User Tag List

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki 61 do 63 z 63

Wątek: Balans UW 7.6

  1. #61
    Łowca postów palobo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    241
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @spoxter czy jakos tam

    Na mój gust, to udzieliles sie w tym temacie tylko po to, zeby pochwalic sie ze na 600 ek masz uw. A twój post odnośnie tego, że "3sqm ma ek, a reszta postaci wiecej A WY JESZCZE NARZEKACIE" jest podsumowaniem twojego podejscia do tematu - ja mam ek, ek powinien byc najlepszy, reszta ma ode mnie padać. Tyle.

    @topic
    Informację o rzekomych zmianach przeczytałem dwa dni po jej pojawieniu się, jednocześnie przez owe dwa dni mojej 'niewiedzy' grałem sobie w najlepsze nie odczuwając żadnej różnicy. Trzy razy czytałem informację, którą zapisaliście szukając zapowiedzi daty wprowadzenia zmian, jednak nie była to zapowiedź - był to komunikat, że owe zmiany zostały wprowadzone. A little bit ŚMIESZNE..
    Jak biłem po 80k z ue, tak bije. Jak biłem z łapy 7-8k w pvm tak bije.. O CO KAMAN?

  2. #62
    Średnio zaawansowany Mafixen's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Miasto
    Łódź
    Posty
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra już skończcie z tym, to iż Mortiis nie wykonał na Czas nie znaczy, że nie zrobi tego, co do tego mylicie się na pewno ...
    Na razie jest zajęty update dla serwerów i swój Czas w pracy również poświęca do późna, więc przestańcie narzekać, jak zrobią update to się poprawi o to, nie wiem po co tutaj są posty typu zapowiedzi i takie pierdoły, nie martwić się, póki co jest dużo lepiej dla Was, bo macie jeszcze okazję korzystać z bardzo mocnej broni i nie wyżalać mi się tu już ... : )

  3. #63
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Posty
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie mam zdania na temat uw ;d uw powinno sie wymyslic i nowego seta .;. bo s set to juz stare gowno ...

Podobne wątki

  1. Balans PvP
    By MrKamilos in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni Post / Autor: 18-12-2011, 21:09

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •