User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 28

Wątek: Grinchmas Advent-ure na APO!

  1. #1
    Nabijacz postów Point's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Posty
    582
    Mentioned
    101 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Grinchmas Advent-ure na APO!

    "Grinchmas Advent-ure na APO"


    Opis konkursu:
    Witajcie, śmiałkowie APO! Zbliża się magiczny czas Grinchmas, a wraz z nim niesamowita przygoda, która ożywi ducha świąt w całej społeczności. Przedstawiamy Wam "Grinchmas Advent-ure in APO" konkurs, który połączy radość świąteczną z ekscytującym poszukiwaniem prezentów i wyzwaniami w grze.

    Zasady konkursu:

    1. Konkurs rozpocznie się 13 dni przed Bożym Narodzeniem, trwając do 25 grudnia, Grinch ukryje w tym czasie konkursowy przedmiot w różnych miejscach na mapie APO. Pierwsza wskazówka pojawi się pierwszego dnia konkursu "gratis".
    2. Każdy odnaleziony przedmiot odblokuje wskazówki dotyczące kolejnego ukrytego przedmiotu. Wskazówki zamieszczane będą w grze na kanale default.
    3. Gracze będą mogli wymieniać się informacjami i korzystać z wskazówek, aby odkryć wszystkie przedmioty przed końcem konkursu.
    4. Każdy gracz, który odnajdzie wszystkie prezenty i ukończy zadania, otrzyma nagrodę świąteczną w grze.
    5. Każdego dnia o określonej godzinie (dzień wcześniej pojawi się informacja na naszych kanałach społecznościowych - Grinch Event) przedmioty będą rozkładane na mapie, 5 sztuk dziennie - lub więcej w przypadku dodatkowego mini-eventu.
    6. Zdobytymi przedmiotami można handlować!
    7. Osoba która nie zaadaptuje się z konkretnym przedziałem poziomowym kradnąc przy tym przedmiot otrzyma bana!

    Nagrody:

    1. Dla graczy, którzy odnajdą największą ilość przedmiotów, specjalny tytuł lub unikalny przedmiot świąteczny. (Przykładowo - modyfikacja trainera w Twoim domku! Posiadasz 5 zwykłych trainerów? Możesz mieć 5 Trainer Shooterów! I inne.)
    2. Dodatkowe nagrody dla najlepszych graczy, którzy wykonają zadania najszybciej.
    3. Wyłonimy 10 zwycięzców, nagroda będzie zależna od ilości zebranych przedmiotów specjalnych. Ilość zwycięzców może się zmienić, w zależności od ilości osób które będą posiadały "Przedmiot specjalny" oraz od jego ilości na swojej postaci.

    Zadania i Wskazówki:

    1. Wskazówki będą kierować graczy do różnych regionów APO, gdzie ukryte są przedmioty.
    2. Zadania dodatkowe będą pojawiać się na chwilę po rozmieszczeniu przedmiotów specjalnych.


    Zgłaszanie zadań:


    1. Gracze zgłaszają zakończenie zadań poprzez specjalny kanał czatu CTRL +R.


    Zwycięzcy:
    Po zakończeniu konkursu stworzymy zestawienie w formie tabeli, w której znajdziecie informacje na temat nagród oraz ilości przekazanych "przedmiotów specjalnych", wykonamy zrzuty ekranu z każdym z graczy i umieścimy je na naszych kanałach społecznościowych.

    Równe szanse:
    Aby zapewnić każdemu z Was równe szanse, przedmioty będą przypisane pod 5 przedziałów poziomowych, w których gracze będą mogli brać udział w konkursie. W mini-evencie również szansę na zdobycie przedmiotów będzie miał każdy. Co za tym idzie każdy przedmiot z 5 będzie rozmieszczany pojedynczo oraz będzie pojawiała się informacja na temat szczegółów i miejsca na mapie w którym należy go szukać.

    Przedziały poziomowe:
    15 - 100
    101 - 400
    401 - 1000
    1001 - 2500
    2501 - xxxx
    PVP dozwolone jest tylko w określonych przedziałach - zabicie gracza podczas trwania zadań konkursowych w celu utrudnienia mu zdobycia poszukiwanego przedmiotu będzie skutkowało banem na 48h.

    Informacja na temat przedziału pojawi się każdorazowo przed rozpoczęciem poszukiwań!

    Poszukiwania można prowadzić tylko i wyłącznie w podanych przedziałach. Pozyskanie, szukanie, bądź jakakolwiek inna czynność (np. zabijanie niższych poziomów) będzie prowadziła do zbanowania postaci.

    Zachęcamy do brania udziału w konkursie, ponieważ warto, nagrody będą naprawdę ciekawe, a wszystko będzie zależne od Waszego zaangażowania.
    Ostatnio edytowane przez Point : 16-12-2023 o 21:50

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    74
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszystko super pięknie, tylko jeden problem bardzo dużo osób nie może wejść na discord, ponieważ zostali po pierwsze pobanowani przez Apendora, a po drugie czekają na akceptacje tygodniami

    @down
    Dostaliśmy bany za damo od Apendora bo banował każdego kto mówił głośno o jego boceniu postaci, dodatkowo nowe konta na discordzie nie są akceptowane, a nie każdy posiada FB kolego
    Ostatnio edytowane przez Haga : 05-12-2023 o 11:22

  3. #3
    * Never Give Up * Ektoplazma's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    128
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Masz jeszcze FB kolego, info w grze itp.

    Juz tak nie narzekaj na te bany bo za darmo nie dostaliście.
    #topic

    Był już jakis event? z ciekawosci pytam bo 4 dzien się konczy

  4. #4
    Ten najgorszy :c Apendor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    631
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W dupie będą, a nie na Discordzie.

    Pozdrawiam.
    Sky is the limit.

  5. #5
    Średnio zaawansowany Rodziak's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zapowiada się świetnie, nie mogę sie doczekać.


    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    W dupie będą, a nie na Discordzie.

    Pozdrawiam.
    Złośliwie.

  6. #6
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 267
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    W dupie będą, a nie na Discordzie.

    Pozdrawiam.
    w sumie to smiechłem. taki ładny dzień, a tu cios w nerke

    pozdrawiam wszystkich
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    74
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    W dupie będą, a nie na Discordzie.

    Pozdrawiam.
    Nie denerwuj się Piotruś

  8. #8
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    4
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Piotruś nie poszły targi ślubne i Cię zostawiła? To nie miejsce na wylewanie żali.

  9. #9
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2023
    Posty
    26
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    W dupie będą, a nie na Discordzie.

    Pozdrawiam.
    Gość nadal szuka zagubionych jaj. Poszukaj na allegro w itemach wystawionych ktore zajebałes z serwera

    Piotrek wylał frustracje i zamknał discorda xD żałosny pasożyt

  10. #10
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Mar 2023
    Posty
    108
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Chodzenie na event kończy się stronniczym wrzuceniem pod loota, osoba która to organizuje nie pojmuje prostych zasad fair play, i jakichkolwiek zasad moralnych. Taka drobna podróbka Apendora.

    Zaprezentuje oczywiście filmik który uwieczniłem jak to organizator bawi się.
    Chodzenie na event równa się czasem brakiem możliwości dostania prezentu bądź w drugą stronę (dostanie dzięki dodatkowym przywilejom)



    Sami oceńcie czy warto chodzić na eventy w których wybrani są jedynie nagrodzeni

    Cytat Napisał Point Zobacz post
    Rzucałem wiele osób, to ze ktoś sobie dopisuje do tego jakieś historie i próbuje mnie pomówić psując moją reputacje to już inna kwestia. Mortiis wie o zaistniałej sytuacji i przekazał mi ze nie będzie się w to mieszał, wiec jego odpowiedzi nie dostaniesz. Macie na tym nagraniu jak bedziecie uważnie oglądać wiele takich sytuacji gdzie ktoś randomo gdzieś zostaje przerzucony w celu rozładowania kolejki do ciała. Od następnego okienka nikogo nie ruszę, a to gracze będą decydować o tym jak wygodnie ustawą potwora pod odebranie loota. Cała sytuacja jest dla mnie conajmniej żenująca, starasz się, próbujesz coś robić, a ktoś wyskakuje z czymś takim.
    Wiele osób odrzuciłeś a jedna osobę tylko dostawiłeś do ciała która była bita. Jesteś widocznie nad wyraz zakochany w swojej legendzie jednego miesiąca na apo. Jedynie tyle wbijasz na tego OTS, sry może 1.5msc.

    Nie oczerniam nikogo, staram się być uczciwy w odróżnieniu od Ciebie... @Point odrzucałeś na tym filmiku jedynie Kose aby nie odebrał loota, a i postawiłeś Farva aby go odebrał
    Łaski nie robisz że tutaj wracasz zaistnieć na jeden miesiąc, i zrobić grincha. Naprawde. To Twoja wolna wola i nikt ci nie karze, ale jeśli coś robisz to rób chociaż UCZCIWIE, bo to chyba jest za dużo jak dla Ciebie
    Ostatnio edytowane przez Flyfonoid : 08-12-2023 o 19:06 Powód: Dodatkowy komentarz

  11. #11
    Nabijacz postów Point's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Posty
    582
    Mentioned
    101 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Flyfonoid Zobacz post
    Chodzenie na event kończy się stronniczym wrzuceniem pod loota, osoba która to organizuje nie pojmuje prostych zasad fair play, i jakichkolwiek zasad moralnych. Taka drobna podróbka Apendora.

    Zaprezentuje oczywiście filmik który uwieczniłem jak to organizator bawi się.
    Chodzenie na event równa się czasem brakiem możliwości dostania prezentu bądź w drugą stronę (dostanie dzięki dodatkowym przywilejom)



    Sami oceńcie czy warto chodzić na eventy w których wybrani są jedynie nagrodzeni
    Rzucałem wiele osób, to ze ktoś sobie dopisuje do tego jakieś historie i próbuje mnie pomówić psując moją reputacje to już inna kwestia. Mortiis wie o zaistniałej sytuacji i przekazał mi ze nie będzie się w to mieszał, wiec jego odpowiedzi nie dostaniesz. Macie na tym nagraniu jak bedziecie uważnie oglądać wiele takich sytuacji gdzie ktoś randomo gdzieś zostaje przerzucony w celu rozładowania kolejki do ciała. Od następnego okienka nikogo nie ruszę, a to gracze będą decydować o tym jak wygodnie ustawą potwora pod odebranie loota. Cała sytuacja jest dla mnie conajmniej żenująca, starasz się, próbujesz coś robić, a ktoś wyskakuje z czymś takim.

  12. #12
    Zaawansowany Mikul1960's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Posty
    103
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Point Zobacz post
    Od następnego okienka nikogo nie ruszę, a to gracze będą decydować o tym jak wygodnie ustawą potwora pod odebranie loota.
    Trzymam za słowo

    Cytat Napisał Hitmantis Zobacz post
    Fajne te okienko 9 takie nie za łatwe do odebrania loota xdd proponuje nie robić kolejnych bo bez sensu...

    Podziękujcie flyfowi że robi gownoburze tak teraz będzie wyglądać każde ciastko od początku eventu Point przerzuca postacie i jakoś nikt z tym nie miał problemu wszystko sprawnie szło każdy odbierał lota nawet nob charami ale nie trzeba mu zepsuć cały event bo flyf sobie ubzdurał jakąś stronniczość jakby to była jednorazowa sytuacja spoko mógłby mieć problem ale robił tak za każdym razem by graczom pomoc
    Ostatnio edytowane przez Mikul1960 : 10-12-2023 o 09:39

  13. #13
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajne te okienko 9 takie nie za łatwe do odebrania loota xdd proponuje nie robić kolejnych bo bez sensu...

  14. #14
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Mar 2023
    Posty
    108
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hitmantis Zobacz post
    Fajne te okienko 9 takie nie za łatwe do odebrania loota xdd proponuje nie robić kolejnych bo bez sensu...
    Jak to? Nie rzucił Cie pod ciało jak Farva? Widocznie musisz dołaczyć do jego paczki. Tam Point ogarnia takie rzeczy. Jestem również za tym aby nie było tego eventu, a przede wszystkim zachowania w postaci stronniczego podrzucania ludzi pod ciało jak na wyżej wymienionym filmiku. Jeśli ktoś chce to mam dłuższa wersje obrazująca jak to Point "wiele" osób podrzucił pod ciało


    Pozdrawiam

    Cytat Napisał SEDING Zobacz post
    Flyf prosze ciebie nie da sie juz tego twojego PŁACZU czytac... Daj sobie juz spokój
    Tłumaczyłem. Dzieci i ryby głosu nie mają. Bd wdzięczny za brak pisania do mnie, o mnie oraz wypowiadania się w moich tematach. Jak wyrosną Ci już łoniaki to pogadamy synu
    Ostatnio edytowane przez Flyfonoid : 10-12-2023 o 13:12

  15. #15
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Posty
    49
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Flyfonoid Zobacz post
    Jak to? Nie rzucił Cie pod ciało jak Farva? Widocznie musisz dołaczyć do jego paczki. Tam Point ogarnia takie rzeczy. Jestem również za tym aby nie było tego eventu, a przede wszystkim zachowania w postaci stronniczego podrzucania ludzi pod ciało jak na wyżej wymienionym filmiku. Jeśli ktoś chce to mam dłuższa wersje obrazująca jak to Point "wiele" osób podrzucił pod ciało


    Pozdrawiam
    Flyf prosze ciebie nie da sie juz tego twojego PŁACZU czytac... Daj sobie juz spokój

  16. #16
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool

    Fajny Evencik!
    Biorę udział

  17. #17
    Nabijacz postów Point's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Posty
    582
    Mentioned
    101 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mainland

    1. 60 dni Premium Account
    +10 poziomów doświadczenia
    Shaman Mask
    Shaman Armor
    Shaman Skirt
    Witcher Boots - efekt działania Shaman Boots + dodatkowy bonus: użyte raz na 5 minut odnawiają połowę many
    10x Trainer Shooter, ulepszenie Trainera (Wymiana w istniejacym trainerze).


    2.
    55 dni Premium Account
    +9 poziomow doświadczenia
    Ultimate Weapon - dowolnie nazwane
    Special butterfly conservation kit(80%+10%) - 80% szansy na zrobienie soku z motyla, a w przypadku niepowodzenia 10% szans na stworzenie soul mixture
    7x Trainer Shooter, ulepszenie Trainera.


    3.
    50 dni Premium Account
    +8 poziomów doświadczenia
    5x Trainer Shooter, ulepszenie Trainera (Wymiana w istniejacym trainerze).
    Helmet of The Ancients(niepelny)
    Shaman Skirt
    Shaman Armor
    Magic Axe
    Brooches
    Możliwość nazwania dowolnie wybranego przedmiotu.


    4. 45 dni Premium Account
    +7 poziomów doświadczenia
    3x Trainer Shooter, ulepszenie Trainera (Wymiana w istniejacym trainerze)
    Shaman Mask - dowolnie nazwana
    Magic Bunny Slippers
    Silver Wand


    5. 40 dni Premium Account
    +6 poziomow doświadczenia
    Shaman Boots
    Brooches
    Helmet of The Ancients(pełny)


    6. 35 dni Premium Account
    +5 poziomow doświadczenia
    500 Dragon Egg's
    Silver Wand
    Pandemonium Armor
    Magic Bunny Slippers


    7. 30 dni Premium Account
    +4 poziomy doświadczenia
    Golden Bolt
    Critical Talisman


    8. 25 dni Premium Account
    +3 poziomy doświadczenia
    Helmet of The Ancients(pełny)
    Pandemonium Armor


    9. 20 dni Premium Account
    +2 poziomy doświadczenia
    Sapphire Set



    10.
    15 dni Premium Account
    +1 poziom doświadczenia


    11.
    każdy kolejny oddany Tear Of Grinch..
    10 dni Premium Account
    +1 poziom doświadczenia


    Rookgard


    1. 60 dni Premium Account
    +10 poziomów doświadczenia
    10x Trainer Shooter, ulepszenie Trainera.
    Spy report
    Vial of tropical essence of dead butterfly


    2. 55 dni Premium Account
    +9 poziomów doświadczenia
    7x Trainer Shooter, ulepszenie Trainera.
    Perfect Amulet
    Vial of tropical essence of dead butterfly


    3. 50 dni Premium Account
    +8 poziomów doświadczenia
    5x Trainer Shooter, ulepszenie Trainera (Wymiana w istniejacym trainerze).
    Phoenix shield
    Blue Exotic Butterfly
    Rabbit Present
    Vial of pink butterfly lemonade


    4. 45 dni Premium Account
    +7 poziomów doświadczenia
    3x Trainer Shooter, ulepszenie Trainera (Wymiana w istniejacym trainerze)
    Pandemonium Amulet (10 use)
    Demon Legs
    Djinn Blade
    Ramzes Helmet
    Vial of pink butterfly lemonade



    5.
    40 dni Premium Account
    +6 poziomów doświadczenia
    Soft Amulet
    Demon Armor
    Demon Shield
    Brooches
    Vial of dirty butterfly juice



    6.
    35 dni Premium Account
    +5 poziomów doświadczenia
    Demon Helmet
    Demon Armor
    Demon Legs
    Vial of dirty butterfly juice
    Bag x255 Explo Rune



    7.
    30 dni Premium Account
    +4 poziomy doświadczenia
    Demon Armor
    Winged Amulet
    Royal Fanfare
    Blue Exotic Butterfly
    BP Uh x255

    8. 25 dni Premium Account
    +3 poziomy doświadczenia
    Starlight
    Demon Helmet
    Rook Boots
    Vial of blue rotten syrup
    Bag Explo x255


    9. 20 dni Premium Account
    +2 poziomy doświadczenia
    Starlight
    Elven Armor
    Cape of Invisibility
    Bag x255 UH

    10. 15 dni Premium Account
    +1 poziom doświadczenia
    Demon Armor
    Demon Legs
    Demon Shield


    11.
    Każdy kolejny oddany Tear Of Grinch..
    10 dni Premium Account
    +1 poziom doświadczenia

    *Ulepszenie trainera polega na wymianie obecnie istniejącego zwykłego trainera w domku na trainer shooter, nie budowie nowego.

    Nagrody z konkursu zostaną przekazane do dnia 31.12.2023. Miejsce oraz nagrody są uzależnione od ilości zdobytych Tear of Grinch.

  18. #18
    Meluś King SED Yui's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Savar - 28x Tear of Grinch (Main)
    Ostatnio edytowane przez SED Yui : 27-12-2023 o 23:59
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  19. #19
    Zaawansowany Mikul1960's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Posty
    103
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Astaroth - 9x Tear of Grinch (Main)
    Ostatnio edytowane przez Mikul1960 : 27-12-2023 o 13:40

  20. #20
    Gaduła Schwaab's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    131
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rashaverak - 7x Tear of Grinch (Main)
    Ostatnio edytowane przez Schwaab : 27-12-2023 o 13:40
    "Jak problem ma koleżka, też go mam, mam tak od dziecka..."


    Karma Wraca !!!

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •