User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 11 z 11

Wątek: Ultimate Weapon

  1. #1
    Zaawansowany MrMagicBoy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Ultimate Weapon

    Pytanie kierowane głównie do administracji, powstało wiele propozycji/skarg na temat broni z tematu i tego jak nierówny jest balans w pvp pomiędzy klasami.
    Może się w końcu ustosunkujecie do którejś propozycji, albo jasno wyjaśnicie jakie są wasze plany?
    Ile przykładów trzeba wam podać, opisać które potwierdzają fakt, że knight jest zbyt dobrą klasą w porównaniu z innymi?
    Kolejne tematy są zakładane, kolejne strony przedyskutowane, a odzewu z waszej strony nie ma.
    Macie w planach wyrównanie balansu?

  2. #2
    Veni, vidi, vici #2015 #2016 Arab's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 908
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał MrMagicBoy Zobacz post
    Pytanie kierowane głównie do administracji, powstało wiele propozycji/skarg na temat broni z tematu i tego jak nierówny jest balans w pvp pomiędzy klasami.
    Może się w końcu ustosunkujecie do którejś propozycji, albo jasno wyjaśnicie jakie są wasze plany?
    Ile przykładów trzeba wam podać, opisać które potwierdzają fakt, że knight jest zbyt dobrą klasą w porównaniu z innymi?
    Kolejne tematy są zakładane, kolejne strony przedyskutowane, a odzewu z waszej strony nie ma.
    Macie w planach wyrównanie balansu?

    Zgodzę się z Tobą, Profesje magiczne nie mają żadnych szans...
    Ek bije z Criticalem prawie 2x więcej od profesji magicznej..
    Dajmy na to 2k Knight ma na Combo z Crit. 2.1 ED/MS -.- 0 szans

  3. #3
    Nowicjusz Dziaracz's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Miasto
    Lubin
    Posty
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem jest wszystko w porządku i nic nie trzeba zmieniać. Moim zdaniem to Palladyn jest najbardziej poszkodowaną profesją bo ma bardzo słabą vite a co do knighta myślę że jest wszystko ok. Magowie maja mało hp ale za to więcej many jest wprowadzony balans i myślę że jest okey tylko można poprawić vite palladina. Dziękuje tyle mam do dodanie z swojej strony.

  4. #4
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dziaracz Zobacz post
    Moim zdaniem jest wszystko w porządku i nic nie trzeba zmieniać. Moim zdaniem to Palladyn jest najbardziej poszkodowaną profesją bo ma bardzo słabą vite a co do knighta myślę że jest wszystko ok. Magowie maja mało hp ale za to więcej many jest wprowadzony balans i myślę że jest okey tylko można poprawić vite palladina. Dziękuje tyle mam do dodanie z swojej strony.
    ^ pall/ek
    norma xd


    #t ofc ek jest stanowczo za silny hity z uw sa jakies kosmiczne 780 ekiem bije tyle z uw co 1500 druidem! to jakis smiech w ogole XD co daje te ue skoro mozna go uzyc jedynie raz na 5 min i 20 razy na dobe? to jest nic...

  5. #5
    Łowca postów sPoxter's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    260
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zawsze ek był najlepsza i zawsze tak będzie nie chcesz to nie graj postaciami magicznymi. Kto ogarnia ed/ms to nawet rozpierdol*.
    Przykład widziałem typa co ogarniał na 1,2 ms- 1,5 rp (solo) i nawet 1,3 ek.
    Więc nie zakładaj takich tematów bo i TAK EK JEST JUŻ OSŁABIONY BO BIJE NA 2 SQM ! WIĘC?

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    60
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał sPoxter Zobacz post
    Zawsze ek był najlepsza i zawsze tak będzie nie chcesz to nie graj postaciami magicznymi. Kto ogarnia ed/ms to nawet rozpierdol*.
    Przykład widziałem typa co ogarniał na 1,2 ms- 1,5 rp (solo) i nawet 1,3 ek.
    Więc nie zakładaj takich tematów bo i TAK EK JEST JUŻ OSŁABIONY BO BIJE NA 2 SQM ! WIĘC?
    Grasz knightem to kozaczysz , zeby nic nie zmieniac ..
    postaw się na miejscu innych profesji , wtedy będziesz płakać ..

    #t moim zdaniem , zmiejszyć critical knightowi , lub zmniejszyć uh'a . A uw zostawić w spokoju .

  7. #7
    Łowca postów sPoxter's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    260
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gram Knightem, ale też mam 900 ed a więc wiem jak gra się postaciami Magicznymi.Może knightowi skasować uha i najlepiej niech sie Exura leczy... Myśl troszkę ;o
    Pss. Gdy byś ogarniał Ed/ms Jak robi to boonek to byś nie pierdzielił że to i to ;-)

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zawsze knight był, jest i będzie najlepszą profesją i żaden balans tutaj nie pomoże.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    795
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karpek II Zobacz post
    Zawsze knight był, jest i będzie najlepszą profesją i żaden balans tutaj nie pomoże.
    podbijam. Knight to czolg, a swoje pvp zawdzięcza prostocie, ma dużo hp więc bez problemu się wyuhasz, dośc dobre hity, do tego uw i jak ktoś ogarnia kiedy puścić ue z uw to jest wporzo. Osłabienie uha wgl.nie jest możliwe, bo dlaczego mają karać tych knightów bez uw i osłabiać exp?

  10. #10
    Expert Elite Vegox's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    Suchedniów
    Posty
    413
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po waszych postach wynika ,ze poprawieniem balansu jest zabranie knightowi wszystkich itemek co maja + do magii ,uw a najlepiej to usunac wszystkich knightow z serwa :O
    20:28 Mortiis: Z przykorscia stwierdzam iz APO upadlo



    Elite Vegox 0-????

  11. #11
    Zaawansowany MrMagicBoy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Posty kolegów wyżej "knightów" nie wiem czy traktować serio.
    Nie piszcie tu o umiejętnościach w pvp, to nie ma nic do rzeczy.
    Koleś, który pisze do mnie :"HAHAHAHA bot, na bocie jedzie, muwilem" i ma 1500 ek wcale nie ma "ogaru" w grze, a jednak nie da rady go ubić jeśli będzie się leczył moim ed z pełnym eq.
    Rozumiem, knight typ "tank" spoko, niech ma tyle życia, niech leczy się tyle ile się leczy, ale żeby bił więcej od profesji magicznych? To jaki jest ku*wa sens tych magicznych klas?
    Sio praktycznie nie potrzebuje, chyba że na jakiegoś bossa. Sam wszystko wybloczy, przejdzie questy 500 lvli szybciej jak inna klasa (Typu m axe).
    Mi to już lata co administracja zrobi, dla mnie mogą odjąć knightowi, albo dodać magicznym.

Podobne wątki

  1. Ultimate Weapon
    By Xiraz in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 12-12-2011, 16:11
  2. Ultimate Weapon
    By Miodek in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni Post / Autor: 25-11-2011, 15:53
  3. Ultimate Weapon
    By P-228 in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni Post / Autor: 15-03-2011, 12:05

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •