User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 29 z 29

Wątek: Updaate??? :>

  1. #21
    Gaduła Novi's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    140
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Week Zobacz post
    To chyba nic nowego na APO, że na nagrody wygrane w loterii itd czeka się miesiącami, przypomnę Ci, że Novi dostał swój domek po przeszło 5 miesięcach. Tutaj to żadna nowość.
    Z ciekawości co jakiś czas wejdę na forum skomentować life Saszy, zobaczyć czy może coś ciekawego się dzieje...

    No i zobaczyłem, że napisałeś coś o mnie ale dość sporo minąłeś się z prawdą
    Tzn.. 5 miesięcy bardzo pochlebiłeś administracji.

    Loteria bodajże skonczyła się w Październiku 2012r. a ja swój domek na wyspie Tropicano otrzymałem na przełomie listopada/grudnia 2013r.
    Więc jakby nie patrzeć.. PONAD ROK czekałem na głupi domek 20 sqmowy... bo wiekszych nie zrobili na jakieś dennej wyspie przez która co najwyżej przelatuje się w ciągu 5 sekund na respy...

    Co do pracy administracji nie bede sie wypowiadal wiecej :3
    Novi 1-...

  2. #22
    Zaawansowany Fire Ziut's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Miasto
    Nowa Sól
    Posty
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A może wypowiedziałby się ktoś z ekipy na temat upa? W temacie Sashy, Squid odpisał tego samego dnia, a tu od 3 dni nie potrafi wyjaśnić dlaczego nie było upa, ale wiadomo tłumaczenia, że Mortisa nie można złapać od września. Najlepiej mieć wyjebane. 4 Sierpnia Squid obiecał, że zaliczy zbugowaną misję. Odpisywał po powrocie, że zabiera się do ostrej roboty w ciągu 3 dni i zaliczy, później, iż skontaktuje się z Mortissem i w ciągu tygodnia powinienem mieć zaliczone, po tygodniu dostałem odpowiedź, że razem z upem który miał być wprowadzony we wrześniu.

    Cytat ze zgłoszeń z 2.10.2014
    Postaram się na weekendzie zgadać z Mortiisem by dodał moje pliki i myślę, że w przyszłym tygodniu będzie już możliwość zaliczenia misji
    Później jeszcze jakieś śmieszne tłumaczenia i cisza aż do dzisiaj. Wyjebka na maxa.

    Co to ten premium lottery ticket i skąd taki pomysł?!
    Premium lottery ticket to los, którego można kupić za SMS. Wprowadzamy to rozwiązanie z myślą o rozwoju serwera: pieniądze uzyskane z loterii zostaną przeznaczone na reklamę oraz rozwój serwera. Prosiłbym o wstrzymanie się od krytyki, że "chcemy na Was zarobić".
    Od zakończenia loterii już troszkę czasu minęło, więc pokażcie jak reklamujecie serwer.
    [X] Misje !Quest - 10.11.15


    Fire Ziut (450-3,3...

  3. #23
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    617
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rozmawiałem właśnie z Mortiisem i dowiedziałem się, że Santano miał urwanie głowy ostatnio, ale update nadrobi w niedługim czasie, więc pozostaje nam jeszcze jakiś czas czekać

  4. #24
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    potwierdzam .

  5. #25
    Łowca postów Pagon's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    241
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonimowy Zobacz post
    "Mortiis flaki gotuje, czasu nie ma"
    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    potwierdzam .
    haha, nie mogę ;DDD

    @topic
    Faktycznie, lecą w kulki ostro, ale ja się już do tego przyzwyczaiłem i kładę na to przysłowiową lachę.
    7.6
    Pagon 1 - ? [2202 lvl]
    Carving Master 1 - ? [3000+ lvl]
    8.42
    Pagon 1 - 137 lvl ----> Puni(7.6) [365 lvl]

  6. #26
    Gaduła Hollow's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    185
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    potwierdzam .
    Wypadało by poinformować wcześniej, nie będzie płaczu.

  7. #27
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Posty
    158
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mało kto tu rozumie pojęcie ''brak czasu'' więc nie ma co się przejmować i robić swoje. Chociaż z drugiej strony terminy są niedotrzymywane praktycznie zawsze więc czego Wy mogliście się spodziewać po rzucanych datach planowanego update? Przecież to czysta logika...

  8. #28
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zawsze trzeba bylo czekac, wiec czekajcie i teraz. Predzej czy pozniej, na pewno dodadza.

  9. #29
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    232
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zawsze ten niepotrzebny płacz Każdy już jest do tego przyzwyczajony, myślicie, że administracja wprowadzi update jeżeli ktoś napisze ten zbędny temat? Jak im się zechce to wprowadzą.PS: Nie róbcie bólu dupy i poczekajcie aż wprowadzą.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •