ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Pytania

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-05-2017, 06:49   #1
Zgłaszacz
Banned

Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!
Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!
Domyślnie Czy ktos z was posiada buty od tego producenta?

Czy ktoś z apowiczow posiada trampki, buty od ralpha laurena? Zamierzam sobie kupić trampki
jestem ciekaw czy są wytrzymałe i wygodne
Zgłaszacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-05-2017, 15:36   #2
Agresja
Średnio zaawansowany

Agresja's Avatar

Miasto: Lublin
Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!
Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!Agresja jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Mam WF RALPH LAUREN KLINGER i powiem Ci, że nie narzekam ale wygodniejsze są Lacosty. Co do wytrzymałości miałem kilka modeli i co do solidności mam wiele uwag
Stary 15-08-2017, 13:31   #3
Minek Drewno
Banned

Miasto: Glasgow
Minek Drewno ma wspaniałą przeszłość!!!Minek Drewno ma wspaniałą przeszłość!!!
Minek Drewno ma wspaniałą przeszłość!!!Minek Drewno ma wspaniałą przeszłość!!!Minek Drewno ma wspaniałą przeszłość!!!Minek Drewno ma wspaniałą przeszłość!!!Minek Drewno ma wspaniałą przeszłość!!!Minek Drewno ma wspaniałą przeszłość!!!Minek Drewno ma wspaniałą przeszłość!!!Minek Drewno ma wspaniałą przeszłość!!!Minek Drewno ma wspaniałą przeszłość!!!Minek Drewno ma wspaniałą przeszłość!!!Minek Drewno ma wspaniałą przeszłość!!!Minek Drewno ma wspaniałą przeszłość!!!Minek Drewno ma wspaniałą przeszłość!!!Minek Drewno ma wspaniałą przeszłość!!!Minek Drewno ma wspaniałą przeszłość!!!Minek Drewno ma wspaniałą przeszłość!!!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Minek Drewno
Domyślnie

Osobiście nie miałem butów tej marki, To jest marka która robi świetne perfumy i torby na siłownie, wczasy itp. Także sądze że ich buty będą słabe, Ja osobiście chodze w "New balance" i "nike airmax" na buty z tych marek nie narzekam tak samo jak i adidas.

Pozdro
#edit
Prosze o usunięcie komentarza bez warna, Nie zwróciłem uwagi na date tematu.
Minek Drewno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania