User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Wątek: Taski u NPC Gimli/Legolas - do poprawy.

  1. #1
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Taski u NPC Gimli/Legolas - do poprawy.

    Taski u NPC Gimli/Legolas są całkowicie nieopłacalne. Nie oszukujmy się, że zabicie 500 dwarfów/efów exe to mnóstwo czasu. Ani z nich expa, ani loota. Nie lecą z nich praktycznie żadne użyteczne przedmioty, a za wykonanie w/w tasków dostajemy marne kilka % do poziomu...

    Zakładam, że na palcach jednej ręki (sapera) można policzyć osoby, które wykonały choćby jeden taki task podczas całej "kariery" na APO.

    Czas poprawić loot, exp oraz nagrody za wykonywanie tego taska.

    Cytat Napisał Damballa Zobacz post
    Osobiście nigdy tych tasków nie robiłem bo tak jak mówisz są nie opłacalne.
    Wątpie że podrasowanie tasków u dwarfów i elfów sprawi większe zainteresowanie nimi bo powyzej 3,5k już mało kto klepie jakie kolwiek taski. Nie oszukujmy się ale najlepiej sie expi na dwarfach ze sio i na nowych a na nie niestety nie ma tasków bo i zarobek i exp jest śmietanką na torcie. Tak że moim zdaniem to strata czasu, Który może być wykorzystany w chociaż by zaktualizowanie strony APO, kalkulatar, potwory, itemy itp.

    Nie gdybaj w starych przedziałach APO tylko płyń z prądem
    E tam! Jak poprawi się stare to nowe będzie lepsze.

    Cytat Napisał Khartusik Zobacz post
    Nie wiem czy wiesz, ale jednym z warunków aby mieć full ceny u elfa czy dwarfa musisz wykonać taska u tych NPC, więc 500 potworów jest dobrą liczbą, a przecież nikt Ci nie każe robić tych tasków.
    Synu, kiedy ja robiłem shaman buty w 2012 roku to ty nie widziałeś czym jest APO.
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 21-01-2021 o 19:06

  2. #2
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem czy wiesz, ale jednym z warunków aby mieć full ceny u elfa czy dwarfa musisz wykonać taska u tych NPC, więc 500 potworów jest dobrą liczbą, a przecież nikt Ci nie każe robić tych tasków.

  3. #3
    Łowca postów Damballa's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    251
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Osobiście nigdy tych tasków nie robiłem bo tak jak mówisz są nie opłacalne.
    Wątpie że podrasowanie tasków u dwarfów i elfów sprawi większe zainteresowanie nimi bo powyzej 3,5k już mało kto klepie jakie kolwiek taski. Nie oszukujmy się ale najlepiej sie expi na dwarfach ze sio i na nowych a na nie niestety nie ma tasków bo i zarobek i exp jest śmietanką na torcie. Tak że moim zdaniem to strata czasu, Który może być wykorzystany w chociaż by zaktualizowanie strony APO, kalkulatar, potwory, itemy itp.

    Nie gdybaj w starych przedziałach APO tylko płyń z prądem


    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    E tam! Jak poprawi się stare to nowe będzie lepsze.
    Coś w tym jest
    Ostatnio edytowane przez Damballa : 21-01-2021 o 19:37
    Ripplex ->2958 - ...
    Kapitan Hasz -> 1253 - 2831
    Damballa ->
    4577 - 4962

    ...

  4. #4
    Inpacto
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damballa Zobacz post
    Osobiście nigdy tych tasków nie robiłem bo tak jak mówisz są nie opłacalne.
    Wątpie że podrasowanie tasków u dwarfów i elfów sprawi większe zainteresowanie nimi bo powyzej 3,5k już mało kto klepie jakie kolwiek taski. Nie oszukujmy się ale najlepiej sie expi na dwarfach ze sio i na nowych a na nie niestety nie ma tasków bo i zarobek i exp jest śmietanką na torcie. Tak że moim zdaniem to strata czasu, Który może być wykorzystany w chociaż by zaktualizowanie strony APO, kalkulatar, potwory, itemy itp.

    Nie gdybaj w starych przedziałach APO tylko płyń z prądem




    Coś w tym jest
    Nie kumam twojego toku myslenia. Cos jest bezuzyteczne bo sie nie oplaca aktualnie tam expic wiec zotawmy to jak jest?

    Co do tematu to jestem za zmiana bo tak jak Damballa powiedzial dwarfy i dwarfy a zmiana starego daje nowe mozliwosci. Skonczyloby sie marudzenie o resp na dwarfch. Przydaloby sie w sumie dodac moze jakis lot materialow.

    Co do taskow to sie nie wypowiadam bo nie robilem a nawet nie wiedzialem ze istnieja

Podobne wątki

  1. [Strona] Asian Hornet - do poprawy.
    By Malff in forum Strona / Forum / Konto
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 27-10-2017, 22:21
  2. Skille/atak broni - do poprawy.
    By Zarexoholik? in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 17-08-2011, 09:38
  3. Odpowiedzi: 28
    Ostatni Post / Autor: 25-12-2009, 20:28
  4. [Strona] Znaczne poprawy
    By Selinara in forum Inne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 31-08-2009, 18:39

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •