User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 11 z 11

Wątek: Server

  1. #1
    VIP
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    52 ° 05 ' N ; 20 ° 45' E
    Posty
    465
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Server

    Witam. Wiem ,że może za wcześnie na takie wnioski ale powołanie nowych adminów MOIM skromnym zdaniem nic nie dało. Cziterzy grają nadal po 3-4 mapy i nie ma ich kto zbanować... Oprócz Arcuśa , Sedana , empajra nikt ich nie zwalcza. Nowi admini nie raczyli nawet dołączyć do grupy APOteam no bo po co? Na serverze dosyć często widać tylko Coste a reszta gdzie? Rozumiem jest ciepło , ładna pogoda , słoneczko świeci ale przyjmując ową posadę admini liczyli się chyba z pewnymi obowiązkami.

    Kolejny temat , Tosiek. Ten kolega w ogóle nie ogarnia , byłem świadkiem sytuacji gdzie ewidentie było widać ,że koleś jedzie na aimie + wh , ludzie mu pisali a ten typ nic... Oprócz tego widać ,że załatwia swoje własne porachunki z graczami dając im tzw. 'bany z dupy'.

    peace joł.

  2. #2
    Bywalec diamondback#'s Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    373
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do nowych admow to nawet nie wiem czy ktoś dostał ową posadę ,bo w ogóle ich nie widać :] ...
    Empire chyba najwięcej wchodzi .
    Wcześniej był Arcuś jak trzeba było teraz gówno ..

    Tosiek nie wypowiadam się ,bo nawet nie wiem kto to.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Los Angeles
    Posty
    365
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czekaj, oni są nowi... Zrozum, że początki są najgorsze.

  4. #4
    VIP Tie :)'s Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Poznan
    Posty
    95
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Żadnego z tych adminów nie znam więc za bardzo oceniać ich nie będę, ale zdziwiła mnie sprawa która niedawno miała miejsce. Na serwerze był obecny jeden z adminów ( nick zachowam dla siebie ) oraz standardowo gość z wh/aim. Kilkakrotnie zgłosiłem go na u@ lecz żadnej reakcji nie było a co więcej admin o którym mowa wyżej uciekł z serwera a my sami musieliśmy się męczyć z cheat'em.

    Najbardziej żałuję że Arcuś już nie ma adma bo z nim się najlepiej "współpracowało" , jedno zdanie na steam o sytuacji, wbita na serwa i ban.

  5. #5
    Zaawansowany *Old Karmazyn*'s Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    Zamość
    Posty
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jakoś nie widać ich , jak już powolywac ludzi na ta posade to tych ktorzy maja pojecie o counter strike'u

    To tyle ode mnie Wasz mjr
    Karmazyn 1-432

    MJR

  6. #6
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jakoś nie widać ich , jak już powolywac ludzi na ta posade to tych ktorzy maja pojecie o counter strike'u
    Głupoty gadasz, nawet mnie nie znasz, a z miejsca oceniasz. Z przyjemnością zagrałbym z Tobą esla <3

    #Siedzimy, ile możemy. Jeżeli Crayon uzna, że to za mało - po prostu nas zdegraduje. Druga sprawa.. jakby Wam tak zależało to bez problemu zawsze można się ze mną skontaktować poprzez steam - wystarczy chcieć, lecz problem w tym, że wy tylko narzekać potraficie.

  7. #7
    VIP
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    52 ° 05 ' N ; 20 ° 45' E
    Posty
    465
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ValermanII Zobacz post
    Głupoty gadasz, nawet mnie nie znasz, a z miejsca oceniasz. Z przyjemnością zagrałbym z Tobą esla <3

    #Siedzimy, ile możemy. Jeżeli Crayon uzna, że to za mało - po prostu nas zdegraduje. Druga sprawa.. jakby Wam tak zależało to bez problemu zawsze można się ze mną skontaktować poprzez steam - wystarczy chcieć, lecz problem w tym, że wy tylko narzekać potraficie.
    Kto cię zna typie i wie jaki ty masz nick steam? Wejdz do grupy ApoTeam łaskawie to pogadamy.

  8. #8
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #up, widzisz.. mało wiesz, a się rzucasz.
    Wchodzisz na http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=92593
    kopiujesz mój steamid, a następnie wchodzisz na http://steamid.pl/
    Po czym wpisujesz moje id, a następnie klikasz w "Steam Community". Albo wpisujesz moje steam id w google i znajdujesz profil steam. Istnieje milion innych sposobów, wystarczy chcieć.

  9. #9
    Gaduła n a j o m i .'s Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    California
    Posty
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ValermanII Zobacz post
    Głupoty gadasz, nawet mnie nie znasz, a z miejsca oceniasz. Z przyjemnością zagrałbym z Tobą esla <3
    esl, esl, esl... Co to ma do tego, że nie banujesz cheat'erów? No właśnie, chyba nic...

    #t
    Zgadzam się z HUSKAREM. :[

  10. #10
    Wszechobecny! Patryk1551's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    812
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ValermanII Zobacz post
    Głupoty gadasz, nawet mnie nie znasz, a z miejsca oceniasz. Z przyjemnością zagrałbym z Tobą esla <3
    Lapsie, nie ośmieszaj się, ty ledwo na apocs wychodzisz na + i skany masz z dupy strzelasz jak pizda, a chcesz grać esle. Beka eslowy kat jebany minus xd
    Ogarnij tego admina pizdusiu i zacznij banować czitów.
    Czekam na bana za free nick tho lub th0ruw0w~
    @top
    Nie będę komentował wyboru adminów, jak było do tej pory można polegać na tych starszych adminach tych nowych nie znam/ nie widzę, tosiek wchodzi pozamykać i nic poza tym, a reszta pewnie nie wie, że taką posadę otrzymała.
    Steam - ThoruPatryk

  11. #11
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Patryczku, rozumiem Twoje żale, tak bardzo mi smutno, że wysłałbym Ci mailem chusteczki higieniczne.

    Admini są okej

    NIESPEŁNIONE RZĄDU OBIETNICE, TEMAT ZASTĘPCZY - ADMINI

Podobne wątki

  1. Server CS
    By Crayon in forum Nowości
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni Post / Autor: 10-02-2011, 21:05
  2. Server
    By Diduus v.0.2 in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 23-01-2011, 15:30

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •