User Tag List

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 98

Wątek: Wiosenny update serwera 7.6 2011 [1/2]

  1. #1
    VIP
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1 022
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Wiosenny update serwera 7.6 2011 [1/2]

    Witam. W dniu dzisiejszym, jak pewnie zauważyliście czytając tytuł tego tematu - wprowadzona zostaje nowa aktualizacja gry.
    Zanim dowiecie się, co zostało dodane, kilka słów na temat: "Dlaczego aktualizacja jest przeprowadzana w dwóch częściach". Mianowicie, chcieliśmy jak najszybciej, nie każąc Wam dłużej czekać, wprowadzić największy do tej pory update serwera. Można powiedzieć, że się to udało, będzie on największym lub jednym z największych. Jednak quest, który jest już w dużej części ukończony nie może zostać wprowadzony teraz, ze względu na drobne problemy techniczne. Te postaramy się poprawić, a kolejną część update z jednym, bardzo rozbudowanym questem dla graczy na Mainlandzie wprowadzić do kilku tygodni. Mimo to, jest dużo zmian i nowości zarówno dla Rookstayerów, jak i graczy, którzy z Wyspą Początkujących się już pożegnali.

    Nowe rozwiązania techniczne:
    (Zacznę od nich, bo dotyczą zarówno graczy z Mainlandu, jak i Rookgardu.)


    • Loot-Channel - główna i myślę, że bardzo długo oczekiwana zmiana techniczna. Od tej pory będziecie mogli z listy kanałów wybrać kanał, na którym pokazany będzie loot z potworów, które zabiliście. Mamy nadzieję, że taka forma wyświetlania przedmiotów zgubionych przez potwory Wam odpowiada, nie chcieliśmy spamować na ekranie długimi ciągami znaków z lootem, bo zdajemy sobie sprawę, że to mogłoby być uciążliwe.
    • Wycinanie skór - opcja, która dotyczy aktualnie tylko Maina, jednak traktuję to jako rozwiązanie techniczne, które później zostanie również wprowadzone na Rooku.
    • Wiele innych, które zostaną opisane niżej.


    Zmiany na Rookgardzie:


    • Annihilator II - Quest całkowicie różniący się jednak od poprzednich Annihilatorów. Na ten temat nie będę się tutaj rozpisywał. Pozostaje mi życzyć Wam powodzenia w jego wykonywaniu,
    • Urlich - NPC oferujący zadania polegające na zabijaniu potworów dla Rookstayerów. Zadań jest bardzo dużo, mam nadzieję, że każdy będzie zadowolony,
    • Arena - Arena z potworami podobna do ostatnio wprowadzonej areny na Mainie, jednak z kilkoma różnicami,
    • Demon Set Quest - Quest trudny, wymagający zrezygnowania z nagrody w innym queście. Jedną z części Demon Setu może Wam dać wierny sługa króla,
    • Spider - od tej pory reaguje na komendę 'all' oraz liczy sprzedane mu przedmioty. Stałym klientom może zaoferować specjalny przedmiot potrzebny do Questu u NPC Allo,
    • Dunia - nowa postać, która przybyła na Rookgard. Oferuje ona przedmiot potrzebny do wykonania questu u NPC Allo, a poza tym kupuje różne inne przedmioty. Aby jednak móc sprzedawać jej dany przedmiot - trzeba najpierw dać jej jeden taki w prezencie. Ceny dla stałych klientów są większe o 20%, a aby zostać stałym klientem, trzeba zrobić coś zupełnie innego, niż np. u NPC Spider,
    • Allo Quest - Quest, można powiedzieć, łączący wszystkie inne. Allo zaoferuje osobie, która pomoże mu odzyskać jego szachy, bardzo ciekawe nagrody oraz łatwiejszy dostęp do jednej z komnat królewskich,
    • Nowe respawny, nowe potwory,
    • Zmiany na mapie, przebudowane tereny,
    • Nowe przedmioty.
    • Nowe mini questy (Knight Axe Quest, Dragon Hammer Quest, Hot Banshee Quest, Black Knight Quest).



    Zmiany na Mainlandzie:

    • Dao Quest:

      • wiele ciekawych misji z rozwiązaniami, których dotąd nie było,
      • quest log,
      • arena do walki z potworami dla dwóch osób, w której każdy walczy ze swoim potworem, a jeśli jeden zginie - ginie też drugi,
      • wiele nowych potworów (kilkadziesiąt, w tym przede wszystkim questowe),
      • duże respawny nowych potworów, po wyjściu z których dostaje się specjalną nagrodę,
      • wycinanie skór,
      • duży labirynt z wieloma potworami kończący wszystkie misje.

    • Zmiany na Waszą korzyść w NPC Popi,
    • Nowe przedmioty,
    • Nowe potwory, które zostaną wykorzystane w następnym update, a teraz mogą pojawiać się na najazdach.


    Oczywiście nie wypisałem wszystkiego, bo nie starczyłoby miejsca w poście, ale mam nadzieję, że opis nowych elementów gry sprawi, że zalogujecie się na serwer zadowoleni ze zmian.
    Jak pewnie zauważyliście, forma tematu o update inna niż zwykle. Dlaczego? - Z tego co zauważyłem, forma opowiadania dla myślących nie wszystkim przypadła do gustu, tak więc postanowiłem tym razem zrobić bardzo prosty opis zmian, który każdy (mam nadzieję), da radę doczytać do końca. Fanów literatury pocieszę - news opisujący drugą część tego update opowiadaniem będzie.

    Jak podczas każdej aktualizacji - podczas tej również mogą pojawić się ewentualne błędy, proszę je zgłaszać w tym temacie, lub w dziale "Bugi", będę wasze zgłoszenia na bieżąco sprawdzał i ewentualne pomyłki poprawiał.

    Po drugiej części Update, która, mam nadzieję - już niedługo, zrobię sobie 1-2 tygodnie przerwy, a potem zacznę pisać kolejne aktualizacje. Graczy 8.42 proszę o nie panikowanie, Tygrys i Mortiis, z tego co mi wiadomo, pracują aktualnie nad kolejnym update na tamtym serwerze.

    Przed update 2/2 możecie również oczekiwać sprawdzenia przeze mnie wszystkich propozycji, które zostały już wprowadzone, po nim, jak już wspominałem, zrobię sobie jakiś czas przerwy.

    Miłej Gry,
    Ekipa APO.

    Ostatnio edytowane przez Santano : 04-05-2011 o 12:00

  2. #2
    Anonymous Sherlock's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 1970
    Miasto
    لندن
    Posty
    545
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mainland - wszystko na +, bardzo mi się podoba.
    Rookgard - jestem przeciwny robieniu z rookgardu drugiego mainlandu.

    Dodam jeszcze, że miałem okazje testować Dao Quest i nietypowe rozwiązania, które Santano dodał do tego questa zachwyciły mnie. ;D
    You can't kill me because I'm already dead!

  3. #3
    VIP Moon Red's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    886
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajnie.
    Ide na taski, ANI II .

    Nie komentuje 8.4
    Ostatnio edytowane przez Moon Red : 04-05-2011 o 12:44

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Gryfice
    Posty
    360
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No, no teraz czekamy na płacz osób z 8.42.

    Nieźle, nieźle.

  5. #5
    Gaduła PokerowyKoc's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Miasto
    Bielsk Podlaski
    Posty
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja jestem bardzo szczęśliwy z tego up'a a najbardziej mnie cieszy Loot-Channel :O
    Pozdrawiam i idę sprawdzić up'a w grze !!:O

  6. #6
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    CMG
    Posty
    217
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    o.o to zajebiście xD
    no zajebisty up, to teraz tylko na 2 część trzeba czekać

  7. #7
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Stalowa Wola
    Posty
    48
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Super sprawa ten update. A zwłaszcza Loot-Channel

  8. #8
    VIP Precision's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    890
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Update zapewne mi się spodoba, ale.. demon set na roku?
    Wydaje mi się że to troszeczkę zbyt wiele, ale nie mam nic przeciwko temu.
    Dobrze że został dodany nowy channel, przyda się. Ciekawi mnie ten Dao Quest, jednak pewnie to nie na mój obecny poziom.


    #Octavious

    Działa.
    Ostatnio edytowane przez Precision : 04-05-2011 o 12:59

    !Wymiany!

    Precisionek 1-[620]

  9. #9
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Stalowa Wola
    Posty
    48
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mi też się wydaje, że ten set na Rook'u to lekka przesada. Ale reszta ok


    Był Gocu, był Uaz...
    Gocu 1-900~
    Uaz 1-542

  10. #10
    Nowicjusz Hades's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Świetnie, nie pozostaje mi nic jak posprawdzać co mi dane. Myślę, że sie nie zawiodę.

    Pozdrawiam serdecznie ekipe.
    09:54 Pit Kornes: [1192]: dla mnie to cos wiecej niz gra, to styl zycia

    Hades 1 - ... [404]
    Pozdrawiam.

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    241
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moon Red Zobacz post
    Fajnie.
    Ide na taski, ANI II .

    Nie komentuje 8.4
    nic nie zrobili by mnie nakłonić do gry... ;/

    wręcz przeciwnie... tibia 7.6 z lot chanel
    heh staracie się na gwałt utrzymać graczy robiąc updaty niszczące server

    pozdrawiam

  12. #12
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    118
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Apo 8.42

    " Po drugiej części Update, która, mam nadzieję - już niedługo, zrobię sobie 1-2 tygodnie przerwy, a potem zacznę pisać kolejne aktualizacje. Graczy 8.42 proszę o nie panikowanie, Tygrys i Mortiis, z tego co mi wiadomo, pracują aktualnie nad kolejnym update na tamtym serwerze. " - napisał Santano.

    Bez mojego komentarza się nie obejdzie Kolejny Update? K**** pokażcie mi gdzie jest 1 taki Update na APO 8.42 , panikowanie... żałosne , miałeś Tygrysowi pomóc przy Update na APO 8.42 a ty sobie robisz przerwę... mogłeś jeszcze napisać , że Update na APO 8.42 zostanie dodany 1 stycznia 2012 roku... dajcie spokój ale to jest żałosne!

    Chociaż byście zrobili jakiś najazd na APO 8.42 , loterię czy nawet ten exp x8 a nie...

    Update APO 7.6 +
    Ostatnio edytowane przez Ghastly : 04-05-2011 o 13:12

  13. #13
    Gaduła Octavious's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Miasto
    Krosno
    Posty
    185
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    lot info czy cos takiego nie dziala pzy zabijaniu rabitow :]

  14. #14
    Uzależniony Elite Filutek's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    Gdańsk Wrzeszcz
    Posty
    669
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ghastly Zobacz post
    Po drugiej części Update, która, mam nadzieję - już niedługo, zrobię sobie 1-2 tygodnie przerwy, a potem zacznę pisać kolejne aktualizacje. Graczy 8.42 proszę o nie panikowanie, Tygrys i Mortiis, z tego co mi wiadomo, pracują aktualnie nad kolejnym update na tamtym serwerze.

    Bez mojego komentarza się nie obejdzie Kolejny Update? K**** pokażcie mi gdzie jest 1 taki Update na APO 8.42 , panikowanie... żałosne , miałeś Tygrysowi pomóc przy Update na APO 8.42 a ty sobie robisz przerwę... mogłeś jeszcze napisać , że Update na APO 8.42 zostanie dodany 1 stycznia 2012 roku... dajcie spokój ale to jest żałosne!

    Chociaż byście zrobili jakiś najazd na APO 8.42 , loterię czy nawet ten exp x8 a nie...

    Update APO 7.6 +







    Ten typ ma racje na 8.42 nie było nigdy takiego dużego upka . Mówisz , że zabieracie się za prace ta ? Cieszymy sie ale pokażcie tego efekty . Moglibyście dac czasem jakiś najazd albo zrobic loterie .



    --------------------------------------------------------









    UPEK NA 7.6 wygląda fajnie trzeba przetestowac ;p;p;p

  15. #15
    Zaawansowany yakapushi2's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Poznań
    Posty
    115
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak jak Ghastly napisał 2 posty wyżej, nie pamiętam kiedy byl 1 duży up na 8.42, bo chyba wprowadzenie jakiegoś bzdurnego questu na softy które i tak niewiele daja nie można nazywać upem a gram od samego początku serva 8.42. Pozostaje tylko czekać na ten zapowiedziany update na 8.42 który miał już być podobno na początku roku, a teraz jest maj i jakoś nic nie widać. W końcu to tylko gra a i trochę odpoczynku, wyjścia gdzieś z kumplami i pogadania dobrze nam zrobi. Mam nadzieję że niedługo wprowadzą jakieś zmiany bo ten server już powoli staje się nudny.

  16. #16
    VIP Krsix's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    1 451
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Main na +, rook demon set? Trochę lipa.
    Czekam na 2 część. Zobaczymy co to za Dao quest

  17. #17
    Guru!
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Łódź
    Posty
    943
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sherlock Zobacz post
    Mainland - wszystko na +, bardzo mi się podoba.
    Rookgard - jestem przeciwny robieniu z rookgardu drugiego mainlandu.

    Dodam jeszcze, że miałem okazje testować Dao Quest i nietypowe rozwiązania, które Santano dodał do tego questa zachwyciły mnie. ;D
    dokładnie . demon set na rooku - jeden wielki fail

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wkońcu Update
    Dziękuje Ekipie DD

  19. #19
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No i gitez : D nie wiem po co te placze byly ... bylo wiadomo ze predzej czy pozniej wejdzie up :]

    #t a sa juz jakiekolwiek nowe respy?:]
    (mi sie podoba, ale jako ze jestem zbyt leniwy poczekam na jakis poradnik dot. nowych questow) xd

  20. #20
    Gaduła TeDoo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    mahshashahsh nic gorszego nie mogliście zrobić niż dodać demon seta na rooku.... Szczyt...a z anhi II sa zapewne softy nie?

    a tak to może być ;s

Podobne wątki

  1. Kiedy wiosenny update 2/2 7.6 ?
    By Ozi Ek in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni Post / Autor: 01-07-2011, 09:29
  2. Wielki Update - stycze? 2011 2/2
    By Santano in forum Nowości
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni Post / Autor: 30-01-2011, 20:16
  3. Update - January 2011
    By Santano in forum News
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 20-01-2011, 17:04

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •