User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Co Bjorgen powinna zrobić?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zrezygnować.

    3 11.11%
  • Startować w paraolimpiadzie.

    15 55.56%
  • Brać połowę.

    2 7.41%
  • Dalej być koxem

    7 25.93%
Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Wątek: Bjorgen - najwi?ksza narkomanka w histrorii Norweskiego sportu.

  1. #1
    VIP Benn's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    701
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Bjorgen - największa narkomanka w histrorii Norweskiego sportu.

    Co myślicie o tej największej narkomance sportmence zażywającej leki, które pomagają jej ogólnie w oddychaniu. Ja myślę iż powinna startować w paraolimpiadzie skoro bez prochów nie przebiegnie kilometra. Zaczyna mnie to już działać na nerwy, nawet zachować się nie umie wobec Kowalczyk.

    @down

    Jedni eksperci mówią, że nic drudzy, że jednak pomaga, ja się trzymam 2 wersji, ponieważ skoro leki by jej nic nie dawały to po pierwsze Kowalczyk nie kompromitowała się i nie byłaby tak wkurzona na nią, a po drugie nie brałaby leków, które nic nie dają xD
    Ostatnio edytowane przez Benn : 04-03-2011 o 22:33

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Według ekspertów leki, które zażywa Bjorgen, przywracają jej tylko normalne funkcjonowanie organizmu. Jeśli zastosowałby je zdrowy człowiek, oczywiście w wyznaczonych dawkach, nic by na tym nie zyskał.

    Więc w sumie sam nie wiem co o tym myśleć

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Białystok
    Posty
    187
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najlepiej w żyłe (;

    #Powinni coś z tym zrobić, jakiś podpunkt w regulaminie czy coś.

  4. #4
    Nabijacz postów Kaziu Extreme's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    569
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mnie wcurwia ta babka i na moje te leki daja wieksza wydajnosc pluc dlatego jest Cyborgiem i talent Kowalczyk idzie sie jebac :////////////////////////.

  5. #5
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Prawda jest taka, że astmatycy mają problem z wejściem po schody, a co dopiero z morderczym, piętnastokilometrowym sprintem. Biegi narciarskie coraz mniej mi się podobają, bo tam na 60 startujących zawodniczek 40 ma astmę. No kurna, to tak jakby człowiek z zerową wadą wzroku startował w zawodach strzeleckich z ludźmi posiadającymi wadę co najmniej -1,00

    Czytałem wypowiedź trenera Kowalczyk, który mówił, że ona na ostatnim kilometrze oddychała jak lokomotywa, a jej przeciwniczki, Bjoergen i Johaug jakby dopiero wystartowały. Pytanie więc - Bjoergen jest taka dobra, że się nie męczy, a Johaug szusuje sobie spokojnie z tyłu Kowalczyk? Trochę paranoja, jak wszystkie biegaczki nagle po mistrzostwach zachorowały. Paraolimpijki. Ale nie zmieni się nic, dopóki w zarządzie FIS będzie tylu Norwegów.

  6. #6
    Wszechobecny! Simi's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    53° 07' N & 18° 00' E
    Posty
    874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Crayon Zobacz post
    Prawda jest taka, że astmatycy mają problem z wejściem po schody, a co dopiero z morderczym, piętnastokilometrowym sprintem. Biegi narciarskie coraz mniej mi się podobają, bo tam na 60 startujących zawodniczek 40 ma astmę. No kurna, to tak jakby człowiek z zerową wadą wzroku startował w zawodach strzeleckich z ludźmi posiadającymi wadę co najmniej -1,00

    Czytałem wypowiedź trenera Kowalczyk, który mówił, że ona na ostatnim kilometrze oddychała jak lokomotywa, a jej przeciwniczki, Bjoergen i Johaug jakby dopiero wystartowały. Pytanie więc - Bjoergen jest taka dobra, że się nie męczy, a Johaug szusuje sobie spokojnie z tyłu Kowalczyk? Trochę paranoja, jak wszystkie biegaczki nagle po mistrzostwach zachorowały. Paraolimpijki. Ale nie zmieni się nic, dopóki w zarządzie FIS będzie tylu Norwegów.
    +1

    #top.
    Jak cała sztafeta kobiet Norwegii ma astme to pozdro... Powinni zabronić stosowania wszystkich leków na astme ... To jest w chuj nie sprawiedliweJak się jest chorym, to się nie startuje, nie?.

    Chciałbym zobaczyć Justyne z EPO, która ma małą wartość hemoglobiny we krwi (czytałem o tym na wp XD). Ciekawe jakiego ona miałaby kopa.

    Może z biegiem czasu coś się zmieni.
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 04-03-2011 o 20:13

  7. #7
    Łowca postów n0name1's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    The Awesome World ;]
    Posty
    221
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Benn Zobacz post
    Co myślicie o tej największej narkomance sportmence zażywającej leki.
    narkomance - dobre D
    #top
    Ogólnie rzecz biorąc te leki które bierze pomagają jej i ja tego nie lubie.To co ona robi to jest to pokazanie tego ,że jest słaba i tak chciwa ,że za wszelką cene chce mieć 1 miejsce.Widać ,że leki nie działają bardzo długo.Np. zauwyżyliście ,że Bjorgen w biegach na 30km już nie jest lepsza od Kowalczyk ?? Co to oznacza ?? To ,że jej leki wygasają !!
    ............n0name1............
    Jebać modków :*~!

  8. #8
    VIP Benn's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    701
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał n0name1 Zobacz post
    narkomance - dobre D
    #top
    Ogólnie rzecz biorąc te leki które bierze pomagają jej i ja tego nie lubie.To co ona robi to jest to pokazanie tego ,że jest słaba i tak chciwa ,że za wszelką cene chce mieć 1 miejsce.Widać ,że leki nie działają bardzo długo.Np. zauwyżyliście ,że Bjorgen w biegach na 30km już nie jest lepsza od Kowalczyk ?? Co to oznacza ?? To ,że jej leki wygasają !!
    Tzn, że bez leków jest sorry cipą taka prawda, skoro na "dopalaczach" na takim dystansie przegrywa. Chociaż zobaczymy co jutro się wydaży może weźmie dawkę na cały miesiąc i będzie zapieprzać jak by biega na sprincie xDD

  9. #9
    Wszechobecny! Sub Zero 2's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Wstęp wzbroniony...
    Posty
    891
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jedyny komentarz który mi na myśl przychodzi :

    "W erze astmatyczek srebro jest złotem" - by Justyna Kowalczyk.

  10. #10
    Mastah! ViVuSeK's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    1 254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Benn Zobacz post
    Tzn, że bez leków jest sorry cipą taka prawda, skoro na "dopalaczach" na takim dystansie przegrywa. Chociaż zobaczymy co jutro się wydaży może weźmie dawkę na cały miesiąc i będzie zapieprzać jak by biega na sprincie xDD
    Może przywiąże sobie rakietę do nart?

    Sub Zero 2
    Ciekawie to nawet ujęła ; )

    #t

    Czy można to uznać za oszustwo - raczej nie. Chociaż powinna przemyśleć to co zrobiła i być może będzie robić. Bo widać było jak biegła Kowalczyk - zdyszana i zmęczona, a Bjoergen jakby dopiero przeleciała 25 metrów

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Teraz na wp czytam o profesorku, który mówi, że te leki rzeczywiście pomagają. Zdania są podzielone, aczkolwiek stoję po stronie Kowalczyk.
    Ostatnio edytowane przez 'Oxidosis' : 04-03-2011 o 20:29

  12. #12
    Guru!
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Łódź
    Posty
    943
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Benn Zobacz post
    nie brałaby leków, które nic nie dają xD[/B]
    Obalasz tym samym swoją teorię , że bez leków nie przebiegnie nawet kilometra.
    jak nic nie dają jak dzięki nim może normalnie biegac?

Podobne wątki

  1. Najwi?ksza guild o0
    By Marcelllo in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 06-09-2009, 13:42
  2. Dyscyplina sportu
    By Viid' in forum Humor
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 25-08-2009, 14:52
  3. Najwi?ksza Tajemnica TV !
    By Kamor ^Inter^ in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 24-06-2009, 21:13
  4. Najwi?ksza ciemno?? forum...
    By ~~~Shadows~~~ in forum Wywiady
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 07-04-2009, 21:20

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •