User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Wątek: [System] Windows XP - wej?cie na profil administratora

  1. #1
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool [System] Windows XP - wejście na profil administratora

    Witam.

    Pokażę wam, jak wejść na konto administratora w systemie windows xp.


    1. Wejście na konto administratora, jeśli na komputerze, nie ma hasła administratora.

    a) Właczamy komputer. (potrzebny jest panel logowania na początek, czyli musi być albo: dwóch i więcej użytkowników komputera, albo hasło na jednym)

    b) Gdy mamy ekran wyboru użytkownika, klikamy podwójnie przyciski alt + control + delete. Powinno pojawić się troche inne konto logowania.

    c) W oknie nazwa użytkownika wpisujemy administrator, a okienko hasło pozostawiamy puste.

    d) Jesteśmy na koncie administratora, można na nim robić wszystko (np. kasować hasła użytkowników ).

    2. Wejście na konto administratora, jeśli jest zabezpieczone hasłem.

    Użyłem to w 6 klasie na informatyce, facet sie dziwił, jak zmieniłem tapetę xDD.

    a) Najpierw trzeba mieć dostęp do jakiegoś użytkownika na komputerze (na informatyce tak się ma, hasło admina jest zabezpieczone, a masz dojście do niepełnosprawnego użytkownika)


    b) Włączamy start>uruchom. (zwrócicie uwagę, na nazwę użytkownika)




    c) W uruchom wpisujemy komendę cmd /k at xx:xx /interactive "cmd.exe" [zamiast xx:xx, należy wstawić godzinę, która będzie za minutę (np, jeśli teraz jest 12:20, to należy wstawić tam godzinę 12:21)]




    d) Wyskoczy takie okienko, i należy chwilę poczekać :P.



    Gdy wyświetli się drugie okienko cmd, poprzednie zamykamy i przechodzimy do następnego punktu.


    e) Klikamy alt + control + delete, wybieramy zakładkę "procesy", a następnie szukamy tam procesu "explorer.exe" i go wyłączamy.




    f) W nowym okienku cmd, wpisujemy explorer.exe




    g) Gdy w pełni włączy się system, klikamy start>uruchom. (zwróćcie uwagę na użytkownika )




    h) W uruchom wpisujemy control userpassword2.

    http://img407.imageshack.us/img407/9...tem0008xy4.jpg


    i) Po wpisaniu tej komendy, wyświetli się takie okienko:



    Klikamy na użytkownika administrator, a następnie na guzik resetuj hasło.


    j) Po kliknięciu na guzik resetuj hasło, pojawi się nowe okienko, w którym należy wpisać nowe hasło do administratora .




    k) Po wykonaniu tych czynności, stosujemy się do punktu pierwszego.


    --
    Mam nadzieję, że szybko wykorzystacie nowe wiadomości.
    Alas!


    Nie oddaje reputów.

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Płock
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wypas !
    Zrobię tak na informatyce w szóstej klasie.
    Fajnie tak xd mam takiego kumpla (tyle lat co ja) który ma 18 letniego brata, i on zawsze woła mamę żeby mu braciak hasła wyłączył bo on sam nie umie.. teraz przyda mu się ten poradnik.
    Sam ci gratuluje, bo to kolejny super poradnik wykonany przez Ciebie, dałem ci już kiedyś reputa, więc narazie nie mogę następnego.

  3. #3
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    Toruń
    Posty
    73
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    wielki dzięki że to napisałeś, może się przyda jak tata wstawi hasło na kompa,hehe
    Oczywiście reput poleci tylko muszę porozdawać trochę reputów innym bo nie mogę ci dać.
    Ostatnio edytowane przez Airron 2.0 : 04-12-2007 o 19:51

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    W mikołowie city x-D Pozycja: Master Mapper X-d Pracuję nad: Mapą do ots!?xD Reputation points: 186
    Posty
    98
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Żal dla sali komputerowej, w moim gimnazjum o) Przydatne, reput.

  5. #5
    Bywalec jołek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Koszalin
    Posty
    359
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie no wielkie gratki zrobie tak u siebie na informatyce jak bede na koncie administratora to nie bede mial cenzora bo moj wspanialomyslny informatyk ma jakiegos cenzora i na prawie kazdej stronie mi dziala -.- jak wejde nawet na forum i wezme temat to wyskoczy cenzor....reput


    BANKAI!

Podobne wątki

  1. [Forum] Profil
    By Dylus Knight in forum Inne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 22-02-2009, 01:30
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 22-05-2008, 20:27

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •