User Tag List

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 61 do 80 z 87

Wątek: Zwracanie usuni?tych postaci - Parodia

  1. #61
    Wszechobecny! Patryk1551's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    812
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jakie 75% myślisz, że gracze są tacy mili i chcieliby żeby kolejny 600lvl biegał sobie po rooku?? Tak na dobrą sprawę wszyscy teraz kozaki, ale jakby o nich chodziło to całkiem inaczej by na to patrzeli. Z resztą i tak macie te hotkeye to tak jakby bota wbudować w serwer XD
    Steam - ThoruPatryk

  2. #62
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    743
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Serj Tankian jesteś dla mnie typowym polaczkiem - jak komuś innemu się powodzi to Ty nie możesz tego wytrzymać. Zazdrościsz mu, że jest cwany i odzyskał swoja postać? Daj sobie spokój...

    Ludzie, zrozumcie, że to jest tylko gra. Nie wiem skąd w was tyle nienawiści. ON TYLKO ODZYSKAŁ GŁUPIĄ POSTAĆ. Powinniście się cieszyć, że jakiś nowy gracz dojdzie, bo już nie długo nikogo na tym serwerze nie będzie. Cały czas maleje ilość graczy, więc nie srajcie się, że oddają postacie.

  3. #63
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    178
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ziomeros Zobacz post
    Śmiać mi sie chce jak czytam wasze posty...
    Administrator ma prawo (przeciez jest administratorem) podejmować decyzje, ktore sa dla niego sluszne - tak samo moze on zmieniac regulamin. Jak napisal Mortiis - gdy gracz da uw+150kcc i zdobędzie ponad 55% głosów w ankiecie na TAK to ową postać odbanuje.
    Powodzenia w mysleniu, administratorom nie ma co sie sprzeciwiać, mogą oni robić co chcą.
    Tutaj nie chodzi tylko o te 150kcc i UW ale o to, że Santano zadeklarował nam, że już żadnej postaci nie odbanuje po Woderze...

    Cytat Napisał Eklerq Zobacz post
    Ludzie, zrozumcie, że to jest tylko gra. Nie wiem skąd w was tyle nienawiści. ON TYLKO ODZYSKAŁ GŁUPIĄ POSTAĆ. Powinniście się cieszyć, że jakiś nowy gracz dojdzie, bo już nie długo nikogo na tym serwerze nie będzie. Cały czas maleje ilość graczy, więc nie srajcie się, że oddają postacie.
    No właśnie, gracze odchodzą przez takie debilne akcje administracji....
    Ostatnio edytowane przez Goatee 2.0 : 30-05-2011 o 22:45

  4. #64
    Średnio zaawansowany Naikoneek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    40
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Eklerq Zobacz post
    Serj Tankian jesteś dla mnie typowym polaczkiem - jak komuś innemu się powodzi to Ty nie możesz tego wytrzymać. Zazdrościsz mu, że jest cwany i odzyskał swoja postać? Daj sobie spokój...

    Ludzie, zrozumcie, że to jest tylko gra. Nie wiem skąd w was tyle nienawiści. ON TYLKO ODZYSKAŁ GŁUPIĄ POSTAĆ. Powinniście się cieszyć, że jakiś nowy gracz dojdzie, bo już nie długo nikogo na tym serwerze nie będzie. Cały czas maleje ilość graczy, więc nie srajcie się, że oddają postacie.
    Spoko, odzyskał ? Niech ma, to teraz oddajcie ludziom ponad 200 postaci które mają delete. w końcu to sa TYLKO GŁUPIE POSTACIE, więc co administracji szkodzi oddać je tym ludziom ? Powinna się administracja cieszyć jak wszystkich odbanują to więcej osób będzie grać, bo niedługo nikt nie zostanie na serwerze przecież, no nie ?


    No właśnie, a jednak nie odbanują, więc dlaczego ludzie mają się z tego cieszyć że administracja faworyzuje graczy, a dokładniej bogatych graczy =]
    Naikoneek 1 - ? [666]
    Marti 1264 - ?

  5. #65
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    38
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra oddał wszystko co miał i co z tego? Jak kurw* wszystko kupił za zł... Postać/Domek/Sca... i jeszcze na pewno kc... I co z tego ze oddał wszystko jak za 3 dni dojdzie nowa dostawa kc?... To co tu się teraz ***** dzieje jest śmieszne... równi i równiejsi... Dlaczego jak wbiłem rs'a to Caav wszystkich "kick" a jak Neko wbił to udawał że go nie ma?.... Żałosna jest administracja...

  6. #66
    Nowicjusz Serj Tankian's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2011
    Miasto
    Toxicity
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Eklerq Zobacz post
    Serj Tankian jesteś dla mnie typowym polaczkiem - jak komuś innemu się powodzi to Ty nie możesz tego wytrzymać. Zazdrościsz mu, że jest cwany i odzyskał swoja postać? Daj sobie spokój...
    Słuchaj przygłupi karzełku. Nie chodzi o to, że mu zazdroszczę. Jedynie żądam wyjaśnienia ze strony Administracji, dlaczego jedni dostają szanse odzyskania postaci, a inni nie. Ciekawi mnie również zdanie innych użytkowników forum jak i graczy servera. Ten temat nie ma służyć bojkotowi czego lub kogokolwiek, założyłem go po to, aby dowiedzieć się, co o tym incydencie myśli reszta społeczności APO.

  7. #67
    Średnio zaawansowany czardan61's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Białystok
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    przekupił pół apo loterią i dlatego głosowali na tak wiec santano popełniasz kolejny błąd który wpłynie na ilość graczy na serwie

  8. #68
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wystarczy że poświęcicie wszystko co macie na zbanowanej postaci + jakaś dopłata w kcc itemach z głównego konta którym teraz gracie i na pewno dogadacie się z Santano drogą mejlową.

  9. #69
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Jedlicze
    Posty
    114
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał **Van** Zobacz post
    Dobra oddał wszystko co miał i co z tego? Jak kurw* wszystko kupił za zł... Postać/Domek/Sca... i jeszcze na pewno kc... I co z tego ze oddał wszystko jak za 3 dni dojdzie nowa dostawa kc?... To co tu się teraz ***** dzieje jest śmieszne... równi i równiejsi... Dlaczego jak wbiłem rs'a to Caav wszystkich "kick" a jak Neko wbił to udawał że go nie ma?.... Żałosna jest administracja...
    Zgadzam się z tobą, gdy Neko wbił rs`a osobiscie napisałem raporta 'bloczą na ots quescie Neka' raport został zamknięty od razu bez jakiejkolwiek odpowiedzi. Po prostu w d*pie to mają z caavem na czele.

    #
    Smieszne jest to że Vojska przekupil was marnymi itemkami żeby dostac tylko unbana, gdyby zrobil sondę' kto chce aby mnie odbanować[ bez rozdania itemków]' załozyć się moge ze poparcie by miał tylko ze strony swoich kolegow z rl adama, kamila czajkowskiego, tomasza nalepkę uzbierało by się może 10 % ktore sa na tak reszta niestety na nie bo nie ma itemkow ;(
    Takie jest moje zdanie na apo jest 0 sprawiedliwosci, cześć ,

  10. #70
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Poznań/Wągrowiec
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Akuz
    Nie tylko tobie zamknal raport. Ja napisalem dwa za kazdym razem zamykal Caav bo tylko on w tym czasie byl na serverze poza tym 5 minut wczesniej z nim pisalem na innej postaci.
    Zrobilem nawet kilka filmow/zdjec jak Caav traktuje kazdego równo
    Raz przyszdl w miejsce trapu napisal ze mozna trapowac jesli trapujacy bije kogos z pk nawet wandem 10minuy pozniej zrobilem dla zabawy tak samo bilem z wanda i dostalem bana (inni tez)


    @dól
    zeby dac film musze czekac pare godzin bo tyle wgrywa sie na yt itp wiec moge dac jesli bedzie chcial ktos z administracji lecz oni to olali

    //Caav
    To znajdź czas i przedstaw swoje dowody albo przestań rzucać oszczerstwa na prawo i lewo.
    Ostatnio edytowane przez Caav : 04-06-2011 o 11:55

  11. #71
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    743
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał $keptikz Zobacz post
    Akuz
    Nie tylko tobie zamknal raport. Ja napisalem dwa za kazdym razem zamykal Caav bo tylko on w tym czasie byl na serverze poza tym 5 minut wczesniej z nim pisalem na innej postaci.
    Zrobilem nawet kilka filmow/zdjec jak Caav traktuje kazdego równo
    Raz przyszdl w miejsce trapu napisal ze mozna trapowac jesli trapujacy bije kogos z pk nawet wandem 10minuy pozniej zrobilem dla zabawy tak samo bilem z wanda i dostalem bana (inni tez)
    Przedstaw dowody. Pokaż jakieś screeny/filmiki

  12. #72
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ogólnie jak widze coś takiego >>

    Grasz na Cave - licz się z konsekwencjami w postaci Deleta.
    Chcesz odzyskać postać? Oddajesz wszystko co masz. Proste, trzeba było nie botować.

    to płaka mi sie chce , czy wy ***** nie rozumiecie jakimi debilami jestescie xd nie oddajesz wszystkiego co masz bo nic niemasz , jak Vojska ma wam dac jego eq on wam go nieda poprostu wy idiocie jestescie na nie napaleni a mu to na reke bo zamiast nic niemiac ma postac nierobiac nic a i tak bocił wiec poprosstu za cave dostał mniejszy wymiar kary bo nie delate a tylko tak jak by zabrali mu itemki co jest smieszne bbo administracja widac ze mocno stosuje sie do regulaminu

  13. #73
    Łowca postów ReMover's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Miasto
    Jersey Channel Island
    Posty
    190
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    głupotą jest oddawanie postaci ... skoro została ona usunięta tak więc powinna by usuwana... skoro my powinniśmy stosowac się do
    REGULAMINU
    więc ekipa powinna tym bardziej się do niego stosowac aby nam dac przykład... co z tego ze w "demokratycznym" głosowaniu ludzie wybrali zwrot postaci??? zacznijmy od tego ze wielu ludzi z forum od dawna już nie gra !!! i gdzie tu jest sprawiedliwośc??? jeżeli tak oddajecie postacie to ja chce oddania mi moich trzech postaci które zostały hackowane !!! jak każdemu oddajecie to i mi oddajcie, a wraz ze mną około 100 innym osobą !!!!

    00:09 Sida: jestem 1 st pvp na apo daj se na hota

  14. #74
    Zaawansowany Cout's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Miasto
    Łódź
    Posty
    91
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dla mnie to jest idiotyczne ; x . Dostał prawidłowo delete ale nie.. :C
    Wooden Berger 1 - 400


    Nie gram na APO .

  15. #75
    Bywalec Carmell's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Ostrzeszów
    Posty
    337
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bezsensu na maxa , przez takie decyzje odchodza ludzie z apo , dostal delate za cave, niech tak zostanie , mogl pomyslec nad konsekwencjami zanim uzyl bota. Administracja postapila tak , nie inaczej . Wydaje mi sie ze ban powinien zostal banem , nawet jesli sie proponuje takie itemy jakie Vojska dal.

    Pzdr.

  16. #76
    Średnio zaawansowany WPW's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Santano naruszył regulamin! Nie ma w nim mowy o UnBanie za kcc/itemy.A ja bym dostał bana za wyklinanie smiech na sali!

  17. #77
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał WPW Zobacz post
    Santano naruszył regulamin! Nie ma w nim mowy o UnBanie za kcc/itemy.A ja bym dostał bana za wyklinanie smiech na sali!
    Gdzie masz napisane ze nie mozna dac unbana na postac, bo ja w regulaminie czegos takiego nie widze.

  18. #78
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Akuz Zobacz post
    Zgadzam się z tobą, gdy Neko wbił rs`a osobiscie napisałem raporta 'bloczą na ots quescie Neka' raport został zamknięty od razu bez jakiejkolwiek odpowiedzi. Po prostu w d*pie to mają z caavem na czele.

    #
    Smieszne jest to że Vojska przekupil was marnymi itemkami żeby dostac tylko unbana, gdyby zrobil sondę' kto chce aby mnie odbanować[ bez rozdania itemków]' załozyć się moge ze poparcie by miał tylko ze strony swoich kolegow z rl adama, kamila czajkowskiego, tomasza nalepkę uzbierało by się może 10 % ktore sa na tak reszta niestety na nie bo nie ma itemkow ;(
    Takie jest moje zdanie na apo jest 0 sprawiedliwosci, cześć ,
    Widzę, że stałem się sławny. XD Vojska nie jest moim koleszką, a na tak byłem tylko dlatego, że mam wypierdolone na to czy bocił. W sumie można powiedzieć, że odkupił chara od administracji, płacąc mniej więcej tyle ile był warty. btw. jakbyś był tak bystry za jakiego się masz to zauważył byś, że Adam nie głosował, a Kamil był na nie.

    #topic
    No tak. Na apo nie ma sprawiedliwości... Może dostał szansę dlatego, że umiał normalnie pogadać i wyjaśnić sprawę, a nie jak większość z was po dostaniu bana twierdzi, że GM to ch*j i zaczyna po nim cisnąć? xd

    #down
    To dziwne, bo nawet Mortiis odpisywał mi po max 10 dniach. Czasami nawet dostawałem odpowiedź na drugi dzień. Jaki mógł mieć kontakt z Santano? Hmm. http://www.armia.toproste.pl/kontakt/
    No i jeszcze jest taki dział jak Skargi & Odwołania. ;c
    Ostatnio edytowane przez Azielu$ : 04-06-2011 o 22:00
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

  19. #79
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Poznań/Wągrowiec
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @UP
    Moze zaczynamy przeklinac po 3 tygodniowym braku odpowiedzi ;?
    Ja dostalem bana na 30 dni napisalem do kazdego na pw/meila.
    Przez 3 tygodnie nikt nie odpisal
    Wiec jak tu nie przeklinac jesli jeden nie moze uzyskać odpowiedzi na temat jego bana ktory byl przypadkowy a 2 ktory jechal na cave dostaje unnbana bo ma kontakt z GM'em?

    Czy komus odpisal ktos po 2-5 dniach na meila? Raczej nie
    Moze tylko tym, ktorzy maja z nimi kontakt na GG lub znaja innego GMa.

    Poza tym nie mozna napisac wiadomosci do Santano wiec jaki mogl miec z nim kontakt?


    Moze wypowie sie Santano?

    @down
    Pewnie napisal ne meila, czekal miesiac na odpowiedz napisal nastepnego czekal miesiac i tak w kółko?
    Osmieszaj sie dalej kazek ;d
    W 1 meilu nie dowiedzial sie o wszystkim a wymiana listkow z Santano nie ma sensu jak odpisuje co miesiac wiec?
    W takich sprawach TYLKO e-mail A to że piszesz debilne wiadomości to nawet nie chce im się odpisywać.
    To ze miales moda nie znaczy ze jestes madrzejszy a zapewniam cie ze nie jestes ;/
    Pisze dobrze meile/raporty a to, ze GM faworyzuje to inna sprawa nic zrobic nie moge

    Także ogarnijcie dupy i przestańcie płakać.
    Gdybys nie plakal nie odzyskalbys konta na forum po banie ;/
    Jest + byles modem kazdy ci odpisze nam nie.

    Przed wymianami jeszcze dalo sie z toba pisac ale to i tak wylacznie po to zebys nie oszukal.
    Teraz jak nie wymianiasz kazdy cie olewa bo jestes glupszy od wiekszosci ludzi na apo
    taka jest prawda nie? ;d

    tak poza tym jaki miales kontakt z adminami bedac moderatorem? Napisz, ze pisales meile xDDDD
    Ostatnio edytowane przez $keptikz : 05-06-2011 o 12:08

  20. #80
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Brzeszcze
    Posty
    158
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał $keptikz Zobacz post
    Czy komus odpisal ktos po 2-5 dniach na meila? Raczej nie
    Moze tylko tym, ktorzy maja z nimi kontakt na GG lub znaja innego GMa.

    Poza tym nie mozna napisac wiadomosci do Santano wiec jaki mogl miec z nim kontakt?

    Moze wypowie sie Santano?
    Myślisz że jak masz GG do Santano i napiszesz do niego w sprawie UB w grze to Ci odpisze? Śmieszny jesteś :/

    W takich sprawach TYLKO e-mail A to że piszesz debilne wiadomości to nawet nie chce im się odpisywać.

    #t
    Dostał ub i koniec tematu, nie wasz interes. Jakbyście to WY dostali ub to było by tak "CO KURWY JA MAM UB I CHUJ, NIE TWOJA SPRAWA CZEMU MAM A TY NIE LOLOLOLOLOLOLOLOLO UBUBUBUBUUB"

    Także ogarnijcie dupy i przestańcie płakać.

    #down
    http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=93801

    Gdzie Ty masz napisane 291 głosów na tak? :/ No chyba że ja jestem ślepy to sorry.
    Ostatnio edytowane przez KaZeK Banned v1. : 05-06-2011 o 08:59

Podobne wątki

  1. przywracanie usuni?tych postaci
    By Kto$ in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 22-12-2011, 20:28
  2. S?siedzi Parodia.
    By Zbigniew Wodecki in forum Humor
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 06-01-2010, 09:36

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •