User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Wątek: Sta?y?ci [2013]

  1. #1
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Stażyści [2013]

    Cytat Napisał FilmWeb
    Komedia w reżyserii Shawna Levy (”Giganci ze stali”, ”Noc w muzeum”, ”Różowa pantera”). Dwaj zwolnieni z pracy panowie ”po czterdziestce” zmuszeni są podjąć staż w firmie internetowej, której właściciele mogliby być ich synami, co owocuje konfliktem pokoleń na niespotykaną dotąd skalę. W rolach głównych: Vince Vaughn (“Mr. & Mrs. Smith”), Owen Wilson (”Poznaj mojego tatę”) i Rose Byrne (”Zapowiedź”).
    28 czerwca - premiera w Polsce. Ogólnie uwielbiam duet Owen & Vince - świetnie zagrali w "Polowaniu na druhny", ale oczywiśnie nie tylko dzięki temu filmowi zgarnęli fejm.
    Ostatnio edytowane przez Demon : 08-04-2013 o 17:07

  2. #2
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    161
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tez ich lubie nawet jak graja osobno Zwiedzalem tutejsze tematy i sciagnalem go dobry troche sie smialem lecz to taka reklama googla : D Pozytywny przekaz

  3. #3
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo bardzo śmieszny film, pozytywnie mnie zaskoczył! Przewidywalny, ale dialogi jak na komedie 1 klasa, no i genialni aktorzy! Chętnie go obejrzę drugi raz na poprawę humoru na wieczór z kolegami przy piwku idealny

  4. #4
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak dla mnie dobra lekka komedia z dobrą obsadą aktorską, chociaż faktycznie czasami trochę mało tych śmiesznych momentów, ale mimo wszystko warto zobaczyć. Nauczyłem się, żeby od komedii nie oczekiwać zbyt wiele.

  5. #5
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja również nie padłem z wrażenia. Nastawiłem się na coś szalenie zabawnego, a dostałem 2 znanych mi dobrze aktorów w typowej dla siebie kreacji. O ile Vince Vaughn ma w sobie coś, co przyciąga uwagę, tak Owen Wilson z czasem zaczyna mnie irytować na ekranie.
    Ogólnie historia bardzo przewidywalna, typowo amerykańska (hasła motywacyjne, krzewienie dumy i wiary w zespole, a sam finał - wiadomo).
    Nie mówię, że film był zły, ale naprawdę, naprawdę widziałam lepsze.

  6. #6
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Deena2409 Zobacz post
    Ja również nie padłem z wrażenia. Nastawiłem się na coś szalenie zabawnego, a dostałem 2 znanych mi dobrze aktorów w typowej dla siebie kreacji. O ile Vince Vaughn ma w sobie coś, co przyciąga uwagę, tak Owen Wilson z czasem zaczyna mnie irytować na ekranie.
    Ogólnie historia bardzo przewidywalna, typowo amerykańska (hasła motywacyjne, krzewienie dumy i wiary w zespole, a sam finał - wiadomo).
    Nie mówię, że film był zły, ale naprawdę, naprawdę widziałam lepsze.
    Faktem jest, że cały film był praktycznie do przewidzenia, ale chyba nie spodziewałeś się walk z kosmitami, czy pojedynków rodem z Mortal Kombat, nie? To miał być lekki film na wieczór i taki właśnie jest. Osobiście mam dość oglądania ciągłych strzelanin, czy pościgów i ten film był świetną odskocznią od tej monotonni.

Podobne wątki

  1. Ursynalia 2013
    By Mikiel SZN in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 14-03-2013, 12:52
  2. The Returners - TBA [2013]
    By Demon in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 24-01-2013, 19:18
  3. Drogówka [2013]
    By Zarexoholik? in forum Film
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 10-01-2013, 19:53
  4. Lagi 1/1/2013 od 21 do ????
    By -=Inflamel=- in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 01-01-2013, 23:14

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •