User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Jestem na?

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    13 59.09%
  • Nie

    9 40.91%
Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Wątek: Wardy-Cod

  1. #1
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Wardy-Cod

    Tak jak w temacie proponuje lekka zmiane respa ward na cod, jest to resp nie uzywane, a gdyby ich resp zmienic? tak jak zostaly zmieniony resp ms na ank?
    Lepszy resp i jestem pewien ze ten zapomniany teren byl by uzywany!

    #edit
    Cytat Napisał Szalom Zobacz post
    Khartusik
    Poziom: 696
    Byłeś tam w ogóle kiedyś, czy tylko mapkę przeglądasz i szukasz nie wiadomo czego?
    Po 1 pierwszy raz nie gram na APO, a po 2 tak byłem tam i nawet expiłem!

    @edit2
    Cytat Napisał Boonek* Zobacz post
    Mozna poszerzyc korytarze, ale to wszystko moim zdaniem
    Tak jak napisał Boonek można poszerzyć korytarze i już by się o niebo lepiej expiło.

    @edit3
    Cytat Napisał Adam Czarodziej Zobacz post
    A tak btw to skoro grałeś już wcześniej na APO i na tym respie wardów expiłeś to czemu nie założyłeś wtedy tematu o modernizacji tego respa?
    Poniewaz ten resp byl w tedy jeszcze uzywany, a na dana chwile ten resp jest zapomniany.
    A chyba lepiej poprawic stary resp niz robic jakies nowe moby i nowy resp

    @edit4
    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Co do samego respa - można trochę poszerzyć korytarze, nie mówię, że nie Taki MS/ED znowu zyskają dobrego respa.
    Co do ilości expa/hp warda itp to od razu pojawia mi się czerwona lampka - ile Nili, ile returnedów a ile wardów weźmiesz takim 2k 'na klatę'? O ile returnedy po 3-4 weźmiesz (więcej zje Cię na combo) [wychodzi 30-40exp/hp], Nili 2-3 [36-54exp/hp] to wardów możesz ciągnąć za sobą i 10 [~50exp/hp] o ile oczywiście ogarniasz używanie EQ aby jeszcze efektywniej expić i myszki aby nie dostać trapa Do tego dochodzą taski które trochę rekompensują
    Tak więc potwora szczerze bym już nie ruszał (no, może tam dodał z 50-100k expa, ale nie więcej i ewentualnie coś do loota).
    .
    Tak jak napisał Squid mogło by być.


    Patrząc na sonde widze że osoby które dały na nie, prawie żadna z nich nie grałą postaciami 2k-3k tylko kupiła postać, ale widze maja dużo do powiedzenia.

    @edit5
    Cytat Napisał Week Zobacz post
    A tak serio, to nie widzę potrzeby zmiany respa, jedynie dodać kilka K expa wardowi i to w zupełności wystarczy
    Myśle że nawet taka mała zmiana i już by się lepiej expiło.

    @edit6
    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    Według mnie ten resp jest zapomniany, kiedyś to po parę osób expiło tam. Według mnie resp powinnien zostać powiększony chodzi mi o korytarze + dodać 200 do 300 max MLN! oraz lot zwiększyć + ew. HP trochę żeby nikt nie płakał, że za dobrze jest!
    Myśle że będzie git.
    Ostatnio edytowane przez MichaS : 01-11-2017 o 11:40

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Teraz każdy respawn będziecie chcieli zmieniać? Bez przesady.. Te Wardy nadal są dobre dla dla poziomów 2000-2500, więc nie widzę potrzeby zmiany tego respawna. Nie ułatwiajmy już tej gry, serio! Sorry, ale jestem na nie.

    Patrz na czasy, kiedy grało na APO po 300-400 osób i jakoś nikt nigdy problemu tam expić nie miał.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Miasto
    Glasgow.
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mozna poszerzyc korytarze, ale to wszystko moim zdaniem



    #up na main grasz od 3,6k lvla, wiec jakim prawem wgl sie wypowiadasz na temat o ktorym nie masz zielonego pojecia? :/

  4. #4
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na wstępie zapytam tylko, czy Was to już do reszty popierdoliło? XD Ostatnio wprowadzili trochę zmian w respach, a Wam i tak ciągle mało. Jeśli chodzi o Wardy na CoD, to przecież ten resp tyle lat tam jest, a do tego nigdy ludzie nie narzekali, że im coś w nim nie pasuje. Osobiście nie widzę sensu go zmieniać, jest dobrym, jak nie bardzo dobrym respem, a na Wardach i tak mało kto expi, bo są inne, lepsze moby.

    Jestem na nie.

    Ps. Jest gdzieś temat, które respy wypadałoby zmienić, więc nim założysz kolejny temat, to sprawdź dokładnie forum.

  5. #5
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A na ten resp też Ci potrzebne tp jest? Nie jest potrzebna zmiana na tym respie może zamiast proponować w modernizacji tego respa to wbij poziom na którym będziesz mógł tam expić. A tak btw to skoro grałeś już wcześniej na APO i na tym respie wardów expiłeś to czemu nie założyłeś wtedy tematu o modernizacji tego respa?
    Nie
    Cytat Napisał Khartusik Zobacz post
    @edit3

    Poniewaz ten resp byl w tedy jeszcze uzywany, a na dana chwile ten resp jest zapomniany.
    A chyba lepiej poprawic stary resp niz robic jakies nowe moby i nowy resp.
    A może gdyby nie było respa w temple to ludzie by chodzili na stare respy.
    Patrząc na logikę skoro padniesz i zaraz jesteś po 2 sekundach na respie spowrotem. To nie te czasy żeby latać dalej na resp jak eventowe czy pasek na który też jest teleport w temple.
    Ostatnio edytowane przez Showtek : 01-11-2017 o 02:42

  6. #6
    Skała Harakiri II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anmus Zobacz post
    Teraz każdy respawn będziecie chcieli zmieniać? Bez przesady.. Te Wardy nadal są dobre dla dla poziomów 2000-2500, więc nie widzę potrzeby zmiany tego respawna. Nie ułatwiajmy już tej gry, serio! Sorry, ale jestem na nie.

    Patrz na czasy, kiedy grało na APO po 300-400 osób i jakoś nikt nigdy problemu tam expić nie miał.
    Proszę cię nie bądź śmieszny, tu nawet nie chodzi o resp, a same potwory jakimi są wardy, są one kompletnie nie opłacalne, mają za dużo hp biorąc pod uwagę ilość Expa, który za nie otrzymujemy.. Spróbuj iść poexpic takim 2k msem albo ed jestem pewien że po zabiciu kilku momentalnie wrócisz na nile, ewentualnie ebole
    Jestem na tak, ale również ze zmianą potwora

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Co do samego respa - można trochę poszerzyć korytarze, nie mówię, że nie Taki MS/ED znowu zyskają dobrego respa.
    Co do ilości expa/hp warda itp to od razu pojawia mi się czerwona lampka - ile Nili, ile returnedów a ile wardów weźmiesz takim 2k 'na klatę'? O ile returnedy po 3-4 weźmiesz (więcej zje Cię na combo) [wychodzi 30-40exp/hp], Nili 2-3 [36-54exp/hp] to wardów możesz ciągnąć za sobą i 10 [~50exp/hp] o ile oczywiście ogarniasz używanie EQ aby jeszcze efektywniej expić i myszki aby nie dostać trapa Do tego dochodzą taski które trochę rekompensują
    Tak więc potwora szczerze bym już nie ruszał (no, może tam dodał z 50-100k expa, ale nie więcej i ewentualnie coś do loota).

    Ogółem poczytam jeszcze co macie ciekawego do powiedzenia
    Ja generalnie bym zmniejszyl im troche hp, nie mowie ze exp jest az tak zly, ale jest nieoplacalny, ze wzgledu na to ze nawet po wpisaniu "adite mana" trzeba sie co chwile zatrzymywac na tych wardach, a jak jeszcze dostaniesz trapa na tym cod to juz wgl ci sie nie chce tam wracac... Za paskiem jest spoko, bo masz otwarta przestrzen, ale i tak problem z mana jest dosc duzy, wlasnie przez ich ilosc hp

    Kolejna wada, to ze ja jako 2.2k ms mam 30k hp a przykladowo zlapie mnie lekki lag servera z miejsca bede w temple, bo one za szybko biegaja i zdecydowanie za duzo bija, te potwory moze sa dobre do expa ale dla 3,5k+ lvli (magiczne)

    Dodatkowo dodam ze nila mam na 10 hitow, a warda na 16.. Oba potwory bija podobnie od 4 do nawet 16k..
    Ostatnio edytowane przez Harakiri II : 01-11-2017 o 13:29

    Destruction 1-...
    Destruction Rook 1-...
    Poradnik dla poczatkujacych
    Moj Life

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Jeśli chodzi o Wardy na CoD, to przecież ten resp tyle lat tam jest, a do tego nigdy ludzie nie narzekali, że im coś w nim nie pasuje. Osobiście nie widzę sensu go zmieniać, jest dobrym, jak nie bardzo dobrym respem, a na Wardach i tak mało kto expi, bo są inne, lepsze moby.
    Hm. Może nie narzekali bo nie mieli wyboru i Wardy były jedynym respawnem na którym warto było expić. Jest dobrym respem? Raczej był... To nie te czasy.

    #tRespawn sam w sobie jest bardzo dobry, jedyne czego wymaga zmiany to sam potwór, ponieważ 330k hp z 1,75 mln wygląda miernie na tle Nila czy Returneda.
    Ale po co robić zmiany? Chcesz żeby było jeszcze łatwiej? Lepiej niech taki olbrzymi respawn stoi pusty.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    NIby dodali mu expa ale dalej za mało i nikt na nich nie expi. Juz dawno pisałem żeby powiększyli resp na cod lub usunęli skały ev powiększyli przejście lecz Tygrys napisał że to nie możliwe. Więc raczej nic z tego nie będzie.

    Zaznaczam tak

  9. #9
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do samego respa - można trochę poszerzyć korytarze, nie mówię, że nie Taki MS/ED znowu zyskają dobrego respa.
    Co do ilości expa/hp warda itp to od razu pojawia mi się czerwona lampka - ile Nili, ile returnedów a ile wardów weźmiesz takim 2k 'na klatę'? O ile returnedy po 3-4 weźmiesz (więcej zje Cię na combo) [wychodzi 30-40exp/hp], Nili 2-3 [36-54exp/hp] to wardów możesz ciągnąć za sobą i 10 [~50exp/hp] o ile oczywiście ogarniasz używanie EQ aby jeszcze efektywniej expić i myszki aby nie dostać trapa Do tego dochodzą taski które trochę rekompensują
    Tak więc potwora szczerze bym już nie ruszał (no, może tam dodał z 50-100k expa, ale nie więcej i ewentualnie coś do loota).

    Ogółem poczytam jeszcze co macie ciekawego do powiedzenia
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  10. #10
    Gaduła Colinovsky's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anmus Zobacz post
    Teraz każdy respawn będziecie chcieli zmieniać? Bez przesady.. Te Wardy nadal są dobre dla dla poziomów 2000-2500, więc nie widzę potrzeby zmiany tego respawna. Nie ułatwiajmy już tej gry, serio! Sorry, ale jestem na nie.

    Patrz na czasy, kiedy grało na APO po 300-400 osób i jakoś nikt nigdy problemu tam expić nie miał.
    Te, weź sobie do słownika jakiś większy zasób słów ogarnij, bo się powtarzasz.

    Kiedyś tam expili, bo nie było np. respów eventowych, a poza tym ludzi było tak dużo na serwerze, że każdy resp był po prostu zajmowany, nie ważne czy był to najbardziej opłacalny resp czy nie, po prostu inne były zajęte, to brałeś co zostało.

    Aktualnie nie expi tam NIKT. Możesz się tam przejść i postać tydzień. Ciekaw jestem ile osób naliczysz. Więc chyba zdecydowanie lepszym wyborem byłoby poprawienie nieuczęszczanych miejsc niż tworzenie nowych od zera, chociażby ze względu na czas jaki trzeba poświęcić na tworzenie tego wszystkiego. Sam resp jest w porządku, jednak z pewnych względów dużo lepiej jest expić na innych stworach. Jak dla mnie, najlepiej byłoby się skupić na samych stworach, które nie są uczęszczane, a jest tego całkiem sporo na serwerze.

    Rozwiązanie? Najlepiej byłoby po prostu poprawić współczynniki EXP/HP większości nieuczęszczanych stworów i stałyby się one znacznie bardziej atrakcyjne. Jak dla mnie powinien powstać osobny temat, w którym można by pisać które stwory są złe i proponować ich zmiany (tylko propozycje, bez żadnych komentarzy).

    Poza tym, ułatwianie gry? Serio? Trzeba było tak płakać jak wprowadzali respy eventowe, motyle i inne gówna, które ten serwer dobiły, a nie pod postami, które chcą przywrócić coś, co kiedyś funkcjonowało i było dobre.

  11. #11
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    617
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    [ironia]Nie lepiej ustawić każdemu potworowi tyle samo expa/hp i taki sam loot? Każdy poszedłby na takiego moba, co podoba mu się nazwą i wygląd
    Ktoś chciałby iść na borsuki, to poszedłby na wardy, ktoś chciałby pobić kurczaki, to idzie na Tiny, ktoś zające, to idzie na Nile?
    Nie byłoby płaczu, że tam jest lepiej, a tu gorzej, bo każdy miałby to samo.[/ironia]

    A tak serio, to nie widzę potrzeby zmiany respa, jedynie dodać kilka K expa wardowi i to w zupełności wystarczy

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Według mnie ten resp jest zapomniany, kiedyś to po parę osób expiło tam. Według mnie resp powinnien zostać powiększony chodzi mi o korytarze + dodać 200 do 300 max MLN! oraz lot zwiększyć + ew. HP trochę żeby nikt nie płakał, że za dobrze jest!

  13. #13
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wbiłem na tym respie kilkaset poziomów i nie przeszkadzała mi szerokość korytarzy. Masz 600 poziom, a szukasz zmian na respie dla 1,5k+. Ward wciągnąłby cię na strzała ze słabszej łapy. Żeby "ożywić" ten resp wystarczy minimalnie zwiększyć ilość expa oraz dodać lepszy loot - tak by opłacało się na nich expić np. jakieś rarki, które by leciały rzadko, ale jednak - pharao sword, eagle shield etc.

    Jestem na NIE.

Podobne wątki

  1. Wardy.
    By Deads in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni Post / Autor: 08-10-2010, 14:21
  2. Wardy a MS
    By Szkarlatny leon. in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni Post / Autor: 17-05-2010, 18:40
  3. Wardy
    By Duffi in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 20-02-2010, 23:15
  4. Wardy
    By M4A1 in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni Post / Autor: 16-01-2010, 12:03
  5. Wardy.
    By Azielu$ in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni Post / Autor: 14-10-2009, 22:41

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •