User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 28 z 28

Wątek: Najlepszy mecz pi?karski jaki widzieli?cie w przeci?gu kilku ostatnich lat.

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    California
    Posty
    159
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Thor Razar Zobacz post
    Wszystkie wyżej wymienione mecze były niesamowite, Milan- Liverpool, Ghana - Urugwaj.
    Ale moim faworytem jest finał ligi mistrzów z 2008 roku z Moskwy. Chelsea Londyn - Manchester United.
    Gol Ronaldo, dośrodkowanie po klepce scholes-brown. Coś niesamowitego : ).
    Gol Lamparda.
    Wiele akcji z obu stron. Po regulaminowym czasie 1:1.
    Rzuty karne i 6:5 dla united. Płakałem ze szczęścia kiedy strzał Anelki obronił Van der Sar.
    Afff kompletnie zapomnialem o tym meczu Tu sie zgodze - mecz byl bardzo fajny. Myslalem, ze zrobie dziure glowa w suficie jak Lampard nie trafil karnego, bo wypierdolil mate. Dobrze, ze MU wygral :P Tak ma byc !

  2. #22
    Zaawansowany Lucaseq's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2011
    Miasto
    Świebodzin
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Finał lm 2005 Liverpool - Milan
    Półfinał lm 2009/2010 i piękna gra Interu w obronie czyli drugi mecz Barcelona - Inter
    Prawie wszystkie mecze Turcji na EURO 2008 a zwłaszcza 1/4 finału i mecz z Chorwacją kiedy wydawało się że Chorwaci wygrają po strzeleniu gola w 119 minucie, a piłkarze z Turcji wyrównali w 122 minucie i potem wygrali w rzutach karnych
    Mecz o 3 miejsce MS 2010 czyli Urugwaj - Niemcy (2:3), piękna gra Diego Forlana
    Z MS 2010 też wszystkie mecze Niemców poza półfinałem. Do tego czasu jak i w w/w meczu o 3 miejsce grali przepiękny futbol gromiąc po drodze Anglię i Argentynę
    Finał euro 2000, Francja - Włochy
    Pewno było ich więcej, ale nie pamiętam.
    Ostatnio edytowane przez Lucaseq : 20-06-2011 o 22:16

    Kiedyś na forum pod nickiem xD Lukki xD
    Lucaseq Knight: 1-[1110]
    Eliksde: 1-[483]

  3. #23
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arczi Zobacz post
    Oxi ja nie jestem takim kibicem jak kibice Barcy, ktorzy kibicuja jej tylko ze wzgledu, ze gra tam Messi. Ja mam w dupie Dudka i nie kibicowalem LP tylko dlatego, ze on tam gral. To, ze jestem kibicem Man. Utd. to nie znaczy, ze mam wykladac laske na kazdy inny zespol, ktory gra w lidze angielskiej. To tak jak jest w polskiej lidze - ja, jako iz jestem kibicem Legii, gdy gra w pucharach (przykladowo UEFA) np. Lech, ktorym gardze to bd im kibicowal, zeby awansowal tylko z tego wzgledu, ze sa oni polakami, wiec teraz analogicznie podstaw do tego schematu MU I LP. Lubie LP, mimo iz przyjaciolmi MU to oni chyba nie sa... Do LP nic nigdy nie mialem, lubie ich zespol, a zwlaszcza tego, ktory ma literke C na ramieniu. A tak dla wyjasnienia - kibicuje MU od ponad 10 lat. A co do cb Oxi~ to niemusisz sie mscic na kazdym kto napisze negatywnego posta przeciwko Milanowi. Ja nie cisne Karpiowi, chociaz chetnie bym zrzucil napalm na jego dom za to, ze jest kibicem Barcy.
    Ale moja wypowiedź nie miała być atakiem. Oczywiście, że masz prawo kibicować każdemu i każdy klub lubić, tylko po prostu musisz wziąć pod uwagę, że nie których może to dziwić. Tak było ze mną, szczerze, wiedziałem, że mi to wyjaśnisz, dlatego napisałem tak a nie inaczej. Nie rozumiem jednego - piszesz, że cisne każdemu, który napisze posta przeciwko Milanowi.. dowody, dowody, jeszcze raz dowody. Jeżeli ktoś tak robi bezpodstawnie, to co najwyżej wyjaśnie lub odripostuje, ale na pewno nie ubliżam ludziom. Trzymaj się.

  4. #24
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    California
    Posty
    159
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Oxidosis' Zobacz post
    Ale moja wypowiedź nie miała być atakiem. Oczywiście, że masz prawo kibicować każdemu i każdy klub lubić, tylko po prostu musisz wziąć pod uwagę, że nie których może to dziwić. Tak było ze mną, szczerze, wiedziałem, że mi to wyjaśnisz, dlatego napisałem tak a nie inaczej. Nie rozumiem jednego - piszesz, że cisne każdemu, który napisze posta przeciwko Milanowi.. dowody, dowody, jeszcze raz dowody. Jeżeli ktoś tak robi bezpodstawnie, to co najwyżej wyjaśnie lub odripostuje, ale na pewno nie ubliżam ludziom. Trzymaj się.
    Dobra mniejsza. Fakty faktami - Liverpoolu nie darze szacunkiem jakim Man. Utd. i nie uwazam sie za ich kibica tylko zwyczajnie bylem za nimi podczas tego meczu . Wybierz sam czy wolal bys kibicowac druzynie z polskiej ligi w pucharach czy jakiemus plebsowi z Austrii ?

  5. #25
    Średnio zaawansowany Drunkusik v.2's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Irtysh Pawlodar - Jagiellonia Bialystok
    Mecz rewanzowy.

    Pokazuje on zdecydowanie klase trzeciego zespolu naszej polskiej ligi.

    _____________________

    A szczerze to Bayeern - MANU

    Mecz rewanzowy z przed dwoch lat ta edcycja co byl final Bay - Inter
    Dlatego go lubie bo kibicowalem bayernowi i w takiej beznadzijnej sytuacji potrafili sie otrzasnac i wygrac.

  6. #26
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Część z Was może o tym niepamiętać, ba, nawet nie znać tego finału... ale dla mnie najwaspanialszym meczem był Finał LM z 1999r. Bayern M. - Manchster United 2 gole w doliczonym czasie gry dla ManU! Jarałem się tym jako 10-letni dzieciak
    http://www.youtube.com/watch?v=QcvTfOgEGs4

  7. #27
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Oxidosis' Zobacz post
    AC Milan 3 : 3 Liverpool, finał ligi mistrzów 2005 ;|

    Dobry prezent urodzinowy miałem, nie?
    Jak tylko przeczytałem nazwę tematu od razu pomyślałem o tym meczu.
    Drugi najlepszy meczyk to Manchester - Bayern w 1999 roku. Pamiętam, że po bramce Baslera cieszyłem sie jak cholera!

  8. #28
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1 364
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    AC Milan 3 : 3 Liverpool, finał ligi mistrzów 2005 ;|


    Najlepszy mecz według mnie.

Podobne wątki

  1. [PC] freekick.org - najlepszy menad?er pi?karski
    By Miecio in forum Gry komputerowe i konsole
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 15-01-2011, 11:58
  2. Jaki portal najlepszy?
    By Lost Girl in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni Post / Autor: 14-09-2008, 19:41
  3. sokker - polski, najlepszy w jaki gra?em manager pi?karski!!!
    By Crazy Banana in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 29-12-2007, 20:49

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •