ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Sprzęt komputerowy i oprogramowanie

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-06-2011, 17:37   #1
Refresh
Banned

Mentioned: 0 Post(s)
Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !
Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !Refresh to wzór do naśladowania !
Domyślnie System Madriva Linux Xtreme 2008, oraz Ubuntu 10.10 - sterowniki do modemu!

Mam taki problem. Miałem modem z Orange, ale mi się spalił. Podmieniłem modem z Neostrady, wpisałem hasło i login i śmiga, oczywiście na systemach windows. Chciałem na linuxie ale nie da rady, i na ubuntu. Mam modem Neostrada tp zxdsl 852. Prosiłbym o jakieś sterowniki pod te dwa systemy, lub poradnik sprawdzony, jak zainstalować to.

#edit
Właśnie sprawdziłem przed chwilą na stronie. Działa na win xp i 7. A tak chciałem mieć ubuntu ...

Ostatnio edytowane przez Refresh : 16-06-2011 o 09:04
Refresh jest offline  
Stary 15-06-2011, 21:44   #2
KaZeK Banned v1.
Banned

Miasto: Brzeszcze
Mentioned: 0 Post(s)
KaZeK Banned v1. jest LEGENDĄ!KaZeK Banned v1. jest LEGENDĄ!KaZeK Banned v1. jest LEGENDĄ!KaZeK Banned v1. jest LEGENDĄ!
KaZeK Banned v1. jest LEGENDĄ!KaZeK Banned v1. jest LEGENDĄ!KaZeK Banned v1. jest LEGENDĄ!KaZeK Banned v1. jest LEGENDĄ!KaZeK Banned v1. jest LEGENDĄ!KaZeK Banned v1. jest LEGENDĄ!KaZeK Banned v1. jest LEGENDĄ!KaZeK Banned v1. jest LEGENDĄ!KaZeK Banned v1. jest LEGENDĄ!KaZeK Banned v1. jest LEGENDĄ!KaZeK Banned v1. jest LEGENDĄ!KaZeK Banned v1. jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Sprawdzałeś w ogóle czy dany modem jest kompatybilny z systemami Linux? Być może działa TYLKO pod system Windows XP i wzwyż.

Trzymaj ziom[poczytaj]
http://www.tp.pl/b/binaries/PL/35802..._366613614.pdf

Ostatnio edytowane przez KaZeK Banned v1. : 15-06-2011 o 21:47
KaZeK Banned v1. jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania