Grałem tutaj dwa lata temu, jednak przez brak czasu musiałem zrezygnować.

Dzisiaj jest 6. dzień od mojego powrotu, mam 145lvl ek i podzielę się z wami moimi wnioskami.

Wchodzisz na wolnego respa, expisz jak gdyby nigdy nic a tu ci wpieprza typ mający np. 100lvli więcej i od razu pk. Nie przegadasz, że byłeś pierwszy, administracja ma to w dupie. Nie przegadasz, że idziesz za 2 lvle i żeby zostawił w spokoju.

Pełno gimbusów i napinaczy, dziś podbiega do mnie typ "Chyba ktoś tu dawno wpierdolu nie dostał" no i oczywiście nawet pk nie włącza. Cały klimat się maksymalnie zjebał, gimbozjeby się dostały, pokupowały na allegro konta i gotowe.

Gdybym nie miał tak przeogromnie wyjebane i nie podchodził zdrowo do tego (rozrywka) to już pewnie bym napinał tak samo. A teraz po prostu mi szkoda, że serwer z którego dawniej pamiętam tak wiele fajnych momentów poszedł tak na dno.

Gadam z kolegą ostatnio:

-Gram na APO
-Cooo?? Przecież APO upada.
-No jak upada, mam już 100lvl i gra się całkiem przyjemnie.
-Zobaczysz...


No i potwierdza się, każdy kolejny dzień mnie tutaj bardziej wk**&^a.

Albo podchodzi do mnie typ 150lvl i "Dam 10kcc za smsa za 12zł". No ku**a, ludzie - wiecie co to jest inflacja? Spadek wartości danej pieniądza. Tak tutaj, kto k**wa myślał kiedyś rzucać kcc na lewo i prawo?

Trzecia sprawa - lov lvle. Dawniej w trade widziałem pełno ofert "Buy B Robe, Buy BOH" - czyli normalne ofery startowe za 3cc. Teraz przychodze z lootem do dp 20 blue robe i nawet nie ma kto tego kupić bo b.robe ludzie rzucają po całym depo. JEST TAKI PRZEJEBANY PRZEROST ITEMÓW ŻE TO SIĘ W PALE NIE MIEŚCI.

Trade to teraz 80% ofert powyżej 500 lvla (no chyba że dla allegro kidów).