User Tag List

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 64

Wątek: Co z nowymi gwiazdkami itp ?

  1. #21
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 266
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ktoś II Zobacz post
    Najlepiej, to wyjebać te gwiazdki w pizdu. Zrobić coś takiego, że pod ilością postów danego użytkownika byłoby napisane - Reputacja: xxx

    I poniżej zrobić np:
    zielony kwadracik - 100 punktów
    zółty -250
    czerwony - 500
    niebieski - 800
    fioletowy - 1500 i koniec.
    Potem do kwadracika fioletowego dostawiany byłby ponownie kwadracik zielony, i tak w kółko.
    Każdy mógłby dać pojedynczego reputa, a nie, że jedna osoba może dać 1000 punktów...

    Nie chcę się chwalić ale moja propozycja wydaje się najrozsądniejsza.
    dokladnie, rozmyslane, nie blyszczy i pasujace do APO!

    podbijam do propozycji KtosII :0!
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  2. #22
    Świeżak Lethornek's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Miasto
    ! Zdolny śląsk !
    Posty
    698
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gwiazdka jakaś niebieska czy zielona i będzie ok, Zdobyć 5 takich gwiazdek nie będzie łatwe i będzie na 4um spokój z takimi tematami ( Przynajmniej jakiś czas ) co potem ? Znów nowa xDD

  3. #23
    Zaawansowany Everlast's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    It weighs 8.3 oz.
    Posty
    110
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobrze jest , tak jak jest jeśli wprowadzą taki system reputacji i dodadzą te gwiazdki zdobywanie ich będzie bez sensu. Mam tu na myśli 100pkt za jedną gwiazdkę ? o.O 100 osób musi dać pkt reputacji za dany post , to jest nie na miejscu.

    #t Nie.
    Energy 2000

  4. #24
    Zaawansowany Cout's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Miasto
    Łódź
    Posty
    91
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mogłoby coś owego być , jak najbardziej jestem za !.
    Wooden Berger 1 - 400


    Nie gram na APO .

  5. #25
    Master Atom! Vernereq's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Rymanów
    Posty
    1 439
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Everlast Zobacz post
    Dobrze jest , tak jak jest jeśli wprowadzą taki system reputacji i dodadzą te gwiazdki zdobywanie ich będzie bez sensu. Mam tu na myśli 100pkt za jedną gwiazdkę ? o.O 100 osób musi dać pkt reputacji za dany post , to jest nie na miejscu.

    #t Nie.
    po 1 nie bedzie gwiazdek
    po 2 gdzie jest napisane ze musza dac 100 reputow za jeden post? nie musi byc ten sam

    #topic

    Tak, bedzie rozsadniej i nie bedzie przez jakis czas takich tematow.

  6. #26
    Łowca postów Zdenio's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Bielsko-Biała _/
    Posty
    201
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ktoś II Zobacz post
    Najlepiej, to wyjebać te gwiazdki w pizdu. Zrobić coś takiego, że pod ilością postów danego użytkownika byłoby napisane - Reputacja: xxx

    I poniżej zrobić np:
    zielony kwadracik - 100 punktów
    zółty -250
    czerwony - 500
    niebieski - 800
    fioletowy - 1500 i koniec.
    Potem do kwadracika fioletowego dostawiany byłby ponownie kwadracik zielony, i tak w kółko.
    Każdy mógłby dać pojedynczego reputa, a nie, że jedna osoba może dać 1000 punktów...

    Nie chcę się chwalić ale moja propozycja wydaje się najrozsądniejsza.
    To się nie chwal i zamknij japę buzie , co do reputacji to Ty synku nie powinieneś się w ogóle wypowiadać w tych tematach skoro masz wyłączona reputacje ... . Idiotyczna ta twoja propozycja . Już przedstawiłem swoją i każdy już napisał i wybrał jaką by chciał , proponuje abyście nadal głosowali w sondzie i wypowiadali się w tym temacie : http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=89787
    Zdenio (1-444) Tiuso (2794-2824) Zdenislaw (1-...) Nivelato (3338 - 3655)

  7. #27
    Łowca postów Maciejas's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Miasto
    Staszów
    Posty
    216
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kiedyś gdzieś pisałem powinna Administracja only dawać punkty ujemne jak i dodatnie.

  8. #28
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adasik Zobacz post
    Reputacja to jedyna rozrywka na tym forum. Proponuję dodać jeszcze jedną gwiazdkę, bo zanim ktoś ją uzbiera do full to mienie kolejne parę miesięcy.
    Jeśli dla Ciebie siedzenie na tym forum, i żebranie o reputy (żeby gwiazdki pod nickiem były na które i tak nikt nie patrzy) to rozrywka, to gratuluje.

    @topic
    Pomysł Sherlocka najlepszy. Nie będzie proszenia o reputy, tylko coś sensownego

  9. #29
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zdenio Zobacz post
    To się nie chwal i zamknij japę buzie , co do reputacji to Ty synku nie powinieneś się w ogóle wypowiadać w tych tematach skoro masz wyłączona reputacje ... . Idiotyczna ta twoja propozycja . Już przedstawiłem swoją i każdy już napisał i wybrał jaką by chciał , proponuje abyście nadal głosowali w sondzie i wypowiadali się w tym temacie : http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=89787
    Geniuszu, mistrzu, mój Guru!
    Moja reputacja jest jak najbardziej aktywna, tylko nie wyświetla się publicznie.
    Co Ci po jednej dodatkowej gwiazdce? Ktoś ją zdobędzie i znów administracja będzie musiała głowkować co zrobić dalej.
    Moja propozycja jest o tyle dobra, że każdy może dać jednego reputa. I limit nie skończy się po 2 miesiącach ale co najmniej po roku.

  10. #30
    Łowca postów Zdenio's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Bielsko-Biała _/
    Posty
    201
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ktoś II Zobacz post
    Co Ci po jednej dodatkowej gwiazdce?
    Jak po jednej ?? Było by tak samo jak z tymi trzeba zdobyć 5 złotych , srebrnych i brazowych by zdobyć next gwiazdkę np niebieska , i też by się uzbierało 5 niebieskich .. ale to było by bardzo trudne i wymagało duuużo czasu xD
    Zdenio (1-444) Tiuso (2794-2824) Zdenislaw (1-...) Nivelato (3338 - 3655)

  11. #31
    VIP Dementor's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    622
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeśli już to jestem chyba jednak za zieloną gwiazdką. Chociaż do tej reputacji jaka teraz jest nic nie mam.

  12. #32
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jest jeszcze inna opcja. Zresetować reputacje i zrobić tak, że każdy może dać tylko jeden punkt. Maxa się szybko nie uzbiera ;]

  13. #33
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    698
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ktoś II Zobacz post
    Jest jeszcze inna opcja. Zresetować reputacje i zrobić tak, że każdy może dać tylko jeden punkt. Maxa się szybko nie uzbiera ;]
    Noo, wtedy to z 10 lat by zajęło zebranie pełnej reputacji XD! A poza tym, to ludzie i tak by 'kolekcjonowali' te gwiazdki i oddawaliby sobie reputy, nawet za 1 pkt.

    #t
    Jestem za dodaniem jakiejś gwiazdki z tematu Zdenia. Żeby ją zdobyć trzeba by było zebrać 500k pkt reputacji.

  14. #34
    Świeżak Lethornek's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Miasto
    ! Zdolny śląsk !
    Posty
    698
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Albo zresetować całą reputację i zrobić tak aby można było dać tylko raz każdemu użytkowiniki reputa... Wtedy nie będzie oddawania !!

  15. #35
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zamiast tych gwiazd i kwadracików można dalej wprowadzić całkiem inne ikony np. skulle. black, red, yellow, white, blue, puchary, medale. Tyle możliwości, a nadal nie ma zmian. xd

    Pomysł z tym, żeby można było dać komuś punkt reputacji co miesiąc też nie jest zły. Oczywiście z blokadą - np. trzeba mieć minimum 100 postów by dać komuś pkt reputacji.

    Wyzerować pkt reputacji, dać inny przelicznik. Tak by jedna osoba dawała ciągle reputa za 1 pkt i elos.

  16. #36
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    101
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sherlock Zobacz post
    Proponuje zrobić reset punktów reputacji, z tą zmianą, że teraz punkty reputacji zatwierdzałaby ekipa. Co to zmieni? Nie będzie darmowych reputów i już tak szybko maxa nie uzbieracie.
    Odpada,zapewne tylko uprzywilejowani,i ci co dobrze liżą pupe mieliby najwięcej pktów reputacji. Forum to forum,użytkownicy powinni sobie nawzajem wystawiać pkty,a to,że ktoś to robi (dostaje pkty) za firko/za to że zapłaci

  17. #37
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    a za co sie dostaje te gwiazdki ?

  18. #38
    Łowca postów Lord Szadi's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Miasto
    CeNtRaLnE (CNT)
    Posty
    282
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niech będzie tak jak jest ci co mają po 1k+ postów i tak mają się czym chwalić a Gm'owie są zajęci myślę że update lub życie prywatne.
    Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

  19. #39
    VIP `Arcuś's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Tarnów
    Posty
    545
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sherlock Zobacz post
    Proponuje zrobić reset punktów reputacji, z tą zmianą, że teraz punkty reputacji zatwierdzałaby ekipa. Co to zmieni? Nie będzie darmowych reputów i już tak szybko maxa nie uzbieracie.
    Szczerze mówiąc, nie byłoby to dobrym posunięciem. Lepiej gdyby zostały wprowadzone medale czy puchary jak jest na innych forach z vbulletina.


    Nikt nie jest święty jak go święci widzieli,
    Niejeden święty by mnie tutaj pierwszy odstrzelił

  20. #40
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Radwanice/Wrocław
    Posty
    49
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał `Arcuś Zobacz post
    Szczerze mówiąc, nie byłoby to dobrym posunięciem. Lepiej gdyby zostały wprowadzone medale czy puchary jak jest na innych forach z vbulletina.
    Popieram.

    @

    A tak wgl to powinien być limit przyznawanych reputów (wiem, że jest teraz też, ale to zbyt niski próg)

    lub też

    Reset reputów i zrobić coś takiego, że jedna osoba może przyznać 2 reputy dziennie (nie 2 dziennie jednej osobie tylko ogólnie) oraz zmienić, aby nie było różnicy w sile reputa od osoby z reputacją 1 a z reputacją 5k (żeby każdy reput dawał 1 pkt)

    I po sprawie. Ale z tego co widzimy 0 interwencji w tej sprawie ;c
    Ostatnio edytowane przez Salik Shooter : 12-04-2011 o 20:35
    Salik Shoter banned ;c

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •