User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 17 z 17

Wątek: Spo?eczno?c

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post Społecznośc

    Skoro apo 7.6 nie moze wytworzyc nowego serwera ani poradzic sobie ze straym dlaczego nie zajmie sie nowsza sprawa ?
    Na APO 8.42 gra około 20 graczy regularnie ... Dlaczego tak mało ROX miał być test serwerem test serwer wkoncu się skończy ? ; o
    Ale teraz nie chodzi już o to...
    Grałem na APO 8.42 od 1 Dnia kiedy powstał
    Moim zdaniem jak było ? Było Zajebiście dopóki 2 Dominujące ekipy na serwerze nie zaczęły się nacierać do tego stopnia ze Zaczęli przejmować graczy z poza Gildi i ich zabijać ... Wzrosła cena W sklepi magicznym.... Większość graczy po tym odeszła z serwera stwierdziła ze sobie nie poradzą bo kiedy obkupili się a zabrakło na AOL wpadła ekipa żeby zarobić sobie na jego stratach... Sam tak robiłem wiec to rozumiem i nie raz san tak dostałem ... Pamiętamy jak ludzie czekali na ten serwer z niecierpliwością po czym okazało się po kilku dniach ze to kicha... Dlaczego złe repy? małe repy? mapa zupełnie nie znana dla nowych graczy... ponieważ pochodzi z APO 7.6 a co najmniej jej spora ilość ... prawda jest tak ze na RL sa bardziej hardcorowe wyspy i nie jeden serwer nie wstydzi sie je pobrać i niekiedy przerobić porostu...
    To wiec tak większa liczba respo bo nie może byc tak ze na 50 graczy chcących expic w tym samym momecie jest dostępnych z 3 respy z DL'ami
    MALUTKIMI frostami bo naprawde takie sa gdyby nie quest na MAA to napewno dalej by tak było...
    Następny ważny watek pamiętamy jak postawiono apo 7.6 ? chciałem się zapytać czy nie bylo tez takich przypadków gdzie nie gralo do 30 osob ? Czy nie mozna wylczyc pvp na jakis okres ? Podkręcić exp na weekend ? Aby zachęcić graczy do dogonienia 400 ed na serwie ? hmm... ? Zmienia cen ponownie na mniejsze na jakis czas by zaczeli expic ? ZROBILEM kazda profesje na 8.42 od 0 po zwyżkach cen jest naprawdę ciesz ko ale nikt nie mówi ze ma byc łatwo ale jeżeli serwer ma upasc mozna to zmienic na jakis czas.... Zastanówmy sie czy chcemy grac na serwie 7.6 CAVE gdzie nie będzie update ale rozumiem serwer ma swoja Historie / Ale nie no NA ROXIE czy normalnym serwerze który będzie mniał update... poszerzane mapy i innych nowych rzeczy ! A nie beznadziejny serwer z 5k lvlami ! niczym MAZURSKI ots w porównaniu do APO 7.6 !!

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    O jakiej społeczności ty pieprzysz? Rano było 5 osób

  3. #3
    Gaduła Songoku v.2.0's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    daleko stad
    Posty
    170
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja proponowal bym usunac apo 8.4 i apo roxa
    na serverze pojawily sie lagi i wgl.
    odeszlo troche osob z 76
    nowe servy to byl blad ;/

    nara

  4. #4
    Expert Marek's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    452
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Songoku v.2.0 Zobacz post
    ja proponowal bym usunac apo 8.4 i apo roxa
    na serverze pojawily sie lagi i wgl.
    odeszlo troche osob z 76
    nowe servy to byl blad ;/

    nara
    Zainwestuj w internet albo nie wiem w co.. Ja odkąd gram na apo 8.42 nigdy nie miałem lagów ani przez nie nie padłem. Tak jest dotychczas , także nie wiem skąd te Twoje lagi się biorą.

    Zgadzam się co do roxa to miał być serwer testowy i przez niego sporo osób odeszło.
    Napisałeś , że w weekendy jakieś podwójne expy itp.. aby dogonić top 1 gracza.
    Dla mnie to bez sensu jest , exp powinien być zawsze taki sam bo byłoby to nie sprawiedliwe.
    Mógłbym w tym temacie wymienić wiele argumentów ale po prostu nie chcę mi się bo i tak nic to nie daję. Czekam jedynie z niecierpliwością na update serwera 8.42 i mam nadzieję , że wszystko się zmieni.
    APO 8.42 - Sir Legend Knight
    APO 8.42 - RLX

    Honor, Bóg, rodzina trzyma, tak jak lina alpinisty, tak jak wszyscy za jednego, tak ja sam jeden za wszystkich !

  5. #5
    Łowca postów ^Akynaoo's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ ♫ ♪ ♫
    Posty
    268
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zeby naprawic 8.42 nie trzeba duzo. Wystarczy:
    -powrocic do pierwotnego balansu profesji (paladyn glownie zostal oslabiony)
    -przywrocic ceny w sklepach
    -wprowadzic wiecej tutorow/gmow do pilnowania porzadku
    -organizowac czeste najazdy/eventy
    -tymczasowo mozna wprowadzic non-pvp zeby kazdy mogl wbic jakis rozsadny lvl


  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Lbn...
    Posty
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Topic .

    Hmm . Pamietam jak w pierwszych dniach 8.42 ludzie sie rzucili . Na jednego rata przypadało 7 osob .

    A teraz co ? 20 +/- osob online .

    Serw sam w sobie jest dosc dobry, tylko ludziom nie chce sie pareset godzin siedziec na tych samych potworach . Normalne jest to, ze kazdy woli jebnac cave ....

    Imo powinni usunac Roxa i 8.42 .

  7. #7
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeśli Ty w RL mówisz tak jak piszesz, to trudno się z Tobą dogadać.
    Czytałem tekst trzy razy i nadal nie wiem dlaczego nazwa tematu to 'społeczność', a post jest z kosmosu.

    Dlaczego gra mało osób na 8.42? - Bo powstał 8.42 ROX. Gdyby na zwykłym 8.42 były updaty, a nie byłoby roxa, jestem pewien, że grałoby tam 100+ osób.
    Ogólnie Tibia 8.42 jest ciekawa i można się nieźle rozerwać.
    Teraz Mortiis nie usunie 8.42 rox, bo byłyby pretensje na forum 'po co tyle expiłem, usunęli serwer i mój czas poszedł na marne'.
    Ja bym zaryzykował i usunął roxa, a zrobił update na 8.42 i zareklamował go gdzieś.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    Sieniawa/Jarosław
    Posty
    146
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ROX miał być test serwerem test serwer w końcu się skończy
    Mortiis lub tygrys kilka razy pisali ze nigdy nie miał być to test -.-

    dalej nie czytałem...
    zamknąć 8.42

  9. #9
    VIP Krsix's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    1 451
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rox'anie usuną, nie ma się co łudzić. Jeżeli Administracji chciałoby się 'podreperować' ten serwer już dawno by coś robiła. Update miał być we Wrześniu, potem w październiku, listopadzie i co? Rozumiem tygrys jest chory ale trochę się to przeciąga i ludzie odchodzą...

    Wystarczy:
    - nowe respy
    - questy (POI, INQ i coś nowego )
    - poprawić balans
    - podnieść ceny niektórych itemów u Mada
    - obniżyć ceny potków i runek
    tyle..

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    309
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aliant Zobacz post
    Mortiis lub tygrys kilka razy pisali ze nigdy nie miał być to test -.-

    dalej nie czytałem...
    zamknąć 8.42
    oba serwery nie zostana zamkniete
    usunac 8.42?
    jak mi zwrocisz 370~ed na 8.42? <:

    #topic
    zrobic ten jebany update i delete roks

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 331
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Serwer 8.42 nie zostanie usunięty, niezależnie od liczby graczy. Co wprowadzić żeby grało więcej graczy? Wystarczy tylko spojrzeć na inne serwery o tym protokole. Otóż, tu można postawić pytanie, czemu tam gra więcej ludzi?

    A więc:
    • Na APO administracja poświęca swój czas przede wszystkim 7.6.
    • Powinno być o wiele więcej zmian/uptade.
    • Nie można odstawiać tego serwera 'na bok'.



    Myślę, że administracja powinna podjąć jakieś kroki.

  12. #12
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wolly Zobacz post
    Serwer 8.42 nie zostanie usunięty, niezależnie od liczby graczy. Co wprowadzić żeby grało więcej graczy? Wystarczy tylko spojrzeć na inne serwery o tym protokole. Otóż, tu można postawić pytanie, czemu tam gra więcej ludzi?

    A więc:
    • Na APO administracja poświęca swój czas przede wszystkim 7.6.
    • Powinno być o wiele więcej zmian/uptade.
    • Nie można odstawiać tego serwera 'na bok'.



    Myślę, że administracja powinna podjąć jakieś kroki.
    A dla tych co grali rekompensata w postaci pacca, żeby nie płakali.


    Tak, powinna usunąć 8.4 a cały swój wysiłek skupić na 7.6 tyle ;]

  13. #13
    Łowca postów Master Sio's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Gorzów Wlkp
    Posty
    254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    APo upada i tyle wam powiem. 8.42 było by dobre jak balans postaci był by jak na RL. I siła czarów zalezala by od mlvl także a nie tylko od lvl. Bo co daje mi 10 dmg na 1 mlvl . Ceny w sklepach zrobili by tak jak dawniej. Mortiis zareklamowal by sie ze jest serwer 8.42 i jest tygodniowy pacc za darmo czy cos . Ale jak sie nie ma czasu na serwer to mowi sie trudno . Sam osobiscie wole 8.42 od 7.6 lecz tam nikt nie gra.


    zachęcam do gry.

  14. #14
    Expert Marek's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    452
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Master Sio Zobacz post
    APo upada i tyle wam powiem. 8.42 było by dobre jak balans postaci był by jak na RL. I siła czarów zalezala by od mlvl także a nie tylko od lvl. Bo co daje mi 10 dmg na 1 mlvl . Ceny w sklepach zrobili by tak jak dawniej. Mortiis zareklamowal by sie ze jest serwer 8.42 i jest tygodniowy pacc za darmo czy cos . Ale jak sie nie ma czasu na serwer to mowi sie trudno . Sam osobiscie wole 8.42 od 7.6 lecz tam nikt nie gra.

    Upada ? ciągle w kółko to samo słyszę. Jakoś apo jeszcze jest i będzie dalej. Ceny w sklepach są dobre. No może to sd dla niskich lv jest zbyt drogie ale da się to naprawić. Co do balansacji profesji się nie wypowiadam bo gram ed a nie wiem jak gra się innymi profesjami.
    Tygodniowy pacc ? starczy 3 dni , jeżeli w ten czas komuś serwer się spodoba kupi sobie pacca.
    Uwierz ekipa ma czas na serwer bo gdyby nie miała to dawno by go nie było , oni mają prywatne sprawy i nie mogą 24/7 robić mapę. Chociaż w sumie masz trochę racji bo jak już kiedyś pisałem poświęcenie godziny dziennie na mapę i mamy rezultat , dość dobre expowisko - tydzień czasu.

    Aha i mym zdaniem trochę osób wróciło na serwer " w tym ja " . Wczoraj jak się zalogowałem to aż się zdziwiłem , 36 osób było a więc czuję , że po udpate będzie jeszcze więcej.
    Może to apo jeszcze się jakoś odbuduje w co niestety wątpię.
    APO 8.42 - Sir Legend Knight
    APO 8.42 - RLX

    Honor, Bóg, rodzina trzyma, tak jak lina alpinisty, tak jak wszyscy za jednego, tak ja sam jeden za wszystkich !

  15. #15
    Master Atom! Adasik's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    1 419
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Chcesz grać bez cave to wbijesz 2k z satysfakcją, że bez cave. Natomiast jak Ci odpowiada gra na ROXie z elfem/NG wbijającym lvle za Ciebie to już Twój wybór...

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Krapkowice
    Posty
    1 128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Serva nie usuna

    @topic
    żeby grało więcej osob
    wystarczy;
    -zmniejszyć cene w magicznych sklepach
    -zbalansować postacie
    -zmienic troche mape(czekamy do update)
    -zareklamować server

    pjona.

  17. #17
    Gaduła -=Inflamel=-'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    145
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek Zobacz post
    Upada ? ciągle w kółko to samo słyszę. Jakoś apo jeszcze jest i będzie dalej. Ceny w sklepach są dobre. No może to sd dla niskich lv jest zbyt drogie ale da się to naprawić. Co do balansacji profesji się nie wypowiadam bo gram ed a nie wiem jak gra się innymi profesjami.
    Tygodniowy pacc ? starczy 3 dni , jeżeli w ten czas komuś serwer się spodoba kupi sobie pacca.
    Uwierz ekipa ma czas na serwer bo gdyby nie miała to dawno by go nie było , oni mają prywatne sprawy i nie mogą 24/7 robić mapę. Chociaż w sumie masz trochę racji bo jak już kiedyś pisałem poświęcenie godziny dziennie na mapę i mamy rezultat , dość dobre expowisko - tydzień czasu.

    Aha i mym zdaniem trochę osób wróciło na serwer " w tym ja " . Wczoraj jak się zalogowałem to aż się zdziwiłem , 36 osób było a więc czuję , że po udpate będzie jeszcze więcej.
    Może to apo jeszcze się jakoś odbuduje w co niestety wątpię.


    36 osob bylo? bylo AZ 42 przed sama niby "walka" CJ i Div~


    moim zdaniem teraz 8.42 to jedno wielkie nieporozumiene... jedyne profesje ktorymi sie oplaca grac (myslac o hlv) to postacie magiczne poniewaz i pallek i ek sa tak "udupieni" ze do niczego sie nie nadaja... Ms/ed bez problemu soluja praktycznie kazdego mooba na servie (nie liczac niektorych bossow) a pallek albo ed? chyba w "snach"

    ludzie z poczatku grali ek/rp bo tymi postaciami od zawsze sie duzo i latwo zarabialo.. a teraz? 150 ms/ed zarabia wiecej/expi 100x szybciej niz rp i 200x szybciej niz ek..

    360 rp walnie w demona 750-1k z mas sana natomiast 360 ms/ed w demona(archa) 1.8k?? z czego vita daje msowi 70-80% hp wiec od 400 lvl ms/ed moze spokojnie bic po 3 demony na hp. co z tego ze rp moze robic to tak jak i ms? a taki psikus ze rp potrzebuje na zabicie 3 demonow okolo 20 smp a ed/ms wypije 5-6 greatow...

    MS/Ed od zawsze szybko expili ale cierpieli na brak kasy (przez to teraz na rl wszedzie mozna zauwazyc ek na cave ktory na 99% jest mmakerem ktoregos z hlvl sorcow/ed na servie) a na apo sytuacja calkiem odwrocona,

    bledem mortiisa bylo odpalanie servera odrazu z danymi ustawieniami/powinien na tydzien odpalic server jako test i po tym czasie wprowadzic odpowiednie zmiany w ustawieniach a nie zmieniac wszystkch tych rzeczy w biegu - przez to tylko stracil jakies 120-150 osob ktore przez te zmiany zrezygnowaly z gry na servie 8.42

    druga istotna sprawa jest odlozenie 8.42 na boczny tor - na 7.6 byly 2 update a na 8.42 nic?...

    w dodatku calkowicie zepsuto rpg na8.42 przez dodanie roxa z ta sama mapka i questami.. teraz kazdy moze sobie sparwdzac lokacje swoim wyboconym 1k lvl charem bez obaw ze straci godziny expinia/zbierania kasy na expie nie z 200x exp tylko 3x exp...


    jedym slowem... ots dobry ale sposob wprowadzenia i prowadzenia go zaczyna bardziej odstraszac nowych graczy niz przyciagac.
    7.6 Inflamel 1-1015 >< Inflamelek 1-??

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •