ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Multimedia > Gry komputerowe i konsole

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-12-2009, 21:30   #21
Payes
Nowicjusz

Payes nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

@Cos mi nie wyszlo =/

PS. Jak ktos chce zagrac spec ops w mw2 pisac na gg 11854810 lub steam Neroox94 ( mam juz odblokowane wszystkie misje)

Ostatnio edytowane przez Payes : 26-12-2009 o 21:33
Payes jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-12-2009, 01:45   #22
Tracek
Łowca postów

Tracek's Avatar

Miasto: Góra
Tracek ma wspaniałą przeszłość!!
Tracek ma wspaniałą przeszłość!!Tracek ma wspaniałą przeszłość!!Tracek ma wspaniałą przeszłość!!Tracek ma wspaniałą przeszłość!!Tracek ma wspaniałą przeszłość!!Tracek ma wspaniałą przeszłość!!Tracek ma wspaniałą przeszłość!!Tracek ma wspaniałą przeszłość!!Tracek ma wspaniałą przeszłość!!Tracek ma wspaniałą przeszłość!!Tracek ma wspaniałą przeszłość!!Tracek ma wspaniałą przeszłość!!Tracek ma wspaniałą przeszłość!!Tracek ma wspaniałą przeszłość!!Tracek ma wspaniałą przeszłość!!Tracek ma wspaniałą przeszłość!!Tracek ma wspaniałą przeszłość!!Tracek ma wspaniałą przeszłość!!
Send a message via Skype™ to Tracek
Domyślnie

Titan Quest
zajebista gra, jak ktoś grał w diablo II to się zakocha ;D

PEACE.
Stary 29-12-2009, 02:05   #23
Old Dzolo/Seba :)
Bywalec

Old Dzolo/Seba :)'s Avatar

Miasto: Kraków
Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!
Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!Old Dzolo/Seba :) to wcielenie dobra!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Old Dzolo/Seba :)
Domyślnie

Football Manager 2005

Sam na wszystko pracowałem :< Wyjebana gierka.
Old Dzolo/Seba :) jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-12-2009, 15:51   #24
Daaron
Mastah!

Daaron's Avatar

Miasto: Gliwice
Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!
Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Daaron
Domyślnie

Postal Week in a Paradise (weekend w miasteczku, które nazywa się raj):

@Patrol
Nazwy mi się pomyliły mam jeszcze Christmas In A Paradise, ale to już nudna sieczka.

Ostatnio edytowane przez Daaron : 30-12-2009 o 04:24
Daaron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-12-2009, 19:25   #25
Patrol
Łowca postów

Patrol's Avatar

Patrol ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Daaron sam chciałem postala 2 dać jak zobaczyłem nazwę tematu.
Poza tym screeny są z moda A Week in Paradise, nie weekend.

Również dam screeny z postala, ale fajniejsze.

Puke Party

Zgadnij kotku, co mam w środku.

Tak, ten kot jest tłumikiem

A jak TY używasz szpadla?

W pewnych momentach nasz bohater doznaje olśnień.

Z tym przyjdzie nam walczyć na samym końcu.

Wizyta w łazience dostarczy ciekawych wrażeń.

Psychole?! Tu?! Przecież tu nie ma żadnych!

Grę szczerze polecam wszystkim o skrzywionym umyśle.
Patrol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-01-2010, 23:08   #26
Stronghold
Banned

Miasto:  
Stronghold robi wiele dobrego.Stronghold robi wiele dobrego.
Domyślnie

Dobrze szło,m21 EBR plus Tłumiczek <3

i kurde jakiś nerd mnie zauważył i raz padłem :<

Muzyka która mnie napędzała : Rammstein i RHCP.

Ostatnio edytowane przez Stronghold : 01-01-2010 o 23:11
Stronghold jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-01-2010, 23:20   #27
Ja też mam flow, Maatini
Zaawansowany

Ja też mam flow, Maatini jest zaufaną osobą!Ja też mam flow, Maatini jest zaufaną osobą!Ja też mam flow, Maatini jest zaufaną osobą!Ja też mam flow, Maatini jest zaufaną osobą!Ja też mam flow, Maatini jest zaufaną osobą!
Domyślnie

Jbc przegrałem ;d
Ja też mam flow, Maatini jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-01-2010, 21:01   #28
Stronghold
Banned

Miasto:  
Stronghold robi wiele dobrego.Stronghold robi wiele dobrego.
Domyślnie

No no skille 7 skille z CS'a i trzeźwe myślenie robią swoje x)

Stronghold jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2010, 11:49   #29
ReIzoN
Gaduła

ReIzoN's Avatar

ReIzoN ma wspaniałą przeszłość!
ReIzoN ma wspaniałą przeszłość!ReIzoN ma wspaniałą przeszłość!ReIzoN ma wspaniałą przeszłość!ReIzoN ma wspaniałą przeszłość!ReIzoN ma wspaniałą przeszłość!ReIzoN ma wspaniałą przeszłość!ReIzoN ma wspaniałą przeszłość!ReIzoN ma wspaniałą przeszłość!ReIzoN ma wspaniałą przeszłość!ReIzoN ma wspaniałą przeszłość!ReIzoN ma wspaniałą przeszłość!ReIzoN ma wspaniałą przeszłość!ReIzoN ma wspaniałą przeszłość!ReIzoN ma wspaniałą przeszłość!ReIzoN ma wspaniałą przeszłość!ReIzoN ma wspaniałą przeszłość!ReIzoN ma wspaniałą przeszłość!
Domyślnie

Quadra:

Stary 15-02-2010, 22:17   #30
Kamor Wielki
Banned

Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Kamor Wielki
Domyślnie

Kurczę szkoda,że nie zrobiłem screena jak Atomówkę zrzucam :<
STATS

Gra MIAZGA,ale optymalizacja (przynajmniej na płaszczyźnie BETY jest cienutka)
Ale Poprawią to looz/

No dawajcie screeny,nie tylko ja :<

"Najebafszy" dzisiejszy najlepszy wynik. Miałem 2 Helikoptery,to dlatego xD

AJ LUV CZOUK !

Ostatnio edytowane przez Tico : 09-03-2010 o 21:53
Kamor Wielki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-03-2010, 22:18   #31
Kamor Wielki
Banned

Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Kamor Wielki pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Domyślnie

post sprzed miesiąca raczej nie liczy się jako double w tym przypadku,a ktoś musi ratować topic

Wyspa Oahu - by ją przejechać to jakieś 45 minut na kierownicy grzejąc 300+ non top.

Nie to nie dziwka...

Merc
Stary 15-05-2010, 12:29   #32
Eothar
Banned

Eothar pomógł już kilku osobom.
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Eothar
Domyślnie

Co by topic odświeżyć...

Eothar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-05-2010, 12:24   #33
Kichu
Gaduła

Kichu's Avatar

Kichu pomógł już kilku osobom.Kichu pomógł już kilku osobom.
Domyślnie

StarCraft 2

@Topic

***** mac podpisujcie gry do chuja pana -_-"

Ostatnio edytowane przez Kichu : 16-05-2010 o 12:35 Powód: .
Kichu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-05-2010, 22:58   #34
Agipter1908
Zaawansowany

Agipter1908's Avatar

Miasto: Łódź
Agipter1908 jest zaufaną osobą!Agipter1908 jest zaufaną osobą!Agipter1908 jest zaufaną osobą!Agipter1908 jest zaufaną osobą!Agipter1908 jest zaufaną osobą!
Domyślnie

league of legends

tej gry chyba nie trzeba tłumaczyć ale oczywiście CoD4 :P
Agipter1908 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-05-2010, 18:46   #35
KaZeK
Banned

Miasto: Brzeszcze
KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !
KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika KaZeK Send a message via Skype™ to KaZeK
Domyślnie

Ostatnio z powodu braku neta grałem sobie w Metal Sluga X !
KaZeK jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-05-2010, 18:56   #36
Kichu
Gaduła

Kichu's Avatar

Kichu pomógł już kilku osobom.Kichu pomógł już kilku osobom.
Domyślnie .

@up Kazek
lol a ja myslalem ze ja jestem hardcorem
Z nudow u kuzyna na pegasusie przeszedlem

Dizzy xD rox ^^

Ostatnio edytowane przez Kichu : 17-05-2010 o 18:58 Powód: .
Kichu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2010, 10:14   #37
Enfante
Banned

Enfante nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Do modów
Podepnijcie temat!!!

Cytat:
Wyspa Oahu - by ją przejechać to jakieś 45 minut na kierownicy grzejąc 300+ non top.
Zagraj w Just Cause 2 ;> żeby objechać z jednego końca wyspy na drugi- kilka godzin jazdy, 30 minut samolotem

Co by offtopa nie było

Splinter Cell Chaos Theory

Enfante jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-06-2010, 02:40   #38
Kamor Wielki
Banned

Domyślnie

Macie screen z gry,FULL HD,dobre na tapete
Stary 28-06-2010, 12:18   #39
Agipter1908
Zaawansowany

Agipter1908's Avatar

Miasto: Łódź
Agipter1908 jest zaufaną osobą!Agipter1908 jest zaufaną osobą!Agipter1908 jest zaufaną osobą!Agipter1908 jest zaufaną osobą!Agipter1908 jest zaufaną osobą!
Domyślnie

one shot 2kill ;D

Sniper Ghost Warrior

Ostatnio edytowane przez Agipter1908 : 28-06-2010 o 12:21
Agipter1908 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-06-2010, 21:08   #40
Kamor Wielki
Banned

Domyślnie

25% gry więc Honda
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania