juz takie pokolenie. Chlopak ma zazwyczaj mlodsza dupe, bo tak juz jest i tyle xd Nie mowie, ze zawsze ofc. Ja nigdy nie mialem starszej dziewczyny, no chyba ze pare miesiecy i jakos nie chce miec xd

  12. #12
    One of Top Users 2010 Joogi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Celle
    Posty
    1 874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poczekaj 2-3 lata, to beda i na Ciebie leciec. -,-

    No teraz takie czasy, dziewczyny wola 2-3 lata starszych. Moja siostra cioteczna ma 5 lata starszego, ale jest jej z nim lepiej niz z jakims rowiesnikiem Teraz jest tak jak napisal Mylffon, stara beta, dresik i lansik z ciasna 15'nastka XD

    Nie bierz byle czego, no chyba ze chcesz miec kogos na 10-20 dni, to prosze. Lepiej jest juz prowadzic ostrzejsza selekcje, a najlepiej nie szukac to sie trafi najlepsza, niejeden kolega tak ma ;D

    #Edit
    Zapomnialem dodac, ze mialem dziewczyne o 18 miesiecy starsza, bylo calkiem spoko
    Ostatnio edytowane przez Joogi : 07-11-2010 o 21:27

  13. #13
    Bywalec Crote's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Grote
    Posty
    391
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    mowicie ze te ciasne 15stki nie daja tym 20+, daja i to czesto, sponsoring na propsie
    :-)

  14. #14
    Mateusz Soprano
    Guest

    Domyślnie

    Przede wszystkim lecą na kasę,no 20 lat to już wiek w którym wielu ludzi pracuje.W wieku 15 lat to jeszcze do gimnazjum chodzisz,a gość już w tym czasie skończył np.zawodówke i ma zawód i już tysiączki zbiera(zależy od zawodu). Po za tym polecam zawsze się przejrzeć w lustrze bo lustro może pomóc zrozumieć dlaczego nie leci na Ciebie.Ale mimo wszystko zachowanie.Jedni mówią że trzeba udawać niedostępnego,a drudzy że tak się łasisz i dotykasz jak cię odepchnie to mówisz"Co ja mam zrobić z tego że tak mnie pociągasz?".
    Ja już jakbym z dziurą miał o czymś gadać to bym robił to co one lubią.Że ja słucham a ona gada,bo ona nie chce abyś jej pomagał,tylko żebyś siedział cicho a ona gadała.Oczywiście miał bym to co ona mówi głęboko gdzieś.Polecam filmik

    http://www.youtube.com/watch?v=UgWHIguqnGg

  15. #15
    Gaduła n a j o m i .'s Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    California
    Posty
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Midq Zobacz post
    albo rozgarnieta, albo o dziwo i to i to, to zawsze kurva mac musi wolec 18-20 latkow.
    Rozgarnięta być może, ale na pewno nie mądra.

    aff.. nie wszystkie takie są. ;D Jak mówią chłopaki, poczekaj. ;D Aczkolwiek jak dziewczyna jest mądra, ma 15 lat, nie poleci na 20. latka, tylko na chłopaka ok. 2 lata starszego. No ale są też takie, które mają pustkę w głowie, myślą o seksie a nie o miłości, no to wiadomo.. polecą na wiele starszych. Tyle w tym temacie.

  16. #16
    Wszechobecny! Bambucha Rook's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Czę100chowa
    Posty
    842
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najczesciej to jest Bogaty koles i te 15 latki traktuja je jako Sponsora albo to jest jakis Kox jest starszy np. 6 lat i ma kolegow w swoim wieku i ona sie mota ze starszymi itp. lans na osiedlu jak chuj...

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    795
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pewnie głupio wyjdzie, że się przechwalam [nie wiem czym], ale ja jakoś nie mam problemu ze starszymi dziewczynami, właściwie ze mną jest odwrotnie, raz w życiu miałem młodszą dziewczynę o rok, zawsze starsze ew.rówieśniczka. Jakoś przed wakacjami była sytuacja, że świrowałem do 26 letniej nauczycielki od niemieckiego. Uczeń z nauczycielem, może nie etyczne, ale że kończyłem gimnazjum no to co tam. ; D Aktualnie mam swoją wybrankę serca w swoim wieku. Właściwie dojrzałością sięga nie jednej 20 latki, całkiem inna niż reszta - to cenię .
    Powiem Ci po prostu tak - źle szukasz. Albo nie jesteś na tyle dojrzały, żeby widziały w Tobie [ 15 latku?] uczuciowego 20 latka. Na moim przykładzie. Większość dziewczyn z którymi byłem miały też starszych chłopaków, mówiły, że ich rocznik nie dojrzały etc. to czemu akurat ze mną nie było problemów i potrafiły się ze mną dogadywać ? Musisz po prostu być dojrzały, chociaż udawać.;b

  18. #18
    Bywalec ~Bocianex~'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    374
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Za 5 lat 13 latki beda podrywac 50-65 latkow ; D

  19. #19
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mikiel Gimb Alert Zobacz post
    Bo to są zwykłe gimbusiary co się lansują że mają starszego chłopaka, przeważnie dresa/pedałka. Dają dupy starszym by były zauważone, wiesz starsze towarzystwo +50% lansu na blokach.
    Pierwszy raz sie zgadzam z toba


    Tak to takie gimbusiary XD Ale wiesz.. taka laske sobie mozesz poruchac ale do kochania to sie raczej nie nadaje

    A tak od siebie, to mialem i starsze i mlodsze dziewczyny ale szczerze mowiac i tak najbardziej ogarniete byly te z mojego rocznika xD

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Silesia / Carmarthen
    Posty
    1 041
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hehe teraz to takie czasy że dziewczyny nie patrzą na pozytywny wygląd czy charakter tylko lecą na grubość portfela, ewentualnie na pedzi z włoskami na żelu i w różowych koszuleczkach, życie boli ;s

    baby to ch*je

Podobne wątki

  1. ?miech na sali, nagrody do dupy dali.
    By Xayn : ) in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni Post / Autor: 25-07-2012, 13:16
  2. Nie mam dupy fantest
    By GladeQ in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 05-07-2009, 20:45

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •