User Tag List

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 61 do 80 z 89

Wątek: Apo sie sypie.

  1. #61
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    60
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    UW po restarcie bedzie mialo criticala 40%
    hmm , ale co to zmieni ?
    tylko będą mniejsze hity ..
    a balans nadal bedzie nie poprawny :<

    Ed , ms znów pokrzywdzeni :<
    ek 25 % crit , rp 50 % crit , ed , ms 100 % crit .

  2. #62
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Mazury Cud Natury
    Posty
    336
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja jestem takiego zdania jak kolega wczesniej żeby zrobić 3 różne bronię.

  3. #63
    Średnio zaawansowany Naikoneek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    40
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #UP

    Napisałem taką propozycje, ale nie mam pojecia co sie z nią stało ... Pewnie ktoś usunął...
    Naikoneek 1 - ? [666]
    Marti 1264 - ?

  4. #64
    Łowca postów sPoxter's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    260
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie x

    Kiedyś APO to była jedna wielka Frajda z gry.
    Najgorsze jest to że ludzie piszą że jakiś czas ich nie będzie czy coś to ludzi "to spierdalaj już chyba nie masz po co grac lub ci się nie opłaca"
    Kiedyś na apo grało 600+,a teraz? MAX: 230.
    Dużo zrobiły hoty,eq,monster..

  5. #65
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Miasto
    KATOWICE
    Posty
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    UW po restarcie bedzie mialo criticala 40%
    No wymyslajcie cos dalej juz z tym serwerem nic nie zrobicie póki macie czas sprzedawajcie postacie bo jeszcze troche i UW bedzie tylko ozdoba skoro zmienili mu crita na 40 hahah
    Kombinuj Mortiis kombinuj apo to teraz mazurski a ludzie to zlodzieje

  6. #66
    Expert Marek's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    452
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wbijam w obydwa serwery bo na żadnym z nich nie gram ale jak dla mnie apo upada lecz powolutku tak szybko nie upadnie. Te 80 osób będzie na pewno bardzo , bardzo długo grać. Lecz przy tym co się dzieję i co wprowadzają admini nie wróżę dobrej przyszłości serwerowi. Tylko okażcie trochę szacunku Mortisowi jak i wszystkim tym co robią dla Was update , gdyż oni się starają i robią to dla Was i jak wiadome nie zawsze jakaś aktualizacja musi być udana ( na rl tibi także są momenty kiedy update graczom się nie podoba ). Ważne , że się starają i coś robią niestety tylko dla serwera 7.6 , gdyż serwer 8.42 nigdy już się nie odbuduje , gdyż w sieci jest zbyt dużo b.dobrych ots z edytowaną rl mapą gdzie najwięcej osób gra. I nie mówcie mi , że jakieś update pomoże 8.42 , gdyż niestety nawet jeśli wprowadzą jakieś wielkie update to i tak grać będą tylko obecne boty i garstka osób. Ogólnie bardzo mnie dziwi czemu udpate aż tak się opóźnia
    APO 8.42 - Sir Legend Knight
    APO 8.42 - RLX

    Honor, Bóg, rodzina trzyma, tak jak lina alpinisty, tak jak wszyscy za jednego, tak ja sam jeden za wszystkich !

  7. #67
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    265
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    TO nie problem Criticala tylko w ogóle tego że UW weszło w ręce graczy - miało pozostać legendą.. sama nazwa mówi samo za siebie ULTIMATE czyli 100 atk def i crit.. pomysł ze zmniejszeniem do 40 jest głupi, bo tym samym zniszczyliście UW.

  8. #68
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Radom,Kraków Pozycja: Raper
    Posty
    302
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    apo się sypie bo tyle banów nie oszukujmy się kiedyś grało 800 osób banów na dzień 2x teraz gra graczy 200 banów na dzień 30x .
    dlaczego apo upadata za dużo gmów .
    którzy banują za nic
    no Santano i Tygrys jeszcze chcą coś uratować server.
    a Caav i Magik rozwalić bo banują za nic nawet ostrzeżeń nie dają tylko od razu
    no kiedyś jeszcze grało 800 graczy to bany były krótkie a teraz gra 200 to delete itp. np 2k lvl dostaje delete konta już nie gra na apo . graczy który aktualnie kupował pacce xD. <- taki sam przypadek miałem xD.
    DOBRZE że już konto usunięto mi po nielogowaniu się 3mies.
    a Vojska na rooku nie loguje 1 rok i mu nie usunięto wiem dziwne.
    ma się kasę ma się zabawę nie.? choć każdy wie że będzie tyle banów apo upadnie; ))))....

    Mortiis zróbcie jakąś reklame .
    w ots list dajcie flagę Ang i POl wyjątek by był xD.
    na str głównej większe te flagi .

    no jakąś dobrą reklamę . . .. . albo chociaż raz opłacić aby pokazywała się na str jak teraz wszędzie tylko jeb^^ metin .
    Caav i Magik to tak jak kiedyś Dexoti i Garlet wszyscy chcieli zniszczyć apo xD.
    tylko Dexoti się pojawił apo upadało cały czas.
    i Garllet no ale to była inna spr bo oni robili prywatne najazdy co otem na allegro sprzedawali item. ; d/
    no ale za duże te bany tyle z mojej strony na tyle graczy co kiedyś a teraz za długie i wcale nie ma ostrzeżeń .
    Tygrys i Satano jeszcze chcą uratować server no może jeszcze Mortiis bo to jego choć tego nie widać . widocznie mu już nie zależy .
    no a Magik i Caav banują za nic to wiadomo że apo upadanie i takie długie bany .
    na marne zwiększyliście te bany bo
    2k dostanie delete i nie gra już na apo . a aktualnie kupował pacce. !
    choć nawet nie słusznie bo mi usunięto konto jak się nie logowałem przez 3 mies a vojska 1 rok i jeszcze unbana dostał dobra nie wnikam .
    lepsza tibia rl choć zła grafika ;/ przynajmniej tam bany są słuszne .
    tyle z mojej str

  9. #69
    Zaawansowany Hashirama's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    98
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Talking

    APO nie wiadomo czy upadnie....Chyba Ze wymysla Windowsa na ktorym nie bedzie mozliwe odpaleni tibi...Na APo gra duzo Graczy starych ...z Old APo itp..oni bd grac ale wiadomo z biegiem czasu...starzejemy sie..kiedys przestaniemy grac..bo inne rzeczy bd wazniejsze....Jedyna moja uwaga jest ze jest mozliwosc sprzedawania kcc na ALllegro to jest po prostu zenujace...albo kupywanie postaci...sami sie wyexpi od 0 jest satysfakcja mozna sie szczycic...i graja ci co chca..APO ZNISZCZA ALLEGRO KID.. tyle moge powiedziec...jesli chodzi o Upadek APO...bedzie istniec dopoki bedzie w miare kasa na serwer wplywala.

  10. #70
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem APO nie upadnie, dopóki będą grali gracze. Chodź gra ich mniej niż kiedyś, nawet dużo mniej, to i tak ich liczba jest stała i zadowalająca.

  11. #71
    Gaduła Octavious's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Miasto
    Krosno
    Posty
    185
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Poiwo Zobacz post
    apo się sypie bo tyle banów nie oszukujmy się kiedyś grało 800 osób banów na dzień 2x teraz gra graczy 200 banów na dzień 30x .
    dlaczego apo upadata za dużo gmów .
    którzy banują za nic
    no Santano i Tygrys jeszcze chcą coś uratować server.
    a Caav i Magik rozwalić bo banują za nic nawet ostrzeżeń nie dają tylko od razu
    no kiedyś jeszcze grało 800 graczy to bany były krótkie a teraz gra 200 to delete itp. np 2k lvl dostaje delete konta już nie gra na apo . graczy który aktualnie kupował pacce xD. <- taki sam przypadek miałem xD.
    DOBRZE że już konto usunięto mi po nielogowaniu się 3mies.
    a Vojska na rooku nie loguje 1 rok i mu nie usunięto wiem dziwne.
    ma się kasę ma się zabawę nie.? choć każdy wie że będzie tyle banów apo upadnie; ))))....

    Mortiis zróbcie jakąś reklame .
    w ots list dajcie flagę Ang i POl wyjątek by był xD.
    na str głównej większe te flagi .

    no jakąś dobrą reklamę . . .. . albo chociaż raz opłacić aby pokazywała się na str jak teraz wszędzie tylko jeb^^ metin .
    Caav i Magik to tak jak kiedyś Dexoti i Garlet wszyscy chcieli zniszczyć apo xD.
    tylko Dexoti się pojawił apo upadało cały czas.
    i Garllet no ale to była inna spr bo oni robili prywatne najazdy co otem na allegro sprzedawali item. ; d/
    no ale za duże te bany tyle z mojej strony na tyle graczy co kiedyś a teraz za długie i wcale nie ma ostrzeżeń .
    Tygrys i Satano jeszcze chcą uratować server no może jeszcze Mortiis bo to jego choć tego nie widać . widocznie mu już nie zależy .
    no a Magik i Caav banują za nic to wiadomo że apo upadanie i takie długie bany .
    na marne zwiększyliście te bany bo
    2k dostanie delete i nie gra już na apo . a aktualnie kupował pacce. !
    choć nawet nie słusznie bo mi usunięto konto jak się nie logowałem przez 3 mies a vojska 1 rok i jeszcze unbana dostał dobra nie wnikam .
    lepsza tibia rl choć zła grafika ;/ przynajmniej tam bany są słuszne .
    tyle z mojej str
    kiedys nie bylo tyle botow na apo co teraz :]
    poprosu jeszcze nie wymyslili a ten temat to o 2 lata spóźniony bo apo sie juz konczy sypac ...


    Jedyna reklama ktora na mnie by zadzialala to taka


    np: 23.06.2011
    Legendarny OTS APO wystartuje na nowo

    (bez uw i dupereli)

    Rejestrujcie sie juz dzis powstal test serwer (wszyscy maja 500lvl exp x0)

    Exp na glownym serwie (tutaj jakies rate bo to jest zal z tym 5x czly czas)


    @down Pamietam Hehe
    Ostatnio edytowane przez Octavious : 01-06-2011 o 09:02

  12. #72
    Nowicjusz Eladuwa's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Konin
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Octavious Zobacz post
    kiedys nie bylo tyle botow na apo co teraz
    o rly? nie pamiętasz czasów jak na scarze napierdalało się uhami i manaskami?

    #t
    Według mnie APO staje się coraz ciekawsze.

  13. #73
    Nowicjusz cannabissativa<3's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Popieram wypowiedź Elade, server staje się coraz ciekawszy więc się przerzuciłem na niego : ) .
    cannabissativa <3

  14. #74
    VIP Dementor's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    622
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No i kolejny bardzo ciekawy temat. Co do UW to moim zdaniem powinno zostać to 100% i niech płacze każdy kto go nie ma (ja również nie posiadam UW). Jeśli chodzi o liczbę graczy to na moje oko już się taka będzie utrzymywać... Weźcie pod uwagę, że w okresie wakacji, gdy jest ciepło zawsze gra mniej osób, bo niektórzy wolą wyjść z domu niż siedzieć przed kompem...

  15. #75
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    włocławek
    Posty
    53
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    uw powinno zostać z crytem równym 100% bądź +/-70
    totalną porażką jest shaman skirt... quest jest trudniejszy od uw a legi stoją po 300kcc, mało tego dają tylko 3% do ataków magicznych i 3% do obrony przed nimi
    gdzie klapki dają 6% do ataku.. wiem że zaraz pojawią się głupie komentarze lepsze to niż nic ale szczerze jest to dla mnie żenujące.. szkoda czasu na wykonywanie tego questu i kasy

  16. #76
    Bywalec Pokémon's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    Poznań
    Posty
    328
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    APO jakos wg was sypie sie od 2 lat, a nikt z was nie jest w stanie uświadomić sobie i powiedziec ze juz dawno upadło (co jest 100% prawdą) bo jestescie uzaleznieni (w większosci)
    Cytat Napisał Benn Zobacz post
    Najbardziej lubię POP i reagee

  17. #77
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    LA
    Posty
    774
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    O tym, że APO upada słyszę od przeszło 3 lat.. A APO jak stało tak nadal stoi.

  18. #78
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Brzeszcze
    Posty
    158
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Google Zobacz post
    O tym, że APO upada słyszę od przeszło 3 lat.. A APO jak stało tak nadal stoi.
    I zapewne będzie stać przez kolejne 3 lata
    Poza tym, apo upada co aktualizacje więc jeszcze wiele razy upadnie.

  19. #79
    Expert G_R_U_L_I_X's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    414
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tibia już nie jest popularna, więc kiedy dadzą sobie spokój z serwerem będziecie płakać

  20. #80
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Białystok
    Posty
    211
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Uebo Zobacz post
    uw powinno zostać z crytem równym 100% bądź +/-70
    totalną porażką jest shaman skirt... quest jest trudniejszy od uw a legi stoją po 300kcc, mało tego dają tylko 3% do ataków magicznych i 3% do obrony przed nimi
    gdzie klapki dają 6% do ataku.. wiem że zaraz pojawią się głupie komentarze lepsze to niż nic ale szczerze jest to dla mnie żenujące.. szkoda czasu na wykonywanie tego questu i kasy
    czlowieku a co ty chciales zeby z update dodali co z 10%? to klapki sa przesadzone i pand
    a ;| juz niedlugo suma % od rzeczy bedzie rowna 50% czyli ch. walniesz w pvp swoim ekiem ; OOOO
    @@
    w sumie i tak wychodzi na 0 heheh o ile ktos ma skirta ;s

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 27-11-2011, 13:00

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •