ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA > Strona / Forum / Konto > Propozycje

Zobacz wyniki ankiety: Jesteś na tak czy nie?
TaK 6 30.00%
NiE 14 70.00%
Głosujących: 20. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-07-2018, 21:15   #1
Komornik
Banned

Miasto: City
Mentioned: 3 Post(s)
Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!
Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!
Domyślnie Rekrutacja na moderatora forum

Witam!
Jak wiadomo Scuv jest praktycznie nie dostępny jedynie ktoś z administracji czasem zajmie się jakimś tematem( [Scuv] Bo nie mam dostępu do zgłoszeń z gry tylko forum a nie widzę żebyś ostatnio jakieś zakładał ), więc proponuję żeby odbyła się rekrutacja na moderatora żeby się w końcu ktoś zajął Forum i pozamykał zbędne tematy jak i przypilnował Chatbox i tp.

Wypowiedzcie się w komentarzach.

@Edit1
Cytat:
Napisał smerfus Zobacz post
Nie licz na to że ktoś Cie wybierze, odnośnie forum wydaje mi się ze wystarczająca jest ilość ludzi zajmujących się tym.

Na ilość forumowiczów jest od adekwatnie moderatorów.

Nie pozdrawiam
Czy ja gdzieś napisałem że chce być moderatorem? Bo ja jakoś nie widzę.

Ostatnio edytowane przez Scuv : 27-07-2018 o 23:35
Komornik jest offline  
Stary 27-07-2018, 21:24   #2
smerfus
Średnio zaawansowany

smerfus's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
smerfus nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Nie licz na to że ktoś Cie wybierze, odnośnie forum wydaje mi się ze wystarczająca jest ilość ludzi zajmujących się tym.

Na ilość forumowiczów jest adekwatnie moderatorów.

Nie pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez smerfus : 27-07-2018 o 22:45
smerfus jest offline  
Stary 27-07-2018, 22:31   #3
Scuv
LWG

Scuv's Avatar

Miasto: Hell
Mentioned: 6 Post(s)
Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !
Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Scuv
Domyślnie

Jestem dostępny cały czas tylko mnie nie widzisz
Karta Graficzna -Zotac GeForce GTX 1080 AMP! Extreme Edition
RAM - Ballistix Sport LT DDR4, 2x8GB, 2666MHz, CL16
Zasilacz - Corsair TX550M 550W
Obudowa - SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black
Dysk - SSD Samsung 850 EVO 500GB
Scuv jest offline  
Stary 27-07-2018, 23:01   #4
Don Dox
Banned

Mentioned: 0 Post(s)
Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!
Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!
Domyślnie

na nie, co chwile sie warny dostaje i sa zamykane tematy xD
#edit
tobie tez by sie przydal bo siedzisz tu od niego duzo dluzej i jestes najwiekszym n00bem na apo arek aka klawiatura mi sie zaciela laga mialem xD

/Scuv edytuj posty

Ostatnio edytowane przez Scuv : 27-07-2018 o 23:30
Don Dox jest offline  
Stary 27-07-2018, 23:04   #5
Hokage
Mastah!

Hokage's Avatar

Mentioned: 9 Post(s)
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Domyślnie

skad ty mozesz wiedziec typie kto z adminow jet online hahaha

powinienes juz dawno bana dostac za pisanie glupot

na nie

bezbeku
[01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna
Hokage jest offline  
Stary 28-07-2018, 00:15   #6
Boonek*
Zaawansowany

Boonek*'s Avatar

Miasto: Glasgow.
Mentioned: 1 Post(s)
Boonek* ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Scuv daje rade, poza tym ma jeszcze Inqusa i reszte do pomocy.

(nie)

Retired.
Boonek* jest offline  
Stary 06-08-2018, 01:47   #7
Voltan

Voltan's Avatar

Mentioned: 22 Post(s)
Voltan ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Przede wszystkim to zły dział i dziwie się czemu to nie zostało przeniesione. Może faktycznie jest ktoś potrzebny.
Jednak sonda mówi co innego.
Voltan jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania