User Tag List

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 41 do 60 z 89

Wątek: Apo sie sypie.

  1. #41
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Hide
    Ty walniesz 11k z morta i 3.5k z UW co daje 14.5k
    EK wamnie 8k z maxa i 5-6k z UW co daje 13-14k
    Wyjaśnij mi co w tym nie pasuje. Większym problemem dla mnie jest zbyt mała ilość HP u ms/ed (chociaż dodali) niż mocny hit knighta mającego UW.

    @topic
    Wg większości APO upada już dwa lata.

  2. #42
    Średnio zaawansowany Nestorek ^^'s Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    tez mam takie wrażenie, nie podoba się to nie graj! ja lubię sobie czasem pograć, wiec zostaje

  3. #43
    Łowca postów KePuczasta's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Poznań <okolice>
    Posty
    278
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool

    Cytat Napisał Xienus o.O Zobacz post
    dlaczego nikt nie narzekał na gmow jak byl dexoti,adios,exod...?? a jak jest jakiś magik,cavv,czy inny spay massive...to kazdy ma problem... i to nei gracze sie zmieniają tylko gmowie faworyzują kumpli... dopóki się to nie zmieni to na apo liczba graczy będzie spadać
    Moze masz racje.. Moze nie, ja powiem tyle ze Apo nie padnie jesli Gm'owie zaczna w koncu reagowac i odpisywac na raporty.. Rozumiem ze oni ja sa to maja spam ale nie moga tez wybierac sobie raportow "na ten odpisze, a na ten nie" nie wiem czy look ale od kiedy gram najwiekszy placz co do Gm'ow jest wlasnie o to ze nie odpisuja na "rv" xD
    zbyt duża sygnaturka!

    //k

  4. #44
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Xienus o.O Zobacz post
    ja odszedłem przez uw i to ze magik i inni gmowie inaczej egzekwują regulamin do rożnych graczy...

    dlaczego nikt nie narzekał na gmow jak byl dexoti,adios,exod...?? a jak jest jakiś magik,cavv,czy inny spay massive...to kazdy ma problem... i to nei gracze sie zmieniają tylko gmowie faworyzują kumpli... dopóki się to nie zmieni to na apo liczba graczy będzie spadać
    Jakbyś kur odszedł to byś nie pisał idioto.

    Dobrze że upada, może w koncu nie będzie chorych grubasów na forum 24/7 w tibie grających
    elos.

  5. #45
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    241
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    idioto??
    ile masz lat?? i powiedz kto mi zabroni udzielać się na forum??


    @mortiis...
    każdy kolejny quest zaczynając od kaptura był kretynizmem niszczącym server... i tyle ci powiem

  6. #46
    Łowca postów Citko7's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Poznań/Chodzież
    Posty
    291
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Turok Rookslayer Zobacz post
    Apo się sypię, ponieważ GM'owie nie robią żadnych najazdów, loterii, konkursów itp. Kiedyś na Apo grało 800+ osób, a teraz ? Marne 200. Teraz jeszcze doszło UW na mainie i demon set oraz hota na roku, co jest już kompletną maskarą. Jeszcze 2 miesiące i na Apo będzie grało max 20 osób.
    Jak 11 lipca o godzinie 20:00 będzie online tylko 20 osób oddaję Ci całą kasę na apo wraz z eq. Zresztą jak wkurwiają Cie te itemy to po chuj jeszcze siedzisz na tym apo?

    Mało ludzi gra, bo gówniarze zaliczają cały rok w miesiąc, bo od września zamiast poswięcić trochę czasu nauce to napierdalali na apo, jeszcze inni wolą wyjść z kumplami, zawsze znajdzie się jakieś racjonalne wytłumaczenie ale nie dzieci sieci sieją ferment bo wirtualni koledzy są offline
    Ostatnio edytowane przez Citko7 : 12-05-2011 o 20:54 Powód: Zapomniałem literki :(
    Są takie kwiaty których nie wolno zrywać, są tacy ludzie dla których warto oddychać, są takie miejsca do których warto wracać, są takie granice których się nie przekracza.

  7. #47
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Splaxor Zobacz post
    @Hide
    Ty walniesz 11k z morta i 3.5k z UW co daje 14.5k
    EK wamnie 8k z maxa i 5-6k z UW co daje 13-14k
    Wyjaśnij mi co w tym nie pasuje.
    Pewnie to, że ten knight ma 75khp~, a ed jakieś 33~? W dodatku ze spy reportem ek zajdaje criticale co max 4-5 hity. A czasmi idzie kilka pod rząd.

    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    moge zrobic co bedzie chciala wiekszosc, ale nie moge dac criticala w zaleznosci od profesji, poniewaz to wlasciwosc broni. Mozemy zmniejszyc criticala ogolnie dla uw na 50% np.
    Chyba całkowicie go usunąć i obniżyć max attack z tej broni. Ta broń sama w sobie jest dobra, że ma czar obszarowy i 100 defa. Tyle powinno wystarczyć każdemu. 100 ataku to znacznie za dużo, a critical hity są porażką.

  8. #48
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Jedlicze
    Posty
    114
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rzeczywiście apo się sypie, już to zauważyłem od jakiegoś czasu i z miłą chęcią popatrzę jak będzie grało po 80 osób xD!

  9. #49
    Łowca postów Neko^'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    284
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zapewne i tworca tematu gra na apo ;].
    _TEMAD
    to juz nie te czasy zeby zamulac caly dzien na kompie jak widac nie dla wszystkich

  10. #50
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Exclamation Odp:

    Zdaniem wielu graczy nie powinno być dodane UW a także nowe spodnie quest na UW można wykonać chyba 1400 poziom + A jest najlepszą bronią na serwerze, spodnie które zostały teraz dodane nie są w cale takie dobre a quest wykonasz 2500+? Wy! Adminowie zaczynacie troche przesadzać z tym dodawaniem przedmiotów bo czym więcej tych bezsensownych rzeczy tym mniej graczy..
    Najlepiej zabrać się któregoś dnia i poczytać na forum każdy temat a później zebrać pare fajnych pomysłów i je wykonać niż dodawać to co graczą się nie podoba.. Wiele jest ciekawych propozycji na forum..
    Dwa: Sam też widze że nowi GM'ow po prostu nie wiedzą co to znaczy ta posada.. Mieli robić plagi.. Plagi zostały zapomniane..
    I nie powinno być tylu Gmów, tutorów..
    Was adminów jest 3.. Więc powinno być 3 tutorów, 3 senior tutorów, 3 gmów, no i was 3 Administratorów.
    A nie 15 tutorów, 15 gmów..
    @ Tak samo było z przypadkiem Caav'a raz został wybrany na Tutora pare dni później został GM? Lekka przesada..

    @ Update tak samo jest teraz dla większych poziomów.. A nawet top:20 brakuje pewnych rzeczy np: ?? Nowych potworów od 2000 poziomu do 3000 siedzieć na wardach ? To troche dziwne.. Osoby które mają 2000+ sprzedają postacie ponieważ nie chce im się już grać bo gra zaczyna się robić nudna..

    @ Powinien zostać dodany nowy temat przez administrację i wybrać osoby które powinny mieć pozycję... A także każdy Tutor-Senior Tutor-GameMaster powinien dostać pracę którą musi wykonać nP: Jeden z Gmów pomaga w tworzeniu strony oraz nadzorowaniu forum, następny pomaga np: Tygrysowi w mapie czyli pomaga mu zrobić tam jakiegoś respa albo coś w tym rodzaju.. Trzeci gamemaster: Nadzoruje serwer i np: pomaga w skryptach tylko osoby te by oczywiście musiały podać w czym są dobre i zrobić jakiś projekt wtedy może by coś ruszyło w serwerze..
    Jak na razie odpowiedź zostawiam dla administracji co zrobicie to wasza sprawa.
    Pozdrawiam

  11. #51
    Średnio zaawansowany VariseQ's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Miasto
    Łódź
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Popieram darkdevil w 100% ;D (ja też odchodzę przed uw i brak respawnów ;S)
    Main:
    Silaquis [0-890] , Toshirou [1049-1052] , Psycho Sorcerer [1009-1101] , Worm Sorcerer [1030-1212]
    Rook:
    Nalesniczek [0-101]

  12. #52
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2011
    Miasto
    lbn.
    Posty
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja odbilem od apo po wprowadzeniu qod'a, klapy i p armor jeszcze, jeszcze nie ulatwily tak gry.
    to wasze propozycje zniszczyly apo, bo 5% propozycji debili weszlo w gre

    _drugi pion niżej
    wrocilem na miecha i wyjebalem, co do ofert mozliwe, bo gram na 8.42 :[!
    Ostatnio edytowane przez NaPółEtatu : 14-05-2011 o 07:44

  13. #53
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    1 245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jest to 554433x temat o tym, ze apo upada/sypie/spada/umiera/ginie/deada itp, itd.

    Ok, zapale znicz.[*]

  14. #54
    Łowca postów Styl's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    213
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kolejny prowokacyjny temat.. Apo się nie sypie, "wszystkich 139", też mogę wejść o 8 rano, gdy akurat są pustki, skopiować wynik z "!online" i napisać, że gra 139 osób. Dzięki takim osobom jak TY apo nie upadnie. Grają Ci co chcą. W końcu codziennie przychodzi na apo z 20 osób, a drugie tyle odchodzi, jakby nie patrzeć, tylko że to są low'e. Oni też kupują pacc runki, pacce i zapewne z tego administracja zarabia niezłą kasę. Pamiętaj, że to nie są ludzie co napierdalają tak jak Ty, tylko grają, gdy mają ochotę i nie dla lvla. Tak samo pierdolicie, że za dużo questów, "o ku*wa hoty, 50% apo odejdzie", no i ciekawe ile odeszło. Te idee właśnie zwabiły dużo graczy i bardzo urozmaiciły grę, jak i wyróżniły ten serwer spośród innych. Możecie się napinać, odezwu nie będzie. [ELO]


    Cytat Napisał NaPółEtatu Zobacz post
    ja odbilem od apo po wprowadzeniu qod'a, klapy i p armor jeszcze, jeszcze nie ulatwily tak gry.
    to wasze propozycje zniszczyly apo, bo 5% propozycji debili weszlo w gre
    Czyli kiedy? Qoda dodali z 2 lata temu? Sam nie wiem. Odbiłeś od tamtego czasu od apo, ale ostatnio widziałem na rynku postaci Twój nick na forum jako kontaktowy. Dobry dżołk nie jest zły.

    Cytat Napisał VariseQ Zobacz post
    Popieram darkdevil w 100% ;D (ja też odchodzę przed uw i brak respawnów ;S)
    Odchodź, będzie mi się przyjemniej expić.

    Cytat Napisał Neko^ Zobacz post
    Zapewne i tworca tematu gra na apo ;].
    _TEMAD
    to juz nie te czasy zeby zamulac caly dzien na kompie jak widac nie dla wszystkich
    No na bank gra i szybko nie przestanie XDDDDDDDDDDDDDDD

    Cytat Napisał Akuz Zobacz post
    Rzeczywiście apo się sypie, już to zauważyłem od jakiegoś czasu i z miłą chęcią popatrzę jak będzie grało po 80 osób xD!
    To nie te czasy, gdy tibia wymiatała jako online. Teraz trochę osób wyrosło z tej gry, a dzieciaki jak dostają internet i kompa to grają w inne gry o dużo lepszej grafie.

    Cytat Napisał Xienus o.O Zobacz post
    @up
    idioto??
    ile masz lat?? i powiedz kto mi zabroni udzielać się na forum??


    @mortiis...
    każdy kolejny quest zaczynając od kaptura był kretynizmem niszczącym server... i tyle ci powiem
    Już się xienusq wypaliłeś. Niestety reputacje masz jaką masz, zawdzięczaj ją sobie i Twojej głupocie. Zdarza się, że widzę dzieciaki z podstawówki co podchodzą poważniej do różnych sytuacji, niż Ty.
    Ostatnio edytowane przez Styl : 13-05-2011 o 18:32

  15. #55
    Nowicjusz Szponek's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem po co wgl taki temat.. Apo sie nie sypie poprostu zapanowala dzieciarnia i tyle ;/

  16. #56
    Nabijacz postów Palladyn Zlosci's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    523
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Prędzej czy później APO padnie, coraz bardziej już schodzi~.
    /za duża grafika

  17. #57
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Zabrze
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po prostu coraz mniej ludzi gra ogolnie w tibie.. A co do APO , to stoi bo maja jeszcze zysk z serwera ..

  18. #58
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    UW po restarcie bedzie mialo criticala 40%

  19. #59
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    UW po restarcie bedzie mialo criticala 40%
    To teraz nie opłaca się tego nosić XD Silver już będzie lepszy, beka.


    uw ma 10% crita więcej niż silver który jest 10 razy tańszy+z nim masz full def... co u ed/ms robi różnicę -.- do pvp tak czy siak musisz wziąć full defa, więc uw też przegrywa. Jaki teraz będzie sens robienie tego questu?
    Ostatnio edytowane przez Okey : 24-05-2011 o 14:01
    nie ma bo ukradli -_-

  20. #60
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Poznań/Wągrowiec
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mortiis
    UW po restarcie bedzie mialo criticala 40%
    Fajnie tylko co bedzie z magicznymi jesli wiecej bije sie z silverki? Jedyny + to ue uw i def na wardach .
    Zrob tak zeby kazda profa bila rowno np 2500 lvl 5k w ludzi + crit 35%


    Oslabisilcie kiedys ek a teraz daliscie mu bron z ktorej bije wiecej niz ms z czaru
    I daj u knighta wanda na 2sqm bo teraz i tak bedzie bil po 6-7k wiec ms bedzie musial sie leczyc co strzal. a 1 sqm to roznica

    Teraz z critem 40% ms bedzie bil 3k + critical a ek 7k + 40% crita.
    mozna zrobic 2 bronie dla ek/rp i ms/ed wtedy bedzie mozna ustawic je tak aby bylo dobrze
    poza tym olewam to ale mam swoje zdanie
    Ostatnio edytowane przez $keptikz : 24-05-2011 o 14:21

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 27-11-2011, 13:00

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •