ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Multimedia > Gry komputerowe i konsole

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-09-2015, 10:15   #1
Azielu$
Notoryczny miotacz postów!!!

Azielu$'s Avatar

Miasto: Lublin
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Domyślnie Need for Speed (2015) [PS4/XONE/PC]

Jakby nie widzieli. Zapowiada się kozacko.

Ktoś kupuje? :v Po premierze można się powozić po Ventura Bay. XD Jak coś - Aziel3k (PSN).
Stary 12-09-2015, 11:41   #2
Week
Nabijacz postów

Week's Avatar

Miasto: Y78 Z714 7
Week ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Week
Domyślnie

Nie kupuję, bo chujowe jak każda następna wersja zaraz po NFSU2.
Week jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-09-2015, 11:43   #3
Zarexoholik?
Ja tu tylko sprzątam.

Zarexoholik?'s Avatar

Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Most Wanted to było coś, strasznie się jarałem. Może jak znudzi mi się Fifa (w co wątpię) to zagram z ciekawości. Zapowiada się ciekawie, ale mnie takie gry wciągają na pare h maksymalnie, a potem zaczynają mnie nudzić.
Stary 12-09-2015, 13:22   #4
Pan Scimex
Średnio zaawansowany

Pan Scimex's Avatar

Miasto: Olsztyn
Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !
Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Byłoby ciekawie jeszcze bardziej, jakby dodali kilkanaście aut z "czarnej listy". I tak Most Wanted zostaje u mnie w sercu na zawsze. Może i kupie na xboxa, zobaczymy

GG
Pan Scimex jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-09-2015, 14:40   #5
Azielu$
Notoryczny miotacz postów!!!

Azielu$'s Avatar

Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pan Scimex Zobacz post
Byłoby ciekawie jeszcze bardziej, jakby dodali kilkanaście aut z "czarnej listy". I tak Most Wanted zostaje u mnie w sercu na zawsze. Może i kupie na xboxa, zobaczymy
Samochodów zapowiada się sporo, z ciekawszych:

BMW M3 E30
BMW M3 E46
BMW M3 E92
Toyota Supra SZ-R
Mitsubishi Evo MR
Honda S2000
Subaru BRZ
Nissan Silvia Spec-R
Mazda RX7 Spirit R
Chevrolet Camaro Z28
Corvette C6
Acura RSX/Integra Type R
Nissan 2000GT
Lamborghini Murcielago LP670

A będzie jeszcze więcej. :P

Ostatnio edytowane przez Azielu$ : 03-10-2015 o 09:20
Azielu$ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-09-2015, 09:50   #6
Okey
Mastah!

Okey's Avatar

Okey ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość przez ICQ do Okey Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Okey Wyślij wiadomość przez MSN do Okey Wyślij wiadomość przez Yahoo do Okey Send a message via Skype™ to Okey
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zarexoholik? Zobacz post
Most Wanted to było coś, strasznie się jarałem. Może jak znudzi mi się Fifa (w co wątpię) to zagram z ciekawości. Zapowiada się ciekawie, ale mnie takie gry wciągają na pare h maksymalnie, a potem zaczynają mnie nudzić.
Toć fifa to najnudniejsza gra w historii gier komputerowych, tylko kanapowy co-op sie sprawdza, ale też nie na długo :v

________
Po zawodzie przy most wanted 2012 przestałem wierzyć w tę serię, ale pewnie i tak sie tym szajsem zainteresuje, bo nie ma lepszych ściganek aniżeli ta seria (forza sie nie liczy, jebać xboxa XD)
Stary 14-09-2015, 10:09   #7
Zarexoholik?
Ja tu tylko sprzątam.

Zarexoholik?'s Avatar

Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał Okey Zobacz post
Toć fifa to najnudniejsza gra w historii gier komputerowych, tylko kanapowy co-op sie sprawdza, ale też nie na długo :v
Wiesz, ja gram przez neta w FUT 15, przecież nie będę grać sezonów vs PC.

A co do MOST Wanted to właśnie klimat tej gry mnie wtedy zaskoczył, jarałem się nią. Tak samo jak Underground II!

Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 14-09-2015 o 10:22
Zarexoholik? jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-09-2015, 10:17   #8
Splaxor
Dżem na 100%

Splaxor's Avatar

Miasto: 50° 25' N i 18° 91' E
Splaxor ma wyłączoną reputację
Domyślnie

NFS nigdy do mnie nie przemawiał. Na pewno nie będę kupować bo czekam na Gran Turismo.
Splaxor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-09-2015, 15:53   #9
Ferrum
Game Master

Ferrum's Avatar

Miasto: CT
Ferrum ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Ferrum
Domyślnie

Może i będzie dobre, ale czekam na nową Forze
Ferrum jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz