User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 35

Wątek: Bonson

  1. #1
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    LA
    Posty
    774
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Bonson

    Sprawdzaj Szczecińskiego zawodnika, warto zapoznać się z dobrym rapem - kliknij, jeżeli kawałek Ci podchodzi to warto obadać więcej.
    Muszę ratować polski rap, bo jak widzę tematy pokroju : WSRH, Rafi itp. to mnie najprościej w świecie bierze na litość i współczucie.

    O tym chłopaku z pewnością jeszcze będzie głośno, zobaczycie z czasem.

    Cytat Napisał Coterson Zobacz post
    idź na miasto plakaty rozwieszać i z transparentem na aucie zacznij jeździć, może ktoś o nim usłyszy bo póki co nawet fajnie kwiczy
    tłumaczenie:
    ciulowy łeb!
    Zmień tą sygnaturę bo bezcześcisz Adama, byłeś chociaż kiedykolwiek na jego koncercie?
    PS, jak masz pierdolić dzieciaku takie bzdury to lepiej zamknij forum - nie masz już nic do powiedzenia (follow up'u również nie skumasz).

    PS, chyba nie jest taki marny skoro Pezet wyszedł z inicjatywą, że go wyda jna legalu u niego w wytwórni 'Kokabeats' i do tego można się spodziewać, że usłyszycie Bonsona na nowej płycie Pezeta.


    Cytat Napisał Kapitan Alkohol. Zobacz post
    Ty jarasz się jakimiś no name, a ktoś inny jara się WSRH, ale Twój nażelowany łeb nie potrafi tego pojąć że ludzie mają różne gusta. A i oczywiście to Twój ziomek, ta ? Pewnie wasza znajomość polega na tym że widziałeś go ze 2 razy na ulicy, on odpowiedział Ci siema i już jest Twoim ziomkiem ?XD

    #top
    Nie podchodzi mi, flow ma może i dobre, ale beat do dupy i teksty też takie sobie.
    Ty chyba już zapomniałeś jak mi dupę lizałeś - w dupie byłeś, gówno widziałeś a widzę, że wiesz lepiej jakie są stosunki pomiędzy mną a moimi znajomymi, lamusie.
    Ostatnio edytowane przez Google : 12-08-2011 o 15:06

  2. #2
    Średnio zaawansowany Coterson's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lubin
    Posty
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    idź na miasto plakaty rozwieszać i z transparentem na aucie zacznij jeździć, może ktoś o nim usłyszy bo póki co nawet fajnie kwiczy
    tłumaczenie:
    ciulowy łeb!

  3. #3
    One of Top Users 2009! Kapitan Alkohol.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Ryki
    Posty
    1 326
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ty jarasz się jakimiś no name, a ktoś inny jara się WSRH, ale Twój nażelowany łeb nie potrafi tego pojąć że ludzie mają różne gusta. A i oczywiście to Twój ziomek, ta ? Pewnie wasza znajomość polega na tym że widziałeś go ze 2 razy na ulicy, on odpowiedział Ci siema i już jest Twoim ziomkiem ?XD

    #top
    Nie podchodzi mi, flow ma może i dobre, ale beat do dupy i teksty też takie sobie.

  4. #4
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jest zbyt pewny siebie i do tego bardzo arogancki. Może innym podawać winyle. :/

    Niektóre kawałki spoko, ale lepiej na tym wyjdzie jak przestanie kozaczyć.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    1 913
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zajebiscie, warto porozsyłać linki z trackami bo również uważam że o tym typie będzie głośno, szacunek.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W 3 przypadkach tak, reszta raczej nie.

    #topic

    Nie znam go, zobaczymy jak się spisze.

  7. #7
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    56
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kawałki ma fajne, wkońcu jakiś nojnejm co nie sepluni i nie akcentuje "sssesesesessesss". Z głosu mi kogoś przypomina hmm...

  8. #8
    Nabijacz postów Tumanbuga's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Kebab/Warszawa
    Posty
    560
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    http://www.youtube.com/watch?v=KPYCc...eature=related , http://www.youtube.com/watch?v=6_fbe...eature=related - o ***** :O.

    Będe miał tylko czas to zagłębie się w jego twórczość ale na najbliższe dni mam już parę pozycji do sprawdzenia.

    @Obadałem HPPH , zajebisty materiał , talent ma gościu , ciekawe jak to będzie z tym wydaniem go w "Kokabeats".
    @edit
    Cytat Napisał Google Zobacz post
    Jeżeli ty mi wymieniasz raperów pokroju Kaczora, Shelleriniego, Słonia, Mrokasa, Palucha to na tym ta dysputa się kończy, bo do niczego nie prowadzi i nie ma głębszego sensu dyskutowanie z kimś kto nie ma zielonego pojęcia o prawdziwym rapie, Bonson jest co najmniej parę poziomów wyżej nad nimi.
    Polemizowałbym tu nad Słoniem , bo on robi horrorcore , jeżeli porównywalibyśmy 2 wykonawców tego samego gatunku to okej ale w tym wypadku jest pewna różnica , to już kwestia gustu czy lubisz horrorcore czy nie , te chore teksty poprostu trzeba lubić , fakt faktem Słoń się powtarza i to co robi jest już powoli nudne.
    Ostatnio edytowane przez Tumanbuga : 09-08-2011 o 00:52
    We takin' bodies

  9. #9
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    217
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No taa to młody, utalentowany kocur! HAHAHAHAHAHAHHAHA
    Tak powaznie to jak nie bede mogl kiedys usnac to sobie to puszcze...
    Zmienione i chuj;]

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przecież jak widzę typa co pisze że Bonson ma słabe teksty to aż chce się mu przyjebać. Na tym forum są idioci co jarają się jakimiś Słonaiami Rafjiamio czy jak te lamusy się nazywają. Dobry rap niech zostanie dla prawdziwych fanów tej muzyki, a nie dla plebsu.

  11. #11
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    LA
    Posty
    774
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moja kobieta dzisiaj w biurze u siebie pokazała mi wpis na fanpage'u Pezeta :



    A ja właśnie po powrocie z roboty natknąłem się na fejsie na ten link : Największy wygrany tego roku.

    Cytat Napisał Mikiel Gorące Wersy Płoną Zobacz post
    Przecież jak widzę typa co pisze że Bonson ma słabe teksty to aż chce się mu przyjebać. Na tym forum są idioci co jarają się jakimiś Słonaiami Rafjiamio czy jak te lamusy się nazywają. Dobry rap niech zostanie dla prawdziwych fanów tej muzyki, a nie dla plebsu.
    Bez kitu, nóż się w kieszeni otwiera czytając takich karłów intelektualnych.

    Cytat Napisał Skryper.! Zobacz post
    No taa to młody, utalentowany kocur! HAHAHAHAHAHAHHAHA
    Tak powaznie to jak nie bede mogl kiedys usnac to sobie to puszcze...
    Taki marny wack jak ty nie powinien mieć nic do powiedzenia w tym temacie.
    Z pewnością ma większy skill niż twój ulubiony raper, więc skończ pieprzyć bzdury.

    Cytat Napisał Coterson Zobacz post
    w sumie jakby nie patrzeć to na tego Bonsona leje bo wpada w ucho nawet, ale jak (nie wierze) Zarex napisał jest zbyt pewny siebie i arogancki, chociaż może w tej BRANŻY o to chodzi, kto to wie, tylko bawi mnie Twoja chodząca reklama, auto też sobie okleiłeś 'BONSON SUPER RAPER'? albo ten tramwaj/autobus którym się poruszasz po mieście?^^ i nie, na koncercie Adama nie byłem nigdy, zawsze jak mnie widzieli to było 'oo Łukasz hejter, nie wejdziesz!!!!!' a tak na serio, to nie śmieje się z owego Bonsona, BEKE MAM Z CIEBIE!
    @edit
    Kaczor feat Shellerini - Rap,Pasja,Bit
    Księstwo Poznańskie - Słoń, Mrokas, Paluch, Kaczor, Shellerini, Waber, DJ Taek, prod. Julas
    Paluch - Pan Życia prod. Julas scratch Dj Story Syntetyczna Mafia
    tego można słuchać
    Jeżeli ty mi wymieniasz raperów pokroju Kaczora, Shelleriniego, Słonia, Mrokasa, Palucha to na tym ta dysputa się kończy, bo do niczego nie prowadzi i nie ma głębszego sensu dyskutowanie z kimś kto nie ma zielonego pojęcia o prawdziwym rapie, Bonson jest co najmniej parę poziomów wyżej nad nimi. Nie wszedłeś do klubu, bo bez zgody mamy cię nigdzie nie wpuszczą.
    Ostatnio edytowane przez Google : 09-08-2011 o 00:31

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    Czarne
    Posty
    273
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    kawałki serio wpadaja w ucho, propsy!

  13. #13
    Średnio zaawansowany Coterson's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lubin
    Posty
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    w sumie jakby nie patrzeć to na tego Bonsona leje bo wpada w ucho nawet, ale jak (nie wierze) Zarex napisał jest zbyt pewny siebie i arogancki, chociaż może w tej BRANŻY o to chodzi, kto to wie, tylko bawi mnie Twoja chodząca reklama, auto też sobie okleiłeś 'BONSON SUPER RAPER'? albo ten tramwaj/autobus którym się poruszasz po mieście?^^ i nie, na koncercie Adama nie byłem nigdy, zawsze jak mnie widzieli to było 'oo Łukasz hejter, nie wejdziesz!!!!!' a tak na serio, to nie śmieje się z owego Bonsona, BEKE MAM Z CIEBIE!
    @edit
    Kaczor feat Shellerini - Rap,Pasja,Bit
    Księstwo Poznańskie - Słoń, Mrokas, Paluch, Kaczor, Shellerini, Waber, DJ Taek, prod. Julas
    Paluch - Pan Życia prod. Julas scratch Dj Story Syntetyczna Mafia
    tego można słuchać
    @edit
    Jeżeli ty mi wymieniasz raperów pokroju Kaczora, Shelleriniego, Słonia, Mrokasa, Palucha to na tym ta dysputa się kończy, bo do niczego nie prowadzi i nie ma głębszego sensu dyskutowanie z kimś kto nie ma zielonego pojęcia o prawdziwym rapie, Bonson jest co najmniej parę poziomów wyżej nad nimi. Nie wszedłeś do klubu, bo bez zgody mamy cię nigdzie nie wpuszczą.
    Tak? To Twój świat musi działać jakoś wspak skoro widzisz go parę poziomów wyżej, poza tym 'dysputa' jak to ująłeś kończy się właśnie tam gdzie uświadamiam sobie, że nie widzisz nić poza swoim nosem i tym co Bonson ma w dupie, bo jak narazie dobrze Ci idzie dobieranie mu się wprost do zawartości jego pośladków, kończę!
    Ano i dodam, że Hip-Hop łączy, owszem, tyle, że powtarzam, do rapu Bonsona nic nie mam, bo wpada w ucho, ale chodząca reklama Draha sprawia, że jego rap będzie (na pewno tutaj) kojarzony z wyszczekanym użytkownikiem forum który otoczył się nożami i widelcami wokół krzesła od biurka i stoi na warcie aż ktoś powie złe słowo na temat jego 'kolegi'..
    Ostatnio edytowane przez Coterson : 09-08-2011 o 15:59

  14. #14
    Uzależniony deeL `'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    742
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Panowie .. Hip hop nie dzieli nas a łączy ..

    @topic
    Lajtowa nawijka, bit też mi się podoba, ale flow nieoryginalne ;/

    @edit
    Sorry Drahu, wierzę w to co napisałem i słucham raperów, którzy popierają to.
    "Jebać wszystkie podziały.." - Słoń
    Ostatnio edytowane przez deeL ` : 09-08-2011 o 12:58

  15. #15
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    LA
    Posty
    774
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał deeL ` Zobacz post
    Panowie .. Hip hop nie dzieli nas a łączy ..

    @topic
    Lajtowa nawijka, bit też mi się podoba, ale flow nieoryginalne ;/

    'Hip-hop miał łączyć nas, dziś to ściema.
    Disy, podziały, bójki, wciąż ktoś się gniewa.'

    Cytat Napisał Kowal'2.0 Zobacz post
    Dobrze kopiujesz napisz cos sam tylko nie wystawiaj znowu kawalków kolesi z myspace i nie pisz ze to twoje ok??
    Nie wiem czy zauważyłeś, ale ten tekst jest w cudzysłowie definicyjnym retardzie intelektualny.

    Cytat Napisał Kowal'2.0 Zobacz post
    Ze tak powiem jak dla mnie nic specjalnego a WSRH to on moze czyscic buty jak narazie
    I na tym rozmowa się ucina, bo nie mamy o czym pisać znawco rapu, WSRH nie równa mu do pięt pod każdym jednym względem.
    Ostatnio edytowane przez Google : 09-08-2011 o 17:51

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Miasto
    KATOWICE
    Posty
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Google Zobacz post
    'Hip-hop miał łączyć nas, dziś to ściema.
    Disy, podziały, bójki, wciąż ktoś się gniewa.'
    Dobrze kopiujesz napisz cos sam tylko nie wystawiaj znowu kawalków kolesi z myspace i nie pisz ze to twoje ok??

    @Topic
    Ze tak powiem jak dla mnie nic specjalnego a WSRH to on moze czyscic buty jak narazie

  17. #17
    VIP `Arcuś's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Tarnów
    Posty
    545
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Lajtowy kawałęk, słucham na okrągło.


    Nikt nie jest święty jak go święci widzieli,
    Niejeden święty by mnie tutaj pierwszy odstrzelił

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    1 913
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Beka z tych którzy hejtują ten track skoro cała twórczość Bonsona jest na zajebistym poziomie i nawija lepiej niz wiekszosc MC's z legalu. ;o

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    45
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał MamProblem Zobacz post
    Jesli twierdzisz ze jest lepszy od WSRH zelusiu bo musze stwierdzic ze nie masz pojecia o rapie.
    wsrh (celowo pisze z małej litery) to marne wack'i, którzy gdyby nie DGE nie istnieli by. Słuchając wsrh twierdzisz że znasz się na rapie bardziej od człowieka, który słucha tej muzyki od czasów kiedy ty (celowo) na strychu w kondonie wisiałeś? Oznajmiam szanownej publiczności że jesteś gimbusem z wolności.
    Co z tego że nosi włosy na żel? Nosi bo lubi ale taki gimby jak ty drwią tylko do czasu gdy taki "żeluś" na ulicy złamię cię z najgrubszym miejscu. tobie mama przygotowuje ubrania do szkoły (sprawdzone info) a on kreuje swój wizerunek sam i jak mu się podoba.
    Nie rozpisując się: Watykan potwierdził że wsrh jest słabe jak chór kościelny w Pażymiechach Dolnych.

    @top
    Dobry zawodnik niesamowicie klei rymy. Czołówka-jak najbardziej.

  20. #20
    Łowca postów Teza's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    234
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszyscy jesteście pierdolonymi hejterami i zerowcami. Zdajcie sobie w koncu sprawe ze nie kazdy musi miec taki gust jak wy, a "znanie sie na rapie" to nic innego jak wlasnie nasze osobiste poczucie piękna. Pewnie większość z was o tym wie, i szukacie tylko pretekstu by zacząć się cisnąć, jak dzieci, na łamach tibijskiego forum, ale to jest za prawde w chuj smieszne.

    Pomijając wasz hiperkrytycyzm na temat hiphopu, technicznie Bonson stoi nadal na nieco innym poziomie niz co poniektórzy, na legalu, co nie zmienia faktu ze cala reszta nie robi "chujowej muzy".
    Ostatnio edytowane przez Teza : 10-08-2011 o 12:23
    Niedo****ni niedorozwoje leczą kompleksy,
    A jak pokażą twarze każdy post staje się śmieszny.

Podobne wątki

  1. Bonson - Synu (Sulin Diss)
    By Mikiel SZN in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 15-06-2012, 21:57
  2. Bonson / Matek - Ich ju? nie ma [KLIP]
    By Mikiel SZN in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 26-05-2012, 09:56
  3. Bonson / Matek - Rok Pó?niej
    By Ryśku xD in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 21-12-2011, 22:10
  4. Bonson&Matek - Boje si? o jutro
    By Google in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 17-01-2011, 12:56

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •