ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > O wszystkim i o niczym > Sport

Zobacz wyniki ankiety: *
* 0 0%
* 0 0%
Głosujących: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-06-2017, 13:13   #8261
Podszyfacz
Gaduła

Miasto: Rat Land
Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !
Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zarexoholik? Zobacz post
Mecz może i fajny, ale obsada aktorów mi nie pasowała. Szczególnie jeden odegrał swoją rolę na żenującym poziomie:

Click to show spoiler
Rozbawiles mnie tym Przeciez to jest ewidentna zólta! Sedzia liniowy stal 1m od nich (albo i blizej) i bylo wiadome, ze zólta dostanie. Ramos padl aktorsko, fakt, ale i tak nic by to nie zmienilo jesli chodzi o kartke. Druga sprawa w tamtym momencie mecz jak i wynik raczej byl juz wiadomy. Inna bajka, ze chyba nigdy nikt Cie metalowym korkiem na meczu nie "zahaczyl". Wystarczy drasniecie w nieodpowiednie miejsce i napierdziela jak cholera, wiec rozumiem Ramosa, ze trzymal sie za noge.

Cytat:
Napisał Zarexoholik? Zobacz post
A tu bramka spotkania:

Click to show spoiler
Ogladalem z 50x, na szczescie na zywo tez cala akcje Piekny gol i cudowna akcja.
Podszyfacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-06-2017, 14:12   #8262
SORman
Nowicjusz

SORman nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Swoją drogą, abstrahując od finału, gdzie niestety w drugiej połowie wyraźnie lepszy był Real - co sądzicie o celach transferowych Bayernu? :P Całkiem zabawnie będzie patrzeć, jak kupują 20 latków, a wygląda mi na to, że naprawdę są zdeterminowani, żeby to osiągnąć.
SORman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2017, 09:33   #8263
Zgłaszacz
Banned

Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!
Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!Zgłaszacz jest LEGENDĄ!
Domyślnie

http://www.facebook.com/DavidAlibaba...6041339922432/

coś czuje że niedługo transfer do barcy
Zgłaszacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-08-2017, 23:54   #8264
Splaxor
Dżem na 100%

Splaxor's Avatar

Miasto: 50° 25' N i 18° 91' E
Splaxor ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Barcelona + Ricardo de Burgos Bengoetxea .vs Real Madryt 1:3

Tylko tak mogę skomentować spotkanie.
Splaxor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-08-2017, 20:17   #8265
Novi
Gaduła

Novi's Avatar

Miasto: Olsztyn
Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !
Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Novi Send a message via Skype™ to Novi
Domyślnie

Cytat:
Napisał Splaxor Zobacz post
Barcelona + Ricardo de Burgos Bengoetxea .vs Real Madryt 1:3

Tylko tak mogę skomentować spotkanie.
Jako kibic Realu od wielu lat powiem tak.
Faktycznie sedzia wczoraj mylil sie tylko w 1 strone. Tym razem wypadlo ze sedziowal pod Barcelone nastepnym razem inny sedzia moze sedziowac pod Real.
Ale nie oszukujmy sie co jest nie tak? Czy Barcelona i Real tak trzęsą władzami Ligi ze sędziowie musza pod nich sedziowac? Bo az nie chce mi sie wierzyc, że liga Angielska, Francuska czy Niemiecka czy kur..wa nawet Polska ma lepszych sedziow niz Hiszpania.
Tam notorycznie wiele bledow i to takich mega.

Co do samego meczu to niestety Barcelona bez porzadnego wzmocnienia srodka pola nie ma czego szukac w tym sezonie ( takie moje zdanie )
Iniesta mlodszy nie bedzie.
Messi wiecznie formy tez miec nie bedzie.. a mam wrazenie ze jak Messi jest bez formy to tam nie ma kto ciagnac tego.
A Paulinho? To taki malo smieszny zart.

to tyle
Stary 31-08-2017, 18:10   #8266
Sasha Banned
Zaawansowany

Sasha Banned's Avatar

Miasto: Szczecin
Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!
Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Banned
Domyślnie

Kilka dni temu odbyło się losowanie grup Ligi Mistrzów 2017/18.

Grupa A: Benfica Lizbona, Manchester United, FC Basel, CSKA Moskwa
Grupa B: Bayern Monachium, Paris Saint-Germain, RSC Anderlecht, Celtic FC
Grupa C: Chelsea Londyn, Atletico Madryt, AS Roma, Karabach Agdam
Grupa D: Juventus Turyn, FC Barcelona, Olympiakos Pireus, Sporting Lizbona
Grupa E: Spartak Moskwa, Sevilla CF, Liverpool FC, NK Maribor
Grupa F: Szachtar Donieck, Manchester City, SSC Napoli, Feyenoord Rotterdam
Grupa G: AS Monaco, FC Porto, Besiktas Stambuł, RB Lipsk
Grupa H: Real Madryt, Borussia Dortmund, Tottenham Hotspur, Apoel Nikozja

Co sądzicie? Jest sporo szlagierów, który najciekawszy?
Może jakieś niespodzianki? Ja myślę, że ManU i PSG mogą trochę namieszać w tegorocznej edycji LM.

Main 3620-???
Sasha Life!
Rook 1-???
Sasha Life!

Sasha Banned jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2017, 18:31   #8267
Podszyfacz
Gaduła

Miasto: Rat Land
Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !
Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !
Domyślnie

SORman kwestia Bayernu jest dla mnie o tyle dziwna, że nadal myślą, że "Lewandowski im wszystko załatwi" i niestety mówię Ci... mylą się. Dla mnie to powinni to zrobić wtedy kiedy wygrali LM i kładli podwaliny pod kolejne rzeczy, a nie żeby kupować drogich piłkarzy i potem nie mieć zastępców. Łatwo popatrzeć na politykę np. Realu albo Sevilli. Szkolą młodych i wypożyczają a kupują stare wygi, które wygrywają wszystko. Potem taki młody - ograny wchodzi do zespołu i ma z 5 starszych co mu wszystko pokazują i biznes się kręci, bo nagle w Realu wyrasta kolejna gwiazda np. Asensio, Isco, Morata. Nie bez powodu Sevilla i Real wygrywały w ostatnich sezonach LM i LE. Dla mnie polityka Bayernu jest skazana na porażkę, bo opiera się głównie na tym - kupić tanio, sprzedać drogo. A gdzie k*rwa ogranie i szkolenie? Już Borussia ma lepsze metody i bez Borussi Lewy na bank nie grałby w Bayernie na takim poziomie.

Co do kwestii LM w tym sezonie to liczę na finał RM - MU albo coś w stylu BAR - MU, JT - AM itp. wszelkie kombinacje hiszpańskich włoskich i angielskich też będą ciekawe.

Wg mnie grupy są w miarę wyrównane poza grupą Realu, którą uważam za najmocniejszą z jednym outsiderem - Apoel. Grupa E chyba najbardziej wyrównana, ale myślę, że Liverpool w tym sezonie może być czarnym koniem. Ogólnie to widzę awans tak:

A: MU, CSKA
B: BM, PSG
C: CL, AM
D: JT, BAR
E: LIV, SEV
F: MC, FR
G: ASM, FCP
H: RM, TH

Co dalej to możemy pogdybać po fazie grupowej. Bo może się okazać, że w grupie odpadną RM, BAR, MU, BM i śmiałbym się do rozpuku gdyby faktycznie tak się stało

Ostatnio edytowane przez Podszyfacz : 01-09-2017 o 18:36
Podszyfacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2017, 12:57   #8268
Zarexoholik?
Ja tu tylko sprzątam.

Zarexoholik?'s Avatar

Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Polska 0:4 Dania - ładna kompromitacja. "Polacy nic się nie stało" wciąż aktualne.
Zarexoholik? jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-09-2017, 20:15   #8269
Kapitan Grzmot
Nowicjusz

Miasto: ( ͡° ͜ʖ ͡°
Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !
Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Novi Zobacz post
A Paulinho? To taki malo smieszny zart.
Sam jesteś żartem. Paulinho solidny zawodnik.

#t
Buffon:
Cytat:
"Tak, Cristiano również strzelił mi dwie bramki, jednak dla mnie Messi jest dużo lepszy od niego. Mam nadzieję, że Leo wygra Złotą Piłkę".
: )
Kapitan Grzmot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-09-2017, 20:21   #8270
Sasha Banned
Zaawansowany

Sasha Banned's Avatar

Miasto: Szczecin
Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!
Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Banned
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kapitan Grzmot Zobacz post
Sam jesteś żartem. Paulinho solidny zawodnik.
Zobaczymy z czasem, aktualnie wystąpił w dwóch meczach.

Main 3620-???
Sasha Life!
Rook 1-???
Sasha Life!

Sasha Banned jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-09-2017, 18:40   #8271
Kapitan Grzmot
Nowicjusz

Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !
Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !Kapitan Grzmot to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sasha Banned Zobacz post
Zobaczymy z czasem, aktualnie wystąpił w dwóch meczach.
Getafe 1-2 Barcelona, Paulinho po wejściu z ławki strzela zwycięską bramkę w 84 minucie.

Coś jeszcze forumowi eksperci?
Stary 16-09-2017, 21:55   #8272
Cleyu
Łowca postów

Cleyu's Avatar

Miasto: Bielsko-Biała
Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !
Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Getafe 1-2 Barcelona, Paulinho po wejściu z ławki strzela zwycięską bramkę w 84 minucie.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni
Stary 17-09-2017, 01:49   #8273
Kamilosek55
Nowicjusz

Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!
Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:

Myślę że ludzie nie śmieją się z Paulinho tylko z tego za jaką cenę przeszedł do barcy ( na zmianę to solidny zawodnik ) a co do ekspertów to mają racje za taką cenę to też według mnie bekowy transfer
np ceny innych zawodników:
Isco-30milionów
Asensio- 4
Kroos-30
Thiago-25
Coutinho-20
można tak wymieniać bez końca a jeśli mi powiesz że rynek transferowy się zmienił i trzeba płacić grube miliony za zawodników mogę kolejne ci przykłady przytoczyć
Kamilosek55 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-09-2017, 15:55   #8274
Kapitan Grzmot
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Cleyu Zobacz post
Jedna jaskółka wiosny nie czyni
Barca 6-1 Eibar, Paulinho strzela kolejnego gola w swoim pierwszym meczu w pierwszym składzie.

Ale jak to tak? Przecież takie modne było hejtowanie i wyśmiewanie transferu Paulinho. Forumowe gmochy bez własnego zdania w szoku XD

#edit
Do gola dodam jeszcze asystę i piękne, kluczowe przepuszczenie piłki przy bramkach Messiego.

Cytat:
Napisał Kamilosek55 Zobacz post
Myślę że ludzie nie śmieją się z Paulinho tylko z tego za jaką cenę przeszedł do barcy ( na zmianę to solidny zawodnik ) a co do ekspertów to mają racje za taką cenę to też według mnie bekowy transfer
np ceny innych zawodników:
Isco-30milionów
Asensio- 4
Kroos-30
Thiago-25
Coutinho-20
można tak wymieniać bez końca a jeśli mi powiesz że rynek transferowy się zmienił i trzeba płacić grube miliony za zawodników mogę kolejne ci przykłady przytoczyć
Ale co ty za transfery mi wymieniasz, sprzed kilku dobrych lat kiedy jeszcze rynek transferowy nie był tak bardzo popsuty? W dzisiejszych czasach co drugi piłkarz jest przepłacany, już powoli normą staje się wykładanie 150 mln za piłkarza po jednym, dwóch dobrych sezonach, więc nie ocenisz czy 40 mln za takiego Paulinho to dużo. 40 czy 80 mln... I tak już na nikim te ceny wrażenia nie robią

Ostatnio edytowane przez Kapitan Grzmot : 20-09-2017 o 16:43
Stary 20-09-2017, 21:55   #8275
Kamilosek55
Nowicjusz

Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!
Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Ale co ty za transfery mi wymieniasz, sprzed kilku dobrych lat kiedy jeszcze rynek transferowy nie był tak bardzo popsuty? W dzisiejszych czasach co drugi piłkarz jest przepłacany, już powoli normą staje się wykładanie 150 mln za piłkarza po jednym, dwóch dobrych sezonach, więc nie ocenisz czy 40 mln za takiego Paulinho to dużo. 40 czy 80 mln... I tak już na nikim te ceny wrażenia nie robią[/QUOTE]

MÓWIŁEM podam ci przykłady jak się nie chce to się nie przepłaca a ty jak zwykle wyjechałeś z tym tekstem trasfery z przed kilku lat mówiłem to ci podam bez problemu
2017-Bakayoko 40mil
2017-Bernardo Silva-50
2017- Matuidi -20
2017-Tielemans-25
2017-Payet-30
Można tak bez przerwy serio jeśli się nie chce to się nie przepłaca za piłkarza
Nadal uważam że za 40mil to troche za dużo za tego gościa Matuidi tylko o rok starszy z ograniem w europie 20 baniek tylko
Kamilosek55 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania