ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Poradniki

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-08-2017, 17:15   #1
Harakiri II
Zaawansowany

Harakiri II's Avatar

Miasto: Piekło
Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !
Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !Harakiri II to wzór do naśladowania !
Domyślnie Tp do różnych miejsc na Ankaros

Udajemy się na statek Bam

Piszemy do NPC ShaShaSha:
Ty: hi
ShaShaSha: Siema Destruction! Moge Cie zabrac moim magicznym statkiem do latajacego miasta City of the Sky [10k] lub do Canyon of damned [500gp] lub do Ankaros [1k], gdzie chcesz sie udac?
Ty: Ank
ShaShaSha: Płyniemy!

Udajemy się do północnej bramy

Następnie docieramy do tp umieszczonych na dachu (każdy z tp ma przypisaną nazwę, gdzie prowadzi)

wiele osób nie wie jak dotrzeć w poszczególne miejsca więc zrobiłem ten mini poradnik

Pozdrawiam,
Skala
Zamowienia Spr Zapraszam
Poradnik dla poczatkujacych
Moj Life
Harakiri II jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-08-2017, 22:06   #2
1st R. Boonek
Master Atom!

1st R. Boonek's Avatar

Miasto: Glasgow
1st R. Boonek ma wyłączoną reputację
Domyślnie

mialem to dzis zrobic

spoko dobrze opisane
1st R. Boonek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-08-2017, 22:31   #3
Sunarrem
Zaawansowany

Sunarrem's Avatar

Sunarrem to wzór do naśladowania !Sunarrem to wzór do naśladowania !Sunarrem to wzór do naśladowania !Sunarrem to wzór do naśladowania !Sunarrem to wzór do naśladowania !Sunarrem to wzór do naśladowania !Sunarrem to wzór do naśladowania !
Sunarrem to wzór do naśladowania !Sunarrem to wzór do naśladowania !Sunarrem to wzór do naśladowania !Sunarrem to wzór do naśladowania !Sunarrem to wzór do naśladowania !Sunarrem to wzór do naśladowania !Sunarrem to wzór do naśladowania !Sunarrem to wzór do naśladowania !Sunarrem to wzór do naśladowania !Sunarrem to wzór do naśladowania !Sunarrem to wzór do naśladowania !Sunarrem to wzór do naśladowania !Sunarrem to wzór do naśladowania !Sunarrem to wzór do naśladowania !Sunarrem to wzór do naśladowania !
Domyślnie

# t
Dobrze opisane

Co do APO

Robi sie z tego mini orszabal
Sunarrem jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-08-2017, 22:37   #4
Goatee
Uzależniony

Goatee's Avatar

Miasto: ████
Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !
Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość przez ICQ do Goatee Wyślij wiadomość przez Yahoo do Goatee Send a message via Skype™ to Goatee
Domyślnie

Osz Ty, gratulacje. Poradnik przyda się tym którzy nie wiedzą o istnieniu tych teleportów

PS. Sam miałem to zrobić lecz zabrakło motywacji
Hyper Beast 1 - [...]
Goatee jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-08-2017, 22:41   #5
Scuv
Veni, vidi, vici #2016

Scuv's Avatar

Miasto: Hell
Scuv ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Scuv
Domyślnie

Ładnie opisane, na pewno się przyda
Scuv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-08-2017, 23:04   #6
Sasha Banned
Zaawansowany

Sasha Banned's Avatar

Miasto: Szczecin
Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!
Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Banned
Domyślnie

Nie wiedziałem o tym miejscu, serio!

Jestem zaskoczony. Spisałes się na medal pisząc ten poradnik w 5 min.

9/10. Pozdro.

Main 3620-???
Sasha Life!
Rook 1-???
Sasha Life!

Sasha Banned jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-08-2017, 09:05   #7
Sorc Kingow
Łowca postów

Sorc Kingow ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Poradnik okej 10/10.
Szkoda, że nie zrobili TP do pomnika eventowego pod ciastkiem, a miejsce wolne przy teleportach.
Jednak co a co, to uniemożliwiają zrobić dostępu do questu.
To nieźle!
Sorc Kingow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-08-2017, 10:10   #8
Hokage
Mastah!

Hokage's Avatar

Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Mogles jeszcze napisac ktory teleport gdzie prowadze xd

w koncu nie beda narzekać ze padaja na hita

10/10
[01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

Ostatnio edytowane przez Hokage : 06-08-2017 o 12:29
Hokage jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-08-2017, 12:05   #9
Colinovsky
Zaawansowany

Colinovsky's Avatar

Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !
Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hokage Zobacz post
Mogles jeszcze napisac ktory poradnik gdzie prowadze xd
Mógł co?

@t
Fajny poradnik, na pewno się przyda. W końcu coś zrobili w sprawie zablokowanych miejsc przez najazd, ale niestety wprowadzanie tego typu rzeczy jest domeną 'noob otsów', więc nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie. Ogólnie cały ten update był mocno nieprzemyślany, no ale cóż...

Za poradnik 10/10.
Colinovsky jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-08-2017, 21:39   #10
NoTricks
Średnio zaawansowany

NoTricks's Avatar

Miasto: Capital City
NoTricks to wzór do naśladowania !NoTricks to wzór do naśladowania !NoTricks to wzór do naśladowania !NoTricks to wzór do naśladowania !NoTricks to wzór do naśladowania !NoTricks to wzór do naśladowania !NoTricks to wzór do naśladowania !NoTricks to wzór do naśladowania !NoTricks to wzór do naśladowania !NoTricks to wzór do naśladowania !
NoTricks to wzór do naśladowania !NoTricks to wzór do naśladowania !NoTricks to wzór do naśladowania !NoTricks to wzór do naśladowania !NoTricks to wzór do naśladowania !NoTricks to wzór do naśladowania !NoTricks to wzór do naśladowania !NoTricks to wzór do naśladowania !NoTricks to wzór do naśladowania !NoTricks to wzór do naśladowania !NoTricks to wzór do naśladowania !NoTricks to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sunarrem Zobacz post
# t
Co do APO

Robi sie z tego mini orszabal
Tuż po wprowadzeniu najazdów na Ank był płacz, że nie można wykonać żadnego quest'u w obrębie pustyni, dodano tp to mamy płacz, że orsz?

#t

Jak dla mnie to brakuje objaśnienia, że owe teleporty ukazują się w tamtym miejscu tylko wtedy, kiedy trwa najazd na Ank.

8/10
05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
20/04/17 11:42 Awansowales z 3499 poziomu na 3500 poziom.
NoTricks jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-08-2017, 16:53   #11
Kiroshi
Zaawansowany

Kiroshi's Avatar

Miasto: Poznań
Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !
Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !Kiroshi to wzór do naśladowania !
Domyślnie

EvoOts to fajne APO xD.

10/10
Kiroshi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-09-2017, 22:23   #12
Old-Don Ja
Gaduła

Old-Don Ja's Avatar

Miasto: Tychy
Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !
Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !
Send a message via Skype™ to Old-Don Ja
Domyślnie

Poradnik spoko, ale kolejne mega uproszczenie... Serwer już ostatkami sił "oddycha" szkoda że góra olała sprawę, odpowiednie zarządzanie i by grało dalej z 150+ osób....
Jak to ktoś napisał, powoli się robi Orshaball OTS.
Old-Don Ja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania