User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 15 z 15

Wątek: Regulamin? Ktos tego przestrzega?

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Regulamin? Ktos tego przestrzega?

    Witam serdecznie. Moj kolejny temat i kolejny bol dupy, otoz jeden z punktow regulaminu mowi:
    Chyba dla kazdego to zrozumialy punkt, ale wytlumacze pokrotce!
    Jezeli znalazles jakiegos buga przynoszacego korzysci w grze i masz zamiar go ukrywac zglos to bo usuniemy Ci cale konto! CALE KONTO! Nie postac, z ktorej wykorzystywales blad gry, ale cale konto!

    Kazdy zdaje sobie sprawe z tego, ze i tak znajda sie smialkowie, ktorzy beda ryzykowac by wzbogacic sie czy... poexpic w duzo latwiejszy sposob, a oto krotka lista banow za SWIADOME wykorzystywanie bledow gry, ktore mialy miejsce w ostatnim czasie:
     Click to show spoiler


    [26/12/2015 02:09] Santano -> Zarexoholik was banished because of Swiadome wykorzystywanie bledow gry.
    [27/12/2015 12:53] Yagami -> Merranus was banished because of Swiadome wykorzystywanie bledow gry.
    [27/12/2015 13:45] Yagami -> Leo master was banished because of Swiadome wykorzystywanie bledow gry.
    [03/01/2016 20:25] Yagami -> Trup was banished because of Swiadome wykorzystywanie bledow gry.
    [03/01/2016 20:25] Yagami -> Son Wild Tru was banished because of Swiadome wykorzystywanie bledow gry.
    [03/01/2016 20:25] Yagami -> First Tru was banished because of Swiadome wykorzystywanie bledow gry.
    [03/01/2016 20:24] Yagami -> First Kmq was banished because of Swiadome wykorzystywanie bledow gry.
    [03/01/2016 20:24] Yagami -> Elaw Ainok Eibos Mas was banished because of Swiadome wykorzystywanie bledow gry.
    [03/01/2016 20:24] Yagami -> Brum Brumek was banished because of Swiadome wykorzystywanie bledow gry.



    Czy ktos z Was zauwazyl cos dziwnego?

    To niezwykle! Koles dostal bana za wykorzystywanie bledow gry, malo tego nie usunieto mu calego konta tak jak powinno to wygladac gdyby administracja respektowala swoj wlasny regulamin, a teraz w dodatku mu tego bana zdjeto! Rozumiecie to?

    @Zarexoholik?
    Wydaje mi sie, ze gdybys zglosil buga nie dostalbys bana, alez skad - logika z apo nie idzie w parze. Tutaj najpierw sie banuje, a dopiero pozniej mysli nad przyczyna. Chociaz uwazam, ze w twoim przypadku sprawa wyglada jasno, ale jest juz ciemniej kiedy wstawiaja sie za toba koledzy(hehe, droga ekipo, klaniam sie). Ban mowi sam za siebie - nalezy ci sie kasacja konta.

    @Zarexoholik? 2
    Zaskocze cie - dobrze wiem za co dostales bana. Twoj kolega klapal dziobem na Game-Chacie i wszyscy, ktorzy byly wtedy online znaja sprawe.

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    będziesz banowany
    hohoho, juz sie boje
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    W dodatku BAN to raczej nie jest w stanie MÓWIĆ.
    Moze omawiales na jezyku polskim cos takiego jak podmiot liryczny?
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Naucz się czytać i przestrzegać regulamin, bo chyba zapomniałeś wspomnieć, że dostałeś bana za auto pusha i za chwilę miałeś unbana na postać Beezy Vuitton - wyjaśnisz to "kolesiostwo"?
    Tematu nie zalozylem po to aby debatowac nad moim banem za macro/boty tylko nad osobami, ktore wykorzystywaly bledy serwera i nie posniosly kary, o ktorej zapewnia sam regulamin.
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    No przecież! "Mój kolega" wie lepiej niż ja. :v
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Aaaa i z tego co mi wiadomo to merranus cisnął sobie potajemnie na tym bugu żeby na nim expić, bo myślał, że to się nie wyda.
    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Dla mnie dziwna sprawa, dobrze byłoby, gdyby ktoś z Administratorów dokładnie się wypowiedział w tej sprawie.
    Tutaj nie ma Administratorow, tak samo regulaminu.

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Dlaczego nie ma bana za bota, tylko za wykorzystywanie błędów gry? Ponieważ Santano prawdopodobnie się pomylił.
    W takim przypadku jego ban trwalby dluzej niz 9 dni, a ban nie mogl zostac skrocony poniewaz jego postac zostala ukarana za boty w przeszlosci i prawo do przedwczesnego umozenia go przepada.
    Ostatnio edytowane przez djakon : 04-01-2016 o 01:53

  2. #2
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie



    Przeczytaj sobie dokładnie ten punkt regulaminu. Sprawa ciebie nie dotyczy i została wyjaśniana między mną, a administracją. Także nie wiesz jak było, nie wiesz co zrobiłem, a czego nie, a zakładasz tematy ze swoją teorią spiskową co to jak było. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

    Cytat Napisał djakon
    @Zarexoholik?
    Wydaje mi sie, ze gdybys zglosil buga nie dostalbys bana, alez skad - logika z apo nie idzie w parze. Tutaj najpierw sie banuje, a dopiero pozniej mysli nad przyczyna.
    Nie masz pojęcia za jakiego buga dostałem bana i na ile go miałem. Nie masz pojęcia co, kiedy i komu zgłaszałem, bo ta sprawa cie nie dotyczy. Nie porównuj mnie do jakiegoś merranusa, czy leo mastera, bo to są zupełnie inne sytuacje. Także już zacznij mnie przepraszać za to oczernianie.

    Aaaa i z tego co mi wiadomo to merranus cisnął sobie potajemnie na tym bugu żeby na nim expić, bo myślał, że to się nie wyda.

    Cytat Napisał djakon
    Chociaz uwazam, ze w twoim przypadku sprawa wyglada jasno, ale jest juz ciemniej kiedy wstawiaja sie za toba koledzy(hehe, droga ekipo, klaniam sie). Ban mowi sam za siebie - nalezy ci sie kasacja konta.
    I znowu bezpodstawne oskarżenia o "kolesiostwo". To już się staje żenujące, mam nadzieję, że za pomówienia będziesz banowany. W dodatku BAN to raczej nie jest w stanie MÓWIĆ. Naucz się czytać i przestrzegać regulamin, bo chyba zapomniałeś wspomnieć, że dostałeś bana za auto pusha i za chwilę miałeś unbana na postać Beezy Vuitton - wyjaśnisz to "kolesiostwo"?

    Cytat Napisał djakon
    @Zarexoholik? 2
    Zaskocze cie - dobrze wiem za co dostales bana. Twoj kolega klapal dziobem na Game-Chacie i wszyscy, ktorzy byly wtedy online znaja sprawe.
    No przecież! "Mój kolega" wie lepiej niż ja. :v

    Cytat Napisał djakon
    Tematu nie zalozylem po to aby debatowac nad moim banem za macro/boty tylko nad osobami, ktore wykorzystywaly bledy serwera i nie posniosly kary, o ktorej zapewnia sam regulamin.
    W regulaminie masz jasno napisane, że kto wykorzystuje i ukrywa błędy gry dla własnego zysku - a przecież nawet nie wiesz co ja zrobiłem i po co typku.

    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Mam nadzieję, że za mój podpis zostaniesz odpowiednio ukarany. Namawiałeś innych do łamania regulaminu(chodzi o sytuacje z Tocą, przecież ponoć mu mówiłeś na ts, żeby włączył pusha). Mam nadzieję, że coś z tym zrobią, bo przecież przyznałeś się na forum publicznym, że go namawiałeś, prawda? Ciekawe, czy twój kolega Dementor już usunął na stałe twojego posta, czy ktoś z SM/Administracji może to jeszcze podejrzeć
    Mówiłem co pisać, a to, że włączył bota i dostał za to bana to już jego sprawa. Znowu wprowadzasz ludzi w błąd.

    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Widzisz, najwięcej szczekasz, a najmniej wiesz :/ Zapytałeś go przypadkiem, czy nie miał dowodów na to, że nie miał tego bota? Włącz myślenie i nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo robisz to za każdym razem
    Nie szczekam to raz, a dwa, że sam go nagrałem? :v Także po co wypisujesz głupoty na temat, którego nie znasz?

    Cytat Napisał Sokol from West
    Znów nasłuchałeś się pewnie flaca, coś Ci tam powiedział/napisał, a ty to łyknąłeś i uznałeś, że jest to prawdziwe. Prawda jest taka, że zarówno ty, flac i inni mogą tworzyć miliony teorii, które mijają się z prawdą i tylko sam Merranus wie, co chciał tym osiągnąć - mógł zrobić tak jak napisałeś, może chciał tylko sprawdzić jak to działa?
    To już jest hipokryzja.

    Cytat Napisał Sokol from West
    To jak to w końcu jest? Wytłumaczysz nam?
    Nie będę tłumaczyć się jakiemuś użytkownikowi/graczowi, który kupił sobie postać i myśli, że jest ważny.

    Cytat Napisał Sokol from West
    Co do tematu - nie raz już pokazano, że niektórzy gracze mają większe "prawa" od pozostałych i niestety to zawsze będzie miało tu miejsce Nic z tym nikt nie zrobi, bo niektórzy mają "klapki" na oczach i nie dostrzegają co tu się za przeproszeniem "odpierdala". Za chwile ktoś zamknie temat, dając jak zawsze ten sam tekst "sprawa zostanie wyjaśniona w ekipie/sprawa została wyjaśniona między graczem i administracją". Typowe APO, pozdrawiam
    Tutaj dam korektę: "Sprawa została wyjaśniona z administracją".
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 04-01-2016 o 02:28

  3. #3
    Veni, vidi, vici #2015 #2016 Arab's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 908
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A co myślałeś? przecież wiadome jest, że jeśli np. Ty wykorzystasz błąd, to Tobie usuną konto, ale jeśli zarex wykorzysta, to jest "nadmierne testowanie błędu" i ban na parę dni
    #żenada

  4. #4
    Gaduła >>>AWESOME<<<'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Miasto
    ze Śląska
    Posty
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czasami mi sie wydaje ze Gmowie maja inny regulamin niz gracze. Ja wysylalem multum zgloszen na roznych graczy ktorzy ewidentnie lamali regulamin lecz jezeli trafilem na Jihada to jeden GM za kazdym razem tak naciagal (czasami i w ogole go lamal) regulamin zeby wyszlo na jego. Wiec jezeli sie pytasz czy ktos przestrzega regulaminu to Ci odpowiem ze gracze lepiej go przestrzegaja jak wiekszosc GM.

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Mówiłem co pisać, a to, że włączył bota i dostał za to bana to już jego sprawa. Znowu wprowadzasz ludzi w błąd.
    teraz to mnie rozwaliles xD myslisz ze ktos jest taki durny by uwierzyc w to ze gadales Toce co ma pisac i z tego wynika ze wiedzial iz ten zarexik to nie jestes Ty a i tak pokazywal obcej osobie swojego autopusha xDD? i kto tu kogo wprowadza w blad.
    Ostatnio edytowane przez >>>AWESOME<<< : 04-01-2016 o 02:18

  5. #5
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    To już się staje żenujące, mam nadzieję, że za pomówienia będziesz banowany.
    Mam nadzieję, że za mój podpis zostaniesz odpowiednio ukarany. Namawiałeś innych do łamania regulaminu(chodzi o sytuacje z Tocą, przecież ponoć mu mówiłeś na ts, żeby włączył pusha). Mam nadzieję, że coś z tym zrobią, bo przecież przyznałeś się na forum publicznym, że go namawiałeś, prawda? Ciekawe, czy twój kolega Dementor już usunął na stałe twojego posta, czy ktoś z SM/Administracji może to jeszcze podejrzeć

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    W dodatku BAN to raczej nie jest w stanie MÓWIĆ. Naucz się czytać i przestrzegać regulamin, bo chyba zapomniałeś wspomnieć, że dostałeś bana za auto pusha i za chwilę miałeś unbana na postać Beezy Vuitton - wyjaśnisz to "kolesiostwo"?
    Widzisz, najwięcej szczekasz, a najmniej wiesz :/ Zapytałeś go przypadkiem, czy nie miał dowodów na to, że nie miał tego bota? Włącz myślenie i nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo robisz to za każdym razem


    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    No przecież! "Mój kolega" wie lepiej niż ja. :v
    Zawsze wiesz wszystko "lepiej" od każdego, prawda? (to ironia, żebyś zaraz nie tworzył jakiś wyssanych z palca teorii)

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Aaaa i z tego co mi wiadomo to merranus cisnął sobie potajemnie na tym bugu żeby na nim expić, bo myślał, że to się nie wyda.
    Znów nasłuchałeś się pewnie flaca, coś Ci tam powiedział/napisał, a ty to łyknąłeś i uznałeś, że jest to prawdziwe. Prawda jest taka, że zarówno ty, flac i inni mogą tworzyć miliony teorii, które mijają się z prawdą i tylko sam Merranus wie, co chciał tym osiągnąć - mógł zrobić tak jak napisałeś, może chciał tylko sprawdzić jak to działa? Więc jakbyś mógł:
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
    ... i jeszcze jedno, co już napisał Dijako

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    No przecież! "Mój kolega" wie lepiej niż ja. :v
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Aaaa i z tego co mi wiadomo to merranus cisnął sobie potajemnie na tym bugu żeby na nim expić, bo myślał, że to się nie wyda.
    To jak to w końcu jest? Wytłumaczysz nam?



    Co do tematu - nie raz już pokazano, że niektórzy gracze mają większe "prawa" od pozostałych i niestety to zawsze będzie miało tu miejsce Nic z tym nikt nie zrobi, bo niektórzy mają "klapki" na oczach i nie dostrzegają co tu się za przeproszeniem "odpierdala". Za chwile ktoś zamknie temat, dając jak zawsze ten sam tekst "sprawa zostanie wyjaśniona w ekipie/sprawa została wyjaśniona między graczem i administracją". Typowe APO, pozdrawiam

    @Zarexoholik?
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Mówiłem co pisać, a to, że włączył bota i dostał za to bana to już jego sprawa. Znowu wprowadzasz ludzi w błąd.
    Widzisz, żeby odpalić bota(wyjaśniłem niżej) to trzeba czasem coś wpisać, prawda? Sam się przyznajesz w tym momencie, że kazałeś pisać, więc gratulacje Te twoje "exivy coś tam", które nie jedna osoba udostępniała, to też coś znaczą, prawda? Wypieraj się dalej, że nie masz nic wspólnego z botami Rozbawiasz mnie w tym momencie, zresztą jak zawsze Jesteś największym hipokrytą na tym serwerze, gratulacje

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Nie szczekam to raz, a dwa, że sam go nagrałem? :v Także po co wypisujesz głupoty na temat, którego nie znasz?
    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Zapytałeś go przypadkiem, czy nie miał dowodów na to, że nie miał tego bota?
    Skoro ty znasz, to chyba zapomniałeś o czymś takim, że gdy ma się odpowiednie dowody na swoją niewinność, to ban zostaje zdjęty, prawda? Chyba o tym zapomniałeś z nerwów :\

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    To już jest hipokryzja.
    Hipokryzją jest cała twoja marna osoba, próbująca usilnie udowodnić, że coś znaczy na tym serwerze. Jesteś największym idiotą(no bo jak cie tu nazwać), bo jak inaczej określić osobę, która uważa się za "króla" tibijskiego serwera? Masz bardzo fajny sposób na dowartościowanie swojej osoby, napiszę ci kolejny raz - gratulacje!

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Nie będę tłumaczyć się jakiemuś użytkownikowi/graczowi, który kupił sobie postać i myśli, że jest ważny.
    Bardzo słabe źródło informacji posiadasz, mogłeś popytać swoich kumpli, czy rzeczywiście to ja kupiłem, czy może po prostu ją dostałem?

    Taki szczegół, ja "kupiłem"(według ciebie, znów wprowadzasz ludzi w błąd, ile można?), a ty spędziłeś tysiące godzin na tym serwerze, więc kto przegrał, ja czy ty? Odpowiedź jest jedna - jeśli będziesz na tyle "inteligentny", to ją znajdziesz. Mam prośbę, nie pomyl się tylko i nie mijaj się kolejny raz z prawdą :]
    Ostatnio edytowane przez Sokol from West : 04-01-2016 o 02:12

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zarexoholik nie ukrywał błędu, zgłosił go, ale dostał bana głównie dlatego, że przy sprawdzaniu błędu używał bota.
    Ponoć on sam zgłosił się z tym do Santano.
    Dlaczego nie ma bana za bota, tylko za wykorzystywanie błędów gry? Ponieważ Santano prawdopodobnie się pomylił.

    Tyle wiem z pewnych źródeł, a ile w tym prawdy?
    Dla mnie dziwna sprawa, dobrze byłoby, gdyby ktoś z Administratorów dokładnie się wypowiedział w tej sprawie.

    @down
    Wrozbita Maciej mi dzis w nocy przekazal taka informacje przez telefon. Karty powiedza wszystko!
    Twoj kolega nie bylby zadowolony, gdybym go ujawnil.

    Im mniej wiesz, tym lepiej spisz wiec idz juz spac, bo strasznie gwiazdorzysz.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 04-01-2016 o 02:31

  7. #7
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Zarexoholik nie ukrywał błędu, zgłosił go, ale dostał bana głównie dlatego, że przy sprawdzaniu błędu używał bota.
    Ponoć on sam zgłosił się z tym do Santano.
    Dlaczego nie ma bana za bota, tylko za wykorzystywanie błędów gry? Ponieważ Santano prawdopodobnie się pomylił.

    Tyle wiem z pewnych źródeł, a ile w tym prawdy?
    Dla mnie dziwna sprawa, dobrze byłoby, gdyby ktoś z Administratorów dokładnie się wypowiedział w tej sprawie.
    Świetnie, że się wypowiedziałeś. Teraz napisz mi od kogo masz te informacje, bo jeśli nie napiszesz od kogo to i tak sprawa wyciągania informacji zostanie zgłoszona wyżej.

    PS: Szkoda, że wszystko im podałeś, bo fajnie czytało się te teorie spiskowe na mój temat.

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer
    @down
    Wrozbita Maciej mi dzis w nocy przekazal taka informacje przez telefon. Karty powiedza wszystko!
    Twoj kolega nie bylby zadowolony, gdybym go ujawnil.
    Wróżbita Maciej, czy jakiś kolega, który ma dostęp do działu Zgłoszeń/Odwołań, zdradź nam!
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 04-01-2016 o 02:27

  8. #8
    Łowca postów Cleyu's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    288
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przecież to było wiadome, że polecą unbany ale spodziewałem się też zdjęcia bana dla Merranusa lecz sie myliłem. No ale strzelam, że ta historyjka, która napisał Sasha jest zmyślona tylko po to żeby każdy z nas to łyknął. Btw do Administracji, który raz już usuwaliście Zarexoholika i go oddajecie, hmm?

  9. #9
    Łowca postów Natsu's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    212
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    czyli rozumiem ze jak będę używał cave bota tez nie będzie delete tylko ban na 9 dni tak?

    to jest aż śmieszne i żałosne ze ludzie na pinkach wbili ileś tam lvli/procent do lvla i tylko 9 dni ban xd
    znając życie bug jest od początku dodania motyli, nie wiem kiedy dokładnie je dodali wiec nie ma tez pewności ze taki zarex czy lub kto inny co rok za darmo wbijali lvle xd śmieszne xd

  10. #10
    Gaduła Old-Don Ja's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Tychy
    Posty
    126
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do tematu, też nie jestem na czasie może ktoś wyjaśnić na czym ten bug polegał? I dlaczego kary nie były konsekwentne do regulaminu??!!
    A powiem wam, bo regulamin jest po to by ADMIN(ten najmniej stronniczy) mógł go wykorzystywać na swój sposób, za każdym razem może się nim tłumaczyć bo ile jest ludzi, tyle jest interpretacji... ( odnosząc się do kar jakie były za owe "świadome wykorzystywanie błędów w grze")
    Pozdrawiam, czekam na wypowiedź Mortiis'a/Santano/Tygrysa, może kiedyś się doczekam, chodź szczerze w to wątpię
    Ostatnio edytowane przez Dementor : 04-01-2016 o 20:48

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ten ''niby'' bug polegal na tym, ze kiedy zechciales podlac choinke sokiem z motyla stawal sie on nieskonczony, badz wielokrotnego uzytku(zaleznie od koloru). W ogole jestem ciekaw, ktory baran z administracji zrobil cos takiego? Przeciez taki nieskonczony sok nie moglby powstac gdyby skrypt mu na to nie pozwalal, prawda? Sprawa nie jest taka prosta jaka sie wydaje i przedstawia ja Zarexohilik?. Dochodze do wnioskow, ze to nie byl zaden bug, ale doskonaly plan czlonka/czlonkow ekipy i pewnej grupy graczy, dzieki ktoremu mogliby utrzymywac pozycje w statystykach bez ruszania dupy na respawn.

  12. #12
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    no pytanie jest jedno - skoro postacie Zarexoholik jak i Merranus zostały zbanowane za to samo, dlaczego tylko jedna z nich została odbanowana?
    nie ma bo ukradli -_-

  13. #13
    Łowca postów `Rapi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    244
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Okey Zobacz post
    no pytanie jest jedno - skoro postacie Zarexoholik jak i Merranus zostały zbanowane za to samo, dlaczego tylko jedna z nich została odbanowana?
    A no właśnie dlatego, że nikt z was nie wie co robił Zarex, a co robił Merranus, nie pisze tego posta ze wzgledu na to żeby tu kogoś bronić, ale już mnie to zaczyna irytować, jak nikt nie wie o co chodzi, a powstaja takiego typu tematy. Proponuje zapytać Santano osobiście, bo z tego tematu nic nie wyniknie.
    성실

  14. #14
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał `Rapi Zobacz post
    A no właśnie dlatego, że nikt z was nie wie co robił Zarex, a co robił Merranus, nie pisze tego posta ze wzgledu na to żeby tu kogoś bronić, ale już mnie to zaczyna irytować, jak nikt nie wie o co chodzi, a powstaja takiego typu tematy. Proponuje zapytać Santano osobiście, bo z tego tematu nic nie wyniknie.
    Widzisz, jesteś w błędzie. Dziwnym trafem ja jakoś wiem, co zrobił jeden i drugi Zarówno zarex, jak i Merranus korzystał z buga, jednego z nich trochę poniosło i wykorzystywał to mimo, że był wtedy online zarówno Santano, jak i Yagami, dał się złapać i ma za swoje xD

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Może oni też dostaną unban za kilka dni? kto to wie? Osobiście kiedyś wiedziałem jak zrobić crash, raz zrobiłem nieświadomie a gdy następnym razem zrobiłem to wiedziałem i zgłosiłem i kary nie było. Oni też się przyznali więc może będzie unban

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 03-04-2012, 00:01
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 19-02-2012, 16:35
  3. Odpowiedzi: 15
    Ostatni Post / Autor: 14-12-2011, 19:49
  4. [Forum]Scoop nie przestrzega regulaminu?
    By Sub Zero 2 in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni Post / Autor: 03-06-2010, 11:24
  5. Ma ktos mape z tego otsa
    By csmaniak in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 30-06-2008, 21:59

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •