User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 1 z 1

Wątek: First Boonek - Nowy Owner

  1. #1
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie First Boonek - Nowy Owner

    Witam, wiele osob moze powiedziec, ze jestem uzalezniony po tym co napisze, ale te wiele osob moze mnie poprostu nie zrozumiec Moja postac (First Boonek) byla dla mnie czyms waznym, czyms bezcennym.. Wlozylem w gre duzo serca oraz czasu po to by postac byla taka a nie inna... Hmmm ile bym dostal za postac, niech pomysle... 200zl przy farcie? Co to jest 200zl... heh zenujace Moje prawie 2000 godzin poswiecone tej postaci nie przeklada sie na zadne pieniadze, gralem dla siebie, gralem bo to lubie a nie dla zarobku... Do tego dochodzi jeszcze sam fakt ze wszystko na co "pracowalem" - poziom postaci jak i inne rzeczy typu szacunek, reputacja w chwili sprzedania postaci poprostu zostaly by zniszczone przez jakiegos dzieciaka ktory na mikołajki dostal od starych 200zl... W koncu mialem najlepsze pvp wsrod profesji magicznych ^^ xD.. Ale nie w tym rzecz, w pozegnaniu napisalem, ze usune chara ale byla to podpucha, bo przeciez jak bym mogl usunac tyle swojego czasu oraz czesc samego siebie ktora stanowil ten "pixelek"... Przy wyborze mojego nastepcy szukalem takich cech jakie sam posiadam a za razem kogos kto nie bedzie popelnial takich bledow jak ja, jednak ostateczna decyzje podjalem wczoraj gdy wiele, naprawde wiele osob pisalo do mnie na gg wiadomosci o tresci "nieee nie usuwaj chara" niby fajnie, szkoda ze z dopiskiem "oddaj go mi" w sumie jedna osoba ktora nie chciala zagarnac ostatniej rzeczy jaka zostala mi na tym servie, a wrecz oswiadczyla ze odchodzi razem ze mna byl Coterson(obecny Arcon Shooter) Bylo mi przykro bo wiekszosc osob ktorych znalem na APO okazalo sie zachlannymi kurwami ktore chcialy cokolwiek zyskac na moim odejsciu - niestety, pozdrawiam was srodkowym palcem

    Zatem podsumowujac, moje 6 postaci:
    -Bad Player (619ED)
    -Bonek Rookslayer (113lv) niestety na main
    -Old Boonek (181MS)
    -Bonkuwa (225RP) egzekwo pierwsze miejsce w ranku shieldingu u RP
    -Dziura From Jeblicze (14ek) O.o
    -First Boonek (1409ED)


    Otrzymuje zupelnie za darmo Coterson
    (Osoby ktore bralem jeszcze pod uwage:
    Daniel3k
    Diamondback
    Maffer (old)
    lub Romek )

    Chcialem w tym poscie jeszcze przeprosic Seviego, bo mimo tego, ze z jego winy stracilem wiekszosc itemow nie powinienem nazywac go zlodziejem tak szybko jak to zrobilem... Myslalem ze to on mnie okradl jednak nie zawsze osoba na ktora wskazuja prawie wszystkie dowody jest winna Jeszcze raz przepraszam.
    Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 14-12-2010 o 12:55

Podobne wątki

  1. [8.42] Mariuszns nowy owner !
    By Rook.Men.Mariusz. in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 08-12-2011, 16:29
  2. [7.6] Don Ja - nowy owner!
    By Coterson in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 25-02-2011, 16:48
  3. [7.6] Nowy owner
    By adrian0093 in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 20-02-2011, 00:04
  4. Don Ja - nowy owner!
    By Coterson in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 01-01-2011, 15:54

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •