ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-03-2020, 15:43   #1
Nemiksior
Nowicjusz

Mentioned: 1 Post(s)
Nemiksior nie jest jeszcze znany.
Domyślnie Najszybszy EXP

Witam, pare dni temu zakupiłem palladyna, był to moj największy błąd ponieważ nie przypadł mi do gustu, wolałbym go zamienić na ek ale to już mniejsza z tym. Na czym expic? Przyznam szczerze ze nie grałem dobre 5 lat i wiele się tu zmieniło, także nie wiem gdzie najszybciej zdobywać pkt doświadczenia na tym poziomie[3400+].
Może ktoś ma jakaś rade?
@rumun
Te cracki to wydają mi się mega wolnym expem na pasku byłem i nawet ok. @rumun
Ok, wielkie dzięki za pomoc @Rekrut
Oczywiście ze mało ogarniam, nie ukrywam tego, dlatego napisałem w dziale pomoc

Ostatnio edytowane przez Nemiksior : 26-03-2020 o 20:34
Nemiksior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-03-2020, 15:59   #2
rumun
Uzależniony

rumun's Avatar

Miasto: hushushush
Mentioned: 1 Post(s)
rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !
rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika rumun
Domyślnie

Cracki/returnedy/pasek na oq2-solo
A najszybszy exp zdobędziesz na demented dwarf, oczywiście musisz mieć sio, ale nie powinieneś mieć problemu żeby znaleźć.
@Nemiksior
Wbij sobie wszędzie po 25% i zobacz gdzie najszybciej i najlepiej

Ostatnio edytowane przez rumun : 26-03-2020 o 16:16
rumun jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-03-2020, 20:10   #3
Rekrut
Master Atom!

Rekrut's Avatar

Mentioned: 2 Post(s)
Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Domyślnie

po tym jak to piszesz wnioskuję że mało ogarniasz. Idz zobacz sobie jak Ci idzie na wardach cod - polecam
Mój Life

Ostatnio edytowane przez Rekrut : 26-03-2020 o 20:15
Rekrut jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-03-2020, 14:08   #4
Kowal’1.0
Nowicjusz

Kowal’1.0's Avatar

Miasto: Katowice
Mentioned: 0 Post(s)
Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!
Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!Kowal’1.0 to wcielenie dobra!
Domyślnie

Polecam pasek i cracki. Returned ciężko ogarnąć często się pada.

Merranus 3743-...
Kowal’1.0 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania