User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 35 z 35

Wątek: Armia Diuqsa atakuje Ankaros!

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    najwyższe fale będą za tydzień panowie Squid dobrze ze Ty wszystko dobrze ogarniasz. To było by dobre gdyby na serwerze grało z 200 osób a nie 50... wtedy fale szybko by szły ale spoko niech będzie jak jest./

    Duży plus. Zastanawia mnie co będzie dalej

  2. #22
    Uzależniony rumun's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    hushushush
    Posty
    748
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Widze, ze moj pomysl na nazwe "Diuqs" wygrał Może jakies podziekowanie

    @Yagami
    Dziękujemy
    Ostatnio edytowane przez Yagami : 26-05-2017 o 01:13
    Avengo 3093-3201
    Rumun 1-1860

  3. #23
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    CMG
    Posty
    217
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A mi się podoba starczy myśleć i jakoś idzie.

  4. #24
    Wszechobecny!
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    /t
    Posty
    855
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No spoko Tylko że nazbieranie tych itemów będzie ciężkie bo ludzie będą brać co popadnie z tego lota ;D a taki ed/ms będzie miał problem z zebraniem tych itemów, bodajże tylko z tych najmocniejszych mobów jest loot dla all

    I do tego speed uciekania np Skeleton Guarda bezcenny wez go dogoń na tylu paralach które tam lecą

    @Squid bo zazwyczaj lota i tak ktos podkradnie xD
    Ostatnio edytowane przez Knight Lukas : 26-05-2017 o 14:11
    44943fe207611d5625258c1059d25ec8
    First Boonek aka Torus 3120-x

  5. #25
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał NoTricks Zobacz post
    Następnie:
    + za automatyczny najazd,
    + za zmianę w loocie dotyczącą nutek, w końcu może Ahmed będzie cieszył się większą popularnością [sugeruję zajrzeć do loot'u z Master Atom'a, bo jak sprawdzaliśmy, nadal wypadają z niego 1%, a chyba nie jest to właściwa wartość jak na takiego potwora?,
    + za "lokacje" z bossami typu Main Compo,
    + za to, że coś się w końcu dzieje,
    - za liczbę fal najazdu, moim zdaniem tutaj gra zbyt mało osób, aby rozdrabniać się na takie wąskie przedziały lvl'owe, chyba że celem tego wprowadzenia jest to, aby gracze z wyższymi poziomami tworzyli "noob chary"

    Podpisuje sie pod tym i dodam od siebie:

    - za sile potworow (za silne)
    - za brak potrzeby uzycia profesji MS/RP
    - za brak mozliwosci dzialania solo mimo tego ze do tej pory cale expienie i pvp sie na tym opieralo
    - za bardzo waskie przedzialy lvlowe, na serverze gra za malo graczy nie ma z kim wspolpracowac nawet jesli bym tego chcial


    ps. jak mam zdobyc itemy skoro lota biora blokerzy a kiedy juz zdobeda itemy nie potrzebuja marnowac czasu na zdobywanie tego syfu?


    #edit w poprzednim update Santano wykonal ruch w dobra strone (obrazenia % zalezne od ilosci hp) niestety znow wracamy do ek najlepsza profa nikt inny sie nie liczy



    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Akurat RP ze swoim czarem rządzi nawet na niższych przedziałach Co do MS jak zdobędzie nowe runki będzie bardzo użyteczny ^^
    Solo? Widziałem jak jechałeś Sand Demona i jakoś dawałeś radę solo. Kwestia chęci ^^
    Co do współpracy i przedziałów - one są wbrew pozorom bardzo szerokie...

    Ek szuka kogokolwiek z byle jakim lv byleby tylko mogl siochac/uhac ed/rp/ms musza szukac eka ktory jeszcze musi miec odpowiedni lv itd.. Dalej z exori maxa znow nietykalni knighci moga bic potwory jako shooterzy (ukos exori max) a potwory ich nie trafiaja czego niestety nie mozna powiedziec o 3 innych profesjach ktore musza jak zwykle stac w ogniu jesli same chca bic (fuck logic)
    Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 26-05-2017 o 16:21

  6. #26
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Knight Lukas Zobacz post
    No spoko Tylko że nazbieranie tych itemów będzie ciężkie bo ludzie będą brać co popadnie z tego lota ;D a taki ed/ms będzie miał problem z zebraniem tych itemów, bodajże tylko z tych najmocniejszych mobów jest loot dla all

    I do tego speed uciekania np Skeleton Guarda bezcenny wez go dogoń na tylu paralach które tam lecą
    Co do loota - warto ustalić podział loota z drugą osobą Dlaczego bloker ma niby zwijać wszystko?
    Co do Skeleton Guarda - trzeba dobijać 'sposobem' Zawsze można wypraktykować swój sposób na dobijanie... Jest tyle opcji...

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Podpisuje sie pod tym i dodam od siebie:

    - za sile potworow (za silne)
    - za brak potrzeby uzycia profesji MS/RP
    - za brak mozliwosci dzialania solo mimo tego ze do tej pory cale expienie i pvp sie na tym opieralo
    - za bardzo waskie przedzialy lvlowe, na serverze gra za malo graczy nie ma z kim wspolpracowac nawet jesli bym tego chcial


    ps. jak mam zdobyc itemy skoro lota biora blokerzy a kiedy juz zdobeda itemy nie potrzebuja marnowac czasu na zdobywanie tego syfu?
    Akurat RP ze swoim czarem rządzi nawet na niższych przedziałach Co do MS jak zdobędzie nowe runki będzie bardzo użyteczny ^^
    Solo? Widziałem jak jechałeś Sand Demona i jakoś dawałeś radę solo. Kwestia chęci ^^
    Co do współpracy i przedziałów - one są wbrew pozorom bardzo szerokie...
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  7. #27
    Gaduła Colinovsky's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sam na najeździe nie byłem, ale dopowiem coś od siebie, co zdążyłem zauważyć nawet tam nie wchodząc.

    Po pierwsze, przedziały lvlowe są zrobione zupełnie bez najmniejszego sensu. Nie ma tu tylu graczy, żeby była potrzebna aż taka ilość przedziałów lvlowych na ten event.

    Druga sprawa, że niektórzy gracze nie mogą przejść przez ank tylko dlatego, że odbywa się najazd. Nie byłoby problemu, gdyby najazd trwał kilka godzin czy nawet jeden dzień, ale on potrafi trwać kilka dni. Aktualnie obserwuje najazdy chyba już trzeci dzień z rzędu i aktualnie mamy przedział 1351-1700. Chyba coś musicie z tym zrobić?

    Trzecia sprawa, powiązana z powyższą, że chyba lepiej byłoby wyznaczyć jakieś konkretne miejsce na takie eventy, które byłoby specjalnie pod nie przeznaczone. Chodzi głównie o to, by nie blokować dostępów do respów czy questów tylko dlatego, że odbywa się najazd.

    Czwarta, tak jak Boonek napisał, że coś jest nie tak na tym serwerze (z resztą to wiadomo nie od dziś, ale nadal się tym nikt nie zajął) skoro EK jest profesją najlepsza do blokowania potworów, a również najłatwiej zabija je na dystans, ze względu na obszar działania exori max - stajemy na skos i praktycznie nic nas nie trafia. A nawet są lepsze miejsca niż stawanie na skos - inne profesje, tak jak mówił Boonek, muszą niestety otrzymywać obrażenia ze wszystkich najmocniejszych czarów by zadawać rozsądną ilość obrażeń. Przez rozsądną mam na myśli co najmniej taką, którą jest w stanie zadawać EK uderzając exori maxem, bo chyba nikogo nie zadowala używanie SD'ków, które biją tyle co nic.

    Myślę, że problemów znajdzie się więcej, ale mimo wszystko fajnie że coś robicie. Szkoda tylko, że tak późno, bo gdyby to zostało wprowadzone 5 lat temu...

    @Podszyfacz
    Chyba zbyt wiele nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi. Mnie nie obchodzi czy wyższy/niższy poziom może bić czy też nie, bo to nie rozwiązuje niczego. Chodzi o to, że najazd trwa zbyt długo i przez kilka dni ludzie nie mogą dojść do respów czy też questów. Jak nie wierzysz, to sam sprawdź.
    Ostatnio edytowane przez Colinovsky : 01-06-2017 o 11:17

  8. #28
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Rat Land
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Colinovsky Zobacz post
    Sam na najeździe nie byłem, ale dopowiem coś od siebie, co zdążyłem zauważyć nawet tam nie wchodząc.

    Po pierwsze, przedziały lvlowe są zrobione zupełnie bez najmniejszego sensu. Nie ma tu tylu graczy, żeby była potrzebna aż taka ilość przedziałów lvlowych na ten event.

    Druga sprawa, że niektórzy gracze nie mogą przejść przez ank tylko dlatego, że odbywa się najazd. Nie byłoby problemu, gdyby najazd trwał kilka godzin czy nawet jeden dzień, ale on potrafi trwać kilka dni. Aktualnie obserwuje najazdy chyba już trzeci dzień z rzędu i aktualnie mamy przedział 1351-1700. Chyba coś musicie z tym zrobić?

    Trzecia sprawa, powiązana z powyższą, że chyba lepiej byłoby wyznaczyć jakieś konkretne miejsce na takie eventy, które byłoby specjalnie pod nie przeznaczone. Chodzi głównie o to, by nie blokować dostępów do respów czy questów tylko dlatego, że odbywa się najazd.
    Musze napisac nowego posta, bo nikt nie zauwazy zmiany, wiec prosze o jego nieusuwanie, bo nie jest to celowe, czy tez niecelowe nabijanie postów, ale wypowiedz do dyskusji.

    Jak sam napisales na najezdzie nie byles. No wlasnie! Jak masz napisany przez Ciebie przedzial to Squid ustawil to tak, zeby - jak nie ma ludzi - mogly bic 2 poziomy wyzej osoby czyli najazd dla 150 lvla moze bic do jakiegos momentu np. 500 - 600 lvl (pewnie na któryms poziomie padnie na hita, ale cos ubije na pewno, chociaz precyzyjnie nie jestem w stanie podac który padnie, a który nie). Tez mialem co do tego glupie watpliowsci, ale to bylo glupie, ze zamiast sprawdzic to sie wdalem w dyskusje na ten temat i przyznaje sie do tego. Proponuje wiec sprawdz zanim cos napiszesz, bo sam bylem na tyle niemadry by sie wypowiadac bez sprawdzenia, wiec chce by inni byli madrzejsi o moje doswiadczenie

    #Do tematu
    SQUID, trzeba koniecznie zrobic: NAJAZD CHAT

    Nie raz jak wchodze do gry to okazuje sie, ze jest najazd, a ja o tym nie wiem. Nie znam przedzialu itp. to samo na Rook, wchodze a tu ktos z gildii po 40 minutach pisze, ze jest jakis God itp. powinniscie dodac chat, w którym zaraz po zalogowaniu wyswietlaja sie informacje co aktualnie sie dzieje i gdzie, oraz w jakim przedziale. Rozumiem, ze rodzaj komunikatu jest WLASCIWY, ale ja go nigdy nie widzialem, bo wchodzilem jak juz cos sie zaczelo

    Równiez bardzo wyraznie mozna napisac (chociaz chyba jednak to jest napisane), ze najazd moga bic równiez troche wyzsze lvle i zanim sie ktos podda, to moze po prostu sprawdzic, 1sc za amulet czy nawet mniej za SL to naprawde nie jest wielka cena sprawdzenia czy czasem nie miescimy sie w "tolerancji poziomowej" dla danego najazdu.
    Ostatnio edytowane przez Podszyfacz : 01-06-2017 o 12:38

  9. #29
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ze względu na dzień dziecka macie mały prezent:
    Taki pro tip dla ludzi używających shield of empire - na stronie w zakładce przedmioty są również amulety. 2 z nich (do tej pory wyrzucane jako śmiecie) szczególnie mogą się przydać, bo trzeci ma mało użyć Inne (np. bronzen amulet) również mogą być przydatne przy niektórych potworach
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  10. #30
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Ze względu na dzień dziecka macie mały prezent:
    Taki pro tip dla ludzi używających shield of empire - na stronie w zakładce przedmioty są również amulety. 2 z nich (do tej pory wyrzucane jako śmiecie) szczególnie mogą się przydać, bo trzeci ma mało użyć Inne (np. bronzen amulet) również mogą być przydatne przy niektórych potworach

    troche to bez sensu, mam rezygnowac z tarczy w trybie lota by przelaczyc ja na tryb amuletu i zakladac amulet na lota? przeciez to sie kupy nie trzyma

    ps. dodajcie do listy itemow c talisman itd (ani3 items)

    [Squid] Bardziej chodziło o obrażenia

    #no to jesli chodzi o obrazenia to kolejna farsa poniewaz kazdy amulet dodaje obrony a nie do ataku (jesli ms/ed bija najwiecej najwiecej na tym traca wiec kolejna zmiana na + ofc tylko dla ek

    (ek uderza w sorca (ktory posiada amulet 10% obrony) przykladowo za 15k czyli jego obrazenia beda mniejsze o 1.5k, ale ofc odwrotnie obrazenia zostana obnizone o sporo wieksza ilosc poniewaz sorc czy druid bija wiecej) Łatwo mozna z tego wywnioskowac ze itemy typu klapy; gold ringi i inne dodajace obrazen sa ofc lepsze dla profesji magicznych (tym razem znow tego zabraklo)

    ps. czy nadal jest tak ze kazde uderzone ue nawet te ktorego nie broni amulet zabiera nam ladunki?
    Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 01-06-2017 o 21:39

  11. #31
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    CMG
    Posty
    217
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    troche to bez sensu, mam rezygnowac z tarczy w trybie lota by przelaczyc ja na tryb amuletu i zakladac amulet na lota? przeciez to sie kupy nie trzyma

    ps. dodajcie do listy itemow c talisman itd (ani3 items)
    Na pewno nie o ten chodzi : ) na moje to:

    2 pewniaki :
    • Elven Amulet - Zmniejsza obrażenia o 10%

      Stone Skin Amulet - Zmniejsza obrażenia o 15% - ten co mało use ma


    a 3 to strzelam w ten:
    • Garlic Necklace - Zmniejsza straty od 'life drain' o połowę

  12. #32
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2017
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ta część update jest tak chuj*wa, ze się dziwie jakim cudem jesteś jeszcze w ekipie. Widać, że Mortiis ma już to gdzieś i bierze pierwsze lepsze gówno byle by tylko coś się działo. Zastanawiam się czy jeszcze w tym roku dodacie arenki w domkach czy dopiero w następnym. Armia Diuqsa atakuje Ankaros... Po takim czasie auto najazdy uniemożliwiające dojścia do np. pomnika eventowego są tak straszną kpiną z graczy i kulturalnie mówią APO to noob server. Już widzę tą drugą część upa i te tłumy graczy wystawiających chary na sprzedasz. Jest to tylko moje przemyślenie. Nie plusuje za nic...
    Ostatnio edytowane przez Ossama_vol_2 : 02-06-2017 o 00:24

  13. #33
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zgłaszacz Zobacz post
    Liczylem na cos lepszego po tym dlugim opisie...
    Byłeś chociaż na jakimś przedziale? Dam sobie rękę uciąć, że nie byłeś.

    Cytat Napisał Kiroshi Zobacz post
    jak masz ponad przedzialowy lvl na hita lecisz
    Nie do końca.

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    Squid dobrze ze Ty wszystko dobrze ogarniasz. To było by dobre gdyby na serwerze grało z 200 osób a nie 50... wtedy fale szybko by szły ale spoko niech będzie jak jest./
    Ogarnia więcej od ciebie. Ty nawet tak prostego najazdu do tej pory nie ogarnąłeś.

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    troche to bez sensu, mam rezygnowac z tarczy w trybie lota by przelaczyc ja na tryb amuletu i zakladac amulet na lota? przeciez to sie kupy nie trzyma
    Pewnie chodzi o Elven Amulet, bo dziwnym zbiegiem okoliczności wypada on z najazdowych mobów.


    #temat

    Osobiście nowości mi się podobają.

    Plusy:

    • KlejNutka z Cracków.
    • Main Composer.
    • Rook Composer, Ancient God oraz inne najazdowe moby.
    • Nowe potwory, dobry loot.
    • Sposób szukania mobów.
    • Praca zespołowa.


    Minusy:

    • Częstotliwość wypadania przedmiotów questowych z danych mobów.
    • Mało expa za moby (powinno być ciut więcej).
    • Brak wyznaczenia przedziałów danego najazdu (byłoby lepiej).
    • Mało expa za bossy (powinno być minimum 10%~~).



    Mam nadzieje, że do końca września ujrzymy drugą część aktualizacji.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Banned : 03-06-2017 o 13:39

  14. #34
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Troche lipa, ze z tych nowych mobow wypadaja itemy takie jak, Shaman Skirt, spy report, klapki(ostatnia fala najazdu) osobiscie dalbym z rar item pandemke, g bolta, silverke, bh. Nic Powyzej, ceny znowu spadna i bedzie placz.

    Generalnie i tak plus wielki, czesto sie pada ale da rade ogarnac system tych najazdow

  15. #35
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    CMG
    Posty
    217
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ojciec Mateusz Zobacz post
    Troche lipa, ze z tych nowych mobow wypadaja itemy takie jak, Shaman Skirt, spy report, klapki(ostatnia fala najazdu) osobiscie dalbym z rar item pandemke, g bolta, silverke, bh. Nic Powyzej, ceny znowu spadna i bedzie płacz.
    Dodam, że wypadają jeszcze droższe i bardziej przydatne przedmioty �� a czy za mocne? Nie sądzę bo ostatnich fal nie da się bić solo, a potrzebne min 2 osoby, a jak podzielisz na ekipę i dodasz czas na to by doprowadzić do ostatnich fal to w tym czasie jesteś w stanie zarobić tyle na pasku i jeszcze więcej lv wbić �� Tak więc loot dobry, zachęcający bo na razie tylko 4/5 osób bije te najazdy, a są na prawdę proste skoro mając 70k hp blocze ostatnią fale ��

    Ja zwiększyłym tylko częstotliwość wypadania przedmiotów questowych tak jak napisał sasha bo rzadko spadają i jeszcze to do podziału jest ��

Podobne wątki

  1. Nan'Tsao Ankaros
    By SWAGGAFOX in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 10-10-2014, 15:38
  2. [SPRZEDAM] Dom, 50 sqm - Ankaros.
    By Ferrum in forum Handel
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 06-07-2013, 23:24
  3. Wyspa Ankaros Przebudowa.
    By Felietonista in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni Post / Autor: 10-02-2012, 22:53
  4. koniec swiata ufo atakuje!!!
    By elder dodek in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 23-12-2008, 18:39

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •