ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Multimedia > Gry komputerowe i konsole

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-02-2010, 23:38   #1
Ja też mam flow, Maatini
Zaawansowany

Ja też mam flow, Maatini jest zaufaną osobą!Ja też mam flow, Maatini jest zaufaną osobą!Ja też mam flow, Maatini jest zaufaną osobą!Ja też mam flow, Maatini jest zaufaną osobą!Ja też mam flow, Maatini jest zaufaną osobą!
Domyślnie League of Legends

Świetna gra MMORPG (chyba), zupełnie inna od Tibii i innych Metinów!
W skrócie chodzi o to, żeby rozwalić główną bazę przeciwnika. Można prowadzić mecze 1 vs 1, 2 vs 2, 3 vs 3 i 5 vs 5.
Gra ma dobrą grafikę i grywalność, ja osobiście gram na serverze amerykańskim.

Główna strona

http://www.leagueoflegends.com/

Polska strona lol'a

http://leagueoflegends.pl/

Tak gra wygląda.

http://www.youtube.com/watch?v=MF90u3hRhCo

Lista graczy serwera Europejskiego

Maatini: JazdaCycki
Quiet: Eiyael
Sedan: Sedan Ryath
Oxidosis: Oxidosis
Veto: Veto Pogromca
Krs!x: Mount Blant
Tamabunga: Adrianovv
Warlike: ElwowMistrz
Mów mi królu: Scorviel
Raseeee: Jaskierrr
Devixx: Devvixx

Lista graczy serwera Amerykańskiego

Maatini: Maatini

Ostatnio edytowane przez Devixx : 05-09-2011 o 20:13
Ja też mam flow, Maatini jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2010, 15:45   #2
Miasekk
Gaduła

Miasekk's Avatar

Miasekk pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Miasekk pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Miasekk pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Miasekk pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Miasekk pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Miasekk pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Miasekk pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Miasekk pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Miasekk pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Miasekk pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Miasekk pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Miasekk pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Miasekk pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Miasekk pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Miasekk pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Miasekk pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Miasekk pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Miasekk pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Send a message via Skype™ to Miasekk
Domyślnie

Już się biorę za ściąganie :d Mógłbyś coś więcej o grze powiedzieć?
Miasekk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2010, 16:02   #3
Quiet v 2.0
Banned

Miasto: Konin
Quiet v 2.0 pomógł już kilku osobom.
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Quiet v 2.0
Domyślnie

To jest RTS? Cóż, może warto zagrać. Później pobiorę i pogram.
Quiet v 2.0 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2010, 16:33   #4
Poziomkuwa
Banned

Miasto: ๏̯͡๏̯͡๏̯͡๏̯͡๏̯͡Ů <--
Poziomkuwa pomógł już kilku osobom.Poziomkuwa pomógł już kilku osobom.
Wyślij wiadomość przez ICQ do Poziomkuwa Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Poziomkuwa Wyślij wiadomość przez MSN do Poziomkuwa Wyślij wiadomość przez Yahoo do Poziomkuwa Send a message via Skype™ to Poziomkuwa
Domyślnie

Wypróbuję, bo mi się Wow jakoś znudził. Z tego co widzę to się lvl wbija, a z grafiki fajne. Trochę jak Warcraft 3 XD

@topic
Zainstalowałem i jakieś to takie chujowe ;d

Ostatnio edytowane przez Poziomkuwa : 11-02-2010 o 22:38
Poziomkuwa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2010, 16:56   #5
Younone
Nabijacz postów

Younone's Avatar

Miasto: Włocławek
Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!
Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!
Send a message via Skype™ to Younone
Domyślnie

Bardzo fajna gra.Chciałem właśnie temat założyć na forum ale mnie wyprzedziłeś Jakby co daj gg to zagramy razem...
Younone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2010, 18:09   #6
Mućka
Średnio zaawansowany

Mućka's Avatar

Mućka nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Gram, na europejskim serwerze, jakby co to nick Analny msciciel. (dla nie ogarów, LoL to taka pordróba DotA"y)
Mućka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2010, 18:13   #7
Patrol
Łowca postów

Patrol's Avatar

Patrol ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Chciałem założyć temat o lolu, ale stwierdziłem, że będzie jak ze wszystkim, czyli pogracie z dwa dni i się wam znudzi.

Ja osobiście gram przez klienta europejskiego, bo są mniejsze pingi i rzadsze lagi. Mój nick to Oralny Pogromca.
http://www.lol-europe.com/
Klientem europejskim nie można połączyć się z wersją amerykańską.

MMORPG to to nie jest, skoro na jednej mapce gra max 10 graczy.
Statystycznie jeden mecz (tak, gra się na mecze) trwa około 50 minut.

Najlepiej jakby opisać screena, co jest czym, więc to zrobiłem.

Sądzę, że dokładniejszych wyjaśnień wymaga mechanika gry.

Jak Mattini napisał gra polega na zniszczeniu budowli przeciwnika.

Po pierwsze na stronie rejestrujemy konto i nadajemy nick swojemu summonerowi. Pod takim nickiem będziemy figurować w grze.
Nasz summoner pod wpływem walk zdobywa doświadczenie, aż do 30 poziomu.
Co poziom zdobywamy mastery pointy, które możemy rozdysponować w drzewkach talentów.

Przed każdym meczem mamy minutę. Musimy wtedy wybrać championa. Ich zdolności zostaną nam opisane, gdy na nich najedziemy, jest również możliwość przejrzenia ich listy na spokojnie, w swoim profilu. Za darmo jest dostępnych w jednym czasie kilku championów. Resztę należy kupić za punkty, ale o tym później. W każdej drużynie może być tylko jeden taki sam champion. Oprócz championa należy wybrać dodatkowe czary Takie jak uleczenie, przywrócenie many, teleport do przyjaznej jednostki itp.
Możemy również wybrać runy jakich będziemy używać (na mniejszych levelach runy są tylko stratą punktów) Runy mogą zwiększyć siłę ataku, jego szybkość, zmniejszyć cooldowny itd.

W czasie gry zaczynamy z championem na poziomie 1 z ograniczeniem 18. Co poziom możemy podnieść jedną ze swych umiejętności o poziom z ograniczeniem 5 poziomu trzech pierwszych umiejętności i ograniczeniem 3 poziomów ostatniej umiejętności. Ostatnia umiejętność to tzw. ultimate. Jest to w większości przypadków umiejętność o potężnym działaniu i sporym cooldownie.
Możemy kupić przedmioty za złoto generujące się automatycznie i przyznawane za zabicie/asystę.

Za każdą grę przyznawane są influence pointy, które możemy użyć w sklepie do kupienia championów i run. Są również battle pointy, które można nabyć poprzez przelew, ale tego opisywać nie będę.

Rozpisałem się jak penis(cenzura, żeby się skup nie czepiał), a i tak nikt tego nie przeczyta.

Ostatnio edytowane przez Patrol : 08-02-2010 o 18:19
Patrol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2010, 18:39   #8
Younone
Nabijacz postów

Younone's Avatar

Miasto: Włocławek
Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!
Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!Younone jest LEGENDĄ!
Send a message via Skype™ to Younone
Domyślnie

@up

Ja z kolegą gramy na europejskim.Daj gg czy coś to sie dogadamy jak i co to założymy serwer..
Younone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-02-2010, 09:08   #9
Ero Senin
Guru!

Ero Senin's Avatar

Miasto: Grodzisk Mazowiecki
Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !
Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Ero Senin Send a message via Skype™ to Ero Senin
Domyślnie

Zupełnie jak heroes of newerth :C tylko że HoN lepsza grafika XD
Stary 23-03-2010, 14:49   #10
Maatinii
VIP

Maatinii's Avatar

Miasto: Sz-n
Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !
Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !Maatinii to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Maatinii
Domyślnie

Jakieś tam lepsze staty

i moja pierwsza gra Fiddlem ; d

Maatinii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-07-2010, 21:46   #11
Kichu
Gaduła

Kichu's Avatar

Kichu pomógł już kilku osobom.Kichu pomógł już kilku osobom.
Domyślnie

Widze nie ja tylko młuce LoLa w oczekiwaniu na sc2 ^^

wyniki z ostatniego meczu hehe
Jak by ktos chcial pograc czy cosik msg Przmak ^^
jak pograc to 25 lvl + jak zasiegnac rady to postaram sie byc wyrozumialy dla wszystkich graczy : )

@ Serwer EU
@down
Nie mam pojecia nigdy nie gralem solo 5x5 ranked w tej chwili brakuje mi 1dnego chara do ranked games : <
jedynie full premade o.o

Ostatnio edytowane przez Kichu : 22-07-2010 o 11:37
Kichu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-07-2010, 22:03   #12
Zrazik
Uzależniony

Zrazik's Avatar

Miasto: Warszawa
Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!
Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!Zrazik jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Zrazik
Domyślnie

Gram w to od niedawana ;D Kupilem sobie olafa ;p mam prawie 12 lvl

Jak cos nick Zrazik

Aktualnie nie gram na Apo
Rl Inferna
Zrazik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-07-2010, 03:19   #13
Mućka
Średnio zaawansowany

Mućka's Avatar

Domyślnie

Was też denerwuje ten rating system? Pro "wynieśli" noobów na ratingi 1400+ i tak z mojego ratingu (1409) spadłem na 1261. Zawsze znajdzie się jakiś debil co feeduje, już mi się od tego cofa. Ofc. o solo 5x5 mowa.
Stary 22-07-2010, 13:29   #14
Agipter1908
Zaawansowany

Agipter1908's Avatar

Miasto: Łódź
Agipter1908 jest zaufaną osobą!Agipter1908 jest zaufaną osobą!Agipter1908 jest zaufaną osobą!Agipter1908 jest zaufaną osobą!Agipter1908 jest zaufaną osobą!
Domyślnie

o widzę dużo osób w to maniaczy ;D ja gram na angielskim

postacie ^^
i oczywiście cho'gath z darmowym 2 skinem ;d
Agipter1908 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-07-2010, 16:26   #15
Teza
Łowca postów

Teza's Avatar

Teza ma wspaniałą przeszłość!!
Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

od wczoraj gram, napierdzielam ashem i leci zajebiscie, ale mysle zeby zmienic, bo troche kiepsko jak sie trafi jakis blitzcrank overpowered.... przed chwila z takim gralem, koles 20/1 staty, cale hp zjezdzal mi w 3 sekundy, nie zdazylem nawet sie ruszyc........
Stary 22-07-2010, 21:28   #16
Mućka
Średnio zaawansowany

Mućka's Avatar

Domyślnie

@up
Blitz nie jest op, jest wręcz idealnie zbalansowany. Wystarczy w w early game chować się za minionami i nie dać się złapać łapką. W late game po prostu chować się za tankiem.

@down

Jego łapa to skillshot, po prostu trzeba mieć buty (360 speeda starczyć powinno) i biegać, czekać aż nie trafi łapą i kontratakować (ofc. musi być już troche zharrasowany).

Ostatnio edytowane przez Mućka : 23-07-2010 o 02:04
Stary 22-07-2010, 22:50   #17
Teza
Łowca postów

Teza's Avatar

Teza ma wspaniałą przeszłość!!
Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!Teza ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

idealnie zbalansowany czyli, ze to maszyna do zabijania wszystkich po kolei i nie dawania szans na jaka kolwiek probe walki z nim? Nie tak to powinno wygladac, bo ja walac go z moich strzal stoi w zasiegu lapy, oczywiscie wyjscia nie ma, bo nie zdaze uciec, a on juz mnie lapie, do tego hitu z kosmosu, w kazdej walce ma kolo 3k hp, a ja max 2,5, ktore zjezdza mi w 3-4sekundy, a ja mu walne jakies marne combo za 800......

dodatkowo tez duzo zalezy od tego na jaki team sie trafi, bo nie raz mam takich ogarow z ktorymi robie staty 15/0, a przeciwnicy pare fragow ledwo, ale czesto tez jest odwrotnie, ze mam max 10, a przeciwnicy po 30 i to kazdy. :ccccc

Ostatnio edytowane przez Teza : 22-07-2010 o 22:53
Teza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-07-2010, 00:55   #18
Kichu
Gaduła

Kichu's Avatar

Kichu pomógł już kilku osobom.Kichu pomógł już kilku osobom.
Domyślnie

a tak zeby podtrzymac teamt przy zyciu,

jezeli chodzi o OP to jedyna postacia jaka jest OP w tej chwili to Xin Zhao ew. tryndamere, reszta to juz skill -_-
Stary 24-07-2010, 01:07   #19
Mućka
Średnio zaawansowany

Mućka's Avatar

Domyślnie

Tryn nie jest op. Wystarczy exhaust i jest zbanowany. Właściwie do lola wróciłem (przed pojawieniem się xina) bo był świetny balans. Niestety od pojawienia się Xina trochę się ten balans posypał.

Ogólnie stypa bo kumpel z którym zawsze grałem wyjechał, inny ma zajebiście wysokie ELO więc grać z nim jest bardzo ciężko, a reszta to nooby. Więc zostało mi solo queue gdzie raz trafiasz na pro a raz na debili co mają po 2 pary butów.
Stary 24-07-2010, 14:09   #20
SETNE KONTO WAWY
Banned

SETNE KONTO WAWY jest nie do zastąpienia!SETNE KONTO WAWY jest nie do zastąpienia!SETNE KONTO WAWY jest nie do zastąpienia!SETNE KONTO WAWY jest nie do zastąpienia!SETNE KONTO WAWY jest nie do zastąpienia!SETNE KONTO WAWY jest nie do zastąpienia!
Domyślnie

wygralem wczoraj w nocy 6 walk pod rzad, ktore wydawaly sie nie do wygrania, z dosc kiepskim teamem ktory mialem, ale szlo niezle, musialem troche nadrabiac, za to ostatnia, 7 walka to juz totalna porazka, 0 fraga, praktycznie w nic nie ubrany, bo tak napierdzielali wrogowie, ze nawet kasy nie szlo zarobic.... :C
SETNE KONTO WAWY jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania