User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Wątek: [Wywiad] AngelKiller

  1. #1
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    65
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie [Wywiad] AngelKiller

    Soulshade
    AngelKiller






    Witam, chciałbym przeprowadzić wywiad z tobą. Zgodzisz się?

    Oczywiście

    Jest pewien standard przeprowadzania wywiadów więc się go trzymajmy. Przedstaw się. Imię, miejscowość zainteresowania...

    Moje imię nosi nazwę Marcin mieszkam w Wałczu [Zachodnio-Pomorskie] i mam 15 lat

    Jak zaczeła się twoja historia z tibią?

    To dość dziwne ale moja siostra zapoznała nową koleżankę [to było jakieś 2 lata do tyłu] która grała w Tibię i wychwalała ją strasznie więc siostra mi opowiedziała, że to fajna gra więc pobrałem i się zaczęła przygoda

    Szczerze mówiąc ja podobnie zaczełem, tylko, że ja nie mam siostry. Brat zapoczątkował tibie u mnie. Może teraz powiedz jaki masz lvl na APO i czy to twój pierwszy OTS na jakim grałeś.

    Na mojej głównej postaci [Nightcrawler] mam 78 poziom... Tak się składa, że APO to mój pierwszy OTS o którym opowiedział mi kolega... Po nim gralem na kilku innych ale żaden mu nie dorównywał...

    Co sądzisz o ostatnim Udpate?

    Wiele zalet ale także jedna rzecz która mnie troche zaskoczyła otóż Forteca Orków na Południe od City znikła to było bardzo dobre Expowisko dla beginnerów...

    Zmieńmy temat na sławy APO. Neko Knight największy lvl, ale z pomagierami. Assasin Knight drugi z największych lvl bezpomagierów, od 1 lvl sam expił. Co o nich sądzisz?

    Sądzę, że włożyli duży wysiłek w tą grę ale napewno nie było tak, że nie złamali nigdy regulaminu tylko dlatego, że są najlepsi każdy nawet najlepszy łamie regulamin... Irytujące jest to, że wielu High leveli [bez przykładów] szpanuje i wręcz traktuje siebie jak tak ważnych jak GMowie i myślą, że im wszystko wolno...

    Z tym napewno się zgodzę. Każdy człowiek ma takie same prawa. Dobra kolejne pytanie. Co sądzisz o Tigereczce, Emilce?

    Tak się składa, że nie wiele o nich słyszałem więc nie wiele potrafie na ich temat powiedzieć...

    Dobra, więc omińmy ten temat. Wiele osób nie lubi Exoda. Co ty o nim powiesz? Jakie jest twoje zdanie na jego temat?

    Sądzę, że po prostu wiele osób mu zazdrości widziałem nawet tematy na Forum "Kto nie lubi Exoda" Osobiście nic nie mogę mu zarzucić widząc jego posty myślę, że nie nalzeży do zuchwałych Noobów...

    Według ciebie powinnien być nowy nabór na modków? Jak tak to wskaż kilka osób które zasłużyły na to stanowisko.

    Sądzę, że przydadołoby się kilka wziąść ale to powinny być osoby, które są wyrozumiałe, pomocne i takie które nie szpanują tym stanowiskiem a na kandydata wypatrzyłem Użytkownika o nicku : *Love* Ma 13 lat ale widać, że się nadaje [wiek nie odgrywa żadnej roli]

    Tak Love byłby dobrym kandydatem, ale była afera zwiazana z nim i Romeo. Jego bratem. Przez nią odeszli z APO. Wiesz coś na ten temat?

    Tak Love byłby dobrym kandydatem, ale była afera zwiazana z nim i Romeo. Jego bratem. Przez nią odeszli z APO. Wiesz coś na ten temat?

    Nie słyszałem nic o tym... Widziałem tylko w jego podpisie "Koniec z APO pozdrowienia dla...."

    A co sądzisz o użytkowniku Catek? Nie chodzi mi czy byłby dobry na stanowisku Moderatora, bo sam pisał, że nie chce. W ogóle o nim sądzisz.

    Widziałem wiele jego postów... Ciekawie pisze pozdrowienia dla niego

    Co sądzisz o nowym forum? Nie tak długo stoi a już są użytkonicy z 500 postami+

    Sądzę, że Forum jest w porządku ale wielu Userów którzy mają ponad 500 postów to nabijacze postów którzy piszą o czym się tylko da... O każdej zwykłej głupocie... Nie mówię, że wszyscy bo tak nie jest

    Wedlug ciebie najleprzy serwis graficzny z tego forum?

    Nie jestem zdecydowany... Wszystkie są w porządku...

    Masz jakiś cel zwiazany z APO?

    Tak wbić 200 lvl

    Zbliżamy się do końca wywiadu. Jednak pozostało kilka pytań z życia osobistego. Jakiej słuchasz muzyki? Odrazu podaj nazwy zespołów.

    Preferuję w muzyce Typu :
    -Techno
    -Trance
    -House
    -Party
    Zespoły: C-Bool, Casteam itp...


    W twoim wieku zapewne jesteś w 2 Gim. Jakie masz oceny na koniec tego roku szkolnego?

    Hmmmm...To pytanie jest dla mnie raczej pytaniem wstydliwym więc nie chciałbym na nie odpowiadać... hehe

    Nie bój się. Sam byłem z 4 przedmiotów w ostatnim tygodniu zagrożony, ale wszystko poprawiłem.

    Ja na dzień dzisiejszy mam 2 zagrożenia więcej na ten temat nie chciałbym odpowiadać

    Dobrze, przejdźmy dalej. Większość młodzieży nienawidzi Ministra Giertycha. Co ty o nim sądzisz i o jego obecnym pomyśle wprowadzenia w przyszłym roku szkolnym Religii do liczących się ocen?

    Według mnie Minister R.G. nie należy do osób rozumiejących nasze potrzeby... A pomysł z dodaniem Religii do średniej to wielka porażka...

    Od przyszłego roku szkolnego będzie trzeba także nosić mundurki za sprawą Ministra Giertycha. A może ty już masz mundurki? Wypowiedź się na ten temat.

    Mundurki da się przeżyć choć jeszcze ich nie mamy... Sądzę, że wszyscy się jakoś przystosują do tej odzieży...

    To koniec wywiadu. Dziękuję ci za niego. Teraz możesz pozdrowić wszystkich, których chcesz.

    Dzięki Serdecznie pozdrawiam Low levele jak i High levele oraz całą ekipę nadzorującą APO



    Odrazu chcę wyprzedzić czyjeś słowa. Ten wywiad powstał w jakimś celu. Otóż chcę aby każdy Człowiek miał takie same prawa. To, że ktoś ma niższy lvl od kogoś to nie znaczy, że można go poniżaj i wyzywać. Może on jest normalny a my tego niezauważamy?
    ...So I run, hide and tell myself
    I'll start again with a brand new name
    And eyes that see into infinity"

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Zadupie
    Posty
    267
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No kur** jak można lizać dupę samemu sobie? Coguar już dowiedział się że Soulshade = Love


    Sądzę, że przydadołoby się kilka wziąść ale to powinny być osoby, które są wyrozumiałe, pomocne i takie które nie szpanują tym stanowiskiem a na kandydata wypatrzyłem Użytkownika o nicku : *Love* Ma 13 lat ale widać, że się nadaje [wiek nie odgrywa żadnej roli]
    Ten gościu też był podstawiony? O_o Czy ty może jego rl kumpel?
    Tak Love byłby dobrym kandydatem, ale była afera zwiazana z nim i Romeo. Jego bratem. Przez nią odeszli z APO. Wiesz coś na ten temat?
    <spadł z krzeszła>

    No ja pierdziele to jest przegięcie.

    Rób nowe konto bo z tego znowu nic nie wyjdzie!

    blz ban.

    btw.
    Nie bój się. Sam byłem z 4 przedmiotów w ostatnim tygodniu zagrożony, ale wszystko poprawiłem
    No nie wiem jak ty poprawiłeś te zagrożenia wciągu 1 tygodnia....
    Ostatnio edytowane przez Angel Death : 08-06-2007 o 20:40

  3. #3
    Gaduła Hoby's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    188
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Widze, że nikt nie wypowiada się co do wywiadu...
    Wywiad ładny, ciekawy i przyjemnie się go czyta.
    10/10
    @angel...
    Jeśli to prawda, że Ten Soulshade to *Love* to poprosu... zal!
    Jak chcesz dostać modka za wszelką cene to wyżal się Mortiisowi, może coś poradzi na to ... omfg nie moge tego zrozumiec ^^
    Znam Cie od bardzo dawna i wtedy zachowywałeś się tak jak teraz... Jak gówniarz! Poprostu...
    Ostatnio edytowane przez Hoby : 08-06-2007 o 21:40
    "Człowiek genialny nie myli się; jego pomyłki są zamierzone,
    są bramą prowadzącą do odkryć."
    James Joyce

  4. #4
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dla mnie wywiad bardzo ładny 8.5/10. A do tej "afery" x = y nie będę się udzielał.
    NEITHER TO PIERDOLONY OSZUST!

  5. #5
    Bywalec Qlers's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Rz-ów
    Posty
    380
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad jako wywiad ciekawy...
    Ale jeśli autor to Love to Żal.
    Czy On myśli, że się ip nie da sprawdzić..
    "Walczyć dalej będę,
    Gdy śmierć przy mnie stanie,
    Bez bojaźni w duszy,
    Wypełnię me zadanie"

  6. #6
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Expgard
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Exclamation

    O lolx... Nie mialem bladego pojęcia, że to *Love* i nikomu tak jak Ty to nazwałeś dupy nie liżę i nie jestem podstawiony i nie jesteśmy kumplami z Real zaproponował mi wywiad więc się zgodziłem... Żal x 3

    O UżYtKoWnIkU nIe ŚwIaDcZy WiEk, AlE sEnS jEgO wYpOwIeDzI...

Podobne wątki

  1. Wywiad z kul?
    By Ogo. in forum Humor
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 11-01-2011, 19:57
  2. Wywiad...
    By CotoTipja? in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 23-11-2008, 02:00
  3. Wywiad
    By Rybka in forum Pytania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 20-06-2008, 21:11
  4. Wywiad z Clk!
    By Oxidosiss in forum Wywiady
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 26-05-2008, 20:39
  5. [Wywiad]Jan
    By Fanfra Sorcererka in forum Wywiady
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 08-06-2007, 15:49

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •