ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > O wszystkim i o niczym > Piaskownica

Zobacz wyniki ankiety: dajemy boltiemu hajs na kupno apo?
Tak 8 32.00%
Nie, lepiej aby go zamkneli na amen 17 68.00%
Głosujących: 25. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-11-2018, 21:20   #1
Goldenka
Zaawansowany

Mentioned: 4 Post(s)
Goldenka to wzór do naśladowania !
Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !
Domyślnie zbiórka na ots

Proponuje zrobić zbiórkę kasy dla voltana żeby kupił ots od mortiisa wtedy zrobi tutaj apdejta oraz paka za fri, to jedyna szansa dejcie głos na tak oki
Goldenka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2018, 22:28   #2
Boonek*
Zaawansowany

Boonek*'s Avatar

Miasto: Glasgow.
Mentioned: 1 Post(s)
Boonek* ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Lepiej dajcie mi te kasę, voltanowi nie można ufac 😂

Retired.
Boonek* jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2018, 22:58   #3
Goatee
Uzależniony

Goatee's Avatar

Miasto: ████
Mentioned: 0 Post(s)
Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !
Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość przez ICQ do Goatee Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Goatee Wyślij wiadomość przez Yahoo do Goatee Send a message via Skype™ to Goatee
Domyślnie

Cytat:
Napisał Boonek* Zobacz post
Lepiej dajcie mi te kasę, voltanowi nie można ufac 😂
Tobie tym bardziej
Hyper Beast 1 - [...]
Goatee jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2018, 10:11   #4
Sashaa
Średnio zaawansowany

Sashaa's Avatar

Miasto: Szczecin
Sashaa to ANIOŁ!
Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!Sashaa to ANIOŁ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sashaa
Domyślnie

Ogarnijcie Mortiisa i kupuje serwer. Niestety gość nie chce go sprzedać i chyba czeka na koniec dedyka.
Sasha Life!

Sashaa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2018, 15:04   #5
smerfus
Zaawansowany

smerfus's Avatar

smerfus to wcielenie dobra!smerfus to wcielenie dobra!smerfus to wcielenie dobra!smerfus to wcielenie dobra!smerfus to wcielenie dobra!
smerfus to wcielenie dobra!smerfus to wcielenie dobra!smerfus to wcielenie dobra!smerfus to wcielenie dobra!smerfus to wcielenie dobra!smerfus to wcielenie dobra!smerfus to wcielenie dobra!smerfus to wcielenie dobra!smerfus to wcielenie dobra!smerfus to wcielenie dobra!smerfus to wcielenie dobra!smerfus to wcielenie dobra!smerfus to wcielenie dobra!smerfus to wcielenie dobra!smerfus to wcielenie dobra!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sashaa Zobacz post
Ogarnijcie Mortiisa i kupuje serwer. Niestety gość nie chce go sprzedać i chyba czeka na koniec dedyka.

Komu jak komu ale Tobie mam nadzieję że jedyne co sprzedadzą to pento kiełbasy w Szczecinie.

@topic
A odnośnie sondy to czekam na wypowiedz władz ;P
Może byc zabawnie
Stary 07-11-2018, 15:16   #6
Vexvv
Zaawansowany

Vexvv's Avatar

Miasto: Warszawa
Vexvv to wzór do naśladowania !Vexvv to wzór do naśladowania !Vexvv to wzór do naśladowania !
Vexvv to wzór do naśladowania !Vexvv to wzór do naśladowania !Vexvv to wzór do naśladowania !Vexvv to wzór do naśladowania !Vexvv to wzór do naśladowania !Vexvv to wzór do naśladowania !Vexvv to wzór do naśladowania !Vexvv to wzór do naśladowania !Vexvv to wzór do naśladowania !Vexvv to wzór do naśladowania !Vexvv to wzór do naśladowania !Vexvv to wzór do naśladowania !Vexvv to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Napalcie nim w piecu i po temacie
Vexvv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2018, 13:09   #7
Hokage
Mastah!

Hokage's Avatar

Mentioned: 9 Post(s)
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sashaa Zobacz post
huehue a ty czekasz chyba na koniec diety

14:17 First Sasha: Ja? No co ty, czekam co Mortiis mi odpisze.
14:18 First Sasha: Kase mam, a pobawilbym sie.
14:16 First Sasha: Nawet i 5000zl moge dac, bol dupy masz, ze mam kase?
14:18 First Sasha: 3000 czy 5000 to nie duzo. c(:
14:19 First Sasha: Moim zdaniem nie, mam kilku skrypterow, mappera.

po co robicie takie tematy? zeby ludzie tacy jak ten klaun sie kompromitowali i osmieszali? XD

Cytat:
Napisał VimpexxNaBanicji Zobacz post
Chciałbym widzieć ten płacz rekrutów
ze co? chyba ty nie wiesz juz sam co piszesz. w chuju to mam czy usuna serwer czy nasraja na niego. czaisz? to ze mam tu postac to wiem ze cie to boli, trudno.
[01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

Ostatnio edytowane przez Hokage : 09-11-2018 o 13:32
Hokage jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2018, 15:55   #8
VimpexxNaBanicji
Średnio zaawansowany

VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!
VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!VimpexxNaBanicji to ANIOŁ!
Domyślnie

Dam za APO nawet 7000, kupię i tego samego dnia zamykam w pizdu
Chciałbym widzieć ten płacz rekrutów, człowieka kartofla czy nawet zwykłego Kowalskiego.
Cytat:
Napisał Hokage Zobacz post
ze co? chyba ty nie wiesz juz sam co piszesz. w chuju to mam czy usuna serwer czy nasraja na niego. czaisz? to ze mam tu postac to wiem ze cie to boli, trudno.
Tak sobie to tłumacz
Zobaczysz, jak będzie Cię bolało to, że przejebałeś tutaj tyle lat, a Mortiis z dnia na dzień Ci to zabierze XDD
Pozdrawiam, Vimpexx

Ostatnio edytowane przez VimpexxNaBanicji : 09-11-2018 o 15:41
VimpexxNaBanicji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania