ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Multimedia > Gry komputerowe i konsole

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-04-2016, 09:55   #1
Takitubyl
Nowicjusz

Miasto: Capital City
Takitubyl nie jest jeszcze znany.
Domyślnie CS Go!

Witam,
Wychodzę z pytaniem dla no liferów csowego świata :>
Chce zacząć przygodę z go ale nie wiem czy moja pralka poradzi sobie z płynną grą.
Specyfikacja:
Procek 2x2,5Ghz
Ram: 2gyga
Grafa: gt610 1gyga
Win xp/ win 7 :<
Martwi mnie ten ram bo slot pamięci jeden mi się z**bał :<
Jak myślicie ile fps z tego wyciągne? ;>
Takitubyl jest offline  
Stary 04-04-2016, 11:02   #2
Bercik KumpeL
Banned

Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!
Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!Bercik KumpeL jest LEGENDĄ!
Domyślnie

patrząc na karte graficzną, ram i procek (nie podałeś modelu) to na najniższych wyciągnie ci max 40/50 fps, więc raczej nie ma sensu, płynnej gry nie będzie ;/
Bercik KumpeL jest offline  
Stary 04-04-2016, 11:58   #3
Wawa Król
Zaawansowany

Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!
Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!Wawa Król jest LEGENDĄ!
Domyślnie

systemrequirementslab.com

wystarczy
Wawa Król jest offline  
Stary 04-04-2016, 12:54   #4
Rudy Książe
Banned

Miasto: Erken
Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !
Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !Rudy Książe to wzór do naśladowania !
Domyślnie

dodam od siebie że wyżej podana stronka ^ podaje czasami złe wartości
Rudy Książe jest offline  
Stary 04-04-2016, 16:39   #5
Orson_Pall
Nabijacz postów

Orson_Pall's Avatar

Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !
Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rudy Książe Zobacz post
dodam od siebie że wyżej podana stronka ^ podaje czasami złe wartości
jak masz aktualne sterowniki i nie zasyfionego kompa to podaje odpowiednie wartosci, nie wprowadzaj w błąd
Orson_Pall jest offline  
Stary 04-04-2016, 16:54   #6
Takitubyl
Nowicjusz

Miasto: Capital City
Takitubyl nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Dobra troszkę pogrzebałem w szafkach i złożyłem troszkę innego kompa
Procek: Intel Pentium D CPU 2.66ghz 2,68ghz
ram: 3gb
grafika: gt610 1gb
Opłaca się na taki "sprzęt" kupywać cs go w ogóle? :>
Takitubyl jest offline  
Stary 04-04-2016, 19:45   #7
Maxiuu
Zaawansowany

Miasto: Szczecin
Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !
Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !Maxiuu to wzór do naśladowania !
Domyślnie

jak ja na zintegrowanej w lapku z 4gb ramu i jakimś śmieciowatym i3 wyciągałem stałe 30fps, to tak, opłaca Ci się.

poza tym w drugim mieszkaniu mam 5-letniego pc z amd athlonem 3x4 XDD i 430gt i te stałe 60fps jakoś wyciągam na fullu, więc u Ciebie też nie powinno być problemu.
Maxiuu jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania