User Tag List

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 87

Wątek: Zwracanie usuni?tych postaci - Parodia

  1. #1
    Nowicjusz Serj Tankian's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2011
    Miasto
    Toxicity
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Zwracanie usuniętych postaci - Parodia

    Witam.

    Jak wszyscy zdążyli zauważyć Administracja ostatnio delikatnie mówiąc leci w chuja. Teraz nasuwa się jedno pytanie. Jeżeli graczowi Vojska została zwrócona postać, to co z innymi usuniętymi osobami? Też mogą 'odkupić' postać, za przedmioty, znajdujące się na niej? Jeżeli tak to proszę o oddanie mi oraz 222 innym usuniętym graczom postaci, w zamian za znajdujące się tam przedmioty. Natomiast jeśli nie ma takiej opcji, to domagam się ponownego zbanowania Vojski, bo jakaś sprawiedliwość i równość musi być. : )

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Okej, zaproponuj przedmioty z konta, UW i 150kcc, a następnie zrób sondę w której uzyskasz ponad 55% głosów.
    Przedmioty proszę dobierać względem poziomu postaci. :-) 800, a nawet 1000 lv nie odda UW za postać, bo po prostu mu się to nie opłaca, co innego 600 lv na Rookgaardzie.

    http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=93801
    Ten temat pokazuje, że Administracja nie liczy się ze zdaniem graczy, a nawet ludzi z Ekipy. Jeżeli 129 osób nic nie znaczy, to po co dalej trzymać ten server?

    //Caav
    Nie zapominaj o 162 osobach głosujących na 'tak'. Decyzja administracji jest zgodna z wolą większości graczy, to chyba zrozumiałe, a jeśli nie to zapraszam tutaj.


    //Serj
    Mam to rozumieć tak, że jeżeli ponad połowa graczy opowie się za przywróceniem wszystkich usuniętych osób, to tak się stanie? Demokracja demokracją, a gdzie zdrowy rozsądek?

    //Caav
    Pierwszym 'filtrem' propozycji jest administracja, a później, jeśli jest taka konieczność, o zdanie pytani są gracze. Stąd też nie należy sądzić, że każdy przegłosowany pomysł, z którym wyjdzie użytkownik będzie wcielony w życie.
    Ostatnio edytowane przez Caav : 29-05-2011 o 18:22

  2. #2
    Mastah! Palldino's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 033
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    to masz pecha typie cos music poswiecic za postac

  3. #3
    Nowicjusz Serj Tankian's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2011
    Miasto
    Toxicity
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Palldino Zobacz post
    to masz pecha typie cos music poswiecic za postac
    Mogę poświęcić wszystkie przedmioty znajdujące się na postaci + jakaś dopłata w K CC.
    Oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku.

  4. #4
    VIP Moon Red's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    886
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Aż tak cie to boli że oddał UW SCA itp. a ty gówno dostaniesz??

    Pisałeś że taki 600 czy 800 lv nie odda UW bo będzie im sie nie opłacało. Jak będzie im zależało na postaci to oddadzą owy item.

    Tyle ode mnie.

  5. #5
    Gaduła Dexterro's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Zabrze
    Posty
    165
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najlepsze jest to, że gdy prosiłem o to by mi oddali konto bo zostałem shackowany, dałem dane etc. to dostałem odpowiedź - przepraszam, ale nie pomagamy w tego typu sprawach. Podobnie było gdy moje konto zostało shackowane przez Poziomka, dostałem bana i nie mogłem konta odzyskać, w przeciwieństwie do paru innych osób. Dziwna sprawa, ale wiadomo, on ma duży level to może oczekiwać, trudno, że ja też kupywałem pacc, ja nie mogę oczekiwać bo miałem level mały. Jestem za tym aby go zbanowali znowu.

    [*] budruth/ jarzbi incredible /saint bubus [*]

  6. #6
    Bywalec SoniQ's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    359
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    dla mnie też jest to złym posunięciem ze strony administracji, postać usunięta - bywa. mogł nie bocic. Elton.

  7. #7
    Bywalec Bysio's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Miasto
    Polska :)
    Posty
    362
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po co w ogóle dawać bany i zdejmować? Nie lepiej od razu to olać. Będzie mniej roboty. Pomysł ze zdjęciem bana uważam za chory lekko mówiąc. Teraz każdy będzie jechał na botach bo wiedzą że jak zapłacą to im zdejmą bany.

  8. #8
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Grasz na Cave - licz się z konsekwencjami w postaci Deleta.
    Chcesz odzyskać postać? Oddajesz wszystko co masz. Proste, trzeba było nie botować.

  9. #9
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    86
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ale pomyśl, że ona oddała itemy w bardzo dużej wartości ,za które mogła sobie podobny lvl kupić na rooku..A oddali jej tą postać tylko dlatego, że wiekszość zagłosowała na TAK. Gdyby tak nie było to, by nie oddali
    Bulii 1290-..?/Jaguaross 783-...?/Kind Pall 1-...??
    Elienz 1-430/Iriliuz 1302-1538
    Asasyn salach 1160-1200/Krzak Drut 1026-1100
    Talos Druid 1-333

  10. #10
    VIP Benn's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    701
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem jest to głupota, zastanów się trochę Santano nad tym jeszcze raz. Niestety prawda jest taka, że pomimo dowodów z filmikiem odbanowujesz gościa, który oszukiwał Administrację i Nas graczy (zdobywając nielegalnie doświadczenie), a forma item za unban to zwykła łapówka jak (unban za zł). Jeszcze w tym całym cyrku ubana dostanie osoba, która ma lepsze itemki na końcie, i która ma "znajomości" i budzi sympatię u graczy.

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2011
    Miasto
    LA
    Posty
    262
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    sam zapewne głosowałeś na tak, a teraz widząc, że gracz z main'a teraz może opierdolić, a nie wygrać to wielki puacz? - przykre ):

    _jakiś down
    plebie, pisze do autora, nie do Ciebie : o
    Ostatnio edytowane przez NaPółEtatu. : 29-05-2011 o 17:53

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2011
    Miasto
    Daleko
    Posty
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przykre jest to ze administracja pisze regulamin i sami go lamia smieszne to jest Xd , DELETE ZA CAVE TO DELETE a nie odzyskuje postac bo daje itemy , w chuju ma te itemy skoro ma ponad 2kk na mainie za to sobie kupi nastepne full eq a 500 rokslayer to nie jest latwa rzecz. No ale dla Vojski boconego od 1 lvla to nic trudnego , zjebaliscie sprawe macie wyjebane we wszystko ; ) , oddaliscie mu postac sadze iz dlatego ze spamowal wam i mieliscie tego dosc to zrob sonde z itemami , a to jest 99% pewne ze polowa zaglosuje na tak jak ma mozliwosc free items dostac hehe. Postawil cave bota , sa dowody ? sa , wiec po jakiego dostal unbana ? beka z tego po calosci jestescie pierdolonymi idiotami skoro go odbanowaliscie, napisalem to co mialem do napisania , administracja pewnie zamknie temat , albo glupio sie wypowie do mojej osoby typu ze zadrosc ale pierdole te itemy bo awet nie glosowalem , ban za cave to ban za cave a nie za jakis czas unban no ja pierdole n/c , tyle ode mnie wiecej robcie takich gowien na tym serwerze a zapewniam was ze te 130 osob ktore jest zalogowane w dzien pojdzie sobie bardzo szybko pjona.

  13. #13
    Nowicjusz Serj Tankian's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2011
    Miasto
    Toxicity
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał NaPółEtatu. Zobacz post
    sam zapewne głosowałeś na tak, a teraz widząc, że gracz z main'a teraz może opierdolić, a nie wygrać to wielki puacz? - przykre ):
    Głosowałem na nie. : )
    http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=93801
    Możesz to sprawdzić, bo sonda jest publiczna.

  14. #14
    Bywalec adrian0093's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    394
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał TuK! Zobacz post
    Grasz na Cave - licz się z konsekwencjami w postaci Deleta.
    Chcesz odzyskać postać? Oddajesz wszystko co masz. Proste, trzeba było nie botować.
    Jesteś płytki jak brodzik typie.

    #t
    Nie powinien dostac unbana. Dlaczego? Używał Cave Bota, czyli oszukiwał administrację oraz nas graczy - jak już wcześniej wspomniał Benn. Do tego jest dowód w postaci filmiku, nie pamiętam już kto go zbanował.. Jestem za to pewien, że ten GM bądz tutor, który go zbanował nie zgodził by się na odbanowanie Vojski.. Dzisiaj już Vojsk'e widziałem w depo.. Nie przemyślane to było..
    Stojąc umrę za swoje przekonania jak Jan Koj

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Wadlewo
    Posty
    773
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Widzisz Santano napisał najpierw że nie było pewności że miał CAVE, a potem ten Kretyn przyznał się w którymś poście że miał Cave i że to był jego błąd.


    #Śmieszny mnie to, bo jak taki Xixe miałby Cave i gdyby dostał bana, to pewnie spucowałby się do administracji że oddałby 100lvl'i mniej, full eq za odbanowanie.

  16. #16
    Średnio zaawansowany Nestorek ^^'s Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    masz racje ziomek, te sępy glosowały na tak żeby itemki wygrać w evencie, ale zapewne i tak wygra je jakiś jeb** fart -.-

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Mazury Cud Natury
    Posty
    336
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Łapkówki są nielegalne trzeba na ekipe naslać CBA!!!.A tak poważnie przez tego unbana dla tego nooba sporo osob sie wkurzy i odejdzie odejdzie 10 a 1 zostanie odbanowany dobre posunięcie gz !!

  18. #18
    Gaduła PokerowyKoc's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Miasto
    Bielsk Podlaski
    Posty
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sir Krystian Zobacz post
    Łapkówki są nielegalne trzeba na ekipe naslać CBA!!!.A tak poważnie przez tego unbana dla tego nooba sporo osob sie wkurzy i odejdzie odejdzie 10 a 1 zostanie odbanowany dobre posunięcie gz !!
    ?? płacz ?? kto odejdzie ?? nikt bo ludzie mają wywalone na to czy ktoś gra czy nie !! Ja na pewno nie odejdę z powodu jakiegoś tam unbana Vojski.

    #autor
    Pisałeś że jak on dostał unbana to każdy powinien dostać a także pisałeś że powinna być równość. Ale musisz wiedzieć że są równi i równiejsi.

    Mówisz że 800-1000 lvl nie może oddać UW ??
    Bo nie może bo nie ma kasy. A ty myślisz że Vojska na swoim koncie miał uw ?? Nie miał tylko kupił za zł.
    Jeszcze jedno 800 lvl na apo możesz wbić mniej więcej w miesiąc a taki 500 na rooku to raczej nie.
    Tyle ode mnie Pozdrawiam.
    Takiego jednego jak nas dwóch nie spotkasz nigdzie, powiedział trzeci i odeszli obaj...
    Klosnam-rook
    Zdałem prawko za pierwszym

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    1 913
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Spoko, chętnie odzyskam mojego 715 palladyna - Axel Paladin.
    Jak coś to mogę oddać g bolta, klapki i pandemke, ale to chyba za mało żeby dostać unbana, parodia. ;]

    #down
    TY TAM NA ROKIEGO UWAZAJ LEPIEJ
    Ostatnio edytowane przez Axelo . : 29-05-2011 o 19:56

  20. #20
    Bywalec Panek Kitara's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    312
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Axelo . Zobacz post
    Spoko, chętnie odzyskam mojego 715 palladyna - Axel Paladin.
    Jak coś to mogę oddać g bolta, klapki i pandemke, ale to chyba za mało żeby dostać unbana, parodia. ;]
    AXEL TYLKO JAK ZALOGUJESZ TO UWAŻAJ ŻEBY CIE BALLE NIE ZABIŁY XD

    Mam jedno zasadnicze pytanie, po co w regulaminie jest delete za cave bota?
    dowody były?-były został odbanowany okej. Płaczecie, że gra coraz mniej ludzi na serverze a dlaczego? przez waszą głupotę.
    DEMON TU BYL, POZDRO
    KaZeK też, pozdro
    Pampy tu nie było, pozdro.

Podobne wątki

  1. przywracanie usuni?tych postaci
    By Kto$ in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 22-12-2011, 20:28
  2. S?siedzi Parodia.
    By Zbigniew Wodecki in forum Humor
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 06-01-2010, 09:36

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •