User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 40 z 40

Wątek: Pogromcy mitów, wydanie Podkarpackie

  1. #21
    Bywalec Keszuwa's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    389
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie zgadzam sie z tym, że jak ktoś złamie regulamin na noob charze to ban na 'główną' postać. Skad wy w ogole wiecie która to jest moja główna postać? Może to akurat ten noob char jest moja głowną postacią bo ta z najwyzszym lvlem mi sie poprostu znudziła.

  2. #22
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1 337
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Tylko, że dajesz ostrzeżenie komuś kto nie używa bota - wtedy stajesz się zabawny. Moim zdaniem za bardzo jarasz się tą swoją pozycją - tyle. Nie wiem po co w ogóle starasz się udawać kogoś fajnego w taki sposób. W dodatku te twoje najazdy... Po co dopisujesz te żałosne teksty typu: 'kto teraz będzie uczyć nasze dzieci?'. Co to w ogóle ma być? o.O' Myślisz, że jak napiszesz to na czerwono to jesteś fajny? Tylko spamujesz tymi głupimi tekstami, a nie zdajesz sobie sprawy, że utrudniasz tym spamowaniem grę. Napisz raz i tyle, a nie godzine wypisujesz żałosne teksty, żeby podlizać się innym. : [
    Wiesz, on przez te pare lat wyrobił sobie dobrą 'marke'.
    Co do najazdów to co innego mnie zabolało, a mianowicie.
    Ja i dwóch kolegów 'złapaliśmy' sobie mumie (mutaded mummy) i sobie ja biliśmy we trzech. A Exod i Santano zawołali Fsze, żeby nam pomógł...
    Bo on latał jak ten patałach po wyspie dark lordow, wszystko rozpierdalal i co najgorsze wyrzucał ciała potworów do wody.

  3. #23
    Wszechobecny! Arcano Druid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    يةيح
    Posty
    808
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    nie no spoko to co napisane to SAMA PRAWDA !
    i dzieci neo nie maja tu nic do gadania ;o
    [27-07, 15:31] Zarexoholik? co ty wiesz o wardach synu idź powalcz sobie ze smokiem


    http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=60876[*]

  4. #24
    Gaduła Solson.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Kołobrzeg
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał DilerFTW Zobacz post
    Za to cwaniactwo już powinieneś mieć delete wtedy byś płakał tak jak to po każdym dedzie kiedy bijąc w 5 akurat to ty giniesz bo jesteś na e ringu napinaczu/dzieciaku/nie wychowańcu/ anty społeczna maso.
    Zamknij japę już. Tym postem udowodniłeś ze ty sam się napinasz (:
    Cytuje twój podpis "kazek ma vipa? Ten chłopczyk nie ma nawet 13 lat skończonych... ;/"
    Jak ty skończyłeś 13 lat to po co ukrywasz wiek na forum ;DD?
    Dzieciaku XD

  5. #25
    Master Atom! Adasik's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    1 419
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Również nie zgadzam się z tym, że jeśli ktoś łamie regulamin noob charem to właśnie na tą postać powinien dostać bana, a nie na main chara. Wiem, że jest to nie fair, ale z jakiej racji ma mu zostać zbanowana główna postać...

    A dla tych, którzy tak narzekają o te ostrzeżenia o bota nie ma rady. Posądzenia dalej będą czy botujecie czy też nie-tego nie zlikwidujecie! Ja też nie raz dostałem ostrzeżenie za free, ale przecież nie masz jak się wytłumaczyć ekipie... i dlatego jesteśmy na straconej pozycji...

  6. #26
    Łowca postów Exod's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Exod i Santano zawołali Fsze
    Czego to ja się nie dowiem w takich tematach.
    * Gamemaster

    Iura novit curia et ignorantia legis non excusat.

  7. #27
    Zaawansowany Cery's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    82
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    To mnie rozbawilo bo jakim prawem mozesz banowac za boty postac ktora sie nie boci? A to ze ktos sobie boci noob charem to jego wybor i to on sam naraza swojego "noob chara" na banicje... I jeszcze jedno pytanie na ktore mi jeszcze nie odpowiedziales:
    -Od kiedy noob char przestaje byc noob charem?;]

    Do tego samego pkt. rozumiem jak ktos wyzywa np. na game chat albo spamuje noob charem to ok .. bo robi to specjalnie aby uniknac kary, ale inne przypadki nie powinny byc przewidziane
    Masz rację w stu procentach. Ale co poradzisz , to tak jak z mandatami za palenie , osoba która nie pali też dostaje mandat za niepowstrzymanie palacza ;/
    Verkyl 0 - ?

  8. #28
    Uzależniony Artis's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    UK
    Posty
    710
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wprowadzić jeszcze bardziej zaostrzone środki zapobiegawcze dla delikwentów.


    Pozdrawiam.

  9. #29
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adasik Zobacz post
    Również nie zgadzam się z tym, że jeśli ktoś łamie regulamin noob charem to właśnie na tą postać powinien dostać bana, a nie na main chara. Wiem, że jest to nie fair, ale z jakiej racji ma mu zostać zbanowana główna postać...

    Widocznie botujesz i obawiasz się że te zasady naruszą twoje interesy. Każdy kto nie botuje poprze ekipę.

  10. #30
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    Krakow
    Posty
    211
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgadzam się z każdym punktem tego samozwańczego regulaminu... W niczym on nie pomoże ale zawsze jakieś zaostrzenie a największym jego plusem jest to że udupił on studenta xd

  11. #31
    Wszechobecny! Bambucha Rook's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Czę100chowa
    Posty
    842
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    i Dobrze ze Exod cos takiego napisal i nie bd juz placzu ze zbanowali mi glowna postac chociaz bota mialem na noob charze Tak Trzymac wielki + dla Ekipy

  12. #32
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Exod Zobacz post
    3). "Możesz zbanować tylko postać z której złamałem regulamin".
    Rozumiem, że wyobrażasz sobie, że będziesz skakał po dziesięciu noob charach, obrażając cały serwer, łamiąc regulamin, ogłaszając inne serwery czy inne rzeczy, a jak Ci się znudzi, to wrócisz na swoją ulubioną postać i będziesz święty.

    Mam nadzieję, że teraz widzisz jak mało sensu miałaby taka zasada.

    Fakt: Biorąc pod uwagę, że banowanie głównej postaci, zamiast zabawa w pościg za tuzinem noob charów jest kilkukrotnie bardziej skuteczna - tak właśnie robimy.
    sralis mazgalis... pojde do sklepu cos ukrasc i oprocz mnie kare poiniesie np moj brat bo tez nalezy do rodziny? glupi przyklad ale ukazujacy o co chodzi...
    zreszta co to znaczy glowna? glowna bo najzwyzszy lvl? a moze glowna bo najdluzej online...? a moze poprostu jak to bylo u mnie wszyscy na koncie za przewinienie jednego... hahaha...
    i ktora to byla glowna postac? nie moglessiezdecydowac to kazda dostala bana...

    z wieloma punktami regulaminu sie nie zgodze... reklamowac? NIE, ale sprzedawac juz TAK...

  13. #33
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Ohh.. Are You Suck !
    Posty
    310
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    GUPIO BO BOCE !
    Nie podoba mi się to ;D

  14. #34
    Świeżak Lethornek's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Miasto
    ! Zdolny śląsk !
    Posty
    698
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karpek Zobacz post
    Szansa jest, ale trzeba mieć dobre dowody, żeby dostać unbana. np. Caav dał mi kiedyś bana, że niby speed hacka miałem. Nagrał filmik, dał mi go żebym sobie obejrzał (oczywiście był przekonany, że dał mi słusznego bana kiedy z nim pisałem). Po dwóch czy trzech dniach wysłałem ten filmik Santano, żeby on go obejrzał i ocenił czy rzeczywiście miałem sh, to stwierdził, że żadnego sh nie miałem i dostałem tego unbana.
    Przy okazji pozdrawiam Caav'a.

    #top
    Co do 3 punktu się nie zgadzam. Jeżeli łamiesz regulamin z 'noob chara' to tylko ta postać powinna być banowana... -,-

    Hah i wtedy ja pisałem z Caav'em żeby Cie nagrywał, przy okazji sam dostalem bana za to SH, również filmik zobaczył santano i odziwo też stwierdził że nic nie miałem
    Jestem pewien że gdyby to Zarex był na moim miejscu lub któryś z jego " piesków " ban by nie został przyznany...


    @topic

    To banowanie na główną postać jest na prawde dobrym sposobem

  15. #35
    Średnio zaawansowany Sp3cker's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    poznań
    Posty
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    regulamin to regulamin i trzeba go przestrzegać

  16. #36
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Elegancko...
    Dzięki temu tematowi na pewno uniknie się wielu niedomówień.

    Super, super i jeszcze raz super

  17. #37
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo dobre rozwiązanie z banowaniem maina.
    Chodzi oto, żeby ukarać OSOBĘ, która łamie zasady, a nie jego postać.
    Bo to nie postać źle zrobiła tylko jej właściciel.
    Jak ktoś tego nie rozumie to znaczy, że jest jakimś tępakiem i powinien odrazu bana ip dostać.

  18. #38
    Łowca postów Lord Szadi's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Miasto
    CeNtRaLnE (CNT)
    Posty
    282
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    brawo wreszcie nie będą bocili
    Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

  19. #39
    Łowca postów sPoxter's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    260
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem ciekawy czemu Bonnek nie dostanie żadnego bana,aa napewno on nie boci SORY !! Wielki kurw* mądrala..
    Powiedzmy sobie prawde, EXOD lubi po banować za free.. któregoś razu podbił do mnie i.. "wyłącz bota albo delete postaći' AHA?
    Ogarnijcie proszę tego buraka

  20. #40
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał sPoxter Zobacz post
    Jestem ciekawy czemu Bonnek nie dostanie żadnego bana,aa napewno on nie boci SORY !! Wielki kurw* mądrala..
    Powiedzmy sobie prawde, EXOD lubi po banować za free.. któregoś razu podbił do mnie i.. "wyłącz bota albo delete postaći' AHA?
    Ogarnijcie proszę tego buraka
    Jesli masz jakies zastrzezenia co do mojej uczciwosci - zapraszam do dzialu Skargi&odwołania bowiem Exod juz nie gra i pucowanie lancy w tym temacie raczej nic ci nie da

    W kazdym razie jestes czlowieku hipokryta, bo sam do mnie cos tam placzesz pod dp manasujac sie.. no sory cos tu jest chyba nie tak...

    A to ze padasz 1900 druidem od 1500 druida, mozesz zawdzieczac swojemu zajebistemu skilowi pvp

    #t juz sie wypowiadalem :]

Podobne wątki

  1. Spotkanie Graczy - woj. Podkarpackie
    By Zomal in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 10-08-2008, 22:50

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •