User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Zdecyduj wybierając jedną z opcji.

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    15 65.22%
  • Nie

    8 34.78%
Pokaż wyniki 1 do 11 z 11

Wątek: Destruction otc client

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Miasto
    City
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Destruction otc client

    Jak wiadomo Squid odszedł z APO i nie zajmuje się już robieniem OTC CLIENT na główną stronę APO, lecz jest osoba która zgodziła się żeby zrobić owy Client lecz potrzebna by była osoba która ogarnia temat żeby pomóc Destructionowi.
    Jeżeli znajdzie się osoba która chciała by pomóc i administracja się zgodzi to jestem pewien że w niedługim czasie można by było korzystać z zaj-bis-ego clienta.
    A jak wiadomo Destruction zajmuje się robieniem spr i tp.

    Robię tą propozycję ponieważ otc z którego korzystacie może mieć wiele udogodnień, np niektórzy mogą mieć niektóre rzeczy zbugowane, a w nowym cliencie by tego nie było.




    Kacper!
    Ale czego Ci dokladnie trzeba? Nie sprecyzowales za bardzo swojej propozycji, nie wiem czego i komu trzeba... tak na prawde spersonalizowanie klienta pod kazdego to nic trudnego... sam myslalem udostepnic kilka udogonien(nie chodzi tu o boty) ale kto by to docenil...

    Ja moglbym pomoc ale oczywiscie nie za darmo��
    Nie wiem na czym dokładnie polegała by tam pomoc, ale Destruction powiedział że potrzebował by drugiej osoby do pomocy, o dokładniejsze pytania trzeba by było się kierować do Destruction.

    A kwestia czy będzie jakieś wynagrodzenie, to nie będzie zależeć ode mnie.



    Panowie zostały by poprawione bugi, które są w owym cliencie z forum, a o resztę dodatków tak jak napisałem wyżej trzeba takie pytania kierować do Destruction, ponieważ on ma na to pomysł.
    Ostatnio edytowane przez Komornik : 23-06-2018 o 14:03

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Robcie se co chcecie, ale moim zdaniem zamiast szukac pomocy do projektu lepiej zapytac Mortiisa czy gotowy otc bedzie mial swoje miejsce na stronie glownej serwera czy tez skonczy on na forum w dziale Inne.

  3. #3
    Średnio zaawansowany Herato's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Temat własnego clienta po odejściu Squida zapewne upadł lecz fajnie gdyby ktoś poprawił wszystkie błędy otclienta a następnie administracja wrzuciła go na stronę servera ze zwykłym spr, jest on znacznie lepiej grywalny i nie ma na nich debugów z pewnością paru graczy by weszło przez to do gry.

  4. #4
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    100
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ale czego Ci dokladnie trzeba? Nie sprecyzowales za bardzo swojej propozycji, nie wiem czego i komu trzeba... tak na prawde spersonalizowanie klienta pod kazdego to nic trudnego... sam myslalem udostepnic kilka udogonien(nie chodzi tu o boty) ale kto by to docenil...

    Ja moglbym pomoc ale oczywiscie nie za darmo��


    @edit
    Ale nadal nie napisales co tak na prawde brakuje Ci w kliencie lub co mialoby zostac przerobione. Dobrze iakbys opisal problem do naprawy robiac propozycje
    Ostatnio edytowane przez Kacper! : 23-06-2018 o 08:22

  5. #5
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak najbardziej jestem na tak, męczące są relogi na zwykłego klienta żeby wejść chociażby na Petera, to samo tyczy się flag na wyspie Piratów.

    Przez przypadek dałem na nie w sondzie.

  6. #6
    Gaduła Kiroshi's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Poznań
    Posty
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Komornik Zobacz post
    Robię tą propozycję ponieważ otc z którego korzystacie może mieć wiele udogodnień, np niektórzy mogą mieć niektóre rzeczy zbugowane, a w nowym cliencie by tego nie było.
    Okk? Bugi są udogodnieniami? Inaczej tego nie potrafię zrozumieć. XD

    #T
    Jestem na nie, ponieważ nikt tego nie zrobi po odejściu Squida. Zanim zaczniesz pisać propozycje to ogarnij trochę podstawy języka polskiego.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kiroshi Zobacz post
    Okk? Bugi są udogodnieniami? Inaczej tego nie potrafię zrozumieć. XD
    .



    Może miał na myśli, ze masz z tego jakieś korzyści typu klonowanie kasy czy coś takiego :d

    @t jak chce to niech robi, osobiście nie znalazłem żadnego Buga, ale i tak wole grac na zwykłym kliencie, zaznaczam tak

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem po co robisz kolejny temat.. Był już jeden temat odnośnie zmiany na custom klienta. :v

    Większość osób i tak używa OTC, lecz gdyby ktoś ogarnął sposób, aby uniknąć w większości używania programów wspomagających, dodać ewentualnie nowe wyglądy niektórych potworów to byłoby zajebiście, lecz i tak myślę, że tego raczej się nie doczekamy.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Złóżmy się na hajs dla Squida niech wróci i robi klienta XD

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Miasto
    Glasgow.
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pomysl spoko, tylko dlaczego ma to robic jakis random, a nie ktos z administracji Chcialbym sie tez dowiedziec co dokladnie chcielibyscie dodac do tego clienta, bo z tego co widzialem to juz na te chwile wypchany jest wieloma bezuzytecznymi gownami

    (zaznaczam tak)

  11. #11
    Średnio zaawansowany PRINCE.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Posty
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak najbardziej jestem na tak! zwykly klient apo strasznie zacina na moim slabiutkim necie otclient jednak ogarnia wszystko chodzi plynnie + nowy spr baja, najlepiej niech sie ktos z administracji wypowie
    Ostatnio edytowane przez PRINCE. : 16-07-2018 o 04:42

Podobne wątki

  1. Destruction Life
    By Harakiri II in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 01-03-2018, 01:29

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •