User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 17 z 17

Wątek: 700 lvl by Kharsek

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Miasto
    NY
    Posty
    329
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie 700 lvl by Kharsek

    Co sądzicie o tym, koleżce? wbił jako pierwszy 700 lvl na rl tibii. Moim zdaniem to już jest ots.

    http://www.tibia.com/community/?subt...s&name=Kharsek

  2. #2
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 270
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jeśli od 6 lat boci po te 10h dziennie + do tego łapie częste exp dwójki i staminy to co w tym dziwnego? ma to ma, przecież nie zrobią ograniczenia do 200lvla, BO TO NIE JEST OTS

    rl tibia ma już bardzo dużo lat i 700lvl to i tak mało

    @edit
    Cytat Napisał pewien moderator z torga, zaufane zrodlo
    Kharska znam od dosc dawna, swojego czasu czesto z nim gadalem. Moge was zapewnic ze gosc nie boci.
    Gartulacje dla niego, od dawna widzialem w nim potencjal
    Ostatnio edytowane przez Demon : 05-11-2013 o 14:01
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    350
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Grubo w chuj ; d ale pewnie bot.. mimo tego tak czy siak jest czego gratulowac 700lv bez bana? najs

  4. #4
    Expert Blood Raven's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Czerwieńsk/Zielona Góra
    Posty
    414
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobry typek, miał farta że go nie złapali na bocie albo gra 10h dziennie

  5. #5
    Uzależniony Rook.Men.Mariusz.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Niebo
    Posty
    707
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Drugie tyle i wbije 1000.

  6. #6
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    700 ek? To prawie jak ots! Maszyna! Pograłbym takim charem.

  7. #7
    Gaduła Dexterro's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Zabrze
    Posty
    165
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    kharsek nie boci

    gratz dla chłopa

    [*] budruth/ jarzbi incredible /saint bubus [*]

  8. #8
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wstyd się przyznać, ale pierwszy raz widzę ten nick

    700 lvl... to jest potwierdzenie, że Tibia umarła.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cześć, na wstępie chciałbym napisać, że nawiązywać będę do każdego swojego zdania ze względu na to, że bydłu się tłumaczy dogłębnie.

    Dla Kharseka gratulację, czekam aż wbije tylko 999 i wejdzie do bramki, w której będą boots of waterwalking *nawiązanie: Dla ludzi, którzy chcą nawiązać do bramki: teleport widzieliście nie aktywny, bo zostanie dopiero włączony jak skończą pracę nad terenem w teleporcie dlatego na teście był wyłączony, proste logiczne i żałośni są ludzie co piszą, że jest nie czynny.

    Dalej....

    Trzeba być dziwnym, żeby napisać jak ktoś to zrobił: Tibia umarła bo koleś wbił 700 lvl. To samo mogę napisać o twojej matce, że umarła i jest bez użyteczna bo ma 60 lat... kolejny koleś. Oczywiste jest to, że jest taki lvl bo Tibia ma ponad 10 lat, więc trzeba być dziwnym by nie mieć takiego poziomu po takim czasie.

    Do czego by tu warto jeszcze nawiązać... może co do botów!

    To, że połowa z Was boci, bo nic Wam się nie chce, to nie znaczy, że każdy jest takim draniem .

    Koleś nie musi grać 10h dziennie by szybko wbijać poziom, jest kilka na to wytłumaczeń, ale i tak nie zrozumiecie.

    Tak czy inaczej, GRATULACJE KHARSEK Brazylisjki Generale!

    ^Demon
    ale musiałem obelg wyrzucić, ale post fajny
    Ostatnio edytowane przez Demon : 05-11-2013 o 17:07

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Miasto
    var/log/syslog
    Posty
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeżeli to brazol, to nie dziwie się, że taki poziom wbił

    @edit

    Ostatnio edytowane przez Pikej v69 : 05-11-2013 o 21:45

  11. #11
    Uzależniony #Lordzik#'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    764
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jest to z pewnością duże osiągnięcie, teraz może pochwalić się "cunplom" na osiedlu.
    Musi być jakąś odmianą ginba - wersja brazylijska, heh. Niech sobie wbija 1k.

  12. #12
    Średnio zaawansowany Drunkusik v.2's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Splaxor Zobacz post
    Wstyd się przyznać, ale pierwszy raz widzę ten nick

    700 lvl... to jest potwierdzenie, że Tibia umarła.
    Tak tibia umarla, bo koles wbil prawdopodobnie recznie 700 level...
    Skille robia wrazenie, tylko szkoda, ze na dzien dzisiejszy tylko ludzie z non-pvp sa na szczytach, aczkolwiek nie dziwi mnie to.
    Ostatnio edytowane przez Drunkusik v.2 : 06-11-2013 o 00:18

  13. #13
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ładnie ma zjechaną staminę, ja nie mogę zejść poniżej 36h. :S

  14. #14
    Uzależniony #Lordzik#'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    764
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Skille i mlvl praktycznie takie jak na APO mają siedemsetne knighty ;o. Nawet UW ma, kozak!

    10k hp, lol prawie, że niezniszczalny.

  15. #15
    Zaawansowany Kr!Sx's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przypomnijcei sobie jak kiedys na apo 1 k lvl to bylo cos, i to na expie x 5
    Tibia juz umarla, niestety no ale ten gimbo brazol moze tylko expic i nic wiecej nie ma do roboty. Gdzie sie podzialy hunty na hydrach itp? ;/

  16. #16
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kiedys ludzie wykonywali bron, narzedzia i domy tylko z drewna i kamienia bo byli tak bardzo tępi. Teraz poziom naszej inteligencji oraz przyswajalnosci wiedzy poszedl tak bardzo do przodu ze jestesmy w stanie tworzyc wieżowce ze szkła, metalu, betonu itp, latac w kosmos, w zdobywanie jedzenia kazdy ma wyje**** i poswieca na posilki max 1h dziennie + 30min na zakupy raz na dwa-trzy dni.

    Wszystko idzie do przodu jezeli ma "save mode", deal with it. Gorsza sprawa, ze ta gierka kompletnie tego nie ogarnia i nie jest dostosowana, a nawet jeszcze pogarsza ten stan rzeczy z kazdym updatem. Jedyne co mogla zaoferowac to unikalny klimat, bo co innego? Grafike? Z tym drugim nigdy nie pojdzie na przod i niczym nie zaskoczy, taki urok gry 2D w dzisiejszych czasach. Natomiast w momencie gdy wszystko inne zacznie byc zatracane, a wedlug mnie jest od dawna i teraz poprostu są dobijane gwozdzie do trumny (skoro ja - uzalezniony tibijczyk skonczylem grac, to jest coś nie halo:>) co niebawem skonczy sie cięciem kosztów dla utrzymania sie na rynku (byc moze serwery zostana wylaczone i postacie transferowane na inne swiaty, albo na niektorych serwerach zmiejszony limit graczy i bedzie to stało na gorszych+tanszych maszynach), jednak wczesniej czy pozniej tej gry nie bedzie i zostaną otsy pewnie tylko

    dziekuje za uwage

  17. #17
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Berafito Ryathhh Zobacz post
    Kiedys ludzie wykonywali bron, narzedzia i domy tylko z drewna i kamienia bo byli tak bardzo tępi. Teraz poziom naszej inteligencji oraz przyswajalnosci wiedzy poszedl tak bardzo do przodu ze jestesmy w stanie tworzyc wieżowce ze szkła, metalu, betonu itp, latac w kosmos, w zdobywanie jedzenia kazdy ma wyje**** i poswieca na posilki max 1h dziennie + 30min na zakupy raz na dwa-trzy dni.

    Wszystko idzie do przodu jezeli ma "save mode", deal with it. Gorsza sprawa, ze ta gierka kompletnie tego nie ogarnia i nie jest dostosowana, a nawet jeszcze pogarsza ten stan rzeczy z kazdym updatem. Jedyne co mogla zaoferowac to unikalny klimat, bo co innego? Grafike? Z tym drugim nigdy nie pojdzie na przod i niczym nie zaskoczy, taki urok gry 2D w dzisiejszych czasach. Natomiast w momencie gdy wszystko inne zacznie byc zatracane, a wedlug mnie jest od dawna i teraz poprostu są dobijane gwozdzie do trumny (skoro ja - uzalezniony tibijczyk skonczylem grac, to jest coś nie halo:>) co niebawem skonczy sie cięciem kosztów dla utrzymania sie na rynku (byc moze serwery zostana wylaczone i postacie transferowane na inne swiaty, albo na niektorych serwerach zmiejszony limit graczy i bedzie to stało na gorszych+tanszych maszynach), jednak wczesniej czy pozniej tej gry nie bedzie i zostaną otsy pewnie tylko

    dziekuje za uwage
    Ty umerzesz, ja umrę, wszyscy umrzemy, wiesz? Wszystko się kiedyś kończy, wiesz? Nie wiem, masz depresję, czy coś? To jest GRA, która ma być rozrywką. Nie czerpiesz z niej rozrywki, nie bawi cie to NIE GRAJ, co za typ.

    #topic

    Ten koleś wcale nie musi być uzależniony. Widać na screenie, że nie gra dzień w dzień po ileś tam godzin. Osiągnął 700 poziom i jeśli gra sprawia mu przyjemność to niech gra dalej.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •