User Tag List

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 48

Wątek: Czy jeste? wandalem ?? jak tak to musisz zajerze?

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Spisywac moga za wszystko nawet za nic :P mnie spisali kiedys za żucanie sie śnieżkami z kolegą, bylo to dobrych parel at temu. :P

  2. #22
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    77
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mnie spisali za to, że jak byłem na szkole to kijem machałem "Macha tutaj patykiem by mi krzywde zrobił" (to było kilka godzin po lekcjach). Woźny mnie przytrzymał i mnie spisali...

    Albo kiedyś za to, że wchodze na osiedle do kumpla pod szlabanem...który był otwarty...

  3. #23
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Odwiedzisz mnie ? ? ?
    Posty
    48
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mnie spisali jak niby samochód chciałem ukraść a ja poszedłem sie tylko załatwić jeszcze mi bezczelnie po oczach świecił ;/

  4. #24
    Gaduła fR33's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    Dawny dom Anny Pozycja: Najlepszy przyjaciel mamy Gąski
    Posty
    141
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kiedyś przez policję spóźniłem się na pociąg.
    Procedura sprawdzania mnie trwała ok. 35 minut.

    Jednak najgorsza sytuacja jaką miałem z policja i podobnymi służbami była jakieś 1,5 roku temu.
    Byłem w sklepie. Wziąłem ( nawet ) duży koszyk. W sklepie wiary na maksa więc problem z koszykami potężny ( stop zakupom w soboty ). Kiedy brałem pieczywo jakieś babsko zabrało mi koszyk. Poszedłem za nią i złapałem mój kosz.
    Na początku byłem dość miły. Jednak po chwili zaczęła się ostra wymiana zdań. Jako, że 70 % społeczeństwa ma młodzież na nic, więc po chwili kłótnia z jedna osobą przerodziła się w kłótnie z pięcioma osobami. Po chwili przyszła ochrona.
    Kiedy starałem się wytłumaczyć co się stało, ochroniarz złapał mnie za rękę i wraz z kolegą wyprowadzili mnie na zaplecze gdzie ku mojemu zdziwieniu stał radiowóz ( wtf?! ). Policjanci okazali się dość wyrozumiali.
    Powiedziałem im, że nie wiem w czym jest cały problem, że po prostu zwróciłem uwagę kobiecie, która zabrała mój koszyk.
    Skończyło się na sprawdzeniu moich danych i i telefonu.
    Po magicznym tekście "... nie poszukiwany", powiedzieli, że mogę wracać do domu.

    Szkoda, że tyle osób ma młodzież za nic, chociażby Ci ochroniarze oraz babsko z obstawą czterech osób. Zapewne byłoby inne zachowanie tych osób gdybym w tamtym momencie miał nieco więcej lat.
    Cytat Napisał Elite_Arweq Zobacz post
    Ja niewiem jaka ci wybrac bo ja na studia ide do londynu na hagward w liceum 5.8 srednia....
    Cytat Napisał Shadreet Zobacz post
    ... a może choinka odrywa się od tekstury i idzie ci wysłać parcela z itemami...ogarnij sie dzieciaku...

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    57
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mnie 3 razy spisali, za stanie o pozniej porze na dworze :s .. A 2 razy to były gorsze. :P Raz jak koles zadarl się na policje "frajerzy", a psy myslaly ze to wszyscy sie tak darlismy, a drugim razem za picie w parku browara .. I te wszystkie spisania były podczas poprzednich ferii :P. W ciągu dwóch tygodni xd..

  6. #26
    Średnio zaawansowany Inposible Solider's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    40
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A mnie raz z kolegami spisali bo puszczaliśmy petardy a kumpel odje***.Kupił wyrzutnie Rakiet i ją odpalił akurat przejeżdzala straż Miejska i nas spisali i Do rodziców odwiezli.
    A i jeszcze Miałem sie bić z takim jednym kolesiem a on po pały zadzwonił bo by przegrał.
    Nie gram na apo
    Gram na rl Tibi
    Swiat Celesta

  7. #27
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Tristram
    Posty
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inposible Solider Zobacz post
    A mnie raz z kolegami spisali bo puszczaliśmy petardy a kumpel odje***.Kupił wyrzutnie Rakiet i ją odpalił akurat przejeżdzala straż Miejska i nas spisali i Do rodziców odwiezli.
    A i jeszcze Miałem sie bić z takim jednym kolesiem a on po pały zadzwonił bo by przegrał.
    To twardy jesteś pewnie, sam już się Ciebie boję. Pobiłbyś wszystkich, prawda?

    A tak wypowiadając się na temat, to jak pewnego razu nie przeszedłem przez pasy bo się śpieszyłem do szkoły to mnie 20 minut trzymali i się spóźniłem na lekcję 25, a nie 5. Ale nie kwestia w tym... Najbardziej żałosne było ich pytanie na koniec, gdzie idę. Przy czym przed całą akcją wyrzucali mi z plecaka książki by znaleźć papierosy, narkotyki, kradzione telefony, radia i martwe łabędzie. Była to 2 gimnazjum.
    Ostatnio edytowane przez PewienTaki : 07-06-2008 o 00:36
    Cytat Napisał Layer Zobacz post
    Bardzo mądry post, tak samo jak twoja inteligencja.

  8. #28
    Zaawansowany D.B's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    62
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mnie spisali na sylwestra za to ze stalismy z kolegami na ulicy. Chcieli odwiezc do domu... nie dali sobie zrozumiec ze mieszkam 2 metry obok ;p

  9. #29
    Średnio zaawansowany Leen Tao's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    100 km na zachód od wschodu
    Posty
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mnie nigdy nie spisali ;p
    Mojego kolegi nikt nie przebije, spisali go za to że lał się wodą w Lany Poniedziałek...
    ps. jak coś to on chodził z wiadrem wody ;p
    Teraz na forum nick Onav. Leen Tao mi się znudził 0.o

  10. #30
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Białystok
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mnie spisali kilka razy otóż:

    1. Po piciu alkocholu w miejscu publicznym x 2
    2. Palenie papierosów w miejscu publicznym. x12 ^^
    3. Rozrobki hiehie na kiosku ^^.. siedziałam tylko
    4. Obraze policjanta :P chociaz powiedziałam "PIes" ^^
    5. Słuchanie obrażliwej muzyki "na POLICJE"
    6. Głośne słuchanie muzyki :P chyba co 2 dni ^^
    7. Przechodzenie przez ulice na czerwonym świetle ^^
    8. Noszenie koszulek obraźliwych | A.C.A.B |
    9. Napis na murze A.C.A.B => Wszyscy policjancij to Skurwysyny ^^



    Więcej nie pamiętam . Za wszystkie bardzo żałuje& &


    Hie Hie jak bz nie było dostałąm ŻÓŁTĄ KARTE

  11. #31
    Uzależniony Piko's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    uk
    Posty
    753
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    - jazda bez odpowiedniego oświetlania rowerem (wieczór)
    - jazda rowerem pomiędzy samochodami <lol>
    - brak kasku rowerowego <lol2>

  12. #32
    Dobre Dziewczyny
    Guest

    Domyślnie

    - jazda bez prawka
    - jazda po pijaku
    - picie alki: P

  13. #33
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    :)
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Psiarze spisują za nic ) Siedzisz na boisku to Cie spiszą ) Taka ich robota :] Dostają za to premie , czym więcej osób spisanych , tym więcej hajsu dostanie psiak ;]

  14. #34
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mnie złapali jak sie włamałem do samochodu.Wszedłem na dach i sie przecisnołem przez szybe,wmówiłem im ze auto było otwarte,a ja chciałem zobaczyć środek auta bo sie interesuje autami

  15. #35
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ta. Oni spisują za byle gówno, no i co z tego jak potem nic nie robią z tymi kartkami na które cię zapiszą. Możesz im podać dane jakie tylko chcesz ich to sra. Oni chcą tylko żebyś się przestraszył i więcej tego nie robił. Np: Mnie nie raz spisywali za przebywanie poza domem po 24, jazda nieubezpieczonym i niezarejestrowanym motocyklem bez prawa jazdy ani karty motorowerowej. Udzielili tylko upomnienia. Także jeśli cię spisali to nie masz się czym przejmować to jest zupełnie normalne.
    Pozdrawiam.

  16. #36
    Bywalec kajojek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Przemyśl--->parafia Gm`a
    Posty
    365
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    mnie chca ze sql wyjebac bo niby rzucalem do jakiejs baby kamyczkami z okna szkoly ;/;/ ladny zal. Dyrektor nazwal mnie wandalem i huliganem ;D

    PRZEMYŚL PANY

    ReTiReD

  17. #37
    Michciano
    Guest

    Domyślnie

    A wiecie za co mnie spisali???Za to ze z qmplami TANCZYLISMY JUMPSTYLE czaicie my se tanczymy a tu nagle wbijaja gliniarze i mowia do nas "co tu robicie" a my "tanczymy a co niemozna??" a oni na to "zakłócacie spokój w parku ludzie sie na was skarzą spiszemy was i wynocha ale juz" noi co mielismy zrobic

  18. #38
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool Mam smieszne

    Jak cala klasa miala piknik to wybralem fajne miejsce i zapomnialem jak kolega walnol w sup nie hodzic po trawie (walnol autem) i siedzielsimy na trawniku a tu policjanci przyszli mialem prze....ne

  19. #39
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał MeHu :* Zobacz post
    Mnie spisali 4-5 razy, głównie za to, że z kumplami skaczemy po śmietnikach(takich dużych :P), za przeskakiwanie przez samochody, za to, że po rusztowaniu chodziliśmy, za to, że rozjebaliśmy latarnie(która nie my rozjebaliśmy :P)


    Sorki za bluźnierstwa.
    Nie mogli cię spisać 4-5 razy bo za 4 razem ma się sprawę karną albo grzywna -.-

    Mnie spisali raz za to ze jechalem pijany rowerem i tyle i jeszcze ze w mieście ognisko paliliśmy przy ulicy

  20. #40
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    205
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tony Zobacz post
    Mnie złapali jak sie włamałem do samochodu.Wszedłem na dach i sie przecisnołem przez szybe,wmówiłem im ze auto było otwarte,a ja chciałem zobaczyć środek auta bo sie interesuje autami
    A mnie zpałowali jak wchodziłem przez okno do samolotu lecącego 10000000 km nad ziemią w kostiumie spierdmana -.- Wyjdź szmato , bo mnie wkurwiać zaczynasz cioto...
    @topic
    Mnie nie spisali , i nie spisują za nic , jak jesteś debilem to Cię spiszą -.- Wyjdzcie dzieci z historiami z "Rozmów w toku" n/c

Podobne wątki

  1. Kto powraca? To musisz wiedzie?. Mikiel, to musisz wiedzie?.
    By Mikiel Kombek Jak Dżej Zi in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni Post / Autor: 23-05-2011, 20:16
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 15-05-2011, 13:47
  3. WT musisz to zobaczy? ...
    By ~Pesso~ in forum Handel
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 20-06-2009, 23:05
  4. Musisz to zobaczy? !
    By Emelianenko in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni Post / Autor: 24-03-2009, 20:25

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •