User Tag List

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki 121 do 130 z 130

Wątek: Kulturystyka-Oficjalny Temat

  1. #121
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dideek Zobacz post


    zdrowe odzywianie,aeroby,silownia - twoj idealny spalacz !
    On sie pyta o odzywki czlowieku, myslisz ze kazdy kto tu wchodzi gra godzinami w kompa i nie wie ze trzeba cwiczyc zeby tluszcz spalic?


    Jesli zapieprzacie ostro na siłowni lub biegacie to l-karnityne polecam, nie jest jakims specjalnie mocnym zwiazkiem, ale z tego co slyszalem to trzeba mocno cwiczyc zeby dawala dobre efekty (zadne swinstwo)
    na spalanie tkanki polecam HIIT odpowiednio regularnie ulozony trening i kilogramy w dol jak najbardziej i najszybciej. Najprostszy sposb na zgubienie tkanki tłuszczowej to cwiczenia a nie pier*olenie, nie trzeba ukladać skompikowanych planow treningowych żeby chudnąć, wystarczy mocno się spiąć i ćwiczyc a efekty przyjdą same. To samo z pierwszym pojsciem na silownie (2 czy 3 miesiące nie trzeba się przygotowywać tylko po prostu isć a plany treningowe czy diety z czasem się wykreują jak znajdziecie na siłce znajomych którzy w tym siedzą i którzy chętnie chcą wam pomóc-a gwarantuje że wszędzie są tacy)
    Ostatnio edytowane przez Τettmeier : 05-01-2013 o 11:10
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  2. #122
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    108
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dideek pysk tam, jak się nie znasz to temat dla chłopców a nie dla dziewczynek o zdrowym odżywianiu.


    l-karnityna odpada to jest syf, wypaca jedynie wodę.

    ze spalaczy to olimp therm line 2. dobra cena i super efekt.

    jak chcesz dobrze schudnąć to ostatni posiłek o 17, o 18 idź biegać jak wrócisz do domu prysznic + izotonik żebyś się nie odwodnił, i w kimonczo.

    No i oczywiście mniej jeść, najlepsza dieta - ŻP (żryj połowę)

  3. #123
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Numazus Zobacz post

    l-karnityna odpada to jest syf, wypaca jedynie wodę.

    w sumie racja że wode wypaca ale nie ryzykowalbym stwierdzenia ze to syf skoro moj ziomek schudl sobie (nie tylko oczywiscie dzieki temu) w 2 tyg 7kg xd dlugotrwala suplementacja l-karnityna to na pewno niezbyt dobry pomysl poniewaz są odzywki ktore zawierają ją w sobie i kupując je mamy dodatkowy efekt w tej postaci. zostane jednak przy tym że miesiąc czy 2 pobrać tego nie zaszkodzi a wrecz przyniesie dobra motywacje - jesli bedzie zapier*alal, bedzie sie pocil jak swinia niezaleznie od tego ile wazy
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  4. #124
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    108
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    schudł bo to motywacja placebo, jedynie wywołuje efekt grzewczy i troszkę wg. moich doświadczeń podnosi aktywność fizyczną.

    Ale nie polecam, później lekarz mi ją wykrył w nerkach i sam mi opowiadał, że już lepiej pakować mocniejsze dużo używki bo takie same negatywne skutki a l karnityna marny daje efekt w porównaniu do mocniejszych używek

  5. #125
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Miasto
    Chujolandia.
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    beka z was polscy kultuystycy zasrani z tkanką tluszczową wiekszą niz kobiety w ciązy :}:}
    Ostatnio edytowane przez Krul Scorviel Pierwszy : 05-01-2013 o 18:09

  6. #126
    Nabijacz postów Dideek's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Miasto
    .
    Posty
    521
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Numazus Zobacz post
    jak chcesz dobrze schudnąć to ostatni posiłek o 17, o 18 idź biegać jak wrócisz do domu prysznic + izotonik żebyś się nie odwodnił, i w kimonczo.

    No i oczywiście mniej jeść, najlepsza dieta - ŻP (żryj połowę)
    koleś,puknij sie w czółko,ok ?
    podejde do Ciebie bardzo dyplomatycznie,a co jesli trening na siłowni mam o godzinie 19 ?

    scorviel wyjdz,ale co do beki to beka numazus wielki znawca,używkami nazywa odżywki : ] peace _/
    Pierwszy Dideek 1-2214
    First Dideek
    1-1720
    Dideek 1 - 2002

  7. #127
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    272
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    oczwyście nie słuchaj Numazusa, bo źle prawi...
    Podstawą każdego działania (masa, redukcja, utrzymanie wagi) jest odpowiedni bilans kaloryczny i odpowiednie rozlozone b/w/t.

  8. #128
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie będę tworzyć nowego tematu, dlatego postanowiłem tutaj napisać. Wiem, że wielu z Was ćwiczy i dlatego mam kilka pytań. Jaki zestaw planujecie do amatorskiego, domowego treningu? Znalazłem taki dość ciekawy zestaw. Jednak tak jak napisałem wcześniej jestem amatorem i dla mnie może to być dobry, ale wcale taki nie musi być. Powiedzcie mi też jakie zastosowanie mają te łamane gryfy? Czy nie lepiej korzystać z prostego? Wiem, że mogę iść na jakieś forum kulturystyczne, ale jakoś wolę Was zapytać.

  9. #129
    Łowca postów Anonimowy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    299
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Splaxor
    Nie jestem specjalistą, ale próbowałem znaleźć sobie właśnie jakiś trening dla domatora Czytałem trochę opinii i wiele osób polecało ekspander+hantle. Na YT jest baardzo dużo ćwiczeń na ekspander(moja mama kiedyś z tym ćwiczyła i mówiła, że widać znaczne różnice w krótkim czasie).

  10. #130
    Nabijacz postów Dideek's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Miasto
    .
    Posty
    521
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeżeli tego zestawu nie kupiles to dobrze. Butaniczne rozwalaja sie od razu (plastik sie rozwala), gumowe zlapania hantli to samo. Lepiej zainwestowac wiecej, ale miec sprzet ktory bd sluzyl latami. (marbosport.pl <- polecam)
    Na gryfie prostym zrobisz więcej niż na łamanym, na poczatek kup hantle, drazek i lawke, potem sztange, wyciag itd.
    Co do ekspandera sie nie wypowiem bo nigdy nie uzywalem, ale z opinii wiem, ze dobry sprzet a groszowa sprawa
    Pierwszy Dideek 1-2214
    First Dideek
    1-1720
    Dideek 1 - 2002

Podobne wątki

  1. Oficjalny temat o EURO 2008.
    By Busst in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 182
    Ostatni Post / Autor: 01-07-2008, 08:54

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •