User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się propozycja?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    12 40.00%
  • Nie.

    17 56.67%
  • Tak/Nie, mam inne rozwiązanie. (Napisz jakie)

    1 3.33%
Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Wątek: Możliwość ładowania Helmet Of The Ancient

  1. #1
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Exclamation Możliwość ładowania Helmet Of The Ancient

    Cytat Napisał Tygrys Zobacz post
    Tymczasem zamykam temat i mam nadzieję, że już więcej tematów o HOTA nie powstanie.
    Tygrys muszę jeszcze dodac coś ciekawego.

    Na pewno było już wiele sugesti dotyczących mojej propozycji, ale tematu w dziale Propozycje nie znalazłem.
    Nie ukrywam, że do napisania propozycji zmobilizował mnie fakt, że ciągle każdy próbuje mniej lub bardziej skutecznie stworzyć coś co zmniejszy kase na serwerze. Ostatnią próbą była propozycja Lethornka.

    Proponuję wprowadzić możliwość ładowania Helmet Of The Ancient. Do tego każdy potrzebowałby klejnotu. Myślę, że w tym momencie Small Ruby (Rubin) byłby idealnym.
    Moja propozycja ma dwa rozwiązania.

    1. U NPC Hotass "czarowałby" nam small ruby, który potem należy połączyć z HOTA. Ten klejnot łączyłoby się w sposób use lub upuszczało na HOTA. Cena takiego "czarowania" to 200 cc.

    Myślę, że cena nie jest za wysoka, więc i mniejsze lvle, które noszą HOTA nie będą miały problemu z kasą. Nie wiem czy ekipa poradziłaby sobie z "czarowaniem" przedmiotu, ponieważ nie ma w 7.6 wyglądu zaczarowanego rubina. Dlatego proponuje, aby przychodziło się z small ruby, a po zaczarowaniu pojawiałby się talon, którym ze zwykłego HOTA robilibyśmy FULL.

    Wtedy Talony nie będą wypadać z potworków słabych. Myślę, że może lecieć z lepszych potworków:
    • Master Atom
    • Minos
    • Omen
    • Minion

    Częstotliwość wypadania: średnio, ilość 0-1.
    Small Ruby też należy usunąć z potworków słabych.
    Wypadanie z:
    • Undead Mastah
    • OTS Queen
    • Wise Man
    • Fire Woman
    • Ward
    • Pathfinder
    • Double.

    Częstotliwość: średnia, ilość 0-1.

    Jestem pewien, że mimo wypadania Talonu z mobków jego cena nie będzie wysoka, ponieważ lepiej iść na słabsze potworki. Wylotować small ruby i sobie go zaczarować za 100cc. Dlatego cena Talonu będzie niższa od 100cc, a nie będzie ich znów tak dużo, ponieważ będzie lecieć z potworków, na których się zawsze nie hunci.

    2. Kupowałoby się Small Ruby u NPC Hotass za cenę 200 cc, którym doładowałoby się HOTA.
    Wtedy należy usunąć Small Ruby z loota z słabych potworów.
    Wypadałby z:
    • Master Atom
    • Omen
    • Minos
    • Minion

    Częstotliwość: średnio 0-1.

    Cena takiego Small Ruby będzie mniejsza od 200cc, ponieważ lepiej iść sobie kupić do NPC Hotass niż kupić od gracza za podobną cenę.

    Na pewno zadajecie sobie pytanie po co ładować HOTA. Sprawa jest prosta. Zwykły HOTA byłby taki sam jak na rooku (10 arm. i 5% szybciej zdobywasz exp). FULL HOTA miałby właściwości jakie ma teraz czyli 10% szybciej zdobywamy exp, 3% mocniejsze hity z magii i 3% większa ochrona od magii.

    Czas trwania jednego ładowania to 240 minut. Jeżeli dałoby się zrobić, że naciskając na HOTA pokaże się czas pozostały do wyczerpania klejnoty tu super. W jednym momencie można używać tylko jednego klejnotu, aby nie było sytuacji, że ktoś sobie wrzuci 10 Talonów i będzie mieć 2400 minut. Warto trzymać w plecaku kilka klejnotów doładowujących. Hota "zużywałoby" się tylko jeżeli mamy je na głowie, a naładować je można wkładając do plecaka. Klikanie klejnotem na HOTA, który jest na głowie nic nie zmieni.

    Kilka faktów:
    • Doładowywanie nie byłoby dostępne na rooku
    • Należy usunąć wszystkie Small Ruby i Talony, które są w domkach i na postaciach
    • Należy usunąć z loota z słabszych potworków Small Ruby i Talon
    • Usunąć z questów (jako nagroda) Small Ruby i Talon
    • Jeżeli w quescie, misji jest potrzebny Talon bądź Small Ruby zastąpić innym itemem
    • Usunąć możliwość kupna Talonu u Jubilera
    • Zmienić wszystkie FULL HOTA na zwyke bez kamienia


      Myślę, że to nie są te czasy kiedy zbierało się kosztowności, aby sprzedać je w sklepie. Sam kiedyś z każdego OTS Kinga zbierałem, a potem sprzedałem jakies 10.000 klejnotów. Teraz taki nowy gracz woli iść pod depo pokrzyczeć "free items plx" niż zbierać klejnoty. Nie zauważyłem, aby ktoś w domku używał do ozdoby talonów, więc śmiało można ich użyć.






    Propozycje użytkowników:
    • Xelix: 25% szans, że kamień zniknie i HOTA dalej będzie nienaładowany
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 21-09-2011 o 19:00

  2. #2
    VIP
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    234
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak dla mnie fajna propozycja
    Trochę kasy by z serva ubyło
    Jestem na TAK!!!

    Hoverd
    1-?

  3. #3
    Don't look at me... Xelix's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    1 234
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No to jest takie coś jak soft boots na klientach 8.x.

    Propozycja fajna, na pewno by to zmniejszyło kase z serwera i nie jest trudne do napisania Właściwie jest banalne
    W 15 minut uporał bym się z takim kodem, czyli Mortiis w 5 minut

    Jestem za propozycją nr. 1

    Dodałbym również 25% szans, że zmiana HOTA się nie powiedzie i kamień zniknie

    To mi się podoba / Splaxio
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 21-09-2011 o 18:57
    Zapraszam do odwiedzenia mojej nowej strony:
    pijtanio.pl - znajdź najtańszy bar w Twojej okolicy!

  4. #4
    #top #moderator #2014 #2015 KaZeK's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Brzeszcze
    Posty
    1 247
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie.

    My mamy HOTE dającą 10% więcej, Rook ma 5% wiecej. Nie widzę podstaw aby zmieniać 'właściwości' tego przedmiotu. Jeżeli chcesz mieć "bez diamentowy" hełm to graj na rooku.

    #down
    No curva, z góry zakładacie że każdy ma jej w niezliczonych ilościach, MILIONY KCC.. W beretach Wam się poprzewracało. Po wprowadzeniu blessów kasa szybciej spadnie niż przy jakimś marnym talonie do hoty z bazaru.
    Ostatnio edytowane przez KaZeK : 21-09-2011 o 18:59
    [Kmq] 1-1505
    [Bart] 2927 - 2939 | 2983 - 3021
    [Zarexoholik] 3108 - 3134
    [Tru] 1 - 2618

    z przerwami


  5. #5
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał KaZeK Zobacz post
    Jestem na nie.

    My mamy HOTE dającą 10% więcej, Rook ma 5% wiecej. Nie widzę podstaw aby zmieniać 'właściwości' tego przedmiotu. Jeżeli chcesz mieć "bez diamentowy" hełm to graj na rooku.
    Właśnie chodzi o to, że właściwości FULL nie zostaną zmienione. Jeżeli chcesz mieć FULL HOTA na main to załaduj go kamieniem. Jeżeli żal Ci kasy to lataj z zwykłym niepełnym HOTA i korzystaj tylko z opcji dodatkowe 5% expa.
    Propozycja jest po to, aby pozbyć się kasy z serwera.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    265
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Porypało was już całkowicie? Najlepiej wszystko zróbcie za kase, kaptur, uw na doładowania.. Idioci! To głupie błędne koło na chwile kasy ubędzie (graczy też) i znowu przybędzie za parę miesięcy i co zrobicie z tym OTS? Jeszcze większą kupę niż jest teraz. Co w tym dziwnego że kasy wciąż przybywa, to tibia 7.6 praktycznie się nic nie traci, od strat masz 8.42 idź sobie tam pograj. Teraz wszyscy płaczecie że jest za dużo kasy. Po wprowadzeniu dennej propozycji z blessami / hotem za chwile będzie jeszcze większy płacz.
    Róbcie co chcecie, ja wiem jedno - wypierniczam stąd daleeekoooo , będę się tylko przyglądał tym dennym propozycjom i zmianom na forum. Ciao.
    Jestem na nie.

  7. #7
    Łowca postów palobo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    241
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał KaZeK Zobacz post
    Jestem na nie.

    My mamy HOTE dającą 10% więcej, Rook ma 5% wiecej. Nie widzę podstaw aby zmieniać 'właściwości' tego przedmiotu. Jeżeli chcesz mieć "bez diamentowy" hełm to graj na rooku.

    #down
    No curva, z góry zakładacie że każdy ma jej w niezliczonych ilościach, MILIONY KCC.. W beretach Wam się poprzewracało. Po wprowadzeniu blessów kasa szybciej spadnie niż przy jakimś marnym talonie do hoty z bazaru.


    Podbijam.
    Jak koniecznie chcecie zmniejszyć kasę na serwerze, wprowadźcie podatki. W państwach działa XD

  8. #8
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    CMG
    Posty
    217
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    a według mnie pomysł jest dobry i powinien być wzięty od uwagę przez administracje

    nie tylko profy magiczne by to odczuły, ale również reszta.

  9. #9
    One of Top Users 2009! Kapitan Alkohol.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Ryki
    Posty
    1 326
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tylko że small ruby są w ogóle potrzebne do wyrobienia hoty. Pomysł bez sensu, zobacz ile czasu temu hota była wprowadzona - teraz już za późno - tak samo zresztą jak z blessami ,ale to inny temat. Jestem na nie.
    A tak btw, to niech administracja dokończy ten update na który czekamy od kwietnia, a nie bawią się z blesami, hotami innymi gównami

  10. #10
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał KaZeK Zobacz post
    Jestem na nie.

    My mamy HOTE dającą 10% więcej, Rook ma 5% wiecej. Nie widzę podstaw aby zmieniać 'właściwości' tego przedmiotu. Jeżeli chcesz mieć "bez diamentowy" hełm to graj na rooku.
    Podbijam.

    #topic


    Po co ciągle zmieniać właściwości przedmiotów? Nie lepiej od razu postarać się by dany item był odpowiednio przystosowany? Hota dobrze działa, ale takie ciągłe zmiany jak w przypadku UW są strasznie denerwujące.

    Moim zdaniem jedynymi na dziś dzień rozwiązaniami na zmniejszenie kasy z serwa jest wprowadzenie większej ilości fragów - zmniejszenie czasu na znikanie fraga, wprowadzenie systemu blessów.

  11. #11
    Master Atom! Adasik's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    1 419
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie podoba mi się ta propozycja tylko i wyłącznie z tego powodu, że HOTA nie wymaga żadnych zmian... Chcecie się pozbyć kasy z serwera to częściej róbcie loterie, a nie tak jak jest to dotychczas raz na parę miesięcy.

  12. #12
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Katowice
    Posty
    145
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    I mnie ta propozycja nie pasuje , za dużo ostatnio kombinujecie i zbyt dużo dobrego z tego nie ma . Zamiast kombinować co tu zmienić skończcie w końcu tego update
    Pomagam w sprawach telefonów/androida , gadu-gadu 3987593
    Problem z zablokowanym ekranem ?
    Zablokowany ekran w androidzie
    ~~Here~~
    Obecnie : Mistic Hero [nie gram] Cirus [ nie gram]

  13. #13
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    280
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jestem na nie, totalna bzdura.
    PiS
    Polecieli i Spadli

Podobne wątki

  1. Sprzedam Helmet of the ancient !!!!
    By ~~<Biohazard>~~ in forum Handel
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 25-03-2012, 18:25
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 18-01-2012, 19:06
  3. Sprzedam Helmet of The Ancient.
    By Kapitan Alkohol. in forum Handel
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 11-06-2010, 21:27
  4. Sprzedam Helmet of the Ancient
    By .vimpex. in forum Handel
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 13-05-2010, 18:23
  5. Sprzedam Helmet of the Ancient
    By Azielu$ in forum Handel
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 13-05-2010, 16:40

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •