User Tag List

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 41 do 44 z 44

Wątek: 8.42 Dodatkowe zmiany

  1. #41
    Łowca postów Harvester's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    249
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie gram już, ale z opini forumowiczów wnioskuję, że wprowadzone zmiany w końcu wyrównują balans między profesjami. Szkoda, ze tak późno, jak by to zrobiono dwa czy chociaż póltorej roku wcześniej, to pewnie grał bym dalej (i nie tylko ja). Teraz już nie wrócę bo nie mam postaci, jednak gratuluję administracji dobrych decyzji. A graczom życzę miłej gry, no i solidnego update z nowymi questami i nowszym klientem

    P.S. Ja 420 palem leczyłem około 1600 HP. Z ciekawości - ile taki paladyn leczy się teraz ?
    P.S. 2. Dawniej było Experience x3. Obecny exp x4 jest na stałe ?

    @First Kitek niżej
    Ja na 380 lev też leczyłem około 1600 HP, po prostu od pewnego momentu siła Divine Caldery już nie rosła (lub rosła ale baaardzo nieznacznie). A przecież w newsie napisane jest, że ulepszyli leczenie. To jak to jest w końcu ? Tylko nie mówcie mi, że za wcześnie pochwaliłem administrację xD

    @warlike niżej
    Rozumiem to. Jednak news głosi, cytuję: "2. Zwiększona została siła czaru Divine Healing (Exura San)". A z tego co napisał First Kitek wynika, że w tym wypadku Mortiis ściemnia Więc chce się tylko dowiedzieć jak jest naprawdę.

    @2 warlike niżej
    Jak napisałem wyżej, leczyłem około 1600 HP, czasem to było 1550 czasem 1650, więc 1620 o którym wspomina kolega poniżej mieści się w tym przedziale. Nie mam jak tego sprawdzić, ale jeśli prawdą co pisze Fisrt Kitek, to oznacza, że leczenia nie poprawiali. Proszę, aby wypowiedzieli się inni h-lev paladyni, bo ciekaw jestem.
    Ostatnio edytowane przez Harvester : 03-03-2011 o 00:16
    APO 7.6 Harvester Budor 1-825 147/140
    APO 8.4 Inis Mona 1-418 115/102

  2. #42
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pactomi 380 lvl - 1620 hp

  3. #43
    Gaduła warlike's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Harvester Zobacz post
    To jak to jest w końcu ? Tylko nie mówcie mi, że za wcześnie pochwaliłem administrację xD
    chodzi bardziej o to, ze oslabione zostaly hity w ludzi co jest rowne temu, ze pallek moze ustac na wiekszej ilosci osob wiec jakby ostro podniesli do tego healing to bylo by znowu bez sensu

    @Harvester Pragne zauwazyc, ze 380 lvl leczy sie o cale 20hp niz ty na 420 wiec 40 lvli przed nim, zeby powiedziec czy cos zrobili z tym czarem :P
    Ostatnio edytowane przez warlike : 02-03-2011 o 21:47

  4. #44
    VIP Krsix's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    1 451
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Harvester Zobacz post
    Proszę, aby wypowiedzieli się inni h-lev paladyni, bo ciekaw jestem.
    400 rp ~1700-1800 czarem + 400 potem... (za twoich czasów potek dawał 250-300, teraz daje 350-400).

    Balans zdecydowanie lepszy, przez duże lvl'e i mały exhoused rp i ek nadal szybko padają. Chyba, że ktoś ogarnia...
    Wracaj do nas, teraz wyexpić się to nie problem, a z twoją prędkością expienia to hohoho 500 w 2 miesiące max XD

Podobne wątki

  1. [Forum] Dodatkowe dzia?y
    By Ziemniak in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni Post / Autor: 06-07-2010, 11:59
  2. Dodatkowe tereny Update OTS 7.6
    By Mortiis in forum Nowości
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni Post / Autor: 09-12-2009, 16:45

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •