User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Dodać BOSS'a za wykonanie TASKA?

Głosujących
65. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    50 76.92%
  • Nie.

    15 23.08%
Pokaż wyniki 1 do 17 z 17

Wątek: Nagroda za wykonanie taska - BOSS.

  1. #1
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Nagroda za wykonanie taska - BOSS.

    Obecna sytuacja z taskami wygląda tak:

    Idź i zabij np. 1200 nilow. Zabijamy je, idziemy do NPC Popiego, piszemy mu o tym, dostajemy kilkanaście/kilkadziesiąt % expa i 1uc.

    Tak już do końca gry?

    Moja propozycja jest następująca:

    Idziemy do NPC Popiego, znowu bierzemy taska na np. 600 Bally. Po zabiciu 600 Bally wracamy do NPC Popi, piszemy mu o tym, a on w nagrodę daje nam exp, który wcześniej i tak dostawaliśmy, a dodatkowo zamiast kasy możemy iść zabić bossa Bally. Każdy mob, na którego można wziąć taska dostałby swojego unikatowego bossa, którego można zabić w danym pomieszczeniu po oddaniu taska.

    Teraz sprawa loota z takiego bossa:

    Jeśli mieliśmy taska na Bally, to z bossa Bally moglibyśmy wylootować to co ze zwykłego Bally + jakieś extra przedmioty. Tutaj już dowolność administracji, tak by taski nie były monotonią, a chęcią zdobycia jakichś ciekawych przedmiotów.

    Sprawa identyczna jak na rl Tibii, a tam ten system tasków znakomicie się sprawdził/sprawdza.

    Cytat Napisał Xienus aka Czeczen Zobacz post
    jestem na nie!
    propozycja idiotyczna i całkowicie bez sensu, pozwól ze coś ci zacytuje!
    Dziesiątki tysięcy osób na rl Tibii z tego korzystają i się podoba, a ty głosujesz na NIE, bo cię zabijam w grze i ośmieszam na forum, rozumiem.

    Zacytowałeś mój głos na NIE w temacie o zwiększeniu ilości pieniędzy za taska - fajnie i co to ma do rzeczy?

    btw. Nazywasz propozycję idiotyczną i bez sensu, a przecież sens jest oczywisty - możliwość zabicia BOSS'a, wydropienie ciekawych przedmiotów, zwalczenie monotonii. Jeśli ty tutaj sensu nie widzisz to widocznie nie jesteś na tyle inteligentny.

    Cytat Napisał Xienus aka Czeczen Zobacz post
    to won na RL tibie, to jest ots!
    Nie wstydzisz się tego, że wszędzie/ciągle się kompromitujesz? Wyjaśnij sobie może najpierw jak powstał OTS, skąd się wzięły wszystkie pomysły jakie na nim są i na czym są wzorowane głowo.
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 01-12-2015 o 23:44

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jestem na nie!
    propozycja idiotyczna i całkowicie bez sensu, pozwól ze coś ci zacytuje!
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Już sam dodatkowy/darmowy exp powinien być odpowiednim wynagrodzeniem, a ty dostajesz exp oraz pieniądze i narzekasz. Taski nie są obowiązkowe, nie musisz z nich korzystać.

    Taski to dodatek do expa i część questa, mało?
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Dziesiątki tysięcy osób na rl Tibii z tego korzystają i się podoba
    to won na RL tibie, to jest ots!
    Ostatnio edytowane przez Xienus aka Czeczen : 01-12-2015 o 23:10

  3. #3
    Master Atom! Adasik's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    1 419
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Myślę, że jest to jakieś urozmaicenie. Propozycja godna wprowadzenia. Zawsze jest fajnie zabić jakiegoś bossa i liczyć na jakiś dodatek w postaci loota

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie, ponieważ zawsze była mowa, że taski to dodatek do gry, których nie musisz robić. Doświadczenie/ pieniądze oraz przedmiot do questa w zupełności wystarczy.

    Lepiej zrobić już całkowicie nowe bossy najazdowe pod każdy przedział poziomowy.

    @edit

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Jeśli mieliśmy taska na Bally, to z bossa Bally moglibyśmy wylootować to co ze zwykłego Bally + jakieś extra przedmioty.
    Chłopie, mało idzie zarobić oraz zdobyć extra przedmiotów z normalnych mobów? Ogarnij się w końcu. Mało Ci pieniędzy? Dać palec, a brałbyś od razu całą rękę. Jak już wyżej napisałem, co najwyżej można dodać nowe bossy najazdowe, z których wypadłyby jakieś przedmioty z rożnymi funkcjami (np. jakieś perły, coś ala philosopher's stones).

    @edit2

    Wypowiedzi tego użyszkodnika:

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Czy wszystko musi być ułatwione? Punkty za taski powinny mieć swoje maksimum, tak by potem już nie móc ich wykonywać. Expienie bez tasków też jest przecież możliwe, śmieszna sprawa to całe wasze ułatwianie.

    Jestem za zablokowaniem tasków, potem się dziwicie, że biegają tak duże poziomy po serwie.
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Nie można ciągle ułatwiać tej gry! Kiedyś nie było tasków i grało się elegancko, teraz chcecie, żeby darmowy exp był jeszcze większy, tak samo jak darmowa kasa, żeby każdy przedmiot można było sprzedać u NPC, coś jeszcze?
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    I tak powinieneś się cieszyć, że w ogóle dostajesz jakąś nagrodę.
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Już sam fakt, że dostajesz bonus w postaci darmowego expa/kasy za zabijanie mobów, które de facto i tak byś zabijał nawet gdyby nie było na nie tasków (bo najbardziej opłaca się na nich expić, oczywiście na twoim poziomie) jest odpowiednim wynagrodzeniem... Także zamiast korzystać oraz cieszyć się z nagrody ty narzekasz i nadal chcesz więcej.
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Czy za wszystko musi być nagroda? Nie ułatwiajmy i tak prostej gry.
    Haha.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 02-12-2015 o 01:10

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Miasto
    Z Twoich koszmarów ;>
    Posty
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A czy Zarexoholik napisał gdzieś, że musisz zabijać tego bossa? Byłoby to właśnie dodatkiem urozmaicającym grę.

    Jestem zdecydowanie na tak! Pod warunkiem, że owe boksy nie będą łatwe do pokonania a "ciekawe przedmioty" nie staną się kolejnym źródłem kosmicznych zarobków.

  6. #6
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na tak! Ale ja proponuje żeby ten boss był dostępny po np. zabiciu 1200 Bally

  7. #7
    Nowicjusz Nixell?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tu ci przyznam rację że byłby to super dodatek do monotonnego wykonywania tasków Oczywiście jestem na TAK

  8. #8
    Zaawansowany Seyhado's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    92
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    i tak nie przejdzie
    http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=126320 < odrazu zapachnialo mi tutaj moja stara propozycja
    oczywiscie jestem na tak(niechcąco zaznaczylem NIE).
    Ostatnio edytowane przez Seyhado : 02-12-2015 o 04:28
    [EK]Everard 1 - 1283 THE END
    [RP]Jeff Chang 1 - 1600 THE END
    [MS] Seyhado 1 - 1000 THE END

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mialem pisac podobna propozycje, ale cos w stylu taskow i pkt na rl. Przykladowo - na tym 500lvlu mozesz walczyc z bossem za 30pkt, a wyleci ci z niego z 5-6kcc(itemy + hajs) i dostaniesz 50%-100% lvl'a. Na takim 3000lvlu mozna jebnac mozliwosc walczenia z bossem za 60-75pkt i zarobisz sobie z 5-6uc + 50%-100% lvl'a.

    Ogolnie jestem na tak, ale ze sytemem punktowym(trzeba wyzerowac pkt kazdemu do 100)

  10. #10
    Łowca postów Cleyu's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    288
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał djakon Zobacz post
    Mialem pisac podobna propozycje, ale cos w stylu taskow i pkt na rl. Przykladowo - na tym 500lvlu mozesz walczyc z bossem za 30pkt, a wyleci ci z niego z 5-6kcc(itemy + hajs) i dostaniesz 50%-100% lvl'a. Na takim 3000lvlu mozna jebnac mozliwosc walczenia z bossem za 60-75pkt i zarobisz sobie z 5-6uc + 50%-100% lvl'a.

    Ogolnie jestem na tak, ale ze sytemem punktowym(trzeba wyzerowac pkt kazdemu do 100)
    xD beka ;3



    Chciałbym to zobaczyć już przy następnym update Przez przypadek zagłosowałem na nie, ale jestem na tak!

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    1 913
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo doby pomysł, sprawdza się świetnie na real tibii, dlaczego nie wprowadzić tego u nas?

  12. #12
    Łowca postów `Rapi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    244
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Trzeba wziąć pod uwage czas potrzebny na wykonanie tego, którego administracja nie ma niestety zbyt wiele, a może by tak konkurs na wyspę z takimi arenami?a bossy to juz sprawa czerwonych, pomysł bardzo mi się podoba, zawsze to jakas innowacja - zabawa.
    성실

  13. #13
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Uważasz, że do każdego moba na jakiego jest task zrobią Ci bossa? Dobre XD Nie mają czasu aby na maila odpisać a będą robić jakieś idiotyczne bossy. Ciekawe co byś dodał do bossa Nilów, znowu jajka? ;D

    Temat był już poruszany ale nie przeszedł więc nie ma sensu pisania propozycji na tym forum. Jestem na nie ;]
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

  14. #14
    Nowicjusz Roll Like Rollo's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Uważam, że to bardzo dobry pomysł Tak zeby czasami przelamac nude Mozna jeszcze zwiekszyc ilosc potworow potrzebnych do wykonania taska zeby nie bic bossa co godzine :P

  15. #15
    Zaawansowany wonsik's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Miasto
    Lublin
    Posty
    82
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Według mnie ciekawe urozmaicenie. Loot z boosa nie musi być wcale jakiś dobry - może dodatkowy przedmiot, którego daną ilość można będzie wymienić np na punkty eventowe?

  16. #16
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    z bossa Bally moglibyśmy wylootować to co ze zwykłego Bally + jakieś extra przedmioty
    "Extra przedmioty" toś doyebał...Przecież nie dawno płakałeś, że jest za duży loot, a Ty chcesz jeszcze żeby z jakiegoś marnego bossa spadał "extra przedmiot"

    @t

    Po co ułatwiać jeszcze bardziej? Dobrze jest jak jest
    NIE

  17. #17
    VIP Voltan's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Posty
    2 684
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Postaramy się wprowadzić ową propozycję w życie, pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. The White Boss; The Black Boss - lifethread
    By Pink Floyd in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 10-11-2014, 12:31
  2. Zmiana taska Apocalypto.
    By Delorian17 in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 13-12-2013, 20:06

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •