ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Propozycje

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za powrotem dobudówek?
Tak. 29 82.86%
Nie. 3 8.57%
Nie mam zdania. 3 8.57%
Głosujących: 35. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-03-2020, 19:04   #1
Tiki Tenii
Gaduła

Tiki Tenii's Avatar

Mentioned: 4 Post(s)
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Domyślnie Dodatki do domków.

Witam.
Proponuję przywrócenie dobudówek. Z serwera zniknie troszkę uc. Obserwując tempo aktualizacji wprowadzanych na serwer możemy wnioskować, że mamy aktywnego mappera, który podoła niejednemu zadaniu (ekchem... @Squid ). Wystarczy odkopać temat Squida/Tygrysa, odświeżyć ceny i działać.

Taka akcja miała już miejsce przy okazji czyszczenia zaniedbanych budynków mieszkalnych.
Cytat:
Napisał Rinson Zobacz post
Tak, dobrze przeczytaliście w tytule - powracają dodatki (zwane przez niektórych dobudówkami) do domków! Zmieniły się głównie ceny.

edit @Sir Avengo
Elyar napisał to chyba przed "powrotem" Squida.

Ostatnio edytowane przez Tiki Tenii : 26-03-2020 o 19:22
Tiki Tenii jest offline  
Stary 26-03-2020, 19:14   #2
Sir Avengo
Gaduła

Sir Avengo's Avatar

Miasto: Bielsko-Biała
Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !
Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Jakieś 2 miesiące temu były już o to pytania. Ostatnia odpowiedź w tej sprawie.

http://www.forum.toproste.pl/showpos...1&postcount=20

Lepiej żeby dobudówka była do wygrania w loterii lub evencie jakimś

Sir Avengo Rook (1- ...)

Avengo Knight (3132-3220)

Avengo (2974-...)
Sir Avengo jest offline  
Stary 26-03-2020, 20:21   #3
Rekrut
Master Atom!

Rekrut's Avatar

Mentioned: 2 Post(s)
Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Oczywiście jestem na tak! Tak jak piszesz poszło by troche uc z tego serwera... Sam z chęcią wydał bym troche
Mój Life
Rekrut jest offline  
Stary 26-03-2020, 21:15   #4
Damballa
Zaawansowany

Miasto: Radom
Mentioned: 13 Post(s)
Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!
Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Temat był już wałkowany.. nie chce mi się szukać tego posta ale Elyar wyraźnie napisał że dobu nie będzie wznowione. A w sprawie uc to byla loteria.

Dziękuję.

#jestem na nie

🅣🅞 🅣🅨🅛🅚🅞 🅖🅡🅐.

Kapitan Hasz 1253 - ....
Damballa 4577 - 4962
Voodoll Rook 1199 - 1230
Damballa jest offline  
Stary 26-03-2020, 21:17   #5
Resov
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
Resov jest niesamowitą osobą!Resov jest niesamowitą osobą!Resov jest niesamowitą osobą!Resov jest niesamowitą osobą!Resov jest niesamowitą osobą!Resov jest niesamowitą osobą!Resov jest niesamowitą osobą!Resov jest niesamowitą osobą!Resov jest niesamowitą osobą!Resov jest niesamowitą osobą!Resov jest niesamowitą osobą!Resov jest niesamowitą osobą!Resov jest niesamowitą osobą!Resov jest niesamowitą osobą!Resov jest niesamowitą osobą!Resov jest niesamowitą osobą!Resov jest niesamowitą osobą!Resov jest niesamowitą osobą!Resov jest niesamowitą osobą!
Domyślnie

Oczywiście na TAK chętnie skorzystam w przyszłości z takiej usługi
Resov jest offline  
Stary 26-03-2020, 23:20   #6
Zarexoholik?
Ja tu tylko sprzątam.

Zarexoholik?'s Avatar

Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rekrut Zobacz post
Sam z chęcią wydał bym troche
Mając takie braki wydałbym na słownik języka polskiego by dowiedzieć się jak poprawnie stosować cząstki z osobowymi formami czasowników.

#topic

Oczywiście jestem na TAK. Jednak zrezygnowałbym z dodawaniem do domków takich głupot jak np. nazwane moby. Wystarczy dostosować kwoty za dane dodatki w odniesieniu do miasta w jakim przykładowy dom się znajduje.

Warto dodać możliwość odpłatnego usuwania starych "dobudówek", oczywiście za niższą kwotę.
Stary 27-03-2020, 00:54   #7
Kiritsugu
Średnio zaawansowany

Kiritsugu's Avatar

Mentioned: 5 Post(s)
Kiritsugu jest LEGENDĄ!Kiritsugu jest LEGENDĄ!Kiritsugu jest LEGENDĄ!Kiritsugu jest LEGENDĄ!
Kiritsugu jest LEGENDĄ!Kiritsugu jest LEGENDĄ!Kiritsugu jest LEGENDĄ!Kiritsugu jest LEGENDĄ!Kiritsugu jest LEGENDĄ!Kiritsugu jest LEGENDĄ!Kiritsugu jest LEGENDĄ!Kiritsugu jest LEGENDĄ!Kiritsugu jest LEGENDĄ!Kiritsugu jest LEGENDĄ!Kiritsugu jest LEGENDĄ!Kiritsugu jest LEGENDĄ!Kiritsugu jest LEGENDĄ!Kiritsugu jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Jestem na TAK. Oczywiście, aby nie było starego cennika, bo teraz każdy ma większy portfel UC'ków i niech trochę to kosztuje.

Skille:
AXE - 128
Shielding - 142
Kiritsugu jest offline  
Stary 29-03-2020, 12:52   #8
Sasha Rookslayer
Gruby Sasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sasha Rookslayer's Avatar

Miasto: Szczecin
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Ja jestem za propozycją, aby jedynie dali możliwość dokupienia Trainer Shooterów.
Sasha Life!

Sasha Rookslayer jest offline  
Stary 29-03-2020, 19:41   #9
djakon
Bywalec

djakon's Avatar

djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Jestem na nie. Dobudowek jest juz pelno, a jak nie mozesz kupic domku z dobu to trudno.

niech plona fejkowe plejery i ich fejk polo
djakon jest offline  
Stary 29-03-2020, 19:54   #10
Moon Red
VIP

Moon Red's Avatar

Mentioned: 5 Post(s)
Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !
Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość przez ICQ do Moon Red Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Moon Red Wyślij wiadomość przez Yahoo do Moon Red Send a message via Skype™ to Moon Red
Domyślnie

Jestem na tak, rzecz przydatna no i by trochę kasy poszlo z serwera. Myśle ze ceny serio powinny byc srogie
Moon Red jest offline  
Stary 02-04-2020, 00:37   #11
Podszyfacz
Gaduła

Miasto: Rat Land
Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !
Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !
Thumbs down

Dobudówki być powinny tak, jak obiecano jakiś czas temu. Można to zrobić raz na rok na przykład i wystarczyłoby. Admini ogłaszaliby i byłoby robione. A nie, że było ogłoszenie, ceny uaktualnione a dobudówki nikt się nie doczekał. Przecież to wprowadzanie w błąd ludzi. Ja kupiłem domek, mam kasę, runki na dobudówkę i czekam na to. Specjalnie kupiłem domek z możliwością dobudówki a nie jakiś inny, bo admini obiecali.

Skoro obiecali to powinni chociaż raz dotrzymać słowa i wznowić dobudówki.
Podszyfacz jest offline  
Stary 03-04-2020, 07:01   #12
Adam Czarodziej
Wymiennik

Adam Czarodziej's Avatar

Mentioned: 1 Post(s)
Adam Czarodziej ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał Podszyfacz Zobacz post
Dobudówki być powinny tak, jak obiecano jakiś czas temu. Można to zrobić raz na rok na przykład i wystarczyłoby. Admini ogłaszaliby i byłoby robione. A nie, że było ogłoszenie, ceny uaktualnione a dobudówki nikt się nie doczekał. Przecież to wprowadzanie w błąd ludzi. Ja kupiłem domek, mam kasę, runki na dobudówkę i czekam na to. Specjalnie kupiłem domek z możliwością dobudówki a nie jakiś inny, bo admini obiecali.

Skoro obiecali to powinni chociaż raz dotrzymać słowa i wznowić dobudówki.
Wprowadzasz teraz ludzi w błąd ponieważ była możliwości dokupienia dobudówki sam osobiscie dokupiłem do domku trainera i dorobili mi go w domku.

#T
Oczywiście jestem na Tak
Old Adam Czarodziej 1- 2053
First Pamalini 2280-2301
Voodoll Rook 1230-1252
Adam Czarodziej jest offline  
Stary 03-04-2020, 11:15   #13
Squid
Skrypter 7.6

Squid's Avatar

Miasto: Goat Castle
Mentioned: 18 Post(s)
Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !
Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Po update postaram się stworzyć "okienko" z dodatkami.

Będzie to tydzień w którym będzie można zamówić dodatki - tak aby to było w miarę sprawnie zrobione.

Możliwe, że ceny trochę pójdą w górę (inflacja)

Póki co jest sprawa priorytetowa - update.
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania