User Tag List

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki 81 do 87 z 87

Wątek: Zwracanie usuni?tych postaci - Parodia

  1. #81
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał KaZeK Banned v1. Zobacz post
    Myślisz że jak masz GG do Santano i napiszesz do niego w sprawie UB w grze to Ci odpisze? Śmieszny jesteś :/

    W takich sprawach TYLKO e-mail A to że piszesz debilne wiadomości to nawet nie chce im się odpisywać.

    #t
    Dostał ub i koniec tematu, nie wasz interes. Jakbyście to WY dostali ub to było by tak "CO KURWY JA MAM UB I CHUJ, NIE TWOJA SPRAWA CZEMU MAM A TY NIE LOLOLOLOLOLOLOLOLO UBUBUBUBUUB"

    Także ogarnijcie dupy i przestańcie płakać.
    Nasz interes bo to dzieki nam wszystkim go dostał.

  2. #82
    Bywalec Lolipops's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To jest żałosne piszecie że większośc była za odbanowaniem Vojski,zwróccie uwagę na fakt że większośc ludzi którzy głosowali na TAK,to noobki które nic nie mają,grają na apo max 1 miesiąc i zostali skuszeni możliwą wygraną.
    Pozatym Mortiis powiedział że woder był ostatnim który dostał unbana.
    Ogarnijcie troszkę,tyle z mojej strony.Dodam jeszzce że Vojska wszystko co "oddał"na tzw loterię pochodziło albo z allegro albo zdobył to dzięki botom.
    Pozdrawiam

  3. #83
    Zaawansowany stoweczka2's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Krosno
    Posty
    62
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgadzam sie z wszystkimi osobami postac usunięta za cave to usunięta a nie jakies odzyskiwanie postaci za item żałosne
    Nie Zwalniam Tempa [!][!][!]

  4. #84
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    troche to dziwne bo niby dlaczego on ma miec ubana a np ludzie ktorzy maja po 300 lvle nie maja zadnych szans na tego ubana? po takim czyms mozna byc pewnym ze wszystko mozna kupic za kase ;/

  5. #85
    Średnio zaawansowany WPW's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ten serwer to juz syf! tu jak na mazurku masz zl masz duzy lvl i items ja odchodzę

  6. #86
    Zaawansowany `Dex's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    62
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sprawa aministracji. A wcześniej czy później on i tak zmoczy dupe jeszcze raz an bocie. Chyba nie wierzycie to że bedzie ręcznie expił?

    Dostanie następne delete, i z tego się już nie wyplącze.

    100lvl doświadczenie idzie mu wolniej, tak? Co z tego jak on 400 wbił na cave.

    Nie głosowałem w ankiecie, i jak by była jeszcze raz to też bym nie głosował. Gówno mnie obchodzi czy jakis pajac dostał UB, czy nie. Ale jeśli on dostał, to inni też niech dostaną. I nie że UW za 300ed, tylko przedmioty znajdujące się aktualnie na postaci. Jak jest b robe i 1kcc to to, a jak jest set, klapki, bolt i 100kcc to to. I taka powinna być sprawiedliwość. Jak Vojska, to wszyscy.

    A jak napisał Skeptikz, undelete dajecie, a mi nie pomorzecie odzyskać postaci, chodź podaję wszystkie potrzebne do tego dane...

    Trochę śmieszne, no ale cóż on miał lepszy lvl...

    Demokracja (gr. δημοκρατία demokratia "rządy ludu", od wyrazów δῆμος demos "lud", rozumiany jako ogół pełnoprawnych obywateli[1] + κρατέω krateo "rządzę") – ustrój polityczny, w którym źródło władzy stanowi wola większości obywateli (sprawują oni rządy bezpośrednio lub za pośrednictwem przedstawicieli)[2]. Obecnie powszechną formą ustroju demokratycznego jest demokracja parlamentarna. Gwarantem istnienia demokracji parlamentarnej jest konstytucja (wyjątkiem są Izrael oraz Wielka Brytania, nieposiadające konstytucji spisanej w jednym akcie).

    No, więc sami odpowiedzcie sobie na pytani, czy powinniście mieć pretensje do Ekipy, skoro było ponad 55% głosów na tak? Czy raczej nie lepiej pogadać na spokojnie bez nerwów i sobie też załatwić unbana.

    Pozdrawiam, Ampek.!
    Cały Rzeszów Biało-Niebieski! Stal Rzeszów!
    16:00 Van Destroyer: teraz masz deda\ 16:00 Van Destroyer: ale to pozniej
    Burcio, Miodzik, Famous Druid, Sey.
    Aktualnie Silver Warrior 532ek+

  7. #87
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    85
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał WPW Zobacz post
    Ten serwer to juz syf! tu jak na mazurku masz zl masz duzy lvl i items ja odchodzę
    Sciema ;** Tylko szybko nie wracaj, idź płacz na innym 4UM.





    TOP.


    Wszyswtkim co w tym temacie spinają po prostu żal dupe ściska ;(( TO jest przykre. Przecież Wy też możecie wbijać lvle na CAVE bocie a gdy was złapią wystawić temat na 4um z sondą :< i może was odbanują, więc ogarnijcie dupska i nei spinajcie, to już przestało być smieszne.

Podobne wątki

  1. przywracanie usuni?tych postaci
    By Kto$ in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 22-12-2011, 20:28
  2. S?siedzi Parodia.
    By Zbigniew Wodecki in forum Humor
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 06-01-2010, 09:36

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •