User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 17 z 17

Wątek: Mara Salvatrucha - Najgro?niejszy Gang ?wiata.

  1. #1
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    LA
    Posty
    774
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Mara Salvatrucha - Najgroźniejszy Gang Świata.

    Co o nich myślisz? Zapraszam do dysputy.
    Mara Salvatrucha.

  2. #2
    Guru! <Magiczny>'s Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    -
    Posty
    936
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    pff ja wezme swoja gildie i maja przejebane.

    @t

    Takie wybrali zycie to maja. A czy najgroznieszy? Na pewno nie ;o
    Ostatnio edytowane przez <Magiczny> : 22-02-2011 o 13:18

  3. #3
    Gaduła Kamor VODKA's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    160
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    w porównaniu do polskich to na pewno o WIELE groźniejsi

    ale czy na swiecie,mozliwe

  4. #4
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    LA
    Posty
    774
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał <Magiczny> Zobacz post
    A czy najgroznieszy? Na pewno nie ;o
    Właśnie w tym rzecz, ze najgroźniejszy. Ten gang liczy 150 tysięcy 'żołnierzy'.
    Występuje w 50 stanach USA, w całej Ameryce Środkowej oraz w Europie (Hiszpania & Włochy).
    Doszło nawet do tego, że, z obawy o własne życie, niektórzy szefowie osławionych murzyńskich gangów Crips i Bloods zwrócili się do policji o… ochronę!

    Cytat Napisał Kamor VODKA Zobacz post
    w porównaniu do polskich to na pewno o WIELE groźniejsie
    To nawet nie podlega dyskusji.

    Cytat Napisał Lolipops Zobacz post
    Ruskie są grozniejsi tyle na ten temat
    Uzasadnij, poprzyj dowodami.
    Ostatnio edytowane przez Google : 22-02-2011 o 14:10

  5. #5
    Bywalec Lolipops's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ruskie są grozniejsi tyle na ten temat

    3:28- koleś na apo gra widać
    Ostatnio edytowane przez Lolipops : 22-02-2011 o 13:47

  6. #6
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    125
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Google Zobacz post

    Uzasadnij, poprzyj dowodami.
    szefowie na najwyzszych stanowiskach w wojsku i policji



    swoja droga niezle zorganizowani musza byc, pewnie obroty maja na poziomie wielkich korporacji dobry instrumental od xzibita

  7. #7
    Mateusz Soprano
    Guest

    Domyślnie

    A co z Ku Klux Klan?

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Świebodzin
    Posty
    771
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oglądałem kiedyś program o MS-13. Ludzie którzy wyszli z gangu z obawy o życie idą do więzienia bo tam czują się najbezpieczniej.
    Jednak moim zdaniem nie są aż tak groźni że mieli by być w tej dziedzinie NAJ, chociaż nie znam się na tym i szczerze mówiąc powiewa mi to.
    Ostatnio edytowane przez xD Lukki xD : 22-02-2011 o 17:22

  9. #9
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie jesteś w stanie, nawet jak ci tak bardzo na tym zależy określić, który gang jest najgroźniejszy. Ja uważam, że się mylisz i to bardzo.

    Co do twoich info o Cripsach to chyba za dużo internetu, bo dawno takiej plotki tutaj nie widziałem. xd

  10. #10
    Łowca postów Emzeto ^.^'s Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    Gumisiowe
    Posty
    219
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jest film o tym jakby gangu co gościu zabija szefa gangu i go ścigają i na końcu zabijają o tytuł to Sin Nombre - Without Name

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1 492
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tatuaże na twarzy, przecież mogli wybrać inne, spokojnie życie , a nie wstępują do gangu w którym każdy dzień jest niepewny , smutne.

  12. #12
    VIP Romus's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    708
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Google Zobacz post
    Uzasadnij, poprzyj dowodami.
    To Ty poprzyj dowodami to, ze jest to najsilniejszy gang na swiecie. Zdjecia z ktorych skleiles filmik nie sa zbyt wiarygodne. Moze i sa kozakami ale watpie ze sa najsilniejsi na swiecie.

    Cytat Napisał Mateusz Soprano Zobacz post
    A co z Ku Klux Klan?
    Po 1. Ku Kux Klan to bylo bractwo a nie gang.
    Po 2. Oni dzialali w latach dwudziestych minionego wieku.
    Ostatnio edytowane przez Romus : 22-02-2011 o 23:00

  13. #13
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    LA
    Posty
    774
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Ja uważam, że się mylisz i to bardzo.
    Skoro uważasz, że się mylę to przedstaw mi gang groźniejszy niż Mara Salvatrucha.

    Cytat Napisał Romus Zobacz post
    To Ty poprzyj dowodami to, ze jest to najsilniejszy gang na swiecie.
    MS-13 ma znacznie szerszy zakres działania niż inne gangi: zajmują się nie tylko narkotykami (i to na olbrzymią skalę, bo w końcu działają nie tylko w USA, ale też np. w Meksyku, Salwadorze, Gwatemali czy Hondurasie) , ale także przemytem ludzi (nielegalni imigranci), broni czy zabójstwami politycznymi (wywieranie wpływów na rządy). Oprócz tego MS-13 nie da się opuścić - jeżeli ktoś chce wystąpić z gangu, to jest to równoznaczne z egzekucją.

    Warto pamiętać, że MS-13 powstało jako środek obrony przed innymi gangami. Salwadorczycy, którzy w latach 80. uciekali z Salwadoru do USA (w Salwadorze trwała wtedy wojna domowa - od 1979 do 1992), trafiali zwykle do gorszych dzielnic, gdzie inni imigranci już byli ustawieni i mieli swoje gangi. Salwadorczycy byli przez nich uciskani, więc postanowili stworzyć MS-13, żeby się bronić. Potem USA zaczęło deportować część Salwadorczyków do Salwadoru i zaczęła się rekrutacja poza USA. I tak zasięg rozszerzył się na parę krajów.

    Jednym z głównych powodów takiej "skuteczności" MS-13 może być to, że ten gang został założony m.in. przez ludzi, którzy brali udział w wojnie domowej w Salwadorze po stronie guerrillas, którzy nie przebierali w środkach, żeby pokonać wroga. Taki sam trening i mentalność przekazują nowym członkom gangu i być może stąd ich okrutne metody działania.

    Polecam obejrzeć Sin Nombre, w którym dobrze jest przedstawione jak funkcjonuje MS-13.

    Tekst został skopiowany z jakiegoś forum.

    Cytat Napisał E.Leclerc Zobacz post
    Typie nie rob z siebie znawcy gangow bo w zyciu nawet pewnie z policja nie miales do czynienia...piszesz tutaj jakies bzdury kogo obchodzi jaki gang jest najgrozniejszy wedlug mnie najgrozniejsza jest Mafia z Wołomina i co?
    Juz mnie to wkurwia denerwuje robisz z siebie bog wie kogo na tym forum kopiujesz wszystko z neta i myslisz ze swiecisz ogarnij sie w realnym swiecie nikt nie nabierze sie na twoje bajeczki tak jak na tym forum...wiem ze zaraz dostane warna od jakiegos twoje kolegi moderatora albo post zostanie usuniety ale trzeba bylo ci to w koncu napisac...
    Ja osobiście nigdy karany nie byłem i mam nadzieję, że prędko nie będę. Forum jest od tego aby dyskutować! z tym, że na wstępie powinienem uprzedzić, że tacy idioci jak ty nie powinni mieć w moim temacie prawa bytu, głosu - mój błąd, przepraszam. Tibia ci chłopaku nieźle zlasowała mózg, bo kto zdrowy w wieku [21?] lat dalej w to gra? Lecz się - Michale, Adrianie, Łukaszu (nie wiem, który z was aktualnie operuje tym kontem).
    Ostatnio edytowane przez Google : 23-02-2011 o 13:45

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    קטוב&#
    Posty
    85
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Google Zobacz post
    Skoro uważasz, że się mylę to przedstaw mi gang groźniejszy niż Mara Salvatrucha.



    MS-13 ma znacznie szerszy zakres działania niż inne gangi: zajmują się nie tylko narkotykami (i to na olbrzymią skalę, bo w końcu działają nie tylko w USA, ale też np. w Meksyku, Salwadorze, Gwatemali czy Hondurasie) , ale także przemytem ludzi (nielegalni imigranci), broni czy zabójstwami politycznymi (wywieranie wpływów na rządy). Oprócz tego MS-13 nie da się opuścić - jeżeli ktoś chce wystąpić z gangu, to jest to równoznaczne z egzekucją.

    Warto pamiętać, że MS-13 powstało jako środek obrony przed innymi gangami. Salwadorczycy, którzy w latach 80. uciekali z Salwadoru do USA (w Salwadorze trwała wtedy wojna domowa - od 1979 do 1992), trafiali zwykle do gorszych dzielnic, gdzie inni imigranci już byli ustawieni i mieli swoje gangi. Salwadorczycy byli przez nich uciskani, więc postanowili stworzyć MS-13, żeby się bronić. Potem USA zaczęło deportować część Salwadorczyków do Salwadoru i zaczęła się rekrutacja poza USA. I tak zasięg rozszerzył się na parę krajów.

    Jednym z głównych powodów takiej "skuteczności" MS-13 może być to, że ten gang został założony m.in. przez ludzi, którzy brali udział w wojnie domowej w Salwadorze po stronie guerrillas, którzy nie przebierali w środkach, żeby pokonać wroga. Taki sam trening i mentalność przekazują nowym członkom gangu i być może stąd ich okrutne metody działania.

    Polecam obejrzeć Sin Nombre, w którym dobrze jest przedstawione jak funkcjonuje MS-13.

    Tekst został skopiowany z jakiegoś forum.
    Typie nie rob z siebie znawcy gangow bo w zyciu nawet pewnie z policja nie miales do czynienia...piszesz tutaj jakies bzdury kogo obchodzi jaki gang jest najgrozniejszy wedlug mnie najgrozniejsza jest Mafia z Wołomina i co?
    Juz mnie to wkurwia denerwuje robisz z siebie bog wie kogo na tym forum kopiujesz wszystko z neta i myslisz ze swiecisz ogarnij sie w realnym swiecie nikt nie nabierze sie na twoje bajeczki tak jak na tym forum...wiem ze zaraz dostane warna od jakiegos twoje kolegi moderatora albo post zostanie usuniety ale trzeba bylo ci to w koncu napisac...
    Ostatnio edytowane przez E.Leclerc : 23-02-2011 o 10:21

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    GDZIE MIESZKAM
    Posty
    129
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    to już nie jest gang - to jest pewnego rodzaju społeczność

  16. #16
    Łowca postów Styl's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    213
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    dobry temad ziomki z blokowisk sa grozniejsi huehu

  17. #17
    Bywalec ~Bocianex~'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    374
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niech jeszcze tyle samo kolczykow porobia sobie i moze znajda prace w cyrku,bo przesadzaja z tym tatuowaniem ciala

Podobne wątki

  1. Najwa?niejszy loot =Wyró?niaj?cy sie
    By Miodek in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni Post / Autor: 26-02-2012, 12:12
  2. Gang Volturi =>Rek.650+
    By Dikke Dieder in forum Prezentacje Gildii
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 06-12-2010, 18:33
  3. Wcze?niejszy pacc
    By ™Sygnet™ in forum Premium Account
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 15-02-2009, 10:05
  4. Najwa?niejszy Temattt
    By MateuszX in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni Post / Autor: 02-12-2007, 18:38

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •