ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Krytyka i recenzje > Film

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-04-2013, 17:02   #1
Zarexoholik?
Ja tu tylko sprzątam.

Zarexoholik?'s Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Domyślnie Stażyści [2013]

Cytat:
Napisał FilmWeb
Komedia w reżyserii Shawna Levy (”Giganci ze stali”, ”Noc w muzeum”, ”Różowa pantera”). Dwaj zwolnieni z pracy panowie ”po czterdziestce” zmuszeni są podjąć staż w firmie internetowej, której właściciele mogliby być ich synami, co owocuje konfliktem pokoleń na niespotykaną dotąd skalę. W rolach głównych: Vince Vaughn (“Mr. & Mrs. Smith”), Owen Wilson (”Poznaj mojego tatę”) i Rose Byrne (”Zapowiedź”).
28 czerwca - premiera w Polsce. Ogólnie uwielbiam duet Owen & Vince - świetnie zagrali w "Polowaniu na druhny", ale oczywiśnie nie tylko dzięki temu filmowi zgarnęli fejm.

Ostatnio edytowane przez Demon : 08-04-2013 o 17:07
Zarexoholik? jest offline  
Stary 02-02-2014, 21:06   #2
Ernestus
Gaduła

Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !
Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !Ernestus to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Tez ich lubie nawet jak graja osobno Zwiedzalem tutejsze tematy i sciagnalem go dobry troche sie smialem lecz to taka reklama googla : D Pozytywny przekaz
Ernestus jest offline  
Stary 02-04-2014, 13:38   #3
Superchrissy99
Nowicjusz

Superchrissy99 nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Bardzo bardzo śmieszny film, pozytywnie mnie zaskoczył! Przewidywalny, ale dialogi jak na komedie 1 klasa, no i genialni aktorzy! Chętnie go obejrzę drugi raz na poprawę humoru na wieczór z kolegami przy piwku idealny
Superchrissy99 jest offline  
Stary 06-04-2014, 22:17   #4
Randolphuk1068
Nowicjusz

Randolphuk1068 nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Jak dla mnie dobra lekka komedia z dobrą obsadą aktorską, chociaż faktycznie czasami trochę mało tych śmiesznych momentów, ale mimo wszystko warto zobaczyć. Nauczyłem się, żeby od komedii nie oczekiwać zbyt wiele.
Randolphuk1068 jest offline  
Stary 25-04-2014, 22:09   #5
Deena2409
Nowicjusz

Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!
Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!Deena2409 ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

Ja również nie padłem z wrażenia. Nastawiłem się na coś szalenie zabawnego, a dostałem 2 znanych mi dobrze aktorów w typowej dla siebie kreacji. O ile Vince Vaughn ma w sobie coś, co przyciąga uwagę, tak Owen Wilson z czasem zaczyna mnie irytować na ekranie.
Ogólnie historia bardzo przewidywalna, typowo amerykańska (hasła motywacyjne, krzewienie dumy i wiary w zespole, a sam finał - wiadomo).
Nie mówię, że film był zły, ale naprawdę, naprawdę widziałam lepsze.
Deena2409 jest offline  
Stary 27-04-2014, 23:56   #6
Zarexoholik?
Ja tu tylko sprzątam.

Zarexoholik?'s Avatar

Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał Deena2409 Zobacz post
Ja również nie padłem z wrażenia. Nastawiłem się na coś szalenie zabawnego, a dostałem 2 znanych mi dobrze aktorów w typowej dla siebie kreacji. O ile Vince Vaughn ma w sobie coś, co przyciąga uwagę, tak Owen Wilson z czasem zaczyna mnie irytować na ekranie.
Ogólnie historia bardzo przewidywalna, typowo amerykańska (hasła motywacyjne, krzewienie dumy i wiary w zespole, a sam finał - wiadomo).
Nie mówię, że film był zły, ale naprawdę, naprawdę widziałam lepsze.
Faktem jest, że cały film był praktycznie do przewidzenia, ale chyba nie spodziewałeś się walk z kosmitami, czy pojedynków rodem z Mortal Kombat, nie? To miał być lekki film na wieczór i taki właśnie jest. Osobiście mam dość oglądania ciągłych strzelanin, czy pościgów i ten film był świetną odskocznią od tej monotonni.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania