ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Pytania

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-10-2020, 23:51   #1
Invisible
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!
Domyślnie

Z góry dziękuje Panu ( Point ) za to że wyraził zgodę na udostępnienie tego postu. Bardzo dziękuje za chęć udzielenia pomocy

zaznaczam też że jestem stałym graczem na APO.

Nasze życie przez pierwsze 2 lata po narodzinach synka nie różniło się od innych rodzin. Natan prawidłowo się rozwijał, nie miał żadnych problemów zdrowotnych, uśmiechał się był chętny do zabawy. Wszystko jednak odeszło w zapomnienie. Zaczęliśmy szukać przyczyny braku mowy syna, braku reakcji na imię, braku kontaktu wzrokowego, pisków, uderzania głową o ścianę, czy dziwnych min. Usłyszeliśmy diagnozę: AUTYZM. Jest on jak złodziej, po kawałeczku zaczął zabierać nam Naszego synka. To on zabiera Nasz najcenniejszy Skarb do nieprzyjaznego świata, który atakuje go z każdej strony - dźwiękiem, światłem, zapachem. Każdy dzień, godzina, minuta to próba odnalezienia się w nieznanej rzeczywistości. Autyzm zabrał naszego Synka do tajemniczej krainy. Ciałem wciąż jest z nami, siedzi tuż obok, ale jego duch znajduje się zupełnie gdzie indziej. Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy żeby go odszukać. Przed Nami godziny pracy z psychologiem, psychiatrą, neurologopedą oraz zajęcia z integracji sensorycznej. Chcielibyśmy zapewnić mu jak najlepsze warunki rozwoju w prywatnej placówce specjalizującej się w pracy z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Niestety to wszystko kosztuje. Walkę o zdrowie i sprawność naszego syna będziemy prowadzić do końca swoich dni.

Porozmawiać z własnym synem - czy to tak dużo? O niczym innym nie marzymy. Żeby dowiedzieć się co u niego słychać, o czym myśli, marzy, co go boli i aby usłyszeć słowo mama, tata czy kocham Cię... Wierzymy, że dzięki terapii nastąpi przełom i pójdziemy do przodu.

Wierzymy, że z Twoją pomocą będzie to możliwe!

Rodzice

Będziemy bardzo wdzięczni za udostępnianie posta oraz za każdą pomoc.

Konto na profilu zrzutka.pl zostało zweryfikowane.

Jeżeli ktoś byłby skłonny mi pomóc oczywiście wyślę potwierdzenia że mój syn potrzebuje pomocy.

z powodu korona wirusa szpital odmówił mi przyjęcie syna na oddział neurologiczny i termin dostał w połowie 2021r a syn musi już być leczony

Bardzo proszę o pomoc ponieważ nie jesteśmy w stanie utrzymać się finansowo

https://zrzutka.pl/ffhke4

Chciałbym z całego serca podziękować każdemu kto w jakiś sposób będzie w stanie pomóc. Nawet udostępnienie linku zbiórki.

Bardzo dziękuje graczowi - Sierra Charlie za datek.
Bardzo dziękuje graczowi - Atnooxx forum nick : Palson Za wspieranie, za pomoc w znalezieniu kliniki w której wykryli że mój syn potrzebuje pomocy medycznej. Bez niego bym nawet o tym nie wiedział. Także jeszcze raz dziękuje Atnooxx za namiary na klinikę.
Bardzo dziękuję - Administracji serwera. Za to że jako jedyna z nielicznych osób nie sprzeciwiła się żebym mógł założyć taki post na forum serwera.
Bardzo dziękuję - Compote za datek.

Ostatnio edytowane przez Invisible : 26-10-2020 o 22:25
Invisible jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-10-2020, 00:18   #2
Palson
Nowicjusz

Mentioned: 1 Post(s)
Palson jest znany i lubiany!Palson jest znany i lubiany!Palson jest znany i lubiany!Palson jest znany i lubiany!Palson jest znany i lubiany!Palson jest znany i lubiany!Palson jest znany i lubiany!Palson jest znany i lubiany!Palson jest znany i lubiany!Palson jest znany i lubiany!Palson jest znany i lubiany!Palson jest znany i lubiany!Palson jest znany i lubiany!
Domyślnie

Jestem z Tobą ziomek trzymaj się jakoś.
Równiez się podpinam Udostępniajcie to nic nie kosztuje lecz może komuś pomóc.
#Pomagajdobrowraca
Stary 26-10-2020, 01:15   #3
TuK!
Dirty Harry

TuK!'s Avatar

Mentioned: 14 Post(s)
TuK! ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Również poszło, współczuję i trzymam kciuki.
TuK! jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-10-2020, 09:11   #4
Damballa
Gaduła

Damballa's Avatar

Miasto: Glasgow
Mentioned: 42 Post(s)
Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !
Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Poszło i ode mnie. Trzymam kciuki i życzę wytrwałości.

Pozdrawiam
Damballa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-10-2020, 09:47   #5
Shirou
Nowicjusz

Shirou's Avatar

Mentioned: 3 Post(s)
Shirou to ANIOŁ!Shirou to ANIOŁ!Shirou to ANIOŁ!
Shirou to ANIOŁ!Shirou to ANIOŁ!Shirou to ANIOŁ!Shirou to ANIOŁ!Shirou to ANIOŁ!Shirou to ANIOŁ!Shirou to ANIOŁ!Shirou to ANIOŁ!
Domyślnie

Przykra sytuacja, ale będzie dobrze. Powodzenia
Gildarts Clive 4036-...
Shirou jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-10-2020, 16:21   #6
Sasha Rookslayer
♥ Visca el Barça! ♥

Sasha Rookslayer's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 26 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Wpłacone, grosz do grosza, a na pewno suma się uzbiera. Powodzenia.
Sasha Life!

Sasha Rookslayer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-10-2020, 17:17   #7
1st R. Boonek
Master Atom!

1st R. Boonek's Avatar

Miasto: Glasgow
Mentioned: 7 Post(s)
1st R. Boonek ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Przecież to jest zwykły suplement diety na koncentracje a nie żaden lek... i to od 3 roku życia. Ty te dziecko na własna reke leczysz czy to taki chujowy zart żeby pare groszy wpadło?

Retired.
1st R. Boonek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-10-2020, 19:31   #8
Zii Baba noblista
Banned

Mentioned: 1 Post(s)
Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!
Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!
Domyślnie

Widze, ze po mojej wypowiedzi przeniesiono temat.

Trzeba sie wiec przystosowac. Moim zdaniem ludzie maja dobre serce i beda wplacac pieniadze, oh jakie mam wspaniale spoleczenstwo, a jakich wzorowych administratorow, dziekujemy ci janie pawle drugi wielki polaku za to co uczyniles z polski. Sam szukam dobra w ludziach, a jeszcze bardziej racjonalnosci i rozumu w dzisiejszych czasach, a to o wiele ciezsze niz wplacenie na zbiorke. Moja niepokorna wypowiedz na temat to glownie wastowanie plnow na takie zasoby jak chore dzieci, tutaj na szczescie zbiorka jest wzglednie mala, ale sa baranki boze zbierajace po 10mln na dzieciaka, ktorego donoszenie kosztuje 9 miesiecy. Rozumiecie moj punkt widzenia? Skad ta moda na ratowanie dzieci i przeplacanie za ich utrzymywanie przy zyciu skoro produkcja nowego jest niewyobazalnie tansza? Pozdrawiam.

@Bulli
Nie ''wtryniam'' sie do niczyjego zycia i nie napisalem nic personalnie tylko wypowiedzialem sie na temat, moj drogi. Musisz byc naprawde slabym czlowieczkiem skoro podchodzisz emocjonalnie do tematu jak kobieta i nie potrafisz nawet wyciagnac wnioskow z tego co napisalem tylko mi probujesz ublizac. I masz blad w miescie pochodzenia nie czewka tylko cewka, pozdrawiam.

Cytat:
Napisał Bulli Zobacz post
a Ty nie masz błędu w nicku na forum noob-lista pasuje idealnie do Twojego zachowania nie pozdrawiam i kończę tą dyskusję z człowiekiem co ma poziom inteligencji na poziomie piwnicy elo
No hej, naucz sie edytowac posty hehe

Cytat:
@Zii Baba noblista a Ty naucz sie kultury he ,nikt nikomu tu nie każe wpłacać robią to z dobrego serca a Ty tam utkaj juz dziobek i pal wroty.
Kolezko to ty obrazasz ludzi, wiec kultury nauczyc mozesz sie ty. I to o dobrym sercu to ja napisalem, ja!

Ostatnio edytowane przez Zii Baba noblista : 26-10-2020 o 22:04
Zii Baba noblista jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-10-2020, 20:33   #9
Bulli
Średnio zaawansowany

Bulli's Avatar

Miasto: cZewka
Mentioned: 3 Post(s)
Bulli to ANIOŁ!Bulli to ANIOŁ!
Bulli to ANIOŁ!Bulli to ANIOŁ!Bulli to ANIOŁ!Bulli to ANIOŁ!Bulli to ANIOŁ!Bulli to ANIOŁ!Bulli to ANIOŁ!Bulli to ANIOŁ!Bulli to ANIOŁ!Bulli to ANIOŁ!Bulli to ANIOŁ!Bulli to ANIOŁ!Bulli to ANIOŁ!Bulli to ANIOŁ!Bulli to ANIOŁ!Bulli to ANIOŁ!Bulli to ANIOŁ!Bulli to ANIOŁ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zii Baba noblista Zobacz post

Trzeba sie wiec przystosowac. Moim zdaniem ludzie maja dobre serce i beda wplacac pieniadze, oh jakie mam wspaniale spoleczenstwo, a jakich wzorowych administratorow, dziekujemy ci janie pawle drugi wielki polaku za to co uczyniles z polski. Sam szukam dobra w ludziach, a jeszcze bardziej racjonalnosci i rozumu w dzisiejszych czasach, a to o wiele ciezsze niz wplacenie na zbiorke. Moja niepokorna wypowiedz na temat to glownie wastowanie plnow na takie zasoby jak chore dzieci, tutaj na szczescie zbiorka jest wzglednie mala, ale sa baranki boze zbierajace po 10mln na dzieciaka, ktorego donoszenie kosztuje 9 miesiecy. Rozumiecie moj punkt widzenia? Skad ta moda na ratowanie dzieci i przeplacanie za ich utrzymywanie przy zyciu skoro produkcja nowego jest niewyobazalnie tansza? Pozdrawiam.
A ja widze że jednak masz coś z głową z tego co piszesz i chyba bardzo się lubisz wtryniać do czyjegoś życia?
Zobaczymy czy bedzie Ci do śmiechu koleś jak do Ciebie taka sytuacja a nawet i gorsza przyjdzie wtedy bedziesz płakać i myślał bedziesz o jezu co ja mam robić.
A nie narazie to Ty pewnie jesteś 14-15 latkiem który nawet nie wie nic o życiu i jeszcze go nie zbiło życie ale spokojnie "na wszystko przyjdzie czas" po tym co napisałeś dzisiaj życze Ci żeby nie wiem półka Ci spadła na głowę a najlepiej to jak by Sufit spadł Ci na łeb koleś może wtedy byś jednak coś zmądrzał.
Widzę też że pod jednym postem nie zaprzestałeś swoich glupich docinek.
Zazdrościsz że mu pomagają? Ból dupy masz?
@Zii Baba noblista a Ty naucz sie kultury he ,nikt nikomu tu nie każe wpłacać robią to z dobrego serca a Ty tam utkaj juz dziobek i pal wroty.

a Ty nie masz błędu w nicku na forum noob-lista pasuje idealnie do Twojego zachowania nie pozdrawiam i kończę tą dyskusję z człowiekiem co ma poziom inteligencji na poziomie piwnicy elo

Cytat:
Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
Przecież to jest zwykły suplement diety na koncentracje a nie żaden lek... i to od 3 roku życia. Ty te dziecko na własna reke leczysz czy to taki chujowy zart żeby pare groszy wpadło?
https://www.ceneo.pl/11058370/opinie-2
poczytaj sobie.
Suplement diety dobrze napisałeś lecz poczytaj komentarze o tym crystal mind na co to stosują.
I nie ma do wykupienia jednego suplementu diety tylko sterte lekarstw itp.
Popatrz też na to że nastały czasy korona świrusa dostań się do lekarza na nfz ,do szpitala tak samo miejsc nawet nie ma--musisz iść prywatnie więc pomyśl poczytaj i zastanów się nad tym co napisałeś.
(niektórych zazdrość zbiera widocznie niestety a zrzutkę ma już zweryfikowaną)
I przez takich ludzi właśnie jak tych 2 zrobił się spam beznadziejny : |
Ostatni raz tu odpisałem zamykam forum nie ma sensu miłego gracze APO!

Ostatnio edytowane przez Inquso : 26-10-2020 o 20:56
Bulli jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-10-2020, 03:26   #10
Invisible
Nowicjusz

Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!Invisible jest znany i lubiany!
Domyślnie

Chciałbym przedstawić że syn potrzebuje pomocy. I nie jest to głupi żart jak 1st R. Boonek napisał. Nie zamierzam nic więcej wstawiać oprócz tego zdjęcia, ponieważ już wystarczy mi że Zii Baba noblista twierdzi/i insynuuje że mój syn jest "downem" z czego bardzo mi przykro, bo nawet jeżeli by tak było to jest jednak moje dziecko. Nie mam ochoty ani zamiaru nikogo obrażać, bo zostałem inaczej w domu wychowany. Do 1st R. Boonek nic nie mam, miał prawo napisać co myśli i to zrobił tym postem chce mu udowodnić że nie leczę syna na własną rękę, tym bardziej nie próbuje nic wyłudzić. A co do Zii Baba noblista życzę ci z całego serca żebyś nigdy nie musiał przechodzić, przez to co ja przechodzę w domu. Przykro mi i tyle. Reszcie osób dziękuje za pomoc, ale przepraszam już więcej tu nie będę nic pisał. Bo to raczej nie ma sensu.

Stary 01-11-2020, 22:05   #11
_Pablo_
Nowicjusz

_Pablo_'s Avatar

Miasto: Poznań
_Pablo_ to ANIOŁ!_Pablo_ to ANIOŁ!
_Pablo_ to ANIOŁ!_Pablo_ to ANIOŁ!_Pablo_ to ANIOŁ!_Pablo_ to ANIOŁ!_Pablo_ to ANIOŁ!_Pablo_ to ANIOŁ!_Pablo_ to ANIOŁ!_Pablo_ to ANIOŁ!
Domyślnie

Poszła wpłata życzę powodzenia. Tymi durnymi komentarzami się nie przejmuj zeby oni nie musieli czasem czegoś podobnego przechodzić.
_Pablo_ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-11-2020, 02:10   #12
Invisible
Nowicjusz

Domyślnie

Dziękuje Pablo za datek
Stary 05-11-2020, 05:08   #13
Podszyfacz
Gaduła

Miasto: Rat Land
Mentioned: 2 Post(s)
Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !
Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zii Baba noblista Zobacz post

Bo niektórzy ludzie - tacy jak Ty - nie przyszliby na świat i nie nadali wartości temu życiu. Jeśli myślisz, że ten świat jest najważniejszy to się grubo mylisz. Ciekawe co zabierzesz z niego do grobu? Jeśli myślisz, że pieniądze są coś warte to też się myślisz. Są potrzebne, jednak nie znaczy to, że są warte więcej niż ludzie. Jeśli tak myślisz, to po co marnujesz te surowce i pieniądze, i żyjesz? Strzel se w łeb, będzie prościej, jak sam napisałeś. "Wyprodukuje się" tańszą wersję Ciebie.

Ostatnio edytowane przez Podszyfacz : 05-11-2020 o 05:11
Podszyfacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-11-2020, 11:41   #14
Invisible
Nowicjusz

Domyślnie

Podszyfacz dziękuje za pomoc, niestety żyjemy w takim świecie gdzie ktoś, kogo nigdy nic takiego nie dopadło, nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji.

Ostatnio edytowane przez Invisible : 05-11-2020 o 11:45
Stary 05-01-2021, 04:37   #15
benner
Nowicjusz

benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!
benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!benner jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Witam, co sie stalo ze zrzutka? Widze odpusciles temat na tym forum, a ostatnia donacja miala miejsce miesiac temu. Mam wielka nadzieje, ze nie odpusciles walki o swoje potomstwo/lub znalazles inna pomoc.

Pozdrawiam
benner jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania