ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA > Powitania/Pożegnania

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-10-2019, 13:41   #1
Pagon
Łowca postów

Pagon's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !
Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !Pagon to wzór do naśladowania !
Domyślnie Nic tu po mnie.

Zwijam się stąd. Panuje tu samowolka a Mortiis ma to w głębokim poważaniu. No ale na co ja liczę. Tak, tak płaczę o bana na 11 dni (który już minął) za rzekome używanie bota w trainerze na 15 levelowej postaci. A to dlatego, że jest niesłuszny i to mnie boli, że mądrować umie się każdy ale ze swoimi obowiązkami i prawidłowej ocenie sytuacji to już średnio to wygląda. Także strach tu w ogóle grać bo można zwinąć bana za nic.
Postaci nie sprzedaje... i to tyle.
Specjalne pozdrowienia dla tych z ekipy którzy psują to wszystko (oby tak dalej):
Pagon 1 - 137 lvl
Pagon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania